Średnia cena wymiany baterii do skuterów wodnych (i którą uzyskać!)

Baterie do skuterów wodnych wytrzymują tylko 3 do 5 lat, a ich częsta wymiana może być dość kosztowna. Trudno jest określić, która bateria jest najlepsza, gdy istnieje tak wiele możliwości wyboru! Poniżej znajduje się przewodnik po średniej cenie wymiany baterii i tym, które z nich są najbardziej opłacalne.

Średnia cena wymiany baterii w skuterze wodnym wynosi około 150 USD. Firmy produkujące baterie podnoszą ceny, ponieważ twierdzą, że ich baterie są „lepsze”, podczas gdy w rzeczywistości te tańsze działają równie dobrze.

Poniżej znajduje się przewodnik po bateriach PWC, któremu możesz zaufać.

Bateria piracka Bateria o wysokiej wydajności

Ta bateria jest znana z tego, że jest jedną z najtańszych opcji, a jednocześnie jest trwała, niezawodna i bezobsługowa.

Zanim zdecydujesz, czy chcesz kupić tę baterię, czy nie, możesz skorzystać z tabeli modeli, aby sprawdzić, czy będzie ona mieć kompatybilność z Twoim skuterem wodnym.

Jest to szczelna bateria 12 V o mocy 216 W i 270 CCA. Jest objęty 60-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy i 18-miesięczną gwarancją!

Kwas w środku zbudowany jest w technologii absorbowanej maty szklanej, co zapewnia niskie koszty utrzymania.

Sprzęt dostarczany z zestawem do mocowania przewodów jest najwyższej klasy iw porównaniu do lokalnych sklepów cena jest znacznie niższa. Średni koszt tej baterii to około 60 dolarów na Amazon: klik tutaj obejrzeć

Nie ma kwasu, który trzeba dodawać do akumulatora, ani ładowania, które trzeba inicjować, jak wiele innych akumulatorów konkurencji. Zapewnia to łatwą instalację i niskie koszty utrzymania, gdy go masz.

Bateria Odyssey Powersports

Nie jest to najtańszy wybór, ale jest to naprawdę jeden z najlepszych dostępnych na rynku akumulatorów do skuterów wodnych.

Akumulator Odyssey Powersports ma najbardziej wydajne ładowanie spośród wszystkich akumulatorów ołowiowych. Ponieważ skutery wodne są używane tylko przez pół roku, doskonałe naładowanie może zapobiec konieczności wymiany baterii co sezon.

Dzięki o 70 procent dłuższemu cyklowi życia akumulator ten jest jedną z bardziej popularnych opcji w porównaniu z konwencjonalnymi akumulatorami o głębokim cyklu. Jest odporny na wibracje, chroni przed wstrząsami i jest odporny na temperaturę.

Ta bateria jest objęta dwuletnią gwarancją i ma mniejszy rozmiar niż inne baterie, ale ma taką samą moc. Niewielki rozmiar pozwala na łatwe dopasowanie do wielu różnych rodzajów jednostek pływających.

Możesz pożegnać się z wyciekającym płynem z baterii w skuterze wodnym, ponieważ ta bateria utrzymuje wszystko w środku. Podczas gdy tania bateria wystarczy na jeden lub dwa sezony, Odyssey Powersports wytrzyma więcej niż 5 sezonów.

Mimo że jest droższy niż inne akumulatory, mówi się, że jest to najlepszy akumulator do skuterów wodnych i wiadomo, że działa przez długi czas. Cena tej baterii wynosi około 150 USD. Pogląd tutaj na Amazon.

Akumulator Yamaha WaveRunner

Ten akumulator pasuje do wielu różnych skuterów wodnych. Jest to akumulator odporny na zalanie, który nie wymaga konserwacji. Jest w pełni naładowany i ma opatentowany uszczelniony słupek, który zmniejsza korozję.

Większość osób, które kupują tę baterię, ma Yamahę, ale jeśli porównasz rozmiar z gniazdem baterii do skuterów wodnych, działa ona również z innymi markami. Ta bateria ma dużą moc i jest w stanie wytrzymać wszystkie uderzenia i uderzenia związane z jazdą na skuterze wodnym.

Jest to jedna z bardziej przystępnych opcji i jest bardzo mocna w stosunku do ceny. Działa zarówno z dużymi, jak i małymi silnikami i powinien za każdym razem uruchamiać się.

Ta bateria Chrome kosztuje około 60 USD, co jest znacznie tańsze niż bateria Odyssey. Dostępna jest również 18-miesięczna gwarancja z 60-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy.

Jak uzyskać maksymalną żywotność baterii?

Jest wielu ludzi, którzy nie zdają sobie sprawy, że istnieją ładowarki, które mogą przedłużyć żywotność ich baterii. Zamiast tego ludzie po prostu wymieniają baterię, raz za razem, wydając więcej pieniędzy, niż potrzebują.

Całkowite wyczerpanie baterii nigdy nie jest dobrym pomysłem. Kiedy to zrobisz, możesz obniżyć jego zdolność do utrzymywania ładunku. Należy również regularnie sprawdzać połączenia kablowe, aby upewnić się, że wszystko jest dokręcone i czyste. Nie chcesz, aby Twoja bateria cierpiała z powodu korozji, ponieważ szybko ją zabije.

Gdy nie korzystasz z skutera wodnego, możesz ładować baterię i oszczędzać więcej energii. Oto przewodnik dotyczący ładowania, z którego możesz skorzystać, aby podjąć najlepszą decyzję dla swoich potrzeb skuterów wodnych.

Gdy jest poza sezonem, przechowuj baterię w miejscu, które nie jest narażone na ekstremalne zimno. Jeśli będziesz ładował akumulator, będzie on bardziej ładowany i wydłuży się jego żywotność.

Po wyjęciu akumulatora z skutera wodnego należy podłączyć go do ładowarki i przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.

Ładowanie podtrzymujące to najlepszy sposób na maksymalne wydłużenie czasu pracy baterii. Dzieje się tak, gdy bateria jest powoli ładowana przez długi czas bez przeładowania.

Jedna z najlepszych ładowarek do akumulatorów nazywa się Battery Tender Jr. Ta ładowarka najlepiej sprawdza się w utrzymaniu świeżej i pełnej żywotności baterii. Inne ładowarki nie mają porównania z tą.

Jeśli zimujesz swój skuter wodny, polecam połączenie z Battery Tender Jr. Jest kilka różnych modeli, ale najlepsze są 4amp i 5amp. Pozostałe modele nie ładują się tak szybko.

Na Amazonie jest prawie 10 000 pozytywnych recenzji. Jest wodoodporny dzięki fabrycznie zamontowanej uszczelce. Włącza się i wyłącza również automatycznie, co oznacza, że ​​wymaga niewielkiej konserwacji.

Jest to najlepsza dostępna ładowarka podtrzymująca i nie ma nawet porównania z słabą jakością, którą można kupić w Walmart, ponieważ faktycznie szybko ładują baterię. Kosztuje około 80 USD i możesz zobaczyć Przetarg na baterie tutaj na Amazon, aby uzyskać więcej informacji.

Jeśli szukasz czegoś do ładowania baterii, które jest tańsze niż Battery Tender, Ładowarka słoneczna All Powers może dla Ciebie. To jedna czwarta ceny i działa dobrze. Nie jest całkowicie przeciwdeszczowy, ale może się trochę zamoczyć i nadal funkcjonować.

Ładowarka słoneczna naładuje rozładowane akumulatory i zapewni im moc potrzebną do dalszego korzystania z PWC. Kolejną fajną rzeczą jest to, że możesz używać tego z każdą inną maszyną, która ma baterię i będzie naładowała baterię za pomocą promieni słonecznych.