Te sznurowadła bez wiązania są najlepsze dla biegaczy

Bądźmy szczerzy, kiedy biegasz, ostatnią rzeczą, jakiej chcesz, są buty z tradycyjnymi sznurowadłami. Istnieje niedogodność polegająca na tym, że buty mogą się rozpinać, nie wspominając o tym, że sznurówki mogą się brudzić podczas biegania. Co najważniejsze, możesz potknąć się o sznurowadła, prawdopodobnie powodując poważne obrażenia. Chciałbyś przejść na sznurowadła bez wiązania, ale które są najlepsze dla biegaczy?

Oto lista butów bez sznurowadeł, które biegacze zdecydowanie powinni wziąć pod uwagę:

 • Laceez
 • Oumers
 • Xpand
 • Zablokuj sznurówki
 • Nathan
 • RJ Sport
 • HOMAR
 • Bieg Caterpy
 • Sprawy stóp
 • INMAKER
 • HICKIES

W dalszej części omówimy bardziej szczegółowo każdą z tych 11 marek sznurowadeł bez wiązania. Niektóre sznurówki są przeznaczone dla dzieci, inne dla dorosłych, a niektóre nawet dla obu. Niezależnie od tego, czy biegasz solo, czy z całą rodziną, nie będziesz musiał się martwić o to, że upadniesz na sznurowadła przez dłuższy czas!

11 sznurowadeł bez wiązania dla biegaczy

Laceez

Nasz pierwszy sugerowany produkt to Laceez Sznurowadła bez wiązania dla dzieci. Te wysoko oceniane sznurowadła, które są dostępne w dwupaku, są dostępne w pięciu rozmiarach, dzięki czemu zawsze masz odpowiednie sznurowadła do butów swoich dzieci, nawet jeśli ich rozmiar zmienia się szybko w miarę ich wzrostu.

Każdy zestaw Laceez ma klamerki w charakterystycznym dla marki kolorze czerwonym, które utrzymują sznurowadła na swoim miejscu. Twoje dzieci mogą biegać z tobą, a nawet nosić Laceez do szkoły i nie martwić się, że ich buty się rozwiążą. Laceez można prać wodą i łagodnym mydłem, ale nie wrzucaj ich do pralki.

Laceez występuje w kolorze białym, czarnym z białym lub czarnym.

Oumers

Mimo że są kierowane do dzieci, Oumers są również dostępne dla dorosłych biegaczy. Możesz kupować te sznurowadła bez wiązania w czteropaku na raz, co zapewni Ci wystarczającą ilość sznurowadeł dla całej rodziny!

Elastyczne silikonowe sznurowadła są nietoksyczne, więc nawet jeśli Twoje młodsze pociechy zdecydują się na przekąskę swoich Oumerów zamiast używać ich we właściwy sposób, nie musisz się martwić jako rodzic. Konstrukcja tych sznurowadeł bez wiązania sprawia, że ​​są zarówno odporne na zabrudzenia, jak i wodoodporne, dzięki czemu sznurowadła dłużej wyglądają lepiej.

Pokochasz opcje kolorów dla Oumerów, które obejmują wszystkie czarne, wszystkie szare, wszystkie białe lub wielokolorowe z neonową zielenią, żółtym, pomarańczowym, różowym, jasnoniebieskim i ciemnoniebieskim.

Xpand

Xpanda Sznurowadła bez wiązania są produkowane w jednym rozmiarze dla dzieci, nastolatków i dorosłych biegaczy. System sznurowania Xpand, z którego korzysta ta marka, obejmuje kotwice koronkowe do utrzymywania elastycznych sznurowadeł na miejscu po ustawieniu sznurowadeł tak, jak chcesz.

Niestandardowy, elastyczny krój zwiększa komfort butów, dzięki czemu możesz skoncentrować się bardziej na bieganiu, a mniej na tym, jak się czujesz. Same sznurowadła są wykonane z gumy, dzięki czemu nigdy nie tracą napięcia, nawet jeśli zdejmiesz buty, a następnie założysz je z powrotem. Xpand twierdzi, że ich sznurówki bez wiązania mogą wytrzymać bardzo wysokie, a nawet niskie temperatury.

Masz również do wyboru prawie każdy kolor pod słońcem dla swoich sznurowadeł Xpand bez wiązania. Niektóre z twoich opcji to żółty, turkusowy, błękitny, jasnobrązowy, stalowoszary, pastelowy fiolet, cytrynowo-limonkowy, czarny i czerwony. Niektóre wersje sznurowadeł Xpand są również odblaskowe podczas biegania w nocy.

Zablokuj sznurówki

Następnie mamy Zablokuj sznurówki. Te najlepiej sprzedające się sznurowadła bez wiązania wykorzystują elastyczny i plastikowy klips na sznurek, który można regulować w locie podczas biegania. Elastyczne sznurowadła wykonane są z sześciopasmowego włókna, które zapewnia wygodę, wsparcie i elastyczność. Każda koronka zaczyna się od 48 cali, ale w razie potrzeby może rozciągać się do 72 cali.

Sznurowadła Lock Laces są przeznaczone dla dzieci i dorosłych, a ich jednolity rozmiar powinien pasować do butów do biegania od jednocyfrowego do dwucyfrowego. Sznurowadła są wodoodporne, co nie oznacza tego, co wodoodporne FYI. Mimo to, powinieneś mieć dobry, długi czas ochrony przed wodą, zanim będziesz musiał pomyśleć o wymianie sznurowadeł Lock.

Możesz kupić sznurowadła Lock Laces w różnych zabawnych kolorach, które pozwolą Ci wyróżnić się podczas biegania. Dostępne opcje to biały, królewski niebieski, czerwony, fioletowy, pomarańczowy, jasnożółty, granatowy, jaskraworóżowy, neonowy zielony, szary, brązowy i czarny.

Nathan

Czy wolisz, aby odblaskowe sznurowadła były zauważalne podczas biegania w mglistych, pochmurnych i ciemnych warunkach? Oprócz sznurowadeł Xpand, Nathan to kolejna dobra marka, której warto się przyjrzeć. Ich elastyczne sznurówki bez wiązania są odblaskowe bez względu na wybrany kolor.

Te bezpieczne, przyczepne sznurowadła zawierają własny system zapinania Nathana, który utrzymuje szczelność i napięcie sznurowadeł. Teraz powinny być bezpieczne podczas sesji treningowych, a nawet nadchodzącego maratonu.

Podobnie jak powyższe sznurowadła z zamkiem, odblaskowe sznurowadła bez wiązania Nathana zawierają plastikową zakładkę, którą pociągasz, aby ustawić napięcie. Twoje opcje kolorystyczne to biały, ciemnoniebieski, stalowoszary, bezpieczny żółty (neonowy żółty), fioletowy, różowy, turkusowy i czarny. Wszystkie kolory koronki zawierają odblaskowe białe paski na całej długości.

RJ Sport

Oto kolejna dobra opcja do rozważenia podczas poszukiwania sznurowadeł bez wiązania: RJ Sport sznurówki. Te elastyczne sznurowadła bez wiązań są przeznaczone do zawodów w triathlonie, biegania po wyczerpujących trasach i wszystkiego pomiędzy. Kompresję ustawiasz wciskając plastikowy guzik na sznurowadłach i gotowe!

RJ Sport twierdzi, że ich sznurowadła nie wywierają dodatkowego nacisku na stopy, dzięki czemu możesz kończyć biegi z mniejszym bólem i dyskomfortem. Jeden rozmiar jest odpowiedni dla dzieci i dorosłych. Według producenta ich sznurowadła bez wiązania powinny wytrzymać tak długo, jak buty, a może nawet dłużej.

Jak można się spodziewać, można zamówić sznurowadła RJ Sport bez wiązania w różnych kolorach, w tym w kolorze kojot brązowym, ciemnobrązowym, fioletowym, czarnym, granatowym, jasnoniebieskim, wojskowym zielonym, różowym, czerwonym, ciemnoszarym i jednolitym biały. Chociaż niektóre sznurówki są wzorzyste, nie są odblaskowe.

HOMAR

Innym znanym wyborem jest HOMAR, ponieważ ich sznurówki bez wiązania są przeznaczone dla dzieci i dorosłych. Wykonane ze sprężystego silikonu, HOMAR twierdzi, że ich sznurówki zostały przetestowane na rozciąganie 10 000 razy i nadal zachowują swoją elastyczność.

Chwytna konstrukcja na obu końcach sznurowadeł sprawi, że sznurowadła HOMAR bez wiązania utrzymają się w bucie. W środku sznurowadeł nie ma punktów nacisku, więc nie bolą stóp, gdy używasz ich przez cały dzień. Silikon można prać ręcznie za pomocą wilgotnej szmatki i odrobiny mydła. HOMAR twierdzi również, że ich sznurówki są całkowicie wodoodporne, co jest lepsze niż wodoodporne.

Dostępne w różnych rozmiarach z maksymalnie 20 sznurowadłami w paczce, masz wszystkie opcje kolorystyczne, jakie chcesz, w tym zielony, granatowy, pomarańczowy, neonowy róż, jasnofioletowy, żółty, błękitny, biały, czerwony i czarny. Jako FYI, w tym przypadku istnieje różnica między rozmiarami dla dzieci a rozmiarami dla dorosłych, więc zamawiaj ostrożnie!

Bieg Caterpy

Polecamy również Bieg Caterpy aby dodać do swojej listy sznurowadeł bez wiązania. Te buty działają nieco inaczej niż pozostałe opcje, które omówiliśmy do tej pory. Sznurowadła Caterpy Run posiadają elastyczne wypustki, które pozwalają na bardziej odpowiednie utrzymywanie napięcia oczek butów do biegania.

W zależności od tego, jak napięty jest każdy elastyczny guzek, twoje sznurowadła są bardziej lub mniej naprężone. Jeśli elastyczne guzki wyglądają jak kulki, to są rozluźnione z niewielkim lub zerowym napięciem. Jeśli są nieco rozciągnięte, twoje sznurowadła będą dobrze dopasowane, co powinno być idealne do biegania. Jeśli potrzebujesz jeszcze większego napięcia, elastyczne guzki będą wyglądały na całkowicie rozciągnięte. W tym momencie sznurowadła są tak ciasne, jak to tylko możliwe.

Sznurowadła bez wiązania Caterpy Run są dostępne w kolorach takich jak czarny, szary, biały, jasny i neonowy róż, czerwony, pomarańczowy, jasny i neonowy żółty, neonowy zielony, turkusowy, granatowy i fioletowy. Możesz nawet uzyskać sznurowadła we wzory, takie jak zebry lub tie-dye. Jak zabawnie!

Sprawy stóp

Sprawy stóp Sznurowadła bez wiązania wyróżniają się również wyglądem podobnym do Caterpy Run. Te kręcone sznurówki zwijają się, aby utrzymać sznurówki na miejscu bez konieczności ich wiązania. Wykonany z elastycznej gumki, możesz naciągnąć każdy lok, aby uzyskać indywidualne dopasowanie.

Według FootMatters używanie ich sznurowadeł może sprawić, że bieganie i chodzenie będą mniej bolesne i niewygodne. Możesz również zauważyć, że masz mniejszy nacisk, gdy buty są zabezpieczone tymi sznurowadłami.

Sznurówki bez krawatów FootMatters można kupić w dwupakach, a nawet w 10-pakach w takich odcieniach jak szary, żółty, jasnozielony, pomarańczowy, biały, czerwony i neonowy róż.

INMAKER

Jeśli nadal zastanawiasz się nad wyborem sznurowadeł bez wiązania, INMAKER może być tym, czego szukasz. Te sznurowadła dla dzieci i dorosłych są wykonane z silikonu spożywczego, który rozciąga się jak gumka. Końce sznurowadeł mają kształt litery T, dzięki czemu zaczepiają się o oczka butów do biegania i nie wyskakują łatwo.

Aby dodać sznurowadła bez wiązania INMAKER do butów, ściśnij koniec koronki, a następnie przeciągnij go przez oczko. Możesz potrzebować pęsety lub szczypiec do butów ze szczególnie małymi oczkami, mówi producent.

Polerowana, kolorowa sekcja sznurowadeł bez wiązania INMAKER powinna odpowiadać gustom zarówno dzieci, jak i dorosłych. Dostępne opcje to czarny, żółty, biały, niebieski, brązowy, granatowy, szary, elektryczny zielony, pomarańczowy, czerwony, fioletowy lub neonowa tęcza.

HICKIES

Wreszcie, ale na pewno nie mniej ważne, mamy HICKIES. Te sznurowadła bez wiązania są dostępne w jednym rozmiarze dla wszystkich użytkowników, w tym dzieci. Do paczki dostajesz 14 pasków lub sznurówek. Oryginalna technologia zastosowana w sznurowadłach bez wiązania HICKIES obejmuje elastyczną konstrukcję z pamięcią, która zapewnia wsparcie stopy, wygodę i dopasowanie.

Producent twierdzi, że wystarczy zapiąć sznurówki bez wiązania HICKIES, ale raz i powinny one pozostać bezpieczne za każdym razem, gdy zakładasz buty do biegania. Projekt tych sznurowadeł sprawi, że Twoje buty również będą wyglądać fajniej!

Jeśli chcesz, aby Twoje HICKIES były w jednym kolorze, możesz je kupić w odcieniach bieli, fioletu, pomarańczy, oliwkowej zieleni, neonowej żółci, neonowego różu, granatu, mięty, szarości lub czerni. Możesz również kupić te sznurówki bez wiązania w kolorze czarnym z innym kolorem na środku.

Końcowe przemyślenia

Sznurowadła bez wiązania pozwolą Ci zaoszczędzić cenny czas przed bieganiem, a co więcej, możesz wyruszyć na szlak bez obawy, że potkną Cię sznurowadła. 11 sznurowadeł bez wiązania, które dzisiaj podkreśliliśmy, to niedrogie, ale inteligentne rozwiązania dla biegaczy w każdym wieku. Mamy nadzieję, że znalazłeś parę, którą lubisz, ponieważ sznurowadła bez wiązania naprawdę zmienią Twoje wrażenia z biegania na lepsze!

powiązana zawartość

W bieganiu buty, które nosisz, są wszystkim. Możesz mieć największą wytrzymałość i wytrzymałość na świecie, ale jeśli twoje stopy są obolałe od źle dopasowanych butów, negatywnie wpłynie to na twoją wydajność. Wybór butów do biegania nie powinien być zatem decyzją podjętą pochopnie. Zamiast tego chcesz poświęcić swój czas i przeprowadzić badania. Czego należy szukać w idealnym bucie do biegania?

Niedawno zdecydowałeś się na bieganie. Uwielbiasz wolność, którą czujesz, gdy robisz dobry krok, nie wspominając już o tym, jak sprawne jest bieganie. Twoim celem jest wzięcie udziału w wyścigu wcześniej niż później, a już zacząłeś się przygotowywać. Twój kumpel do biegania zasugerował, żebyś kupił skarpetki do biegania w ramach treningu, ale nie jesteś tego taki pewien. Czy skarpetki do biegania są tego warte?