Wszystko, czego potrzebujesz do swojego pierwszego kampera lub przyczepy

Moja żona i ja kupiliśmy naszą pierwszą przyczepę kempingową w 2017 roku i dała mojej rodzinie niesamowite wspomnienia. Moja rodzina zasugerowała mi, że będzie wiele rzeczy, które będę musiał kupić, a które nie są dołączone do przyczepy. Początkowo myślałem, że będę musiał kupić garść akcesoriów, ale nie mogłem uwierzyć w długą listę, którą wymyśliłem po przeprowadzeniu niewielkich badań.

Używam wszystkich tych przedmiotów za każdym razem, gdy biorę rodzinny kemping.

Witaj Mat

Jeśli masz dzieci, a wytrzymała mata taka jak ta na amazon jest koniecznością. Sprawiamy, że nasze dzieci i goście wycierają stopy, zanim wejdą na naszą dużą matę zewnętrzną. Pomaga to w utrzymaniu czystości przestrzeni dla dzieci, a moja żona i ja nie musimy się tak bardzo martwić, że pozostaną nieco czystsze podczas zabawy na podłodze.

Dywan na zewnątrz

W zależności od tego, gdzie biwakujesz, dywan na zewnątrz jest dla Ciebie opcją. Lubimy biwakować na Carpenteria State Beach, ale jedynym minusem jest to, że teren na kempingu jest w większości brudny i asfaltowy. Kupiliśmy ten dywan na zewnątrz z amazon za jedyne 41,98 $. Działa świetnie, zapewniając naszym dzieciom miejsce do zabawy tuż poza kamperem, gdy nie jesteśmy na plaży.

Wiertło nożycowe stabilizatora

Spośród wszystkiego na tej liście wiertło nożycowe jest zdecydowanie moim ulubionym! Przymocuje się do prawie każdej wiertarki bezprzewodowej i sprawi, że poziomowanie i stabilizowanie przyczepy będzie dziecinnie proste. To gniazdo nożycowe na amazon to tylko 6,99 USD i jest tego warte, aby oszczędzić plecy i energię.

Poziomice bąbelkowe

Poziomice są bardzo ważnym narzędziem w przyczepie. Stwierdziłem, że to zakrzywiona poziomnica to idealny rozmiar, który pomoże Ci upewnić się, że jesteś tak płaski, jak to tylko możliwe. Bardzo ważne jest, aby wypoziomować przyczepę z lodówki, ponieważ jeśli nie wypoziomujesz nawet o 1*, Twoja lodówka może działać nieprawidłowo, nie marznąc i pękając. Ten poziom jest świetny, ponieważ jest zakrzywiony, a oznaczenia są bardzo łatwe do odczytania.

Czarna różdżka do spłukiwania zbiornika

Kiedy po raz pierwszy zaczęliśmy korzystać z naszej przyczepy, pierwszym problemem, jaki mieliśmy, jest jedna z moich dziewczyn zatykająca toaletę papierem toaletowym. Moje dzieci są młode i korzystały z toalety przyczepy, tak jak używałyby toalety domowej. Każdy, kto ma przyczepę, wie, co może się stać, gdy dzieci złapią tp. Ta różdżka do spłukiwania toalety z amazon to, co trzymam w przyczepie na wypadek zatkania toalety. Jest świetny, ponieważ rozpyla pod wysokim ciśnieniem, co czyści toaletę i bardzo łatwo rozbija zatkanie.

Węże wodne

Zdecydowanie polecam zakup dwóch oddzielnych węży wodnych do podróży z przyczepą. Wąż do świeżej wody najlepiej białyi czarny wąż do zbiornika, najlepiej szary lub czarny. Różne kolory pomagają zapamiętać, który wąż jest do jakiego. Upewnij się, że nigdy nie używasz czarnego węża do świeżej wody, nie chcesz ryzykować, że czarne resztki zbiornika dostaną się do linii świeżej wody.

Filtr węglowy

Bez filtra węglowego woda z terenów kempingowych może smakować „śmiesznie”. Cała woda na terenie kempingu powinna być bezpieczna do picia i kąpieli, jednak bez odpowiedniego filtra jest to zauważalne. kupuję nowy filtr węglowy co roku tak jak ten z amazon.

Wytrzymałe rękawice

Nigdy nie wiesz, kiedy będziesz musiał popracować nad swoją przyczepą. Wszystko może się zdarzyć i chcesz mieć pod ręką dobrą parę ciężkich rękawiczek na każdą okazję.

Regulator ciśnienia wody

Dużym problemem związanym z podłączeniem przyczepy do wody na kempingu jest to, że ciśnienie wychodzące z dziobka wody może uszkodzić przewody wodne w przyczepie. Jedynym sposobem, aby zapobiec uszkodzeniom, jest regulacja ilości wody wpływającej do przyczepy. To $8,88 regulator ciśnienia może zaoszczędzić tysiące dolarów na naprawach, jeśli go nie masz.

90 * kolanko węża

Przyczepy zazwyczaj posiadają wejście na wąż z boku przyczepy, które umożliwia podłączenie bieżącej wody. Jeśli nie używasz kolanka 90*, pozwalasz na wywieranie większego nacisku na mały plastikowy zaczep. Ryzyko jego pęknięcia jest mniejsze, gdy kierujesz ciśnienie w dół, a nie bezpośrednio na zewnątrz. Ten 90 * łokieć to tylko 3,77 USD na amazon.

Wąż zrzutowy

Spośród wszystkich akcesoriów, które towarzyszą przyczepie, wydaje mi się, że ten zostanie dołączony do zakupu nowej przyczepy. Znowu się myliłem. Ten, który mam, to Camco Rhino Flex z amazonki. Jest wyposażony w łatwe w użyciu złącza, które pomagają przepłukać go czarnym wężem wodnym po każdym zrzucie. Możesz także kupić

Wsparcie węża zrzutowego

Nie jest to konieczne, ale uważam, że sprawia to, że zrzucanie z pełnym podłączeniem jest nieco łatwiejsze niż jego brak. Działają one bardzo dobrze i mogą rozciągać się lub kurczyć do rozmiaru węża zrzutowego. Możesz zobaczyć, jak to wygląda na amazon tutaj. Jeśli zdecydujesz się na zakup, upewnij się, że jest wystarczająco długi dla posiadanego węża zrzutowego.

Podrzut chemiczny w czarnym zbiorniku

Chemikalia do czarnych zbiorników występują w wielu kształtach i rozmiarach. Wolę używać wrzucania ponieważ łatwiej jest złapać kilka kwadratów i umieścić je w toalecie, niż odmierzyć ilość chemikaliów z dużego dzbanka. Po prostu nie wrzucaj ich do toalety, ponieważ może to spowodować przyzwoity rozprysk wody toaletowej. (winny tego raz)

Kosz na śmieci na zewnątrz

Kupiłem składany kosz na śmieci z kempingu, ponieważ pomyślałem, że będzie to łatwiejsze niż powieszenie worka na śmieci na drzewie. Moja żona naśmiewała się ze mnie, że wybrałem ten, który zrobiłem, jednak okazuje się, że ten plenerowy kosz na śmieci z amazon był najlepszym koszem na śmieci, jaki mieliśmy w ciągu ostatnich 3 lat biwakowania. Kosz może wolę używać można znaleźć w świecie kempingów.

Ochrona przed zwarciem

Ochrona przyczepy powinna być najwyższym priorytetem. Dobra ochrona przeciwprzepięciowa jest niezbędna, jeśli chodzi o bezpieczeństwo elementów elektrycznych. Jest to przyzwoita inwestycja, ale może zaoszczędzić sporo pieniędzy i dużo czasu w przyszłości, jeśli podłączysz to do prądu obozowego przed przewodem zasilającym przyczepy. ten zabezpieczenie przeciwprzepięciowe mam kosztuje prawie 80 dolarów na amazon. Był to również jeden z pierwszych przedmiotów, które złapałem.

Zapasowe bezpieczniki

Członek rodziny zapukał do moich drzwi podczas wycieczki na kemping. Zapytał, dlaczego jego klimatyzacja się nie włącza i potrzebuje pomocy w rozwiązywaniu problemów. Okazało się, że przepalił bezpiecznik i nie miał pod ręką. Bezpieczniki mają różne kształty i rozmiary, ale odkryłem, że to zestaw wielu bezpieczników z amazon obejmuje wiele zastosowań. Wadą tego zestawu jest to, że nie ma bezpieczników 40-amperowych. Upewnij się, że sprawdziłeś, co ma Twoja przyczepa, aby móc zakryć wszystkie bezpieczniki.

Klocki poziomujące / lego / kliny

Jeśli odczepisz przyczepę od zaczepu, lepiej upewnij się, że umieściłeś kliny pod koła jak te z każdej strony opon. Jeśli tego nie zrobisz, może się okazać, że twoja przyczepa ucieka przed tobą. Jeśli zauważysz, że robisz jakieś dokowanie dobrodziejstw, zdecydowanie powinieneś wybrać stos klocków lego niwelujących. Przydają się również, używając ich do głównego podnośnika przyczepy podczas podłączania i odłączania zaczepu.

W 40

Przez pierwszy rok posiadania naszej przyczepy, na szczęście wszystko działało świetnie. Drugiego roku podpory stabilizatora zaczęły się trochę sklejać i musiałem smarować stawy. Wd 40 to rozwiązanie dla takich problemów, a także świetnie sprawdza się w usuwaniu smoły ze stóp z plaży.

Baterie do czujnika dymu i inne przedmioty

Zawsze miej pod ręką baterię 9V dla tego nieznośnego czujnika dymu. Zawsze lubi pikać w najbardziej dogodnych momentach. Posiadanie dodatkowych baterii pod ręką może oszczędzić ci kłopotów, takich jak ja.

powiązana zawartość

Każdego roku wypróbowuję najnowszy sprzęt kempingowy, aby poprawić moje wrażenia. Te przedmioty zostały przetestowane w boju i mogą być polecane bez żadnych zastrzeżeń. Pamiętaj jednak, że te przedmioty niekoniecznie są produktami z najwyższej półki. Moim celem na tej stronie jest polecanie sprzętu do obozu bazowego, który jest naprawdę dobrze wyceniony, a jednocześnie zachowuje wysoki standard jakości. To jest rzecz, której używam.