Tanie cele łucznicze 3D – 10 najdroższych celów

Nie jesteś jeszcze do punktu, w którym jesteś w stanie trafić żywe, ruchome cele swoimi strzałami. Aby zapoznać się z tym, co by to było, chcesz poćwiczyć korzystanie z trójwymiarowych celów łuczniczych. Problem w tym, że wiele z tych realistycznych celów jest tak drogich! Czy są jakieś tanie cele łucznicze 3D, z którymi możesz ćwiczyć?

Oto 10 najbardziej niedrogich celów łuczniczych 3D:

  • Tarcza Delta McKenzie Raccoon 3D
  • Strzelec Buck 3D Deer Łucznictwo Tarcza
  • Field Logic Turcja 3D Łucznictwo Tarcza
  • BIGSHOT Pro Hunter Raccoon i Groundhog Combo Critter 3D Tarcze
  • Rinehart Javalina 3D Tarcza na Dzika
  • Delta McKenzie Strutter Turcja 3D Target
  • Field Logic Big Shooter Bear 3D Target
  • Delta McKenzie Backyard Imp 3D Target
  • Rinehart Woodland Coyote Tarcza 3D
  • BIGSHOT RealWild Bobcat 3D Target

Najlepsze w tych 10 celach łuczniczych jest to, że każdy kosztuje 150 USD lub mniej! Czytaj dalej, aby uzyskać linki do produktów, opisy i recenzje, abyś mógł wybrać najlepsze cele, aby poprawić swoje umiejętności łucznicze.

10 najlepszych tanich celów łuczniczych 3D

Tarcza Delta McKenzie Raccoon 3D

Ta lista zaczyna się od jednego z wielu celów 3D z Delta McKenzie. Marka Cel 3D szop pracz ma głębokość ciała 13 cali i długość ciała 15 cali.

Tarcza 3D ma wyglądać jak prawdziwy brązowy szop wspinający się po kawałku drewna. Jego korpus z pianki Solid Flex Foam jest przeznaczony do strzelania z łuku podczas zawodów, a także do swobodnego strzelania na podwórku z kilkoma kumplami.

Idealnymi strzałami dla tego celu Delta McKenzie są strzały o stałym grocie z polem lub rozszerzaną końcówką, które strzelają z prędkością 300 do 350 klatek na sekundę. Pierścienie punktacji IBO ułatwiają śledzenie dokładności strzału.

Strzelec Buck 3D Deer Łucznictwo Tarcza

Polowanie na jelenie jest bardzo popularnym sportem, jednak trójwymiarowe cele na jelenie pozostają jednymi z najdroższych. Nigdy więcej! Ten Strzelec Buck 3D cel jelenia jest w rozsądnej cenie, ale nie jest tak mały, że jest nieskuteczny jako cel.

Mierzący dumny 48 cali wysoki cel Shooter Buck jest pomalowany i wyrzeźbiony tak, aby wyglądał jak prawdziwy jeleń pozostający nieruchomo w lesie. Wyprodukowana w Stanach Zjednoczonych tarcza jelenia może być używana ze strzałkami z grotem i strzałkami punktowymi.

Wkładka dołączona do tarczy ma wysoką gęstość. Kiedy skończysz ćwiczyć na cały dzień, wyjęcie strzał jest niewiarygodnie proste, więc możesz je zebrać i wycofać, dopóki nie będziesz znowu ćwiczyć jutro!

Field Logic Turcja 3D Łucznictwo Tarcza

Trafienie prawdziwego ptaka strzałami może być trudne, ponieważ są one tak lotne. Teraz możesz ćwiczyć w zaciszu swojego podwórka z tarczą łuczniczą 3D z indyka od Logika pola.

Cel indyka ma 31,5 cala szerokości i 32 cale wysokości. Wyprodukowana w USA firma Field Logic poleca swój cel 3D dla indyków do polowań i podobnych sportów. Cel prezentuje czarnego indyka z zamkniętymi skrzydłami. Czerwone zabarwienie twarzy i głowy sprawia, że ​​cel jest dobrze widoczny nawet z dużej odległości.

Twój zakup obejmuje naziemne kołki, aby zapobiec przewróceniu się celu indyka z pianką podczas porywistego wiatru. Punktowane pierścienie tworzą poczucie wyzwania, między tobą a przyjacielem, a nawet w pojedynkę!

BIGSHOT Pro Hunter Raccoon i Groundhog Combo Critter 3D Tarcze

Co powiesz na dwa cele 3D w cenie jednego? Ten zestaw celów łuczniczych z BIGSHOT Pro to kradzież!

Jednym z dwóch celów jest stojący świstak, a drugim stojący szop pracz. Oba zwierzaki mają ten sam brązowy kolor ciała z białym ubarwieniem na ciele i czarnymi akcentami. Cel szopa pracza ma czarne oczy oraz ogon w czarno-białe paski.

Oba cele są wykonane z pianki Elasto Flex, która jest zarówno odporna na ciepło, jak i samoregenerująca. Ten ostatni sprawi, że Twoje cele będą wyglądać świetnie przez dłuższy czas. Dodatkowo BIGSHOT mówi, że piankowy korpus jego celów pomaga ci w usuwaniu strzał.

Oba cele są wykończone powłoką odporną na uszkodzenia atmosferyczne. Śmiało, chwyć swoją ulubioną kuszę lub łuk bloczkowy i strzelaj!

Rinehart Javalina 3D Tarcza na Dzika

Jako część Rineharta Seria Woodland to ten trójwymiarowy cel na dzika. Pomiędzy szarawo-brązowym ubarwieniem i realistycznym wzorem na ciele, szybko wpadniesz w myśliwski sposób myślenia, ćwicząc z tym celem.

Cel dzika ma 30 cali długości i 20 cali wysokości. Jeśli użyjesz strzał z szerokim grotem, ten trójwymiarowy cel dzika będzie się z nimi bardzo dobrze bawić. Jest to częściowo spowodowane pianką FX Woodland Foam, która jest solidna, ale miękka tam, gdzie to ważne, zupełnie jak prawdziwe zwierzę.

Punktowane pierścienie pośrodku ciała celu 3D dają ci mnóstwo miejsc do celowania.

Delta McKenzie Strutter Turcja 3D Target

Jeśli chcesz mieć indyka w 3D, który wygląda tak realistycznie, że zrobisz to podwójnie, zalecamy ten od Delty McKenzie.

Docelowy cel producenta w indyku ma wymiary 26 cali na 18 cali na 23 cale. Jest wytrzymały, ale lekki, 13 funtów, więc nie musisz się martwić, że wiatr powali cel, nawet jeśli nie wbiłeś indyka w ziemię.

Tarcza 3D przedstawia indyka z rozpostartymi skrzydłami. Czarno-biała kolorystyka na wspaniałej rozpiętości skrzydeł indyka pozwoli Ci skoncentrować się na celu. Czerwone detale na pysku, szyi i stopach pomagają wykryć tego indyka z daleka.

Delta McKenzie wykorzystuje piankę o dużej gęstości do tego taniego celu 3D. Znajdź dla niego miejsce w okolicznych lasach, a będziesz gotowy do ćwiczeń.

Field Logic Big Shooter Bear 3D Target

Duże cele łucznicze 3D niekoniecznie muszą kosztować fortunę. ten Tarcza Field Logic Big Shooter ma kształt sporego niedźwiedzia o długości 38 cali. Niedźwiedź ma również 24 cale wysokości, więc jest to dość znaczące! Mimo to możesz zdobyć ten cel za mniej niż 150 USD.

Miś o czarnym futrze jest jednoczęściowy, dzięki czemu jest bardziej wytrzymały. Jego kształt i rozmiar są realistyczne, podobnie jak szczegółowe futro na ciele oraz jaśniejszy pysk i uszy. Punktowe pierścienie pośrodku ciała misia zapewniają pewne miejsce do celowania.

Według Field Logic, ich niedźwiadkowy cel Big Shooter może obsłużyć setki razy strzały rozszerzalne, broadheady i strzały punktowe. Wynika to z konstrukcji celu, jaką jest pianka wysokoudarowa i odporna na warunki atmosferyczne.

Delta McKenzie Backyard Imp 3D Target

No dobrze, więc chochlik nie jest czymś, na co się kiedykolwiek natkniesz, kiedy zaczniesz polować na prawdziwą zwierzynę, ale na tym polega zabawa w strzelaniu do celu, prawda? To nie musi być prawdziwe. Dlatego to lubimy Cel 3D tyle.

Tak, to kolejny wybór od Delta McKenzie, więc powinieneś już wiedzieć, że chochlik 3D będzie wysokiej jakości na wskroś. Wykonany z czystej samoleczącej pianki, cel przedstawia złowrogiego chochlika o ciemnym futrze. Imp ma czerwone oczy, płaski świński nos, rogi i złośliwy uśmiech z ostrymi zębami. W dłoni chochlika jest wykonany przez człowieka młotek.

Cel ma 18 cali szerokości i 20 cali wysokości. Delta McKenzie zaleca strzelanie do chochlika za pomocą strzał z grotem lub strzałami punktowymi. Ponieważ pianka sama się leczy, usuwanie strzał z twarzy lub ciała chochlika jest proste.

Rinehart Woodland Coyote Tarcza 3D

Oto kolejny dość makabryczny wygląd Cel 3D, tym razem od Rineharta. W serii Woodland tej marki znajduje się trójwymiarowy cel kojota wraz z mniejszym martwym stworzeniem w pysku.

Cel kojota mierzy 16 cali na 29 cali. Oprócz tego, że ucztuje na zdobyczu, kojot jest realistyczny pod względem kształtu, rozmiaru i wzoru. Ubarwienie jest podpalane z czarnymi kropkami na całej powierzchni.

Zarówno odporny na promieniowanie UV, jak i warunki atmosferyczne, tarcza Rinehart ma samonaprawiające się wkładki. Gdy wkład się zużyje, można go wyjąć i wymienić.

BIGSHOT RealWild Bobcat 3D Target

Ostatnim, ale na pewno nie najmniej ważnym na naszej liście niedrogich celów łuczniczych 3D jest ten wybór z BIGSHOT. Ich RealWild 3D ryś rudy cel może cię wystraszyć, ponieważ wygląda tak realistycznie.

Ryś rudy 3D waży 11 funtów i mierzy 36,4 cala na 29,1 cala na trzy cale. Samonaprawiająca się podstawa z pianki o dużej gęstości ryś rudy zawiera rdzeń. BIGSHOT wspomina, że ​​współpracował z taksydermami, aby uzyskać odpowiedni wygląd tego ryśka. Replika to ryś rudy Appalachów.

Końcowe przemyślenia

Jeśli zawsze unikasz ceny celów łuczniczych 3D, ta lista powinna zmienić twoje zdanie. 10 niedrogich celów, o których mówiliśmy, udowadnia, że ​​możesz cieszyć się realizmem celów zwierzęcych bez konieczności wydawania 300 lub 400 USD. Masz wiele świetnych opcji do wykorzystania podczas kolejnego treningu celu!