Najlepsze pokrowce na łodzie basowe dostępne na Amazon

Masz więc ładną nową łódź basową, a może masz łódź, która jest w rodzinie od wieków. Tak czy inaczej, będziesz chciał chronić to piękno. Do tego będziesz potrzebować pokrowca na łódź! Możesz wyszukiwać daleko i szeroko w Internecie, ale jedynym miejscem, które ma to wszystko, jest Amazon. Mają jedne z najlepszych pokrowców na łodzie basowe, o które możesz poprosić.

Więc o co chodzi z tymi konkretnymi pokrowcami na łodzie, które stoją ponad resztą? Czego w ogóle ludzie szukają i doceniają w pokrowcach na łodzie? Na to wszystko i więcej odpowiem w kolejnych akapitach.

Pięć najlepszych pokrowców na łodzie basowe na Amazon

Pokrowiec na łódź Cena £
Pokrowiec na łódź AmazonBasics 95 zł – 99 zł
Pokrowiec na przyczepę iCover 65 USD – 69 USD
Klasyczne akcesoria Pokrowiec na łódź Stellex 77- 89 USD
Leader Accessories 600D pokrowiec na łódź z przyczepą 61$ – 102$
Klasyczne akcesoria DryGuard
Wytrzymały wodoodporny pokrowiec na łódź
144$- 146$

Co sprawia, że ​​te okładki są najlepsze?

Te pięć pokrowców na łodzie to najlepsze w branży. Niezależnie od tego, czy są najczęściej kupowane, najwyżej oceniane, czy wykonane z najlepszego materiału, każda z tych pokrowców na łodzie gwarantuje, że zaspokoi Twoje potrzeby. Ceny w tabeli mogą się różnić w zależności od rozmiaru łodzi do basów, którą musisz pokryć, a oceny mogą nie być idealnie porównywalne, ponieważ każda pozycja ma inną liczbę ocen. To, co jest pokazane, to najlepsza średnia, jaką można znaleźć.

Pokrowiec na łódź Amazon Basics

Wiele osób uznało, że ta osłona jest dla nich najlepszą opcją. Podstawowy pokrowiec na łódź Amazon jest świetnej jakości, a do tego cena jest odpowiednia!

Specyfikacje

 • Materiał-Ta osłona jest wykonana z tkanego poliestru. Jest niezwykle mocny i nie rozciąga się ani nie kurczy!
 • Rozmiar – Amazon Basic pasuje do każdej łodzi typu v-hull lub bass. (16 stóp – 18,5 stóp długości)
 • Jest to pokrowiec do przyczepy. Jeśli zapewnia dobre dopasowanie, dobrze chroni łódź podczas przechowywania i w ruchu.
 • Kolor-jasnoszary
 • Waga-waży około 10 funtów
 • Zmywalny-Umyj tę osłonę ciepłą wodą, aby uzyskać najlepsze wyniki.
 • Koszt-95$-$99

To zdecydowanie dobry wybór dla Ciebie, to wszystko, o co możesz poprosić. Moim zdaniem jedynym minusem tej osłony jest brak opcji kolorystycznych.

Jedną z rzeczy, które odkrywasz, czytając recenzje na ten temat, jest to, że jest on wykonany ze świetnego materiału, pasuje do wielu różnych rozmiarów łodzi i często jest ulubioną pokrowcem na łódź ze wszystkich, jakie ludzie mieli.

Możesz kupić tę okładkę tutaj na Amazon! Amazonka Podstawowy pokrowiec na łódź

Pokrowiec na przyczepę iCover


Moja pierwsza myśl, kiedy zobaczyłam nazwę tej okładki, miała coś w rodzaju „czy ta osłona łodzi połączy się z moim telefonem?” Niestety tak nie jest, myślę, że „ja” oznacza po prostu „ja”, mogę założyć okładkę na siebie.

Ta osłona łodzi jest zdecydowanie jedną z najlepszych okładek na amazon.

Ta okładka ma kilka dodatkowych funkcji, które sprawiają, że jest to świetna okazja.

Specyfikacje

 • Materiał-Wykonany z wodoodpornego, odpornego na rozdarcie i UV poliestru klasy morskiej.
 • Rozmiar-Pasuje do większości łodzi rybackich z kadłubem w kształcie litery V o długości 14 stóp i 15 stóp, łodzi do prowadzenia bassów, łodzi na ryby i narty oraz łodzi do prowadzenia bassów.
 • Przyczepiane – tak, ciasne dopasowanie tego pokrowca pozwala na okrycie spoczynkowe i pokrycie podróżne.
 • Kolor-wybierz spośród niebieskiego, szarego lub beżowego
 • Zmywalny
 • Cechy- Panele wzmacniające we wszystkich punktach naprężeń na okładce. Tylne otwory wentylacyjne do cyrkulacji.
 • Cena-65-$69

Moim zdaniem ten pokrowiec jest dobry, ma pewne cechy, które uważam za ważne, jeśli chodzi o pokrycie łodzi. Czuje się lżejszy, ale ogólnie dobrze się trzyma.

Inni klienci i użytkownicy tego pokrowca na łódź wydają się być ogólnie zadowoleni z niesamowitego dopasowania oraz gładkiej i solidnej konstrukcji pokrowca. Wydaje się, że wszyscy zgadzają się, że jakość za tę cenę jest więcej niż tego warta. Sprawdź tę okładkę na Amazon! Pokrowiec na łódź z przyczepą iCover

Klasyczne akcesoria Pokrowiec na łódź Stellex


Wiele osób ma wspaniałe rzeczy do powiedzenia na temat tej okładki. Jak osobiście zajrzałem do tej okładki łodzi, przeczytałem recenzję po recenzji. Prawie 60% przeczytanych recenzji oceniło tę okładkę na 100/100. Powiem ci dlaczego.

Specyfikacje

 • Materiał-Ponownie ta osłona jest wykonana z odpornego na pleśń i promieniowanie UV poliestru klasy morskiej.
 • Rozmiar-pasuje do większości łodzi rybackich z kadłubem w kształcie litery V o długości 16 ft-18,5 ft i łodzi basowych.
 • Przyczepa-Oczywiście
 • Kolor- Mam nadzieję, że lubisz niebieski!
 • Funkcje – W zestawie torba do przechowywania, paski do wiązania, a nawet 4-letnia gwarancja.
 • Cena-75-$90

Więc może w tym momencie myślisz „ok, co sprawia, że ​​ta okładka różni się od reszty?” Szczerze mówiąc, większość pokrowców na łodzie jest podobna! Chodzi o te drobne szczegóły, które naprawdę to sprzedają!

Dla mnie ta okładka jest podstawowa, ale jednocześnie jest dokładnie tym, czego potrzebuję i jest w moim przedziale cenowym!

A tak na poważnie, nie ma nic lepszego niż czteroletnia gwarancja! Wszystko psuję. WIĘC wiem, że w ciągu czterech lat wrócę na rynek po… wszystko, co kupię.

Jeśli jest gwarancja, jestem sprzedany. Możesz sprawdzić tę okładkę na Amazon! Klasyczne akcesoria Pokrowiec na łódź Stellex

Leader Accessories 600D pokrowiec na łódź z przyczepą


Podczas gdy klienci wydają się nieco bardziej nie zgadzać z tym pokrowcem na łódź niż inne, większość twierdzi, że jest to świetna opcja na pokrowiec na łódź.

Jedna osoba powiedziała, że ​​czekała specjalnie na sprawdzenie produktu, aż przyczepiła swoją łódź z prędkością 65-75 mil na godzinę. W swojej recenzji powiedzieli, że byli pod wrażeniem dopasowania i jakości materiału.

Rzućmy okiem na te specyfikacje i zobaczmy, czy ta okładka się sprawdza.

Specyfikacje

 • Materiał-Poliester
 • Rozmiar-Modele różnią się rozmiarem. Pasuje do łodzi 12-24 ft.
 • Przyczepiany-ta osłona doskonale nadaje się do przyczepy, mocna elastyczna opaska wokół osłony zapewnia ciasne trzymanie.
 • Kolor- czarny, szary, oliwkowy, granatowy i podpalany!
 • Funkcje-Dwa tylne otwory wentylacyjne odporne na pleśń, odblaskowe paski zwiększające widoczność.
 • Cena-60-$85

Klienci (i ja) zgadzają się, że ten pokrowiec na łódź jest wykonany z mocnego materiału, mocnego wiązania i ma niezawodną jakość, która bardzo ich cieszy. Twierdzą, że to dobry produkt za dobrą cenę. I bądźmy szczerzy, do wyboru jest 5 kolorów. Czasami te małe rzeczy są najważniejsze.

Daj tej łodzi i tabelom rozmiarów spojrzenie na Amazon! Leader Accessories 600D pokrowiec na łódź z przyczepą

Klasyczne akcesoria DryGuard Heavy Duty wodoodporny pokrowiec na łódź


Nie bez powodu ta osłona znajduje się na najniższej pozycji. Niektórzy klienci mieli problemy z tym, że ten pokrowiec na łódź nie trwał zbyt długo, inni twierdzą, że jest to świetny pokrowiec w tej cenie. W rzeczywistości dostajesz to, za co płacisz.

Ten pokrowiec na łódź nie trwa wiecznie, ale w tej cenie jest jednym z najlepszych pokrowców na łódź! Według klientów utrzymuje się i działa dobrze przez około półtora roku do 2 lat, zanim okładka zacznie się rozdzierać.

Specyfikacje

 • Materiały – Tkanina „Dryguard”, laminacja wodoodporna.
 • Rozmiar-pasuje do większości łodzi 16 ft-18,5 ft
 • Kolor – opalenizna…
 • Funkcje – zgadłeś, wodoodporny.
 • Cena- 135 USD- 150 USD

Główny punkt sprzedaży jest bardzo wyraźnie określony w nazwie produktu. Ma być niezwykle wodoodporny. Gdy łódź jest odpowiednio przykryta, a pasy są na miejscu, nie powinno być problemów z zabezpieczeniem łodzi.

Wydaje mi się, że inne pokrowce na łodzie, które recenzowałem, robią prawie to samo, większość z nich w nieco niższej cenie. Osobiście wydaje się to dobrym wyborem dla regionu o ekstremalnych warunkach pogodowych. W przeciwnym razie wydaje się, że tańsza opcja działałaby dobrze. (Mam nadzieję, że lubisz opaleniznę)

Różne rodzaje okładek

Przed zakupem pokrowca ważne jest, aby wybrać rodzaj pokrowca na łódź, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Istnieją osłony przyczepy, które służą do ochrony łodzi, gdy zgadniesz, że jest ciągnięta na przyczepie! Istnieją również pokrowce do przechowywania, które są bardziej używane do ochrony łodzi, gdy stoi na brzegu lub w garażu. Istnieją również specjalne osłony silnika, które zakrywają silnik łodzi basowej.

Ważne, aby wiedzieć

Jest kilka rzeczy, o których należy pamiętać, gdy myślisz o tym, jaką osłonę basową wykonać. Jedną rzeczą jest upewnienie się, że pokrowiec na łódź będzie leżał na łodzi całkowicie ciasno. W przeciwnym razie całkowicie niweczy cel osłony, ponieważ twoja łódź pozostaje niezabezpieczona.

Mycie pokrowca na łódź jest znacznie łatwiejsze niż mycie łodzi, co jest jedną z wielu zalet pokrowca na łódź. Aby umyć te pokrowce, w razie potrzeby zaleca się mycie łagodnym mydłem lub detergentem. Najczęściej jednak pokrowiec można strzepnąć, aby pozbyć się kurzu lub gruzu. Za pomocą węża ogrodowego można pozbyć się kurzu i brudu, których nie można strząsnąć.

Zawsze sprawdzaj przewodnik po rozmiarach łodzi, aby upewnić się, że pokrowiec, który planujesz kupić, będzie pasować do Twojej łodzi.

Jest takie stare przysłowie, które mówi: „Łatwiej jest się przygotować i zapobiegać, niż naprawić lub pokutować. Inwestycja w pokrowiec na łódź może zaoszczędzić duże pieniądze na konserwacji łodzi!