Najlepsze pokrowce na skutery wodne dostępne na Amazon

Zdobycie pokrowca na skuter wodny jest bardzo ważne, ponieważ uchroni Twój skuter wodny przed wieloma uszkodzeniami. Znalezienie odpowiedniego pokrowca na konkretny skuter wodny nie musi być trudne. Poniżej znajduje się wybór najlepszych okładek dostępnych na Amazon.

1. Dopasowanie konturu akcesoriów lidera

Ten pokrowiec pasuje do nart wodnych Sea-Doo i jest wysoce oddychający, co zapobiega rozwojowi pleśni. Nie będzie krwawić ani blaknąć dzięki wytrzymałemu rozwiązaniu 600D 7,5 uncji. Jest również wyposażony w torbę do przechowywania i zestaw do mocowania. W kolumnie rozmiaru wybierasz, jaki masz skuter wodny.

Jest to jedna z ładniejszych jakościowo okładek niż inne uniwersalne okładki. Ten pokrowiec wytrzyma dłużej i będzie bardziej odporny na deszcz, kurz i słońce. Cena może być wyższa niż uniwersalny pokrowiec, ale jeśli szukasz niezawodnego pokrowca, ten jest na równi.

Są one znane z tego, że są świetnym materiałem w niesamowitej cenie.

To około 100–115 USD

Spójrz tutaj na Amazonie

2. iCover PWC5102

Jest to pokrowiec, który świetnie sprawdza się z nartami wodnymi i małymi łodziami. Przestronna konstrukcja zapewnia, że ​​pokryje cały Twój skuter wodny. Jest wodoodporny, odporny na rozdarcie i zapewnia ochronę w każdych warunkach pogodowych.

W rąbek wszyty jest wytrzymały elastyczny sznurek, który zapewnia dokładne dopasowanie do łodzi. Jest dostarczany z dużą torbą do przechowywania i jest bardzo przystępny cenowo. Kolejnym plusem jest to, że działa ze wszystkimi markami nart wodnych, spójrz na tabelę rozmiarów i zobacz, gdzie ląduje Twój skuter wodny.

Ten pokrowiec doskonale nadaje się do ochrony przed słońcem, a gumka utrzymuje pojazd na miejscu, gdy jest przechowywany w wodzie przywiązany do doku. Jeśli mieszkasz w miejscu, w którym pada dużo deszczu, byłbym ostrożny przy zakupie iCovera, ponieważ może to być mocna osłona, ale nie jest znana ze 100% wodoodporności.

Ten pokrowiec pasuje do skuterów wodnych do 113″.

To około 40-45 USD

Spójrz tutaj na Amazonie

3. Marynarz Oksford

Istnieje zapięcie na linkę bungee, które można łatwo dokręcić lub poluzować. Gwint jest odporny na gnicie. Jest idealny do przechowywania i ciągnięcia dzięki zintegrowanemu systemowi przyczepy i pasom regulacyjnym.

Jest dostępny w kolorze czarnym lub moro i zawiera sznurek bungee wszyty u dołu, aby zapewnić bezpieczne dopasowanie. Jest też bardzo tani jak na ładne materiały. Oto ich tabela rozmiarów:

  • S: 96″-105″
  • M: 106″-115″
  • L: 116″-135″
  • XL: 137″-145″

W zestawie znajduje się wiele pasków regulacyjnych, które są bardzo pomocne przy przyczepianiu nad jeziorem lub oceanem. Podczas testów w deszczu i gradobicia wytrzymał dobrze. To fajny pokrowiec, który przetrwa długo i ochroni Twój skuter wodny.

To około 55-75 USD

Spójrz tutaj na Amazonie

4. Klasyczne akcesoria Stellex

Pokrowiec ten objęty jest 4-letnią gwarancją i jest wykonany z wytrzymałej tkaniny poliestrowej, dzięki czemu jest odporny na warunki atmosferyczne. Po obu stronach znajdują się zapinane na zamek drzwiczki dostępu, a elastyczny sznurek u dołu zapewnia bezpieczne dopasowanie.

Działa to ze wszystkimi rozmiarami nart wodnych, od małych do bardzo dużych. Posiada regulowane paski boczne i ma bardzo wysoką ocenę. Jest w 100% wodoodporny i utrzymuje wodę z dala od przestrzeni na nogi.

Jest to tani pokrowiec, który doskonale nadaje się do przechowywania, ale nie przetrwa dłużej niż 2 lata, jeśli użyjesz go do przyczepy lub okrycia na zewnątrz. Dobrą wiadomością dotyczącą tego ubezpieczenia jest 4-letnia gwarancja, która daje plan B, gdy coś pójdzie nie tak.

Pasuje do rozmiarów od 133″ aż do 140″ długości.

Kosztuje około 65-150 USD w zależności od rozmiaru

Spójrz tutaj na Amazonie

5. Przyczepa PWC MSC

Ta osłona jest wykonana z płótna poliestrowego klasy morskiej z podwójną powłoką PU i jest odporna na każdą pogodę. Posiada roczną gwarancję i jest przeznaczony do długotrwałego przechowywania i podróżowania.

Jednym z bardzo skutecznych szczegółów na pokrowcu są paski z szybko odpinanymi klamrami, które sprawiają, że zdejmowanie i mocowanie jest bardzo łatwe i szybkie.

Należy pamiętać, że jest on przeznaczony do węższych modeli, więc porównując go z tym pokrowcem, sprawdź dokładne wymiary skutera wodnego. Większość kupujących mówi, aby zwiększyć rozmiar o jeden rozmiar, ponieważ jest to mniejszy krój.

Podobnie jak w przypadku wszystkich okładek, zwiastowanie nie jest najlepszą rzeczą do zrobienia z okładką, ponieważ może odlecieć. Nadal polecam zakup pasków z grzechotką, aby zapiąć pokrowiec.

To około 60-70 USD

Spójrz tutaj na Amazonie

6. Bbrzydal Niebieski

Jest to bardziej obszerny pokrowiec, ale zapewnia 100% ochronę przed warunkami atmosferycznymi. Nawet w najgorętsze dni słońce nie przebije Twojego skutera wodnego.

Pasuje do większości rozmiarów jednostek pływających i z pewnością ochroni Twój skuter wodny przed odchodami ptaków, sokami, brudem itp. Jest grubszy niż większość pokrowców, aby zapewnić ochronę.

Jest to świetny pokrowiec ze względu na jakość, a porównując cenę pakowania w folię termokurczliwą skutera wodnego każdego roku do korzystania z pokrowca, jest to znacznie tańsze. Jest przyczepny ze względu na elastyczną wszechstronną, która utrzymuje ją szczelnie nawet przy prędkości autostradowej. Ten pokrowiec przetrwa kilka lat i jest doskonałym wyborem dla Twojego skutera wodnego.

Występuje w 4 rozmiarach:

  • 106″-115″-2 suw
  • 109″-120″-4 suw
  • 116″-135″-2 suw
  • 121″-135″-4 suw

To około 65-80 USD

Spójrz tutaj na Amazonie

7. Akcesoria lidera Poliester

Pokrywa jest pokryta uretanem MoorGuard, aby zapewnić jej szczelność. W zestawie znajduje się system wentylacyjny wraz z bezpłatną torbą do przechowywania zacieru. Jest wodoodporny i odporny na pleśń.

Nie ma surowych krawędzi (wszystkie krawędzie są wykończone), ale materiał jest ogólnie dość cienki. Jest to dobra cena i jest tańsza niż większość innych pokrowców. Jedną rzeczą, o której należy pamiętać w przypadku tej konkretnej osłony, jest to, że jest ona lżejsza i cieńsza niż inne osłony.

Nie jest to najlepsze rozwiązanie na dłuższą metę, ponieważ na słońcu przez wiele godzin będzie się rozdzierać. Nie zaufałbym tej okładce, jeśli twój skuter wodny jest dużo na słońcu, z powodu wszystkich recenzji, które mówią, że zerwał się po kilku miesiącach.

Kosztuje około 32-60 USD w zależności od rozmiaru

Spójrz tutaj na Amazonie

8. Klasyczne akcesoria Lunex RS-1

Ten pokrowiec jest objęty roczną gwarancją i jest wykonany z materiału Lunex RS ripstop, który wykorzystuje system siatki, aby materiał był mocniejszy i odporny na rozdarcie. Ta osłona nie jest najlepsza do ochrony przed światłem słonecznym, ale ma otwory wentylacyjne, które redukują wilgoć.

Ponieważ materiał jest cieńszy niż większość, nie trzyma się tak dobrze i nie jest tak odporny na warunki atmosferyczne jak inne. Jeśli potrzebujesz pokrowca, który musi wytrzymać śnieg, deszcz, słońce i wiatr, nie polecam tego pokrowca, ponieważ będzie się rozdzierał w trudniejszych warunkach pogodowych.

Nie ma tak dobrych opinii na temat tego pokrowca jak inne, ale jeśli szukasz prostego pokrowca, który ochroni Twój skuter wodny w okresie poza sezonem, jest to świetna i niedroga opcja.

To około 37-56 USD w zależności od rozmiaru

Spójrz tutaj na Amazonie

9. Odporne na warunki atmosferyczne pokrowce na skutery wodne!

Jest to pokrowiec, który sprawdza się w modelach Sea-Doo z lat 1994-1997. Jest wytrzymały, wykonany z bardzo grubego materiału poliestrowego klasy morskiej. Jest przyczepiany i ma paski w zestawie.

Posiada otwory wentylacyjne, które zapewniają oddychalność. Wokół dołu znajduje się elastyczny ściągacz, który utrzymuje ją w każdych warunkach pogodowych. Ponownie działa to z większością modeli Sea-Doo.

To około 130-140 USD

Spójrz tutaj na Amazonie

10. Uniwersalna osłona PWC

Wykonany z 2400 tkanego materiału poliestrowego z powłoką PU. Jest odporny na wszelkie warunki pogodowe i ma mocny elastyczny dół oraz 3 zestawy pasów ściągających chroniących przed wiatrem.

Nazywa się Universal PWC, ponieważ pasuje do nart wodnych Sea-Doo, Polaris, Yamaha i Kawasaki.

Około 35-40 USD

Spójrz tutaj na Amazonie

11. Port północno-wschodni

Ten pokrowiec jest przeznaczony do szerokiej gamy nart wodnych i można go przyczepić. Tkanina wykonana jest z poliestru 600 Denter, dzięki czemu jest wodoodporna. Słynie z trwałości nawet w najgorszych warunkach pogodowych. Jest również dobrze dopasowany i tani w porównaniu do innych pokrowców z tych samych materiałów.

Pasuje do długości 136″-145″.

Około 48-55 USD

Spójrz tutaj na Amazonie