Najlepsze łuki bloczkowe poniżej 200 $

Łuki bloczkowe to drogie elementy wyposażenia myśliwskiego. Znalezienie przyzwoitego łuku za mniej niż 200 USD może być dość trudne, ale nie niemożliwe. Dzisiaj przeanalizuję, jakie są najlepsze łuki bloczkowe za mniej niż 200 USD.

Jakie są najlepsze łuki bloczkowe za mniej niż 200 USD? Następujące łuki zostały uznane przez profesjonalistów za świetne łuki:

 • Łuk bloczkowy SAS Outrage
 • Genesis Oryginalny łuk
 • Niedźwiedź Łucznictwo Nieograniczony Pojedynek Krzywkowy Łuk
 • Łuk bloczkowy SAS Siege
 • Niedźwiedź Łucznictwo Odważny Łuk Bloczkowy

Chociaż niska cena może być zbyt kusząca, zwróć uwagę na poszczególne recenzje poniżej, aby dowiedzieć się wszystkiego o ważnych specyfikacjach i podjąć świadomą decyzję przed zakupem.

Najlepsze łuki bloczkowe poniżej $200

Łuk kompozytowy Narysuj wagę Długość rysowania (cale) Cena £
Łuk bloczkowy SAS Outrage 25-70 25-31 <200 USD
Genesis Oryginalny łuk
(Wybór redaktorów)
10-20 15-30 <200 USD
Niedźwiedź Łucznictwo Nieograniczony łuk z dwoma krzywkami 25-50 19-29 <200 USD
Łuk bloczkowy SAS Siege 40-55 29 <100 USD
Niedźwiedź Łucznictwo Odważny Łuk Bloczkowy 13,5-19,5 15-25 <100 USD

Łuk bloczkowy SAS Outrage

ten SAS (Southland Archery Supply) Łuk bloczkowy Outrange jest trwały i wysokiej jakości w bardzo rozsądnej cenie. Stworzony dla początkujących łuczników i łuczników, ten łuk jest podstawowym modelem.

Aby ten łuk był gotowy na udaną wyprawę na polowanie, trzeba będzie poszukać celownika, zajrzeć wzrokiem, oprzeć strzałę i wypuścić. Sam łuk jest najwyższej jakości bloczkowym łukiem myśliwskim na tej liście za mniej niż 200 USD.

Dla początkujących łuk bloczkowy Sas Range z pewnością spełni swoje zadanie. Ten łuk ma prędkość do 270 stóp/s przy maksymalnej sile naciągu 70 funtów. SAS Rage ma elegancki i stylowy wygląd, który sprawi, że nawet początkujący będą wyglądać jak profesjonalni łucznicy.

Jeśli jesteś początkującym graczem, który chce zająć się łucznictwem lub polowaniem na łuk i potrzebujesz niedrogiego łuku bloczkowego, ten łuk jest dokładnie tym, czego potrzebujesz. Chociaż SAS może nie jest jeszcze firmą z najwyższej półki, jest na dobrej drodze dzięki temu przystępnemu cenowo łukowi bloczkowemu.

Ogólna ocena: 9/10

Cena £: <200 USD

Dane techniczne:

 1. Siła naciągu: 30-70 funtów
 2. Długość remisu: 25″-31″
 3. Waga netto: 4,4 funta
 4. Zalecana strzała: 30″ węgiel i aluminium
 5. Wypuść: 75-80%
 6. Długość osi-oś: 31″
 7. Maksymalna prędkość: 270 fps

Genesis Oryginalny łuk

ten Genesis Oryginalny łuk jest nieco droższy niż seria Sas. Łuki te są szeroko stosowane w programach treningowych łucznictwa na całym świecie i są bardzo łatwe w strzelaniu i ustawianiu.

Ten łuk jest idealny dla początkujących i średniozaawansowanych łuczników w każdym wieku, w każdym rozmiarze io każdym stopniu umiejętności sportowych. Ze względu na konstrukcję, łuk ten może być wygodnie używany przez każdego łucznika w wieku od 12 lat do osoby dorosłej.

Te amerykańskie łuki są wspaniałe dla łuczników, którzy dopiero zaczynają uprawiać ten sport. Jednak te łuki absolutnie nie są przeznaczone do polowań. Przy maksymalnej sile naciągu wynoszącej 20 funtów w większości stanów polowanie na dużą zwierzynę byłoby nielegalne.

Wyprodukowany przez Brennan Industries, ten bloczkowy łuk jest przeznaczony do szkolenia osób w zakresie odpowiedniego strzelania i jest zaprojektowany tak, aby pasował do niezliczonych stylów strzeleckich.

Jest to oburęczny łuk z gołymi kośćmi, który może być używany przez każdego i każdego. Dzieci w wieku przedszkolnym i nastolatki naprawdę lubią używać tej kokardki, ponieważ jest bardzo łatwa w użyciu. Bez szczególnych wymagań dotyczących długości naciągu dzieci nigdy nie będą w stanie wyrosnąć z tego łuku.

Ogólna ocena: 8,5/10

Cena £: <200 USD

Dane techniczne:

 1. Waga remisu: 10-20 funtów
 2. Wysokość klamry: 7-5/6″
 3. Oś-Oś: 35-1/2″
 4. Długość sznurka: 94-3/16″
 5. Długość naciągu: 15″-30″

Łucznictwo Bear Archery Nieograniczony podwójny łuk bloczkowy

ten Łucznictwo Bear Archery Nieograniczony podwójny łuk bloczkowy to najlepszy wybór do łowiectwa i strzelania rekreacyjnego. Jeśli dopiero zaczynasz łucznictwo, ten potężny łuk jest doskonałą opcją, ponieważ zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby zacząć.

Jego system podwójnych kamer umożliwia generowanie prędkości do 265 stóp na sekundę, co pozwoli z łatwością przebić się przez większość celów. Dzięki długości naciągu od 19 do 29 cali i wadze naciągu od 25 do 50 funtów, ten łuk jest idealny do przejścia ze strzelania na podwórku do lasu.

Ten gotowy do polowania łuk jest wyposażony w celownik Trophy Ridge, Trophy Ridge Whisker Biscuit, kołczan Bear 3 Arrow, celownik i nasadkę, które pomogą Ci strzelać dokładniej.

Dane techniczne:

 1. Długość naciągu: 19″-29″
 2. Siła naciągu: 25-50 funtów.
 3. Prędkość: 265 fps
 4. Długość osi do osi: 28″
 5. Waga: 4,14 funta.
 6. Wymiary: 31,25 x 11 x 4,25 cala

Łuk bloczkowy SAS Siege

ten Łuk bloczkowy Sas Siege dość przyzwoity tani łuk bloczkowy na rynku. Ten łuk jest wspaniały zarówno dla początkujących, jak i niedoświadczonych kobiet łuczników. Mówię to, ponieważ rozmiar i siła sprawiają, że jest to opłacalny wybór dla łuczników o mniejszej budowie, ale nie spełnia parametrów dla dziecka.

SAS Siege ma prędkość do 206 stóp na sekundę. co nie wystarcza do polowania na grubą zwierzynę. Pochodzi z siłą naciągu 40-55 funtów i można go regulować za pomocą śrub imbusowych na kończynach.

Poluzowanie śrub zmniejsza naprężenie struny, a tym samym zmniejsza obciążenie. Dokręcanie śrub również zwiększa uderzenie.

Dzięki eleganckiemu wzornictwu, nowoczesnej technologii i wysokiej jakości 5-pinowemu celownikowi łukowemu, ten łuk jest czymś, co powinieneś rozważyć, aby poprawić swoje umiejętności łucznicze.

Wraz z łukiem otrzymasz w zestawie podkładkę pod strzałę, stabilizator, pas nośny, celownik tubusowy, tarczę papierową, 5-igłowy celownik łuczniczy oraz lampkę celowniczą.

Dane techniczne:

 1. Długość remisu: 29″
 2. Długość osi do osi: 41,5”
 3. Wypuszczanie: 70%
 4. Prędkość: 206 fps
 5. Waga remisu: 40-55 funtów

Niedźwiedź Łucznictwo Odważny Łuk Bloczkowy

Firma Bear jest marką numer 1 w Ameryce od ponad 80 lat w dziedzinie łucznictwa młodzieżowego i instytucjonalnego. Ten bloczkowy łuk jest idealny dla dzieci w wieku 8-11 lat.

ten Niedźwiedź Dzielny Łucznictwo jest dobrze stworzona dla młodzieży w wieku od 8 lat. Jest wyposażony w podpórkę na wąsy, aby pomóc młodym łucznikom bezpiecznie nauczyć się, jak prawidłowo zakładać i strzelać strzałami. Z maksymalną prędkością 100 stóp/s. Ten mały łuk ma potężną siłę naciągu od 15 do 25 funtów i można go regulować za pomocą klucza imbusowego.

Dzieciom z pewnością spodoba się ten łuk bloczkowy, ten odważny łuk młodzieżowy jest gotowy do wystrzelenia z dwoma strzałami z bezpiecznego szkła. Wielu rodziców stwierdziło, że po kilku tygodniach ich dzieci były w stanie strzelać poprawnie i było to całkiem dokładne jak na ich wiek.

Ten młodzieżowy łuk jest wyposażony w podkładkę pod strzałę w kształcie wąsa, 1 celownik, wałki na palce, osłonę ramienia, tymczasowe tatuaże i kołczan ze strzałami.

Ta odważna mieszanka łucznicza to bardzo przystępny cenowo łuk, który można przedstawić małym dzieciom. To dobry sposób na sprawdzenie, czy interesują się sportem, z drugiej strony to nie jest zabawka, więc prosimy o nadzorowanie ich podczas strzelania i zdobywania pierwszych doświadczeń w świecie łucznictwa.

Dane techniczne:

 1. Waga remisu: 15-25 funtów
 2. Długość remisu: 13,5-19,5″
 3. Wysokość klamry: 5,5 „
 4. Oś do osi: 26″
 5. Wypuszczanie: 65%
 6. Prędkość: 100 fps
 7. Waga: 3,5 funta

Wybór odpowiedniego łuku bloczkowego

Wybierając odpowiedni łuk bloczkowy, zawsze należy wziąć pod uwagę kilka rzeczy przy podejmowaniu decyzji. Na przykład, orientacja twojej ręki, idealna długość naciągu i jaka siła naciągu najlepiej sprawdzi się podczas polowania.

Jeśli powodem, dla którego kupujesz łuk, jest polowanie, będziesz potrzebować łuku o dużej mocy. Większość stanów w Stanach Zjednoczonych wymaga, aby twój łuk miał minimalną siłę naciągu 45 funtów, aby polować na grubą zwierzynę.

Jakich rodzajów strzał potrzebujesz?

Zawsze jest powiedziane, że powinieneś używać strzały, która działa idealnie w określonych zastosowaniach. Strzały węglowe są najlepszą wszechstronną opcją dla łuków bloczkowych ze względu na ich trwałość i prostoliniowość. Sprawdź mój inny artykuł „10 najlepszych strzał węglowych do polowań – przewodnik dla kupujących”, aby pomóc Ci zdecydować, których strzał użyć. Łopatki to kolejna strzała, którą polecam początkującym lub młodym łucznikom oraz tym, którzy radzą sobie ze swoim sprzętem bez delikatnego dotyku. Łopatki są zdecydowanie najpopularniejszym wyborem dla właścicieli/użytkowników kompleksu.

Końcowe przemyślenia

Po wybraniu łuku nie zapomnij o innym sprzęcie łuczniczym. Sprawdź naszą listę najlepszych dalmierzy, rękawic łuczniczych i celów łuczniczych.

Powiązane materiały

11 najlepszych zestawów łuków i strzał dla dzieci poniżej 11 roku życia

Jak korzystać z celownika bloczkowego – 8 kroków do poprawy celowania