Ulubione zestawy łucznicze dla początkujących

Poniższa lista zawiera 5 najlepszych zestawów łuczniczych dla początkujących. Więc jeśli jesteś początkującym, przygotowującym się do uprawiania sportów łuczniczych, to jest to miejsce, w którym powinieneś być.

Wygięty łuk spadochronowy Spyder. Ten łuk to prosty łuk refleksyjny z doskonałymi osiągnięciami. Ma wiele opcji dla każdego łucznika. Dobrym wyborem do rozważenia są również łuki Genesis Original, Crosman Elkhorn Compound Bow, Sas Seige i Bear Archery Brave Bow Set.

Jeśli interesuje Cię również ten elegancki sport, może być bardzo trudno ocenić, od czego powinieneś zacząć. Teoretycznie powinno to być tak proste, jak zakup łuku i pęku strzał, ustawienie celu i rozpoczęcie celowania i strzelania.

Ale kiedy wejdziesz w świat produktów łuczniczych, zdasz sobie sprawę, że istnieją odmiany w miejscach, których nie możesz sobie wyobrazić. Aby Ci pomóc, oto mała wiedza na temat zestawów łuczniczych dla początkujących, z których możesz zacząć.

Pierwsze kroki

Po pierwsze, musisz zrozumieć, że istnieje kilka dyscyplin łucznictwa, które możesz wybrać. Strzelanie do celu należy do najpopularniejszych. Jeśli chodzi o łuki, łuk refleksyjny jest stereotypowym łukiem i wiele osób wybiera go ze względu na wygląd. Każdy rodzaj łuku ma swoje wady i zalety.

Łucznictwo
Ustawić
Funkcje, które kochamy Nasza ocena
Geneza
Oryginał
Łuki
Jest to świetny łuk startowy dla wszystkich grup wiekowych, dostępny również w wersji prawo- i leworęcznej. Wyprodukowano w USA Siła naciągu 20 funtów 9,9/10
Wygięty strzał ze Spyderem
Ukłon
Posiada wysokiej jakości wykończenie, pochodzi z 100% Gwarancja zwrotu pieniędzy. Szeroki zakres siły naciągu. Dostępne z rysować waga 20-60 funtów 9,7/10
Łuk bloczkowy Crosman Elkhorn Ma wytrzymałą kończynę z kompozytu z włókna szklanego, niestandardowy sznurek na każdą pogodę. Siła naciągu 17-21 funtów 9,5/10
Sas Seige W zestawie tarcza papierowa. Kompres ABS na kończyny obejmuje równowagę, wagę, oraz siły, aby kontynuować życie łuku. Siła naciągu 40-55 funtów 8,8/10
Niedźwiedź Łucznictwo Odważny zestaw łuków Bardzo przystępny cenowo, wysokiej jakości kompatybilny łuk bloczkowy. Siła naciągu 15-25 funtów 8,5/10

Teraz nadszedł czas, aby zanurzyć się trochę głębiej w każdym łuku:

Oryginalne łuki Genesis

Prawdopodobnie jedyny zestaw łuków łuczniczych, który jest idealny dla każdego, Genesis Łuki Oryginalne jest łukiem bloczkowym, który jest bardzo łatwy w regulacji i obsłudze oraz zapewnia bardzo celne strzelanie.

Twój zestaw dla początkujących będzie zawierał łuk bloczkowy, który obejmuje wszystkie długości naciągu, uzbrojoną osłonę, którą można łatwo regulować, kołczan na pasie i pięć strzał wykonanych z aluminium.

Ta oryginalna kokardka Genesis jest naprawdę świetna dla młodych początkujących, będzie również świetnym prezentem dla przyjaciela lub członka rodziny.

Jest dostępny zarówno w wersji prawo, jak i leworęcznej, ale wybór prawej lub lewej ręki do łuku ma związek z tym, które oko jest dominujące, więc jeśli twoje prawe oko jest dominujące, powinieneś wybrać łuk dla prawej ręki, jeśli twoje lewe dominuje oko, wtedy należy użyć łuku w lewo.

Ta kusza nie została zaprojektowana do polowania, ale może być świetna na zawody młodzieżowe i po prostu strzelanie na podwórku przez znajomych i rodzinę. Więc jeśli jesteś ciekawy i nigdy wcześniej nie używałeś łuku, gwarantuję, że pokochasz tę wysokowydajną kuszę.

Przegląd najważniejszych wydarzeń:

 • Wyprodukowano w USA
 • Bardzo przystępny cenowo
 • Świetna kokardka startowa dla wszystkich grup wiekowych
 • Mniej hałasu i dokładniejsze strzelanie

>>> Kliknij tutaj sprawdzić cenę na Amazon

Wygięty łuk do eliminowania Spyder

Jeden z najlepiej sprzedających się zestawów łuczniczych, Spyder nie tylko świetnie wygląda, ale jest także wytrzymałym i dobrze funkcjonującym łukiem. Ten łuk do obalenia ma szeroki zakres sił naciągu i długości AMO, w tym 62” i 64”.

ten Łuk refleksyjny Spyder to szybki lot i kompatybilny z flamandzkimi naciągami, ze wzmocnionymi końcówkami kończyn i ulepszonymi śrubami kończyn, ten model jest właściwym wyborem dla każdego, kto chce zajmować się łucznictwem.

To bardzo dobrze wykonany łuk do obalenia. Składa się z pięknego drewna z dobrze wykończonym czarnym włóknem szklanym. Łuk refleksyjny Spyder został zaprojektowany przez tych samych inżynierów samiki szałwia z ulepszonym komfortowym chwytem i trwalszą konstrukcją. Ten łuk refleksyjny może być z łatwością używany zarówno przez początkujących, jak i osiągnięcie łucznicy do 29″ remisu.

Obalanie przez szpiega działa również świetnie zarówno dla praworęcznych, jak i leworęcznych łuczników, wiele osób zawsze jest zdezorientowanych przy wyborze właściwej orientacji ręki. Jednak wiedza, którą ręką trzymać łuk, a którą ręką naciągnąć łuk, jest bardzo łatwa do ustalenia.

Jeśli twoja prawa ręka jest twoją najbardziej dominującą ręką, łuki dla praworęcznych trzymane są w lewej ręce i naciągane prawą ręką. Jeśli twoja lewa ręka jest twoją najbardziej dominującą ręką, łuki dla osób leworęcznych trzymane są w prawej ręce i naciągane lewą ręką.

Ten zestaw łuczniczy zawiera jedną ręcznie wykonaną taśmę nośną (lewą lub prawą), jedną parę pasujących odnóży, 14-żyłową linkę dakronową, jeden kij na samoprzylepnej podkładce na strzały oraz szczegółowe wskazówki ze zdjęciami.

Przegląd najważniejszych wydarzeń:

 • Zdjąć
 • Wysokiej jakości wykończenie
 • 100% 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
 • Szeroki zakres siły naciągu

>>> Kliknij tutaj sprawdzić cenę na Amazon

Łuk bloczkowy SAS Siege

SouthWestern Archery Supply jest jednym z głównych producentów i dystrybutorów produktów łuczniczych na świecie, działającym w branży od ponad 20 lat i posiadającym głębokie zrozumienie tego, czym jest ten sport. Każdy z zestawów Oblężenie lub Odwaga jest idealny dla początkujących.


ten Łuk bloczkowy oblężniczy to atrakcyjny zestaw łuków, który może być używany przez wiele osób w twoim domu lub gronie przyjaciół. Regulowana siła naciągu ułatwia manipulację.

Dziób ma 41,5-calową oś do osi, maksymalną prędkość 250 stóp na sekundę i 40-55 funtów. Narysuj wagę.

ten SAS Odwaga jest również ładnie wyglądającą opcją, z wieloma ciężarkami naciągu, fabrycznie zainstalowaną podkładką pod strzałę i stabilizatorami celownika, a wszystko to objęte 3-letnią gwarancją producenta. Gorąco polecam zaopatrzenie się w tę kuszę, jeśli jesteś początkującym lub chcesz czegoś, co jest bardzo dokładne.

Przegląd najważniejszych wydarzeń:

 • Tylko dla praworęcznych użytkowników
 • Kompres ABS na kończyny obejmuje równowagę, wagę, oraz siła, by kontynuować życie łuku
 • Regulowany celownik łukowy
 • W zestawie papierowy cel

>>> Kliknij tutaj sprawdzić cenę na Amazon

Crosman Elkhorn Jr. Łuk bloczkowy

To świetny zestaw łuczniczy dla juniorów, jest bardzo niedrogi, więc jeśli szukasz niezawodnego, dobrze wykonanego łuku bloczkowego dla swojego dziecka, to jest to właściwy wybór. To wysokiej jakości łuk z bardzo dobrym naciągiem strun i dodatkami.


ten Crosman Elkhorn to porządny zestaw startowy do nauki tego sportu, a nawet do stopniowego przechodzenia na bardziej wyrafinowany sprzęt. Jest to ciężar naciągu 17-21 funtów, który jest świetny dla dzieci w wieku do 13 lat i starszych.

Ten model łuku jest dostępny tylko w wersji praworęcznej, więc strzelając, dzieci powinny trzymać go w lewej ręce, a prawą odciągać cięciwę do tyłu.

Ten zestaw łuczniczy zawiera 2 kompozytowe strzały, osłonę ramienia, dwuczęściowy kołczan, języczek na palec, celownik i podkładkę pod strzałę. Dołączone elementy są bardziej tanie, więc jeśli szukasz podstawowego łuku, powinieneś wypróbować ten zestaw łuków łuczniczych.

Przegląd najważniejszych wydarzeń:

 • Trwałe kończyny z kompozytu z włókna szklanego
 • Niestandardowy ciąg na każdą pogodę
 • Bardzo przystępny cenowo
 • Łatwy w użyciu dla dzieci w wieku 8-13 lat

>>> Kliknij tutaj sprawdzić cenę na Amazon

Niedźwiedź Łucznictwo Odważny zestaw łuków

Bear Archery to amerykańska marka numer jeden w dziedzinie łucznictwa młodzieżowego i instytucjonalnego. Ten zestaw łuczniczy jest doskonale wykonany, jest wystarczająco wszechstronny, aby przeprowadzić młodego łucznika przez ten wczesny i krytyczny etap rozwoju.

Jest to świetny łuk startowy do pracy, ma lepsze celowanie niż większość łuków dla początkujących na rynku. Ten zestaw łuków jest przeznaczony wyłącznie dla osób praworęcznych.

ten Bzestaw do łucznictwa w uchu jest idealny do treningu tarczowego, ten łuk bloczkowy rośnie wraz ze wzrostem dziecka. Kończyny łuku i czarna taśma nośna są zbudowane z wytrzymałego kompozytu o wysokości szyny 5,5″. Oś do Rozpiętości osi 26″.

Długość naciągu okucia od 13,5″ do 19″. 65% wyrzutu zapewnia pewność stabilnego każdego strzału, co zapewnia stałą celność. Długość naciągu nie jest regulowana, naciąg jest krótki i nie można go wydłużyć.

Ten zestaw łuczniczy z niedźwiedziem jest naprawdę dobrej jakości i jest polecany dla dzieci w wieku 8 lat i starszych. Ten dzielny zestaw łuków młodzieżowych jest dostarczany z dwiema strzałami z bezpiecznego szkła, podpórką na strzały z wąsami – ta podpórka na strzały jest najbezpieczniejsza w branży łuczniczej, kołczanem na strzały, celownikiem 1-szpilkowym i osłoną ramienia.

Przegląd najważniejszych wydarzeń:

 • Kompatybilny łuk bloczkowy
 • Dobry do wprowadzenia dzieci w łucznictwo
 • Bardzo przystępny cenowo

>>> Kliknij tutaj sprawdzić cenę na Amazon

Początkujący rysują wagę

Siła naciągu to maksymalna wartość obciążenia, jaką łucznik będzie naciągał podczas naciągania cięciwy do tyłu. Łuki dla początkujących łuczników powinny mieć siłę naciągu 15-20 funtów dla dzieci i 25-50 funtów dla osoby dorosłej.

Wiele łuków bloczkowych ma regulowaną siłę naciągu, a łuk, na którym zacząłem, podniósł mnie do piętnastu funtów z 35. Jeśli masz trochę siły w górnej części ciała, polecam coś w zakresie 30-40.

Idź do sklepu z łukami i pobaw się ciężarkami. Kiedy coś wyciągasz, pamiętaj, że będziesz chciał to odciągnąć 30-50 razy, w zależności od tego, jak długo strzelasz.

Jeśli używasz tego łuku do polowania, w wielu stanach obowiązuje minimalny ciężar naciągu. 35 to minimum w moim rodzinnym stanie Kolorado, więc sprawdź przepisy obowiązujące w Twoim stanie lub kraju.

Dodatkowe akcesoria

Jeśli planujesz kupić którykolwiek z te łucznictwo zestawy online, oto rzeczy, które powinieneś mieć dodatkowo:

 1. Rękawica strzelecka, uchwyt na palec lub szybkie zwolnienie
 2. Naramiennik
 3. Cel o dużej prędkości (coś, na czym kładziesz swoje papierowe cele)
 4. Strzałki
 5. Osobliwości miasta
 6. Wosk do sznurka

Myśli

To jest bardzo sprzęt dla początkujących. Nie oczekuj, że będzie idealnie. Naprawdę fajna konfiguracja może kosztować cię rękę i nogę, a te rzeczy mają pomóc ci dowiedzieć się, czy lubisz ten sport, czy nie.

Niektórzy ludzie popełniają błąd nurkowania od razu bez przygotowania i kończą się rozczarowaniem, gdy nie mogą uzyskać pozytywnych rezultatów. Z odpowiednim zestawem łuczniczym możesz od samego początku wyruszyć z dobrymi postępami, co tylko zachęci Cię do robienia lepszych.

Łucznictwo może być niebezpiecznym sportem, jeśli nie podejmiesz odpowiednich środków bezpieczeństwa. Zawsze upewnij się, że przestrzeń między łucznikiem a celem jest wolna.

Jestem bardzo pasjonatem łucznictwa i moją pracą jest pomaganie innym miłośnikom łucznictwa w nauce i korzystaniu z najlepszego na rynku sprzętu do łucznictwa. Ten przewodnik ma pomóc Ci wybrać najlepszy zestaw łuczniczy, który będzie dla Ciebie najlepszy. Gwarantuję, że nie będziesz rozczarowany żadnym z łuków wymienionych powyżej.

Czy masz już wszystkie potrzebne informacje? Więc idź tam i strzelaj!