Najlepsze łucznictwo napinające plecy do polowań

Wydawnictwa łucznicze z napięciem wstecznym są rewolucyjne w świecie łucznictwa. Jednak wybranie jednego, który Ci odpowiada, może być nieco frustrujące. Dla wszystkich tych, którzy szukają najlepszych wydawnictw łuczniczych z napięciem pleców, nazywam się Micheal Aguirre. Znajdźmy odpowiedni dla Ciebie.

Jakie są najlepsze wydania łucznicze na plecy do polowania? Następujące wydania zostały profesjonalnie przetestowane i ocenione przez entuzjastów łucznictwa jako najbardziej polecane:

 • Scott Archery Longhorn Hunter Release Camo
 • TRU Ball Sweet Spot Pro
 • Wydanie Stan Element Tl
 • Wydanie Carter Evolution
 • Wersja Tru Ball Max Hunter Pro 4

Nie wszystkie wydania są sobie równe. Aby dokonać świadomego wyboru, które wydanie najlepiej pasuje do łucznika lub łucznika, musi przeprowadzić swoje badania. Kontynuuj czytanie, aby poznać wszystkie specyfikacje tych zwalniaczy napięcia górnego pleców.Najlepsze recenzje uwalniania napięcia wstecznego

Scott Archery Longhorn Hunter Release Camo

Scott Archery to bardzo znana marka w świecie produktów łuczniczych, a jej uwalnianie napięcia wstecznego jest znane z niezwykle skutecznego działania. ten Scott Archery Wydanie Łowcy Longhorn ma trzy palce Zwolnienie napięcia wstecznego aby zapewnić Ci pewność podczas fotografowania.

Oferuje dużą, otwartą ergonomiczną konstrukcję uchwytu i mikroregulowany system wsporników. Posiada również haczyk optymalizujący naciąg z paskiem z automatyczną blokadą. To świetna opcja dla myśliwych, którzy chcą rozluźnić napięcie pleców.

Przegląd najważniejszych wydarzeń:

 • Wyprodukowano w USA
 • Duża, ergonomiczna konstrukcja uchwytu
 • Pomagaj z dokładnością i konsekwencją
 • System wsporników z mikroregulacją
 • Ogranicznik wspornika do szybkiego i łatwego załadunku
 • Można skonfigurować za pomocą kliknięcia lub bez kliknięcia, obracając księżyc

TRU Ball Sweet Spot Pro

Jeśli boisz się skorzystać z uwolnienia, to jest to idealne rozwiązanie dla Ciebie Wydanie TRU Ball Sweet Spot aby przyzwyczaić się do korzystania z tych akcesoriów. Koncentruje się na bezpieczeństwie i budowaniu zaufania użytkownika. Oprócz tego łatwość obsługi urządzenia jest również bardzo widoczna, używając prostej dźwigni kciuka, aby upewnić się, że jesteś gotowy do strzału.

Jest to niesamowite uwolnienie dla każdego, kto chce zacząć zmniejszać napięcie, ponieważ nie musisz trzymać różowej części uchwytu obróconej do przodu, ten wyzwalacz kulkowy TRU jest wyposażony w zabezpieczenie, które pozwala na odciągnięcie uwolnienia ręką wygodnie. Więc jeśli chcesz zacząć uczyć się napięcia powrotnego, jest to świetny początek.

Przegląd najważniejszych wydarzeń:

 • Wymienne aluminiowe uchwyty
 • Zabezpieczenie dźwigni kciuka
 • 3-palcowy hak do zamiatania
 • Korpus z litego mosiądzu

Wydanie Stan Element Tl

Uwolnienie elementu Stan pomoce są idealne, jeśli chcesz pozbyć się niepokoju przed wystrzeleniem strzały. Wspomagacze wypuszczania elementu Stan skupiają się na bezpieczeństwie i powtarzalności akcji napinania pomocy w celu wypuszczenia strzały. Blokada trenera pomaga początkującym w bezpiecznym korzystaniu z wyzwalacza.

Wypuszczania w stylu oporu są dość nowe na rynku, na którym działają, ustawiając wagę zwolnienia na wagę trzymania plus pewną różnicę. Ale kiedy masz pełny naciąg, aktywuj zwolnienie, a następnie dodaj tę różnicę ciężaru, a zwolnienie wystrzeli.

Przegląd najważniejszych wydarzeń:

 • Zawiera technologię blokady trenera
 • Zwolnienie powinno być zawsze ustawione na ciężar trzymania łuku plus mały dyferencjał
 • To jest wydanie w stylu oporu
 • Nie wymaga rotacji, ściśnij plecami, a wystrzeli

Wydanie Carter Evolution

Jest to doskonałe wydanie i może być idealne do nauki prawidłowego wykonywania strzałów. Strzelanie z napięciem pleców nie jest dla każdego i istnieje wiele odmian stylu. Wydanie Carter Evolution może nie jest jednym z najlepszych, ale na pewno całkiem dobrze spełnia swoją rolę.

Wyzwolenie wystrzeli, gdy zwiększysz opór. Aby wystrzelić zwolnienie ewolucyjne, przytrzymaj zabezpieczenie, gdy odciągasz się po zdobyciu doliny i zakotwiczeniu, a następnie możesz zdjąć kciuk z zabezpieczenia, a następnie zacząć wywierać nacisk na tylną ścianę krzywki, aż zwolnienie wystrzeli.

Przegląd najważniejszych wydarzeń:

 • Oryginalna, ergonomiczna rękojeść z trzema palcami
 • Bardzo łatwy do załadowania zatrzask do użytku z pętlą sznurka d
 • Konstrukcja bez spustu z zabezpieczeniem kciuka
 • Strzały ze zwiększonym napięciem i mocą
 • Bez spustu, bez rotacji, po prostu strzelaj

Wersja Tru Ball Max Hunter Pro 4

Tru Ball Mx Hunter to niesamowite wydanie, wydaje się to bardzo naturalne, chociaż niektórym użytkownikom może minąć trochę czasu, zanim przyzwyczai się do wygodnego korzystania. To świetne wydanie, jest dość łatwe w konfiguracji i bardzo niezawodne. Może to również poprawić dokładność, ponieważ szczęki są małe, co zmniejsza potencjalny moment obrotowy na strunie lub pętli.

Jest to popularne wydanie myśliwskie i bardzo dobry wybór. Podczas używania po prostu zastosuj gładkie, równomierne pociągnięcie i lekko dociśnij kciukiem. Gorąco polecam to wydanie dla myśliwych i strzelanek 3D, którzy chcą dostać wersję ręczną. To może nie jest najwyższa jakość, ale i tak warto ją kupić.

Przegląd najważniejszych wydarzeń:

 • To jest całkowicie ciche dla udanego polowania
 • Łatwe otwieranie i zamykanie szczęk
 • Regulowana wrażliwa śruba
 • Głowica obraca się o 360 stopni
 • Ekonomiczna głowica w rozmiarze 1/2″

Dlaczego warto korzystać z zwalniaczy napięcia wstecznego?

Zwalniacz naciągu pleców, bardzo popularny w przypadku łuków bloczkowych, wykorzystuje mechanizm haka ze sznurkiem obrotowym, w którym hak jest utrzymywany w miejscu za pomocą metalowego księżyca. Aby wypuścić strzałę, łucznik musi naciągnąć cięciwę do rękojeści, a następnie obrócić spust w celu zdjęcia haka z księżyca.

Ale pytanie brzmi, dlaczego właściwie należy używać wyzwalaczy napięcia wstecznego? Powodem, dla którego wielu woli je od innych, jest to, że eliminuje to element przewidywania, kiedy wystrzeli strzał. Często zdarza się, że łucznicy wzdrygają się, gdy naciskają spust, a świadomość oddania strzału budzi w nich niepokój. Dzięki zwalnianiu zawiasu nigdy nie musisz się martwić o czas strzału; skupiasz się tylko na stabilnym utrzymywaniu zestawu i celowaniu w swój cel.

Najlepsze cechy zwolnienia łuku

Łuk, który tak dobrze dopasowuje się do kształtu dłoni, że wydaje się, że został stworzony specjalnie dla Ciebie, to marzenie każdego łucznika. Zwłaszcza początkujący zawsze chcą kupić idealne wypuszczenie łuku w nadziei na rozwój swojego łucznictwa.

Ale jeśli chodzi o wypuszczanie łuku, tak naprawdę nie ma „jeden rozmiar dla wszystkich” lub konkretny model, który wszyscy łucznicy muszą przestrzegać przy każdym użyciu. Tak naprawdę wszystko zależy po pierwsze od twoich potrzeb jako łucznika, a po drugie od tego, jak dobrze pasuje do ciebie to zwolnienie łuku. Bez względu na to, jak dobrze jest zalecane pewne zwolnienie łuku, jeśli nie masz na nim solidnego uchwytu, to jest ono prawie bezużyteczne.

Wraz z rozwojem łucznictwa rozwinęła się również technologia zwalniania łuku i chociaż wszystko nadal sprowadza się do osobistych preferencji, wciąż jest kilka szczegółów, na które warto zwrócić uwagę przed zakupem.

Oto kilka cech uwalniania łuku, na które zdecydowanie powinieneś zwrócić uwagę przed dokonaniem zakupu:

Jakość

Materiał, z którego wykonany jest twój wyzwalacz łuku, może być jedną z najważniejszych cech, jakie może mieć. Jeśli jest wykonany z właściwych i wytrzymałych materiałów, może trwać dłużej i służyć Ci lepiej, niż możesz sobie wyobrazić. Niektóre z najlepszych wyzwalaczy łukowych są wykonane z aluminium lub lekkiego materiału kompozytowego.

Pasek

Pasek na nadgarstek pomaga łucznikowi osiągnąć czyste i doskonałe uwolnienie. Paski na nadgarstek są używane głównie do zwalniania palca wskazującego i zwalniania spustu kciuka. Zwolnienie łuku jest owinięte wokół nadgarstka, co zapewnia bardziej precyzyjną i ostrzejszą kontrolę nad czasem zwolnienia.

Koszt pasków na nadgarstek jest różny, ponieważ firmy wykorzystują różne materiały. Może to być skóra, nylon lub nawet neopren. Materiał przesuwa koszty, ale naprawdę ważne jest, aby pasek na nadgarstek idealnie pasował zarówno do nadgarstka, jak i łuku.

Możliwość regulacji

Dobre zwolnienie łuku musi być nie tylko łatwe do regulacji, ale także pozostawać dopasowane do łuku (i nadgarstka) po zamocowaniu. Jeśli zwolnienie łuku łatwo się wysuwa, może to znacząco wpłynąć na wydajność łucznika.

Większość pasków zwalniających jest wykonana z rzepów lub sprzączek. Najbardziej preferowane są klamry, ponieważ mają tendencję do pozostawania na miejscu, a także wydają najmniej hałasu, co jest bardzo ważne dla myśliwych. Paski na rzepy są również całkiem dobre i sprawdzą się w przypadkach, w których nie jest wymagana ukrycie.

Aby wiedzieć, czy wyzwalacz łuku ma najbardziej odpowiednie dla Ciebie właściwości regulacyjne, musisz upewnić się, że zapewnia on idealną formę strzelecką. Trzy rzeczy, na które możesz zwrócić uwagę, to zrelaksowany łuk, doskonała postawa i doskonały punkt kotwiczenia. Gdy te trzy rzeczy są już na miejscu, możesz dokonać zakupu.

Pamiętaj też, że te cechy nie są uniwersalne dla wszystkich ludzi i wszystkich łuków. Oznacza to, że to, co działa dla twojego przyjaciela, może nie być dla ciebie najlepszą opcją. Bardzo ważne jest, abyś zabrał swój łuk do sklepu i sam przetestował te rzeczy, aby określić, czy pasuje.

Komfort

Wygodne zwolnienie łuku jest ogromnym wyznacznikiem tego, jak dobrze pójdzie strzelanie. Jeśli spust nie pasuje do twojego typu łuku i stylu strzelania, jest prawie bezużyteczny. Być może będziesz musiał przetestować różne rodzaje odpinania, aby wiedzieć, gdzie pasuje Twój styl. Niektórzy mogą preferować odpinanie pleców, które nie wymaga pasków na nadgarstek, ale wykorzystuje „napięcie” z naciągnięcia łuku, aby zapewnić idealne odpięcie.

Może to jednak prowadzić do tego, że łucznik będzie „szczęśliwy ze spustu” i chybi celownik z powodu całego tego napięcia skupionego na łuku. Podczas gdy zwolnienie paska na nadgarstek jest idealne dla innych. Cokolwiek sprawia, że ​​czujesz się komfortowo podczas strzelania, jest ostatecznie zwolnieniem łuku, którego potrzebujesz.

Wypuszczenie łuku w dużej mierze zależy od tego, do czego go potrzebujesz. Na przykład, większość łuczników docelowych preferuje zwolnienie napięcia pleców, podczas gdy myśliwi preferują zwolnienie palca wskazującego i kciuka (spust). Z drugiej strony niektórzy tradycjonaliści potrzebują po prostu idealnych rękawiczek na palce. Zależy to głównie od twoich osobistych preferencji. A co ważne, zapewnia dokładność i poziom wydajności, jakiego pragniesz.

Wniosek

Czy wszyscy muszą używać zawiasów do polowania? Wydaje mi się że nie! Jeśli nie jesteś tak dokładny lub niewygodny, używając jednego, wyzwalacz może być dla Ciebie lepszym wyborem. Ale jeśli zmusza cię to do nieśpiesznego czekania na właściwe ujęcie, to zawias byłby dla ciebie idealny.

Więc przestaw się na napinanie pleców lub zwolnienie zawiasów, aby ułatwić sobie życie, a łucznictwo o wiele przyjemniejsze dla siebie. Zapoznaj się z naszym artykułem, aby uzyskać więcej informacji na temat różnych stylów pomocy do strzelania z łuku.