Najlepsze pakiety klatki piersiowej wędkarstwa muchowego

Jeśli interesuje Cię wędkarstwo muchowe, poza wędką i muchami będziesz potrzebować kilku niezbędnych rzeczy! Jednym z najważniejszych elementów wyposażenia, którego będziesz potrzebować, jest torba na klatkę piersiową do przenoszenia różnych materiałów potrzebnych na wyprawę wędkarską. Ale jest tak wiele produktów i marek, że może być trudno zdecydować, który z nich wybrać.

8 najlepszych zestawów skrzyń wędkarskich:

  1. Plecak/Kamizelka Anglatech Combo
  2. Lekki plecak na klatkę piersiową Maxcatch
  3. Kamizelka wędkarska Allen Bear
  4. Torba na klatkę piersiową Aventik Fly Fishing
  5. Kompaktowy zestaw napierśnika Umpqua
  6. Kamizelka outdoorowa Autumn Ridge
  7. Regulowana kamizelka Piscifun
  8. Skrzynia Thunderhead FishPond

Różne konfiguracje kamizelek będą działać lepiej dla różnych osób. Jednak te opakowania na klatkę piersiową są dobrymi produktami ogólnymi, które zostały dobrze przyjęte i dobrze zrecenzowane przez tych, którzy je kupili. W dalszej części przyjrzymy się szczegółom i zaletom każdego modelu, a także tym, co składa się na dobry plecak na klatkę piersiową.

Plecak/Kamizelka Anglatech Combo


Ten plecak na klatkę piersiową jest popularnym wyborem dla użytkowników Amazon i jest wykonany z lekkich, wytrzymałych materiałów.

Kamizelka Anglatech jest stosunkowo kompaktowa i ma cztery duże kieszenie oraz kilka dodatkowych kieszeni. Może nie być dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem, jeśli chcesz spakować dużo sprzętu, ale zapewni bezpieczeństwo tego, co przyniesiesz!

Anglatech został również zaprojektowany do rozłożenia ciężaru plecaka między ramionami, klatką piersiową i plecami, dzięki czemu nie będzie zbytnio obciążony w jednym obszarze.

Dodatkowo kamizelka Anglatech wykonana jest z lekkich, oddychających materiałów, które pozwolą na swobodne poruszanie się. Jest również wyposażony w 1,5-litrowy bukłak na wodę i ustnik, dzięki czemu możesz nawodnić się na rzece bez konieczności pakowania dodatkowych butelek z wodą.

Sprawdź tę kombinację na Amazon !! Tutaj jest połączyć do strony.

Lekki plecak na klatkę piersiową Maxcatch

Plecak na klatkę piersiową Maxcatch jest zalecany ze względu na prostą, wydajną konstrukcję. Posiada jedną dużą ładownicę z dużą ilością miejsc na muchy i dodatkowy sprzęt. Jest też kilka mniejszych ładownic i kieszeni, ale konstrukcja jest skondensowana i łatwo dostępna.


Ten plecak został zaprojektowany tak, aby zwisał z szyi, z paskami wokół tułowia, aby zapobiec luźnemu kołysaniu. Dzięki plecakowi na klatkę piersiową Maxcatch Twój ruch nie będzie ograniczony. Każda kieszeń i worek są również zebrane w tym samym obszarze, dzięki czemu wszystko jest blisko siebie i łatwe do zlokalizowania.

Maxcatch jest również zaprojektowany z myślą o wygodzie, z wyściółką wokół szyi i dodatkowymi paskami. Ma to na celu zapobieganie otarciom lub poślizgnięciom podczas pływania na rzece.

Tutaj jest połączyć do Amazon, aby zobaczyć ten produkt!

Kamizelka wędkarska Allen Bear

Kamizelka wędkarska Allen to średniej wielkości, lekka paczka zaprojektowana do zawieszenia na szyi i jednym ramieniu. Jest wyściełany i zaprojektowany tak, aby zapewnić wygodny, swobodny zakres ruchu.


Kieszenie są również łatwo dostępne dzięki temu przedmiotowi, a kilka wewnętrznych kieszeni, zamków błyskawicznych i sekcji do uporządkowania sprzętu. Kamizelka Allen jest przystosowana do przechowywania średniej wielkości pudełka z muchami, a także dodatkowych innych przedmiotów i małych zestawów.

Jako dodatkową funkcję, kamizelka wędkarska Allen oferuje małe, zapinane na zamek stanowisko robocze z łatką na muchy i tippetami. Może to być przydatne, jeśli musisz wykonać konserwację muchy lub często zmieniać przynęty na rzece.

Ten mój osobisty faworyt to świetna okazja na Amazon! Sprawdź to tutaj!

Torba na klatkę piersiową Aventik Fly Fishing


Torba na klatkę piersiową Aventik to kompaktowy schowek na muchy. Zwiesza się z szyi, z paskami wokół tułowia, aby zapobiec niepożądanym luźnym ruchom. Jest na tyle mały i lekki, że porusza się wraz z użytkownikiem bez większego wysiłku.

Aventik oferuje wszystkie typowe funkcje plecaka na klatkę piersiową, takie jak zapinane na zamek kieszenie, woreczki i sekcje, ale ten konkretny produkt ma również wiele dodatkowych materiałów! Kupując ten zestaw na klatkę piersiową, otrzymasz również zestaw narzędzi do wędkowania muchowego. Należą do nich zwijacz szpuli z głowicą, warstwa węzłów, zestaw narzędzi do przecinania żyłek ze stali nierdzewnej oraz kilka innych małych narzędzi i przedmiotów. Aventik zapewnia również odpinaną stację roboczą do drobnej konserwacji i przechowywania much.

Jest to dość mały plecak na klatkę piersiową, ale jest przeznaczony do przechowywania wszystkich tych narzędzi i elementów, a także podstawowych materiałów, takich jak muchy, żyłka itp. Sekcje i kieszenie dobrze nadają się do przechowywania różnego rodzaju przedmiotów.

Ten produkt jest również bardzo polecany przez swoich klientów, sprawdź go tutaj Tutaj!! (Na Amazonie!)

Kompaktowy zestaw napierśnika Umpqua


Plecak na klatkę piersiową Umpqua to mały, wytrzymały plecak, który został zaprojektowany z paskami sięgającymi przez ramiona i wokół tułowia. Sekcja główna jest łatwo dostępna i dostępna od przodu. Całość wykonana jest również z mocnego, wodoodpornego materiału.

Ta jednostka jest dość podstawowa, oferując tylko jedną główną komorę z kilkoma dodatkowymi kieszeniami. Jest to jednak odpowiedni rozmiar dla podstawowego sprzętu i został zaprojektowany tak, aby pozostał przymocowany nawet w trudnych warunkach.

Jest to dość nowy produkt na rynku, ale został bardzo lubiany przez tych, którzy go kupili i zrecenzowali. Umpqua jest bardzo polecana przez wielu użytkowników. Jeśli chcesz nadać mu wygląd, kliknij to połączyć do Amazon.com.

Kamizelka outdoorowa Autumn Ridge

Ten przedmiot to lekka, pełna kamizelka, idealna do różnych aktywności na świeżym powietrzu, w tym wędkowania, wędrówek i polowań. Jest wykonana z wytrzymałych, oddychających materiałów i jest bardzo wszechstronna.


Kamizelka Autumn Ridge posiada kilka kieszeni na piersi i po bokach. Jest łatwy do zakładania i zdejmowania oraz równomiernie rozkłada ciężar przedmiotów na plecach i ramionach. Dzięki łącznie 16 kieszeniom ma również znaczną pojemność do przenoszenia szerokiej gamy sprzętu.

ten Jesień Kamizelka kalenicowa została również zaprojektowana z myślą o wygodzie i różnych zakresach temperatur. Wykonany jest z lekkich, wodoodpornych materiałów, które zapewnią użytkownikowi komfort i suchość.

Tylny panel kamizelki jest również odpinany i łatwo mieści się w jednej z kieszeni. Po jej zdjęciu warstwa spodnia z siateczki jest odsłonięta, co pozwala na większy przepływ powietrza i regulację temperatury.

Ten produkt to dobry, uniwersalny element wyposażenia. Jest idealna dla miłośników aktywności na świeżym powietrzu, którzy lubią różne hobby, ale sprawdza się również dla wędkarzy, którzy potrzebują kamizelki użytkowej, która z łatwością pomieści cały ich sprzęt.

Oto link do ten produkt na Amazon.

Regulowany plecak na klatkę piersiową Piscifun

Ten napierśnik to solidny, wszechstronny element wyposażenia. Pasuje na plecy i ramiona, z kilkoma kieszeniami i kieszeniami, które są łatwo dostępne z przodu.

Pakiet kamizelki Piscifun jest wykonany z lekkich, wodoodpornych materiałów. Wyściełane sekcje są pokryte siateczką, dzięki czemu powierzchnia jest bardziej oddychająca w kontakcie z ubraniami i skórą.

Piscifun jest również wyposażony w 17 kieszeni, maksymalizując przechowywanie i zapewniając dużo miejsca na sprzęt wędkarski. Ponadto ten przedmiot jest dostarczany z bukłakiem na długie podróże i wodoodpornym etui na telefon. Więc nawet jeśli upadniesz, Twój telefon będzie siedział wysoko i suchy!

Rodzina produktów Piscifun jest od dawna popularna wśród rybaków. Ten produkt można znaleźć za świetna cena na Amazonie!

Skrzynia Thunderhead FishPond

Plecak na klatkę piersiową FishPond wykorzystuje prostą i opływową konstrukcję. Jest wykonany z wytrzymałych, ekologicznych materiałów i ma paski, które sięgają na ramiona i plecy.

Układ tego produktu jest prosty, z jedną dużą główną kieszenią z przodu. Istnieje kilka zewnętrznych zamków błyskawicznych, ale główny schowek znajduje się w dużej torbie.

Jest duży i łatwo dostępny. Główna kieszeń jest również podzielona na określone obszary dla dużego i małego sprzętu. Co więcej, jest całkowicie wodoodporny, co oznacza, że ​​można w nim bezpiecznie przechowywać elektronikę.

FishPond ma również specjalne paski i otwory do przenoszenia sieci rybackiej. Jest to produkt wydajny, dobrze zaprojektowany i lubiany przez klientów. Jeśli jeszcze nie zgadłeś, ja kup wszystko na Amazon. Uwielbiam, jakie to szybkie i łatwe!

Najlepsze pakiety na klatkę piersiową na budżet

Wymienione powyżej produkty mieszczą się we wszystkich obszarach spektrum cenowego. Niektóre z nich są fantazyjne i wysokiej jakości, podczas gdy inne są bardziej podstawowe. Wszystkie są jednak popularne i lubiane przez swoich klientów!

Czasami jednak musisz zaoszczędzić pieniądze, gdzie tylko możesz. A pakiety do wędkowania muchowego mogą być jednym z obszarów, w którym szukasz tańszej opcji.

Wymienione powyżej zestawy na klatkę piersiową to dobre produkty, a wiele z nich jest w przedziale cenowym 50 USD. Ale jeśli szukasz prostszej listy tanich opcji, oto 3 paczki na klatkę piersiową za mniej niż 50 USD.

Kamizelka Outdoor AnglerDream

Jest to duża, uniwersalna kamizelka, idealna do różnych aktywności na świeżym powietrzu. Jest wzorzysty w stylu kamuflażu, aby wtopić się w naturalne otoczenie i został zaprojektowany tak, aby wygodnie przylegał do ramion. Posiada również kilka łatwo dostępnych kieszeni.

Ten produkt otrzymał ocenę 3,5/5 gwiazdek

Siatkowy plecak wielofunkcyjny Kylebooker

Ten produkt ma klasyczny krój w stylu kamizelki ze wspornikami, które sięgają na ramiona i z tyłu. Posiada kilka kieszeni o różnych rozmiarach i jest zaprojektowany tak, aby można go było łatwo przesuwać wraz z ruchami użytkownika.

Ten produkt ma 4,1/5 gwiazdek

FanBellFly Fishing Chest Pack

Jest to prosta, kompaktowa jednostka, która zwisa z szyi i jest zabezpieczona z tyłu. Posiada jedną dużą kieszeń, w której znajduje się kilka dodatkowych kieszeni i sekcji. Dzięki temu sprzęt jest łatwo dostępny i łatwy do spakowania.

Ten produkt otrzymał ocenę 3,7/5 gwiazdek.

Najlepszy pakiet na klatkę piersiową dla Ciebie

Dzięki tym wszystkim różnym produktom, wzorom i opcjom łatwo się przytłoczyć. Istnieje wiele możliwości wyboru sprzętu wędkarskiego. I to dobrze!

Ale jeśli chodzi o wybór najlepszego dla siebie plecaka na klatkę piersiową, ważne jest, aby pamiętać o swoim specyficznym stylu łowienia i potrzebach. Nie daj się skusić na najbardziej błyskotliwą i najbardziej wymyślną opcję, ponieważ może nie oferować tego, czego naprawdę potrzebujesz.

Jest wiele pytań, które będziesz chciał sobie zadać, przeglądając każdy zestaw na klatkę piersiową, który rozważasz.

Czy to odpowiedni rozmiar?

To jest ważne, aby wiedzieć od nietoperza. Jeśli nie masz pewności, ile miejsca potrzebujesz w plecaku, spróbuj zebrać i rozłożyć cały sprzęt wędkarski, narzędzia, muchy itp. Jeśli masz dużo sprzętu, większą kamizelkę z większą kieszenie to prawdopodobnie sposób, w jaki będziesz chciał iść.

Często mniejszy rozmiar wystarczy. Kieszenie i woreczki większości paczek są zaprojektowane tak, aby zmieściły się więcej, niż mogłoby się wydawać!

Czy potrzebuję dużo kieszeni?

Ponownie, to pytanie zależy od rodzaju łowienia, które robisz. Jeśli wypróbujesz powyższą sztuczkę z układaniem wszystkich rzeczy, które chcesz przynieść, powinieneś również przyjrzeć się różnorodności rzeczy, które masz.

Jeśli masz wiele różnego rodzaju narzędzi, haczyków, much itp., najlepszym rozwiązaniem może być plecak na piersi z mnóstwem małych kieszeni. Nie chcesz grzebać w jednej dużej kieszeni, szukając jednej konkretnej rzeczy.

Z drugiej strony, jeśli używasz tylko para różnych haczyków muchowych i nie wymaga dużej konserwacji i wymiany sprzętu, wtedy prostsza, kompaktowa konstrukcja może być dla Ciebie lepsza. Dodatkowe kieszenie, które pozostają puste, po prostu marnują pieniądze i miejsce w Twojej walizce.

Który projekt jest najłatwiejszy do noszenia?

Istnieje wiele różnych wzorów plecaków na klatkę piersiową, a każdy z nich ma zalety i wady. Na przykład wiele mniejszych plecaków na klatkę piersiową zwisa z szyi za pomocą pasków, które zaciskają się wokół tułowia. Są łatwe do zakładania i zdejmowania, ale mogą również obciążać i obciążać szyję. Jeśli w przeszłości miałeś problemy z szyją, ten projekt może być bolesny w użyciu.

Plecaki na klatkę piersiową, które są bardziej przypominające kamizelkę, zwykle mają paski, które sięgają przez ramiona i za plecy. Pomagają one w bardziej równomiernym rozłożeniu ciężaru, ale mogą być również większe niż inne projekty. Mogą sprawić, że poruszanie się będzie bardziej niezręczne, ale mniej bolesne w noszeniu.

Musisz wziąć pod uwagę swoje ruchy i obciążenie ciała, wybierając najlepszy projekt opakowania do swoich okoliczności.

Powiązane pytania

Czy potrzebuję plecaka na klatkę piersiową? Plecaki na klatkę piersiową to sprzęt wędkarski niewymagający użycia rąk, którego można używać do przechowywania różnego sprzętu, narzędzi i innych przedmiotów. Chociaż można używać plecaków, pasów użytkowych i toreb na ramię, plecaki na klatkę piersiową są najbezpieczniejszym i najskuteczniejszym sposobem noszenia dużej ilości sprzętu wędkarskiego.

Czy saszetki na klatkę piersiową są wodoodporne? Kamizelki wędkarskie i napierśniki są wykonane z wytrzymałych, lekkich materiałów. Często są odporne na pot i wodę, ale nie zawsze są wodoodporne. Szczegóły będą się różnić w zależności od marki, projektu i materiałów każdego produktu.