Najlepsze łóżeczka kempingowe i dlaczego warto je mieć?

Pożyczyłeś łóżeczko kempingowe od kolegi na ostatnią wyprawę na kemping i nie miałeś pojęcia, czego Ci brakowało! Przez cały ten czas spałeś w swoim śpiworze na podłodze namiotu. Teraz chcesz mieć dla siebie łóżeczko kempingowe. Jakie są najlepsze łóżeczka?

Oto 10 najlepszych łóżeczek kempingowych:

  • Składane łóżeczko kempingowe REI Co-Op
  • Coleman ComfortInteligentne łóżeczko
  • Dysk-O-Łóżko
  • Łóżeczko Królestwa REI Co-Op
  • Kamp-Rite Kwik-Cot
  • Składane łóżeczko kempingowe Redcamp
  • Łóżeczko kempingowe Desert Walker
  • Helinox Cot Jedno składane łóżeczko kempingowe
  • Łóżeczko dziecięce Byer of Maine
  • ARAER Wytrzymałe łóżeczko kempingowe

W tym informacyjnym przewodniku najpierw szczegółowo omówimy każde z powyższych 10 łóżeczek kempingowych. Poznasz istotne informacje, takie jak ceny łóżeczek, funkcje, ograniczenia wagowe i inne. Następnie porozmawiamy o tym, dlaczego łóżeczka kempingowe są koniecznością dla entuzjastów spędzania czasu na świeżym powietrzu, takich jak Ty, więc czytaj dalej!

Oto 10 najlepszych łóżeczek kempingowych

Składane łóżeczko kempingowe REI Co-Op – $100

Na początku naszej listy znajduje się bardzo renomowane łóżeczko kempingowe, Składane łóżeczko REI co-op.

Pokryte poliestrem ripstop 600 denierów ze stalowym szkieletem, łóżeczko może pomieścić do 300 funtów. Po złożeniu łóżeczko kooperacyjne REI ma wymiary 38 cali na 5 cali na 6 cali. Rozłożony ma 17,5 cala wysokości, 25,5 cala szerokości i 75 cali długości. Samo łóżeczko waży 16 funtów i 9 uncji.

Wysokość łóżeczka wynosząca prawie 18 cali podniesie Cię na tyle, że poczujesz się prawie tak, jakbyś spał w swoim łóżku w domu. Powierzchnia łóżeczka po rozłożeniu pozostaje jędrna i napięta, dzięki czemu nie musisz się martwić o zapadanie się w środku.

Kiedy skończysz wyprawę na kemping, REI daje Ci torbę transportową, do której mieści się łóżeczko kempingowe. Składane łóżeczko kempingowe REI co-op dostępne jest w jednym kolorze, indygo.

Coleman ComfortSmart Łóżeczko – $100

Produkt Amazon’s Choice i ulubieniec wczasowiczów na całym świecie Coleman ComfortInteligentne łóżeczko.

To przenośne łóżeczko nie jest składane, o czym należy pamiętać podczas planowania przygód na kempingu. Coleman twierdzi, że łóżeczko ComfortSmart zmieści się w bagażniku wielu samochodów osobowych i ciężarowych.

Łóżeczko ma wymiary 80 cali na 13 cali na 15 cali przy maksymalnej wysokości 6 stóp i 6 cali. Może utrzymać 300 funtów, możesz spać w łóżeczku ComfortSmart sam lub z partnerem. Stalowa rama zwiększa jej trwałość, a warstwy wyściełanej pianki zapewniają wygodę użytkowania.

Łóżeczko Coleman ComfortSmart ma wzór w kratę i jest dostępne w kolorze czarnym lub szarym.

Disc-O-Bed – $356

A co, jeśli zabierzesz dzieci na kemping lub będziesz na pustkowiu z kilkoma kumplami? Nie będziesz chciał dzielić łóżeczka. W takim przypadku potrzebujesz czegoś takiego Dysk-O-Łóżko, które są łóżeczkami piętrowymi! Tak, zgadza się, powiedzieliśmy łóżka piętrowe.

Dobra, ale co z belką środkową raniącą tył górnego podkładu? Nie w Disc-O-Bed! Pokłady sypialne są długie i szerokie, bez potrzeby dodatkowego podparcia, takiego jak środkowa klamra lub środkowa noga.

Nie potrzebujesz narzędzi do złożenia Disc-O-Bed, a instalacja jest na tyle łatwa, że ​​możesz to zrobić samodzielnie. Jeśli spędziłeś długi dzień na łonie natury i po prostu chcesz iść spać, docenisz to w przypadku łóżka Disc-O-Bed.

W zestawie z zakupem znajdują się dwa łóżeczka Disc-O-Bed, dwa paski blokujące, dwa boczne organizery i cztery adaptery stosu. Każde łóżeczko wykonane jest z wysokiej jakości poliestru z pokładem sypialnym o szerokości 35 cali. Poliester jest wodoodporny.

Łóżka mogą utrzymać użytkowników do 500 funtów każdy, co daje całkowitą nośność 1000 funtów! Łóżko Disc-O-Bed można nawet przekształcić, ponieważ można je przekształcić z łóżka piętrowego w ławkę do siedzenia.

Disc-O-Bed to dwie torby transportowe do transportu łóżeczek i dołączonych części. Możesz wybierać spośród kolorów, takich jak jasnobrązowy, zielony, moro lub czarny.

Łóżeczko REI Co-Op Kingdom – $160

Kolejnym świetnym łóżeczkiem kempingowym od REI jest ich co-op Kingdom łóżeczko. To poliestrowe łóżeczko z malowaną proszkowo stalowo-aluminiową ramą, które może utrzymać 300 funtów.

Samo łóżeczko waży 20 funtów i po złożeniu ma wymiary 33 cale na 32 cale na 8,5 cala. Rozłożenie ujawnia łóżeczko, które ma 82 cale na 31,5 cala na 14 cali. Rama składa się, dzięki czemu można łatwo przechowywać łóżeczko, gdy nie jest używane.

Za pomocą pokrętła można regulować wielopozycyjne oparcie tak, aby znajdowało się w pozycji pionowej lub leżącej. Stopki na spodzie każdej nogi łóżeczka są większe, dzięki czemu dobrze trzymają się podłoża. Nawet w namiocie nóżki przydają się, ponieważ łóżeczko nie ślizga się po nylonowej podłodze namiotu.

Pikowana, miękka góra jest wodoodporna i szybkoschnąca, dzięki czemu możesz spać wygodniej. Kooperacyjne łóżeczko REI Kingdom można dokupić w jednym kolorze, Coal (brązowy).

Łóżeczko Kamp-Rite Kwik – $67

Jeśli potrzebujesz łóżeczka kempingowego za mniej niż 100 USD, Kamp-Rite Kwik-Cot to dobry wybór.

To łóżeczko waży 19 funtów i może się kompaktować. Mierzy 19 cali wysokości, 29 cali szerokości i 79 cali długości po rozłożeniu. Jego wymiary po złożeniu mają 7 cali wysokości, 8 cali szerokości i 39 cali długości, dzięki czemu można go wygodnie przenosić.

Dzięki nylonowej konstrukcji PolyOx i nylonowej tkaninie o gęstości 1000 denierów jest to jedno wytrzymałe łóżeczko kempingowe. Nic dziwnego, że Kwik-Cot może pomieścić 300 funtów. Stalowa rama jest malowana proszkowo, aby jeszcze bardziej zwiększyć trwałość łóżeczka.

Główka łóżeczka jest wyściełana, a z boku znajduje się nawet siateczkowa kieszeń do przechowywania. Jakby to nie było wystarczająco fajne, dołączona torba transportowa ułatwia zabranie Kwik-Cot na wszystkie przygody na kempingu.

Kamp-Rite Kwik-Cot jest dostępny tylko w kolorze czarnym.

Składane łóżeczko kempingowe Redcamp – 85 . $

Czy potrzebujesz szerszego łóżeczka kempingowego niż większość, które widziałeś? Jeśli tak, to Składane łóżeczko kempingowe Redcamp może być właśnie tym, czego szukałeś.

Łóżeczko Redcamp ma 75 cali na 28 cali na 15 cali i waży 14,7 funta. Ta dodatkowa szerokość wystarczy, abyś nie musiał się martwić o wysunięcie się z łóżeczka na podłogę namiotu w środku nocy!

Trójkątną ramę podpiera kilkanaście nóg podporowych. Mechanizm blokujący G-STA zabezpiecza łóżeczko, podobnie jak gumowe nóżki pod tobą. Tkanina o gęstości 600 den to podwójny oxford, która wytrzyma wiele wypraw kempingowych w przyszłość. To łóżeczko może utrzymać 500 funtów.

Boczna torba to idealne miejsce na przechowywanie niezbędnych rzeczy, takich jak klucze, książki, czasopisma, smartfon, tablet lub zapasowa ładowarka.

Składane łóżeczko kempingowe Redcamp jest dostępne w kolorach takich jak zielony, niebieski lub szary.

Łóżeczko kempingowe Desert Walker – 90

Oto kolejne solidne łóżeczko kempingowe za mniej niż 100 USD, Pustynny piechur. Ramę wykonano z aluminium lotniczego klasy 7001, która jest trwała, ale lekka.

Materiał łóżeczka Oxford jest miękki i wodoodporny. Materiał jest również odporny na pęknięcia, dzięki czemu będzie dobrze wyglądał, nawet jeśli zabierzesz go ze sobą na wszystkie wyprawy na kemping.

W przypadku tego łóżeczka wymagany jest pewien montaż, ale dołączone są kołki blokujące, które wkłada się w aluminiową ramę. Samo łóżeczko waży zaledwie 2,8 funta, więc przenoszenie go jest super łatwe. Ale nie lekceważ Desert Walker, ponieważ może utrzymać 440 funtów!

Łóżeczko kempingowe Desert Walker dostępne jest w trzech kolorach: zielonym, niebieskim lub czarnym.

Helinox Cot Jedno składane łóżeczko kempingowe – $250

ten Helinox Łóżeczko Jedno to rozkładane łóżeczko kempingowe, które możesz mieć na swoim radarze. Jest droższy niż niektóre łóżeczka, które przykryliśmy, ale to tylko dlatego, że jest tak wysokiej jakości.

W ten weekend łóżeczko kempingowe ma aluminiową ramę TH72M, dzięki czemu jest lekkie. Samo łóżeczko waży 5 funtów, 1,6 uncji. Zawiera worek do przechowywania, dzięki czemu możesz mieć pod ręką wszystkie wygodne przedmioty.

Po zapakowaniu Cot One ma wymiary 21 cali na 6 cali, a po złożeniu 75 cali na 27 cali na 6 cali. Jego maksymalny limit wagi to 320 funtów.

System dźwigni pozwala ustawić napięcie łóżeczka, dzięki czemu możesz spać tak, jak lubisz. To jest jak funkcja twardości materaca w Twoim łóżku w domu.

Helinox chroni Cot One w ramach pięcioletniej gwarancji. Łóżeczko dostępne jest w kolorze czarnym.

Łóżeczko dziecięce Byer of Maine – 120

Kolejne łóżeczko Amazon’s Choice to to od Byer z Maine.

Łóżeczko o wadze 21 funtów mierzy 18 cali wysokości, 31 cali szerokości i 78 cali długości i może pomieścić 330 funtów. Dzięki spawanym stalowym nogom i tkaninie poliestrowej o grubości 600 den, łóżeczko Byer of Maine jest trwałe.

Szczególnie ucieszy to łóżeczko dla wysokich wczasowiczów, które jest zalecane dla użytkowników od 6 stóp wzwyż. W łóżeczku nie ma barierek końcowych, dzięki czemu masz dużo miejsca na długie wyciąganie się w nocy.

To, co ma to łóżeczko, to wygodne panele na bocznych barierkach, wzmocnione nylonowe zawiasy do podtrzymywania i rozłożenia ciężaru oraz wzmocnione nylonowe nóżki.

Kiedy skończysz spać na łóżeczku Byer of Maine, po prostu złóż je i spakuj. Dołączona torba do przenoszenia posiada pasek na ramię ułatwiający transport.

Łóżeczko Byer of Maine jest dostępne w kolorze niebieskim z jasnobrązowym wykończeniem.

Łóżeczko kempingowe ARAER Heavy-Duty – $59

Ostatnim wyborem na naszej liście jest Łóżeczko kempingowe do dużych obciążeń ARAER.

Chociaż jego nośność nie jest najwyższa z omawianych przez nas łóżeczek, to łóżeczko może pomieścić imponujące 450 funtów, więc Ty i Twój partner możecie się nim dzielić.

Tkanina oxford o gęstości 600 den jest dwuwarstwowa dla Twojej wygody. Rury ze stopu zapewniają bezpieczeństwo tego łóżeczka, podobnie jak twarda kwadratowa rama z rur stalowych o wysokiej wytrzymałości.

Jak podaje producent, złożenie łóżeczka i schowanie go w dołączonej do zestawu torbie transportowej zajmuje tylko 10 sekund. Łóżeczko ma wymiary 74,8 cala na 26,4 cala na 13,8 cala po rozłożeniu. Wymiary po złożeniu to 38,6 cala na 7,9 cala. Namiot waży 15,8 funta.

Łóżeczko kempingowe Heavy Duty ARAER można dokupić w kolorze szarym.

3 powody, dla których potrzebujesz łóżeczka kempingowego

Łóżeczko kempingowe niekoniecznie jest tanie, ponieważ niektóre mogą kosztować kilkaset dolarów (co widzieliście powyżej). Czy łóżeczko naprawdę jest czymś, czego potrzebujesz, czy wystarczy spać na podłodze namiotu w śpiworze?

Oto 3 powody, dla których warto rozważyć łóżeczko kempingowe.

Nigdy więcej spania na twardej ziemi

Śpiwory są świetne, ale nawet te najbardziej pluszowe sprawiają, że trudno zapomnieć, że śpisz na twardym błocie, a nawet kamieniu. Jeśli masz skłonność do bólu ciała, następnego ranka możesz obudzić się ze sztywnością karku lub bólem pleców. To sprawia, że ​​trudno jest cieszyć się dniem spędzonym na kempingu.

Z łóżeczkiem kempingowym jesteś kilka centymetrów nad ziemią. Nie ma nawet znaczenia, czy ziemia pod tobą jest twardą skałą; nie poczujesz tego!

Bądź cieplejszy

Wraz ze znikaniem światła dziennego temperatura na zewnątrz spada. Kiedy jesteś w środku, cały przytulny w swoim domu, to nie jest taka wielka sprawa, ale jest inaczej, gdy jesteś na kempingu. Poczujesz ten chłód ziemi przez całą noc, gdy między tobą a podłogą namiotu jest niewiele oprócz koca lub śpiwora.

Z łóżeczkiem kempingowym jesteś na podłodze, a tym samym przyjemnie i przyjemnie.

Unikaj węży i ​​zwierzątek

Czy wiesz, jakie stworzenia żyją na dnie lasu? Z jednej strony wiele owadów, z drugiej węże. Nie wiemy o tobie, ale na kempingu nie chcemy czuć tego rodzaju stworzeń pod naszym namiotem, szczególnie w nocy w ciemności! Nie będziesz musiał z łóżeczkiem kempingowym.

To spokój, którego nie da się wycenić.

Końcowe przemyślenia

Łóżeczka kempingowe, choć nie zawsze tanie, są świetnym dodatkiem, który warto zabrać ze sobą na długie weekendowe przygody na łonie natury. Będziesz cieszyć się większym komfortem domu i będziesz chroniony przed stworzeniami z poziomu gruntu!