Rozmiar zbiornika gazu do skutera wodnego (z 13 przykładami różnych modeli)

Jazda na skuterze wodnym może być świetną zabawą, dopóki nie zabraknie Ci paliwa. Ważne jest, abyś zbadał wszystkie możliwe modele skuterów wodnych do wyboru. Gaz to jedyna rzecz, na której polegasz, poruszając się w wodzie. Jestem tutaj, aby upewnić się, że wybierzesz najlepszy skuter wodny z najlepszym zbiornikiem paliwa.

Skuter wodny może pomieścić w zbiorniku średnio 16 galonów benzyny. Ten średni poziom gazu może się różnić w zależności od prędkości, z jaką jeździsz na skuterze wodnym. Jeśli zdecydujesz się na jazdę na pełnym gazie, Twój zbiornik wytrzyma około 1,6 godziny. Pamiętaj, aby napełnić bak przed każdą jazdą.

Jak duży jest zbiornik na narty wodne?

Średnia ilość galonów na godzinę przy całkowicie otwartej przepustnicy dla skutera wodnego wynosi około 10. Przeciętny skuter wodny może zużyć 10 galonów benzyny w ciągu około 1 godziny pracy. Typowy rozmiar zbiornika gazu dla skuterów wodnych może pomieścić do 16 galonów.

Jeśli chodzi o określenie zużycia paliwa przez skutery wodne, może to być trochę trudne, ponieważ są one znacznie mniejsze niż pojazdy średniej wielkości.

Na przykład, jeśli chodzi o samochody, dodanie kolejnej osoby do samochodu nie wpłynie na to, jak daleko zajedzie. Chociaż dodanie kolejnej osoby na skuterze wodnym z pewnością wpłynie na to, jak daleko może zajść.

Aby obliczyć liczbę mil na galon, jaką ma Twój skuter wodny, musisz całkowicie napełnić zbiornik, a następnie zresetować licznik kilometrów. Następnie powinieneś jeździć na skuterze wodnym, aż będzie około połowy zbiornika.

Im bliżej będziesz pustego miejsca, tym dokładniejszy numer otrzymasz. Jak tylko skończysz jazdę na skuterze wodnym, natychmiast napełnij zbiornik.

Następnie dzielisz liczbę przejechanych mil przez ile galonów napełniłeś zbiornik i jest to szacunkowa ilość mil na galon dla twojego PWC.

Jak daleko może przejechać skuter wodny na zbiorniku gazu?

Niektórzy mogą martwić się, jak długo ich skuter wodny może wytrzymać na pełnym baku, a także ile potrzebuje ich bak. Przy zakupie skutera wodnego dość często zużywa się więcej gazu. Nadal przyzwyczajasz się do obsługiwania go i kontrolowania prędkości, z jaką jedziesz, a także do obserwowania jego czołgu.

Inną rzeczą, o której należy pamiętać przy zakupie skutera wodnego po raz pierwszy, jest to, że ponieważ jego silnik nie jest całkowicie zepsuty, nie uzyskasz najlepszego przebiegu na gazie ze swojego skutera wodnego.

Najprawdopodobniej zużyjesz nieco więcej gazu w ciągu pierwszych 10 godzin jego użytkowania. Ale nie martw się, różnica jest ledwo zauważalna.

Chociaż odpowiedź na to pytanie nie jest standardowa, jest na nią odpowiedź.

Pomiar nacisku na coś, co unosi się, jest nieco trudniejszy do wykonania na czymś, co unosi się. Przeciętna miara pełnego baku może trwać około weekendu.

Nie oznacza to jednak, że otrzymasz pełne dwa dni jazdy na skuterze wodnym. Nieczęsto zdarza się, że jeździ się na skuterze wodnym przez dwa dni z rzędu lub nawet dłużej niż 6 godzin.

Ktoś, kto lubi jeździć na skuterze wodnym, będzie jeździł przez co najmniej godzinę lub dwie, zanim trochę się zmęczy i będzie potrzebował przerwy. Nawet przy liczbie przerw, które robisz podczas jazdy na skuterze wodnym, możesz jeździć na nim non stop przez weekend.

Długość zależy również od tego, czy dana osoba konsekwentnie jeździ na skuterze wodnym, jeśli jeździ na nim tylko kilka razy w miesiącu, prawdopodobnie utrzyma zbiornik na około miesiąc.

Najbardziej doceniają zaangażowanie liczb, jeśli chodzi o techniczne rozmiary zbiorników na gaz do skuterów wodnych. Chociaż każdy skuter wodny jest inny, jeśli chodzi o silniki, zbiorniki paliwa itp., Liczby mogą być trudne do utrwalenia.

Średnia ilość galonów na godzinę przy całkowicie otwartej przepustnicy dla skutera wodnego wynosi około 10. Przeciętny skuter wodny może zużyć 10 galonów benzyny w ciągu około 1 godziny pracy. Typowy rozmiar zbiornika gazu dla skuterów wodnych może pomieścić do 16 galonów.

Umożliwi to jazdę na pełnym gazie przez 1,6 godziny na pełnym baku.

13 rozmiarów zbiorników na paliwo do skuterów wodnych

1. Iskra Sea-Doo

Iskrę Sea-Doo można kupić za 5400 dolarów.

Pojemność paliwa dla tego modelu wynosi 7,9 galonów amerykańskich / 30 litrów.

2. Sea-Doo Spark Trixx

Ten model Sea-Doo można kupić za 7500 USD.

Pojemność paliwa dla tego modelu wynosi 7,9 galonów amerykańskich / 30 l.

3. Yamaha WaveRunner EX Sport

Yamaha WaveRunner EX Sport można kupić za 7800 dolarów.

Pojemność paliwa dla tego modelu skutera wodnego wynosi 13,2 galonów amerykańskich.

4. Seria Sea-Doo GTI

Serię Sea-Doo GTI można kupić za 8800 $.

Pojemność paliwa wynosi 15,9 galonów amerykańskich / 60 l.

5. Narty wodne Kawasaki STX-15F

Ten skuter wodny można kupić za 9700 $. Ten skuter wodny można kupić za 9700 $.

Pojemność paliwa dla tego modelu skutera wodnego wynosi 16,4 galonów amerykańskich.

6. Yamaha WaveRunner VX Limited

Ten model WaveRunner można kupić za 11 200 USD.

Ten zbiornik paliwa do skuterów wodnych może pomieścić do 18,5 galonów amerykańskich.

7. Narty wodne Kawasaki Ultra 310X

Możesz kupić ten skuter wodny za 15 300 zł.

Pojemność paliwa wynosi 20,6 galonów amerykańskich.

8. Sea-Doo RXP-X 300

Narty wodne Sea-Doo RXP-X można kupić za 15 400 $.

Ten skuter wodny może pomieścić do 15,9 galonów amerykańskich / 60 l

9. Yahama Wave Runner FX Cruiser SVHO

Można to kupić za 16 200 $.

Ten model może pomieścić do 18,5 galonów amerykańskich.

10. Gibbs Sport Płazy Quadski

Ten skuter Gibbs Sports można kupić za 40 000 zł.

Ten model skutera wodnego może pomieścić 15 galonów amerykańskich.

11. Yamaha Wave Runner SuperJet

Można to kupić za 8500 $.

Pojemność paliwa dla tego modelu skutera wodnego wynosi 4,8 galonów amerykańskich.

12. Sea-Doo GTX 230 Limited

Możesz to kupić za 16 099 $.

Pojemność paliwa dla tego skutera wodnego wynosi 15,9 galonów amerykańskich / 60 l.

13. Narty wodne Kawasaki SX-R

Ten skuter wodny Kawasaki można kupić za 9 999 USD.

Ten skuter wodny może pomieścić do 6,1 galonów amerykańskich.