Najlepsze przenośne łodzie rybackie do przewożenia na łóżku ciężarówki

Niczego nie kochasz bardziej niż zabawne wyprawy wędkarskie na swojej łodzi, ale transport łodzi zawsze jest uciążliwy. Jesteś na rynku, aby ulepszyć swoją łódź i myślisz, że przenośna łódź rybacka jest najlepsza. Jakie przenośne łodzie rybackie pasują do skrzyni ciężarówki?

Następujące 8 przenośnych łodzi rybackich najlepiej nadaje się do przewożenia na skrzyni ciężarówki:

  • Nadmuchiwana łódź rybacka Aleko
  • Sun Dolphin Sportsman Dwuosobowa łódź rybacka
  • West Marine WaterTender 9.4 Dinghy
  • Paczka Orła MorskiegoRyba7
  • Star Inflatables Pike Nadmuchiwany kajak wędkarski
  • Klasyczne akcesoria Łódź pontonowa Colorado XT
  • Lowe Łodzie L1232 Jon
  • Nadmuchiwany kil z panelem północnoatlantyckim

Od nadmuchiwanych łodzi po mniejsze, które wpasowują się w łóżko w większości pickupów, na tej liście każdy znajdzie coś dla siebie. Czytaj dalej, aby uzyskać szczegółowe recenzje, abyś mógł wybrać swoją następną łódź rybacką!

8 przenośnych łodzi rybackich do wygodnej podróży z ciężarówką

Nadmuchiwana łódź rybacka Aleko

Na początku naszej listy jest Nadmuchiwana łódź rybacka Alekołódź z aluminiową podłogą, która po napompowaniu mierzy 12,5 stopy długości.

Ta ciemnozielona łódź rybacka może obsługiwać 150-funtowy silnik o mocy 25 koni mechanicznych i może pomieścić sześć osób do 1280 funtów. Sama łódź waży 187 funtów po napompowaniu, przy całkowitej długości 12 stóp, pięciu cali i całkowitej szerokości pięciu stóp i sześciu cali.

Nadmuchiwana łódź rybacka Aleko została stworzona do wędkowania zarówno w słodkiej, jak i morskiej wodzie. Zawiera różnorodne akcesoria, które sprawiają, że wędkowanie i ogólne użytkowanie łodzi jest przyjemniejsze.

Otrzymasz zestaw naprawczy, uchwyty i blokady wioseł, cztery zamontowane uchwyty do przenoszenia, zaczepy holownicze, jednokierunkowy korek spustowy, pompkę nożną, torbę do przechowywania i przenoszenia, paski do mocowania i dwa aluminiowe wiosła dla ułatwienia wiosłowanie.

Aluminiowe ławki, których są dwie, można zdemontować, jeśli łowisz sam i chcesz zmaksymalizować pomieszczenie do przechowywania.

Sun Dolphin Sportsman Dwuosobowa łódź rybacka

Jeśli wolisz nie kupować pontonu do swojej następnej przenośnej łodzi rybackiej, wypróbuj Sun Dolphin Sportowiec. Ta solidna łódź rybacka dla dwóch osób waży 138 funtów, więc łatwo ją zabrać tam iz powrotem.

Ta solidna, potężna łódź basowa ma płaskie dno, dzięki czemu z łatwością można wchodzić do zatoczek i innych wąskich zbiorników wodnych. Otwierając swoje miejsca do wędkowania w zupełnie nowy sposób, Sportsman może nawet swobodnie poruszać się po płytkich wodach.

Uchwyty na sprzęt z boku łodzi ułatwią utrzymanie złowionego materiału. Nie musisz się już martwić, że wijące się ryby skaczą do wolności! Uchwyty na napoje są również zagłębione, więc nie ma już rozlanych napojów.

Przednie i tylne mocowania silnika są wbudowane, dzięki czemu można łatwo umieścić wybrany silnik do trolingu. Sportsman zawiera również okablowanie wstępne dla silnika do trolingu, co dodatkowo sprawia, że ​​instalacja jest dziecinnie prosta.

Dwa siedzenia obracają się tak, że nawet jeśli łowisz sam, możesz odsunąć drugie siedzenie na bok.

Możesz wybrać jeden z dwóch modeli Sun Dolphin Sportsman, jeden o długości ośmiu stóp, a drugi o długości 10 stóp.

West Marine WaterTender 9.4 Dinghy

Jesteś prostym wędkarzem, który nie potrzebuje skomplikowanej łodzi rybackiej? A później West Marine WaterTender 9,4 jest tuż przy twoim zaułku.

Ten ponton ma dziewięć stóp, cztery cale długości i 55 cali szerokości, co czyni go odpowiednią opcją dla większości ciężarówek. Jego nośność to bardzo hojne 439 funtów, więc śmiało, weź ze sobą kumpla na następną wyprawę wędkarską.

Oto kilka innych specyfikacji: sama łódź waży 106 funtów, umożliwiając lekki transport do i z ulubionego jeziora lub oceanu. Wiązka WaterTender ma 55 cali.

Zmodyfikowany trójkadłub z polietylenu o dużej gęstości zapewnia płynne poruszanie się po wodzie. Sama łódź to dwa termoformowane części, z osobnym pokładem i kadłubem. Poza zalecanym zastosowaniem jako łódź rybacka, West Marine sugeruje również WaterTender 9.4 jako sztywny tester.

Pierścienie do podnoszenia na rufie i uchwyty do przenoszenia, które są uformowane po bokach łodzi, ułatwiają przyczepienie tej lekkiej łodzi rybackiej. Wodoodporny talerz pokładowy służy do przechowywania suchych przedmiotów, takich jak smartfon i portfel.

Paczka Orła MorskiegoRyba7

Czas wzbić się w Paczka Orła MorskiegoRyba7 nadmuchiwana łódź rybacka.

Ta jednoosobowa łódź ma kadłub o wadze 22 funtów, chyba że Twoja łódź ma drewniane deski podłogowe. Wtedy kadłub ma nośność nie większą niż 29 funtów. PackFish7 ma siedem stóp długości i trzy stopy i trzy cale szerokości.

Po opróżnieniu łódź PackFish7 ma wymiary 5 cali na 20 cali na 20 cali. Możesz wrzucić go na tył ciężarówki i ruszać w drogę!

W idealnym przypadku nadmuchiwane łodzie rybackie powinny mieć kilka komór powietrznych. W ten sposób, jeśli jeden pęknie, drugi może utrzymać napompowanie łodzi. PackFish7 to dwukomorowa ponton z jedną górną komorą bezpieczeństwa oprócz komory głównej.

Zewnętrzna osłona ochronna jest wykonana z nylonu 840 den, a podłoga ochronna z poliestru powlekanego PVC o gęstości 1000 den. Co więcej, ta łódź rybacka ma zewnętrzne szwy ochronne wykonane z zachodzących na siebie podwójnie szytych nylonowych nici o wytrzymałości przemysłowej.

Wewnętrzny pęcherz z Polykrylaru ma wokół niego zgrzewaną o wysokiej częstotliwości osłonę, która zapewnia dodatkową ochronę podczas pływania na łodzi.

Sea Eagle zaleca zabranie PackFish7 niemal wszędzie tam, gdzie dusza zapragnie podczas łowienia ryb, od potoków po zatoki, rzeki i jeziora. Nawet jeśli zanurzenie wynosi zaledwie cztery cale, możesz bezpiecznie pływać w tej nadmuchiwanej łodzi rybackiej, nie martwiąc się, że wyskoczy na płytkiej wodzie.

Star Inflatables Pike Nadmuchiwany kajak wędkarski

ten Nadmuchiwany kajak wędkarski na szczupaki od Star Inflatables pozwoli Ci zaoszczędzić czas na wnoszenie dużej, nieporęcznej łodzi rybackiej do i z pickupa. Po prostu umieść nienapompowaną łódź w pojeździe, pojedź do celu i napompuj ją w drodze.

Zbudowana z PVC z 24 sztywnymi D-ringami, ponton Pike jest wyposażony w zawór Leafield C7 i trzy komory powietrzne. Ważąca 45 funtów łódź ma 38 cali szerokości i 12 stóp, 7 cali długości po napompowaniu.

Wraz z zakupem ponton Star zawiera zestaw naprawczy, pompkę, torbę transportową, płetwę All-Water ułatwiającą podróżowanie po wodzie oraz składane siedzenie wędkarskie. Siedzisko posiada aluminiową ramę i siatkę zawieszenia. Będzie ci wygodnie i będziesz chciał spędzić cały dzień na wodzie w tej nadmuchiwanej łódce!

Oczywiście, jeśli wolisz zająć miejsce, możesz to zrobić. Następnie podłącz siedzenie do dołączonych D-ringów i pasków, aby było bezpieczne.

Firma Star twierdzi, że jej konstrukcja z PVC do linii nadmuchiwanych łodzi rybackich ma zaawansowaną technologię spawania parowego, która zapewnia wyjątkową retencję powietrza, lepszą trwałość i doskonałą odporność na ścieranie.

Śledź swoją zdobycz jak nigdy dotąd dzięki płetwie rufowej i płycie skega. Wszystkie D-ringi są wykonane ze stali nierdzewnej, dzięki czemu możesz założyć sprzęt wędkarski, w tym skrzynkę na sprzęt.

Podstawy Scotty Mount Base, których masz pięć, pozwalają przymocować resztę narzędzi wędkarskich, od zamków kotwicznych po wykrywacze ryb i uchwyty na wędki.

Sztywny kil znajduje się między rufią a dziobem, aby zwiększyć stabilność i prowadzenie, podczas gdy samoodpływowa wkładka podłogowa z PVC napełnia się do 10 PSI, co zapewnia jeszcze większą stabilność.

Klasyczne akcesoria Łódź pontonowa Colorado XT

Łowienie łodzią pontonową może być bardzo korzystne ze względu na stabilność tych statków na wodzie. ten Klasyczne Akcesoria Colorado XT może być Twoim wejściem w życie na pontonach!

Po napompowaniu i zmontowaniu Colorado XT ma 28 cali wysokości, 56 cali szerokości i 108 cali długości. Waży 77 funtów i ma trzymetrowe pontony. Podwójne dwuczęściowe aluminiowe wiosła mają siedem stóp każde.

Sama łódź pontonowa jest zbudowana z wytrzymałych materiałów. Spód z PVC jest odporny na ścieranie, a nylonowa górna poradzi sobie w codziennym użytkowaniu. Rama z rur stalowych, która pełni rolę szkieletu tej nadmuchiwanej łodzi rybackiej, jest malowana proszkowo dla jeszcze większej wytrzymałości.

Colorado XT zawiera akcesoria, dzięki którym możesz od razu zacząć pływać. Otrzymasz torbę transportową do łatwego transportu nienapompowanej łodzi i koło transportowe, aby dostać się do miejsca łowienia.

Lowe Łodzie L1232 Jon

Lowe Boats produkuje łodzie myśliwskie, pontony i łodzie rybackie. ten L1232 Jon pasuje do tej drugiej kategorii.

Ta prosta, ale mocna łódź rybacka może również służyć jako łódź myśliwska. Może pomieścić do trzech osób, L1232 Jon ma kilka miejsc i może pomieścić maksymalnie 389 funtów. Lowe zaleca silnik o mocy 3,5 KM.

Długa pawęż, która ma 15 cali, jest kompatybilna z większością silników do trolingu i silników zaburtowych. Dno tej łodzi jest płaskie, aby zapewnić płynną i łatwą podróż w różnych akwenach wodnych. Miłym akcentem są również zamki wiosła po obu stronach.

Zbudowany z nitowanego stopu aluminium 5052 klasy morskiej, L1232 Jon zawiera dwa poręczne uchwyty do pawęży, uchwyt dziobowy, korek spustowy pawęży i ​​uformowane nakładki narożne pawęży.

Nadmuchiwany kil z panelem północnoatlantyckim

Ostatnią, ale z pewnością nie najmniej ważną na naszej liście jest Nadmuchiwana łódka z panelem North Atlantic Inflatables.

Ta podróżująca łódź rybacka ma osiem stóp i osiem cali długości i 60-calową belkę. Belka wewnętrzna ma 27 cali, a długość wewnętrzna 64 cale. Sama łódź waży 102 funty i może pomieścić do trzech pasażerów lub 992 funty.

Łódź rybacka North American Inflatables ma wał o długości 15 cali, rurę o średnicy 16,5 cala i cztery komory powietrzne. Dołączony silnik wędkarski, którego używasz (nie jest dołączony do zakupu) nie powinien mieć więcej niż 7,5 KM.

Ta nadmuchiwana łódź kilowa, zbudowana z twardego i wytrzymałego PVC o grubości 1100 denierów, ma podłogę powietrzną i spawane szwy, co zwiększa jej trwałość. Rurki rufowe są chronione od spodu, co jest kolejną inteligentną funkcją.

Uchwyty dziobowe i zaczepy do holowania zapewniają wygodny transport, gdy masz ochotę na wędkowanie. Dołączone aluminiowe wiosła PC pomogą Ci podróżować bez silnika, a pompka nożna przydaje się do szybkiego (i prawie bez wysiłku) napełniania.

Zestaw naprawczy i torba do przenoszenia to również świetne funkcje.

Końcowe przemyślenia

Kto powiedział, że podpięcie łodzi rybackiej do pojazdu ciągnącego musi zająć godziny? 8 łodzi, które dzisiaj dla Ciebie sprawdziliśmy, może zmieścić się na łóżku Twojej ciężarówki (lub na tylnym siedzeniu, jeśli są spuszczone).

Niezależnie od tego, czy wolisz nadmuchiwane łodzie rybackie, pontony, czy pontony o solidnych ścianach, powinieneś być w stanie znaleźć tutaj swoją następną łódź rybacką!