Najlepsze wędki wędkarskie dla dzieci w Walmart (które będą łatwe w użyciu!)

Kilka tygodni temu poszedłem na poszukiwania, aby spróbować znaleźć wędkę dla mojego siostrzeńca w Walmart, ponieważ powiedział, że chce ze mną iść. Nie chciałem dla niego rozbić banku, ale nadal chciałem dobrej jakości, a oto co znalazłem

Wszystkie te bieguny są dobre lub lepsze z różnych powodów. Każdy z nich jest przeznaczony do różnych rodzajów łowienia. Oto trochę więcej o tych wszystkich biegunach.

1. Wędka z włókna węglowego i korka oraz obustronna kombinacja kołowrotka z futerałem Wakeman Outdoor

Ta kombinacja wędki i kołowrotka ma kompaktową, teleskopową konstrukcję o długości 65 cali i zaledwie 17,5 cali po całkowitym złożeniu. Dzięki temu Twoje dzieci będą bardzo łatwe do zrobienia rzeczy ładnych i schludnych, odkładając je. Również jeśli wybierasz się na kemping lub po prostu nad rzekę, sprawia to, że podróżowanie z plecakiem jest naprawdę łatwe i dostępne.

Teleskopowa wędka wykonana jest z włókna węglowego, więc będzie również naprawdę lekka, co ułatwi dziecku. Nadal jest silny, więc nie martw się. Poradzi sobie o wiele więcej, niż mogłoby się wydawać po poczuciu tego.

To naprawdę miłe, ponieważ jest również wyposażone w kołowrotek. Wędka będzie też naprawdę wytrzymała, wykonana z aluminium.

Jak powiedziałem, będzie łatwy do przenoszenia, nie tylko dlatego, że jest lekki, ale także dlatego, że jest wyposażony w futerał. To wspaniałe, ponieważ oznacza to, że najmłodsi mogą z łatwością nosić je zamiast ciebie.

Bardzo podoba mi się ten zestaw kołowrotków wędkarskich, ponieważ został wyprodukowany przez zaufaną markę i wiesz, że możesz na nie liczyć. Ma również bardziej profesjonalny wygląd, więc jeśli masz dziecko, które mówi „to są dla dzieci / niemowląt, to będzie dla nich naprawdę dobre

Dodatkowo jest to tylko około 40 USD, co również ułatwia tobie. Aby przyjrzeć się bliżej naszemu wyborowi numer jeden, kliknij tutaj.

2. Shakespeare Ugly Stik GX2 kołowrotek spinningowy i zestaw wędki

Shakespeare to kolejna świetna firma, która zadba o Ciebie, jeśli kiedykolwiek coś pójdzie nie tak z Twoim sprzętem. Ta kombinacja wędki i kołowrotka jest objęta 7-letnią gwarancją, z której chyba nigdy nie będziesz musiał korzystać, ale jeśli to zrobisz, to jest.

Ten brzydki Srik GX2 sprawia, że ​​łowienie ryb jest łatwe i przyjemne zarówno dla Ciebie, jak i dla nich. Występuje w zestawie jedno- lub dwuczęściowym. Nie jest więc tak łatwy do przenoszenia lub przechowywania, ale nadal jest świetną wędką i kołowrotkiem. Pochodzi od zaledwie 5 stóp do 7 stóp.

Wykonany jest z połączenia grafitu i włókna szklanego, dzięki czemu jest znów mocny i lekki. kołowrotek to miejsce, w którym bardzo lubię tę wędkę. jest naprawdę dobrze wykonany i wytrzyma naprawdę długo. Myślę, że nie będziesz miał z tym żadnych problemów. Tak, twoja żyłka się zaplącze, ale wynika to z techniki użytkownika, a nie z wędki czy kołowrotka.

Ta kombinacja wędki i kołowrotka jest nieco droższa i kosztuje 50 USD. A pomiędzy tym a brakiem możliwości załamania się jak numer jeden jest tak naprawdę jedynym powodem, dla którego umieściłem to na drugim miejscu. Jeśli nie zależy Ci na żadnym z nich, to jest to świetna opcja dla Ciebie.

Ta wędka to naprawdę niesamowita opcja. Aby przyjrzeć się bliżej, możesz kliknąć tutaj.

3. Shakespeare Amphibian Youth Spinning Reel and Fishing Rod Combo

No dobra, powiem szczerze, na początku niewiele wiedziałem o tej wędce. Wygląda dość tanio. Ale wiedziałem, że jest zrobiony przez Szekspira, jest naprawdę dobrze oceniany przez innych użytkowników i jest śmierdzący tani.

Biorąc pod uwagę wszystkie te trzy czynniki, myślę, że to świetnie. Siedzi na 5 i pół stopy długości i rozpada się na dwie części. Myślę, że jak na podstawową wędkę to świetna opcja. Ma wszystko, czego potrzebuje początkujący, i jest dostępny w dwóch różnych kolorach.

Jest mnóstwo recenzji na ten temat. Mówią, że trwa to na zawsze i za to go kochają.

Jeśli chcesz po prostu taniego zestawu, aby Twoje dziecko mogło się przyłączyć i wiesz, że tak naprawdę nie obchodzi go to zbytnio, jest to świetna opcja i pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze.

Jeśli jesteś zainteresowany tą wędką, możesz ją znaleźć klikając prawym przyciskiem myszy tutaj.

4. Wędka spinningowa z serii Strike i zestaw kołowrotków firmy Wakeman

Moim zdaniem kolejne świetne combo od Wakemana. Ta seria szturmowa to taka, która ma świetną cenę i będzie ci służyć przez długi czas.

Ta kombinacja wędki i kołowrotka jest właściwie przeznaczona na większe ryby. Więc jeśli wybierasz się na łódkę lub po prostu w miejsce, w którym może być trochę basu, sandacza, szczupaka, suma i nie tylko.

Ma naprawdę fajny uchwyt, który sprawi, że twoje dzieci będą wygodne i sprawią, że nie będziesz musiał go dla nich trzymać.

Jest to wędka z włókna szklanego o średniej akcji, co oznacza, że ​​może się zginać, ale nie wygina się za bardzo. W ten sposób wiesz, jakiego rodzaju ryby jest w stanie obsłużyć. Kołowrotek ma hamulec regulujący szpulę oraz przełącznik przód/tył i docenisz to. Cóż, może nie ty, ale przynajmniej twoje dziecko.

Ta konfiguracja jest dostępna w 4 różnych kolorach, co może nie mieć dla Ciebie większego znaczenia, ale z pewnością pomoże Twojemu dziecku wybrać ten, który chce. Dodaje trochę zabawy. Dodatkowo, jeśli planujesz zabrać więcej niż jedno dziecko, możesz kupić kilka wędek w różnych kolorach i odróżnić je od siebie.

Występuje w jednym rozmiarze i ma 78 cali. Myślę, że można je znaleźć w większej liczbie rozmiarów, ale połączyć że zapewniłem, że zabierze cię do tego.

5. Kołowrotek spinningowy Abu Garcia Cardinal Bruiser i zestaw wędkarski

Ten Cardinal Bruiser jest stworzony do łowienia w słonej wodzie. Kołowrotek w tym wózku jest naprawdę wytrzymały i możesz mieć pewność, że się nie złamie i poradzi sobie z ciężkimi rybami, może cięższymi niż twoje dziecko może nawet udźwignąć. (W większości żartuję)

Ta kombinacja jest dobra dla tych, którzy wybierają się w słoną wodę i szukają wyzwania z większymi rybami. Jest fabrycznie nawinięty na 20-funtową, wysokowydajną żyłkę monofilamentową.

Ma 7,8 i 9 stóp długości, więc jest naprawdę dobry dla większego dziecka, może nie dla twojego 6-latka.

Ta kombinacja wędki i kołowrotka wytrzyma długo i chce, abyś przekraczał granice, więc baw się dobrze. To wciąż przyzwoita cena 40 dolarów. Jest droższy niż niektóre inne opcje, więc najlepiej, jeśli naprawdę planujesz zabrać swoje dziecko do wędkowania!

Aby zobaczyć tę niesamowitą kombinację wędki i kołowrotka, kliknij tutaj.

6. Spawn Series Kids Spincast Combo and Tackle Set od Wakeman

Ok, w przeciwieństwie do numeru 5, ten nie jest przeznaczony dla większych dzieci. Ma tylko 51 cali wysokości i nie radzi sobie z dużą rybą. Może zabrać ryby o wadze około 10 funtów lub mniej. Jest to świetne dla dzieciaka, który chce się z tobą gonić i nie przejmuje się zbytnio, czy rzeczywiście coś złapie. Jest prosty i zawiera wszystko, czego naprawdę potrzebujesz.

Jest świetny, ponieważ jest nawinięty na 65 jardów linki. Domyślam się, że jeśli dzieciaki wyjdą po raz pierwszy, złapią się na rzeczy z lewej i prawej strony, więc przecięcie linii nie będzie zbyt denerwujące.

Jest to również pręt z włókna szklanego, a więc niezbyt wytrzymały, ale będzie naprawdę lekki.

Mogą naprawdę poczuć, że robią to wszystko z dołączonym pudełkiem na sprzęt. Zestaw zawiera 3 haczyki, 3 ciężarki, 1 spławik i 1 próbny ciężarek wyrzutowy.

I hej, za jedyne 12 dolarów wezmę 3.

Aby przyjrzeć się bliżej temu zestawowi, możesz kliknąć tutaj.

7. Wędka muchowa – zestaw kołowrotków z futerałem i akcesoriami firmy Wakeman Outdoors

To wędka, która jest najbardziej inna i jeśli twoje dziecko chce łowić na muchę, myślę, że znalazłeś tutaj właściwą. Zawiera prawie wszystko, czego będą potrzebować, a także w naprawdę dobrej cenie. Nie jest to najłatwiejsza w użyciu wędka, ale jest przeznaczona do łowienia muchowego, które i tak jest oczywiście trudniejsze.

Rozkłada się na 3 części i całkowicie rozciąga się na 97 cali. Jeśli uważasz, że jest za duży dla twojego dziecka, to tak naprawdę zależy. Jeśli rzeczywiście chcą się w to zaangażować i dobrze się bawić, ale się uczyć, trzymałbym się tego.

Składany pręt wykonany jest z włókna szklanego. To sprawia, że ​​wędka jest trwała i mocna bez obciążania jej.

Dołączony kołowrotek jest nawinięty na 45 stóp żyłki i 2 suche muchy, więc jest gotowy do łowienia od razu. Może być montowany zarówno dla osób praworęcznych, jak i leworęcznych, dzięki czemu może pracować dla każdego.

Jest również wyposażony w futerał do przenoszenia, dzięki czemu jest dobrze chroniony i łatwy do przechowywania i noszenia, nawet dla najmłodszych.

Jest produkowany przez Wakemana, więc jak wspomniałem, otrzymujesz dobrą jakość.

Umieściłbym to znacznie wyżej na mojej liście, ale pomyślałem, że większość ludzi nie przyjeżdża tutaj w poszukiwaniu wędek muchowych. Ale hej, jeśli jesteś… TU JEST JEDEN.

8. Shakespeare Ugly Stik Kołowrotek sumowy i zestaw wędkarski

Ten 7-stopowy spinning jest dostępny w 2 częściach i ma bardzo wytrzymałą aluminiową szpulę. Do tego dołączona jest 7-letnia gwarancja na wędkę, z której po raz kolejny nie sądzę, że będziesz potrzebować.

To kolejny, z którym nie wiem, że mam mnóstwo doświadczenia, ale ma tak dobre recenzje, że nie mogłem go pominąć.

„Kupiłem 1 z tych kombinacji, ponieważ łapaliśmy kilka kotów dobrej wielkości, które traciliśmy na 12 funtowej żyłce i mniejszych kombinacjach wędek / kołowrotków. Użyłem go w pierwszy weekend, kiedy go miałem i znacznie przekroczył moje oczekiwania. Wróciłem i kupiłem jeszcze 2… Żadnych reklamacji.”

Klient na Purefishing.com

Ogólnie rzecz biorąc, naprawdę świetne połączenie i naprawdę dobre w tej cenie. To około 50 dolarów. Jeśli chcesz, aby Twoje dziecko naprawdę zaczęło łowić ryby, zainwestuj w tę wędkę. Dodatkowo nie możesz się pomylić z 7-letnią gwarancją.

Aby przyjrzeć się bliżej, możesz kliknąć tutaj.

9. Zebco Quantum Splash Junior 402 Spincast Combo

Oto wędka, która jest bardzo lubiana przez klientów, jest dość prosta i niedroga. Wędka zdecydowanie przeznaczona dla młodej publiczności. Posiada łatwy system rzutowy oraz szybki anti-reverse.

Wędka jest wyposażona w opaski na nadgarstki, które pomagają utrzymać wędkę w rękach dzieci bez konieczności bardzo mocnego chwytania jej. Zebco zaprojektowało go również jako lekki, dzięki czemu dziecko nie będzie zbyt trudne do noszenia. Im mniej narzekasz, tym lepsze doświadczenie dla wszystkich, prawda?

Sama wędka jest dość krótka i ma długość 38,5 cala.

Jest to rodzaj wędki, którą dostajesz dla swojego dziecka, które po prostu chce łowić, ale ma niewielkie lub żadne doświadczenie. Jeśli dostaniesz tę opcję, nie będziesz musiał się martwić.

Dostępne są dwa zabawne kolory, jeden przeznaczony do różu, a drugi do niebieskiego.

Za około 25 USD Twoje dziecko będzie mogło cieszyć się swoim czasem i będzie mogło nauczyć się podstaw, zanim przejdzie na bardziej wyrafinowaną wędkę.

Jeśli jesteś zainteresowany wypróbowaniem tej ładnej kombinacji wędki i kołowrotka, możesz kliknąć tutaj.

10. 64-calowy pręt z włókna szklanego i stali nierdzewnej oraz zestaw kołowrotków firmy Wakeman Outdoors

I na koniec ostatnie, ale nie le… cóż, myślę, że to najmniej na tej liście, ale hej, nadal znalazło się w pierwszej dziesiątce.

Ta wędka jest naprawdę dobra dla tych, którzy chcą po prostu wyjść do stawu i złowić mniejsze ryby. Naprawdę mniej niż 10 funtów lub więcej.

Ma 64 cale, więc pasuje do dużej liczby dzieci i jest rzutem obrotowym, co moim zdaniem jest naprawdę dobrym kołowrotkiem dla dzieci. Jest wstępnie nawinięty na 50 jardów żyłki, co jest miłe. Jedną z najlepszych rzeczy w tej wędce jest to, że jest naprawdę tania, tylko około 17 USD. Jeśli nie jesteś pewien, czy Twoje dziecko pokocha łowienie ryb, jest to świetny zestaw.

To nadal dobra wędka, jest dość tania wykonana i występuje tylko w jednym rozmiarze, iz tego powodu jest niżej na mojej liście. Ale nadal ma opcje kolorystyczne!

Jeśli chcesz sprawdzić tę kombinację wędki i kołowrotka, możesz kliknąć w prawo tutaj!

Mam nadzieję, że wszystko to było dla ciebie trochę pomocne i możesz znaleźć odpowiednią wędkę dla siebie lub swoich dzieci! Ogólnie rzecz biorąc, wszystkie te wędki są dobre, ale przekonaj się, które najlepiej do niego pasuje! Co najważniejsze, baw się dobrze i pomóż im pokochać to nowe hobby!