Najlepsze (i fajnie wyglądające) kamizelki ratunkowe do jazdy na nartach wodnych

Kamizelki ratunkowe mają nosić wszyscy, którzy są na pokładzie skutera wodnego. Ponieważ takie jest prawo, będziesz musiał mieć najlepsze (i najfajniejsze) kamizelki ratunkowe dla całej rodziny.

Jeśli upadniesz, będziesz chciał wiedzieć, że kamizelka ratunkowa Cię ochroni i utrzyma na powierzchni. Zbyt luźna kamizelka ratunkowa nie spełni swojego zadania, więc chcesz mieć taką, która będzie pasować tak, jak powinna. Może być trudno określić, które kamizelki ratunkowe są najlepsze do jazdy na skuterze wodnym, więc oto przewodnik po najlepszych.

Najlepsze kamizelki ratunkowe dla dorosłych

Jeśli musisz coś zrobić, lepiej rób to w dobrym stylu, prawda?

Noszenie kamizelek ratunkowych to najłatwiejszy sposób na bezpieczne przebywanie na wodzie. Poniższe kamizelki ratunkowe są nie tylko certyfikowane jako bezpieczne, ale także pozwolą Ci wyglądać jak mucha podczas szybowania po wodzie.

Oto nasza lista najlepszych i najfajniejszych kamizelek ratunkowych do noszenia, gdy jesteś na wodzie.

Onyx Uniwersalna kamizelka żeglarska dla dorosłych

To bardzo tania kamizelka ratunkowa, której należy używać tylko podczas wakacji. To nie powinna być Twoja kamizelka ratunkowa, której używasz za każdym razem, gdy wychodzisz na wodę. Posiada regulowane paski i pasek na klatkę piersiową, aby utrzymać kamizelkę na miejscu.

Moim zdaniem powinna to być kamizelka ratunkowa, którą trzymasz na pokładzie na wypadek, gdyby pojawił się dodatkowy gość. Sprawdzi się, ale nie jest zbyt wygodny i nie będzie najlepszy na skuterach wodnych.


Możesz kupić to online w Amazon za około 20 USD. Widzieć tutaj po więcej szczegółów.

Kamizelka Stearns dla dorosłych z serii Classic

Ta kamizelka ratunkowa jest unisex i ma jeden rozmiar dla wszystkich. Jest zatwierdzony przez Straż Przybrzeżną i będzie działać na większości ludzi. To kamizelka dla początkujących lub kogoś, kto dopiero zaczyna jeździć na nartach wodnych.

Jeśli jesteś większy lub bardzo szczupły, może nie pasować na ciebie prawidłowo, ponieważ jest to rozmiar uniwersalny i średni. Przeznaczony jest dla osób dorosłych, które ważą więcej niż 90 funtów, więc nie będzie odpowiedni dla dzieci. Jest to konstrukcja z 3 klamrami i paskiem na klatce piersiowej.

Sprzedaje na Amazon za około 25 USD, co jest uczciwą ceną. Możesz zobaczyć więcej szczegółów tutaj.

Damska kamizelka ratunkowa O’Neill SuperLite

O’Neill to jedna z najlepszych marek kamizelek ratunkowych. Ta specyficzna kamizelka ratunkowa jest przeznaczona dla kobiet. Jest wysoko oceniany, ponieważ nie jest nieporęczny, co zapewnia lepszy zasięg mobilności niż przeciętny PFD (osobisty sprzęt unoszący się na wodzie). Straż przybrzeżna Stanów Zjednoczonych zatwierdziła tę kamizelkę, która może zapewnić spokojną głowę narciarzom odrzutowym.

Kamizelka ratunkowa ma 4 regulowane paski i jest dostępna w rozmiarach od małego do bardzo dużego. Niektóre recenzje mówią, że działa trochę za mały, więc dobrym pomysłem jest zwiększenie rozmiaru. Występuje w wielu wzorach, z których wszystkie są całkiem fajne.

W zależności od projektu ta kamizelka ratunkowa kosztuje od 33 do 60 USD. Aby dowiedzieć się więcej lub kupić, możesz kliknąć tutaj. Najłatwiej go kupić w Amazon.

Body Glove Method kamizelka ratunkowa

Występuje w wielu różnych rozmiarach, od małych do 4XL. Jest to wygodna kamizelka ratunkowa, w której będziesz mógł się poruszać i nie odczujesz jej dzięki zbyt dużym otworom na ramiona.

Jest również wyposażony w szybko zwalniane klamry ułatwiające obsługę. Nie jest zatwierdzona przez Straż Przybrzeżną, ale jest dobrą kamizelką dla okazjonalnego jeźdźca, który zwykle trzyma się blisko brzegu.

Jest wykonana z bawełny i dobrze przylega do ciała, więc możesz chcieć nosić coś pod kamizelką dla wygody. Ta kamizelka jest droższa niż wymienione powyżej, ale jest dobrym wyborem i występuje w wielu rozmiarach.

Możesz to zobaczyć tutaj na Amazon za około 60 USD.

Kamizelka męska O’Neill Wake Waterski

Te kamizelki będą ciaśniejsze niż większość, ale są dostępne w wielu rozmiarach, od małych do 3XL, dzięki czemu możesz uzyskać większy rozmiar. Ta kamizelka ratunkowa ma przedni zamek błyskawiczny i minimalną objętość.

Ta kamizelka jest zatwierdzona przez Coast Guard i bardzo dobrze zatrzymuje ciepło. Chociaż rozmiary są niewielkie, jest to bardzo popularna kamizelka, ponieważ jest wykonana z ładniejszego materiału i jest bardzo stylowa, ale nadal nie jest zbyt droga.

Każdy może sobie na to pozwolić i możesz go kupić na Amazon. Pogląd tutaj po więcej szczegółów.

Tradycyjna kamizelka Neo Life O’Brien

Ta kamizelka jest bardzo popularna wśród narciarzy wodnych, ponieważ ma neoprenową warstwę zewnętrzną zapewniającą wygodę. Posiada zapięcie na zamek i 2 paski ułatwiające użytkowanie. Jest zatwierdzony przez straż przybrzeżną i ma bardzo dobrą cenę za ładny materiał.

Jest bardzo miękki i dopasowuje się do ciała, dzięki czemu możesz swobodnie się poruszać. Ta kamizelka jest świetna do nart wodnych, ponieważ możesz poruszać się w dowolnym kierunku.

To bardzo ładna kamizelka i jest dostępna w rozmiarach XS do 3X, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Sprzedaje się na Amazon za około 55 USD i możesz zobaczyć więcej szczegółów tutaj.

Impuls kobiet O’Brien

Jest to wysoko oceniana kamizelka ratunkowa, która występuje w rozmiarach od małych do bardzo dużych, co oznacza, że ​​jest jedna dla każdej kobiety. Wykonany jest z neoprenu, co zapewnia wygodne dopasowanie, i jest wyposażony w wytrzymały zamek błyskawiczny i dwie klamry zapewniające dokładne dopasowanie.

Utrzyma Cię na powierzchni wody, a ponieważ jest zatwierdzony przez Straż Przybrzeżną, możesz ufać, że wykona swoją pracę. Wykonana jest w jasnofioletowym kolorze i jest bardzo stylowa. Jest idealny do jazdy na nartach wodnych, ponieważ można się bardzo łatwo poruszać i nadal być chronionym.

Sprzedaje się za około 60 USD na Amazon i możesz wyświetlić więcej informacji na jego temat tutaj.

Kamizelka O’Neill Reactor 3

Jedną wielką zaletą tej kamizelki ratunkowej jest to, że zapewnia dużą mobilność, ponieważ nie ma wielu pasków. Nie zajmuje dużo miejsca i jest bardzo elastyczny.

Zakładasz to za pomocą wytrzymałego zamka błyskawicznego, a nie kilku trudnych w użyciu pasków. Na tułowiu znajdują się dwie klamry, które zapewniają dobre dopasowanie.

Ta kamizelka jest zatwierdzona przez Straż Przybrzeżną i jest oceniana bardzo wysoko na Amazon. Możesz go kupić za uczciwą cenę i zobaczyć więcej szczegółów tutaj.

Najlepsze kamizelki ratunkowe dla dzieci

Kamizelka O’Brien Youth Neo Life

To kamizelka ratunkowa dla młodzieży, która waży od 50 do 90 funtów. Możesz zabrać dziecko na wodę i mieć pewność, że będzie bezpieczne. Jest zatwierdzony przez Straż Przybrzeżną i jest bardzo łatwy w użyciu.

Jest wyposażony w jeden zamek błyskawiczny i dwie sprzączki, aby upewnić się, że jest prawidłowo zapięty. Jest wygodny, dzięki czemu dzieci nie będą chciały go zdejmować, a wykonany jest z oddychającego materiału, aby nie czuły się klaustrofobicznie.

Kosztuje około 50 USD na Amazon i jest dostępny w jasnych kolorach, dzięki czemu zawsze można je zobaczyć w wodzie. Kliknij tutaj po więcej szczegółów.

Piankowa kamizelka ratunkowa Mustang Survival Lil’ Legends 100

To świetna kamizelka ratunkowa dla twoich dzieci, ponieważ ma świetne podparcie głowy. Jest nie tylko wyposażony w zamek błyskawiczny, ale także bezpieczny pasek, który zapewni dziecku przytulność w środku.

Kolejną wielką zaletą tej kamizelki jest to, że jest dostępna w fluorescencyjnym żółtym i zielonym kolorze, dzięki czemu możesz je zawsze widzieć. Jest droższa niż inne kamizelki, ale jest świetnym materiałem dla dzieci i występuje w rozmiarach dla niemowląt, dzieci, a nawet młodzieży. Sprzedaje się za około 60 USD na Leisure Pro. Kliknij tutaj po więcej informacji.

Kamizelka ratunkowa Stearns dla dzieci z serii Classic

Ta kamizelka jest przeznaczona dla dzieci ważących od 30 do 50 funtów. Będzie działać przy każdej aktywności wodnej i jest zatwierdzony przez Straż Przybrzeżną. Nie jest wyposażony w poduszkę pod szyję, ale ma trzy regulowane paski.

Jest znacznie tańszy niż niektóre inne kamizelki ratunkowe dla dzieci. Sprzedaje się za około 20 USD na Leisure Pro. Możesz zobaczyć więcej informacji na temat tej kamizelki ratunkowej tutaj.

Kamizelka ratunkowa dla maluchów Hyperlite Indy

Ta kamizelka ratunkowa jest jedną z najpopularniejszych wśród Twoich dzieci, ponieważ jest wyposażona w wygodną poduszkę na głowę i pasek połączony z plecami, dzięki czemu możesz łatwo trzymać dziecko podczas pływania.

Świetnie nadaje się do zabrania ich na basen, a nawet na łódkę. Będą bezpieczne, a zakładasz go, zapinając przedni zamek błyskawiczny do końca, a następnie zapinając pasek, który przechodzi przez klatkę piersiową.

Kolejną wspaniałą cechą, jaką to ma, jest regulowany pasek krokowy, który zapewnia ich połączenie przez cały czas. Ta kamizelka ratunkowa jest przeznaczona dla niemowląt poniżej 30 funtów i kosztuje około 30 USD w Leisure Pro. Możesz dowiedzieć się o tym więcej tutaj.

Kamizelka ratunkowa Airhead Gnar Neolite Flex

Dzięki wysokiej ocenie i niesamowitemu projektowi, ta kamizelka ratunkowa jest niemożliwa do usunięcia z listy. Ta kamizelka jest dostępna w szczególności w rozmiarach niemowlęcych, młodzieżowych i dziecięcych.

Będzie kosztować od 40 do 50 USD za jedną, w zależności od strony. Ta kamizelka ratunkowa jest jednym z moich ulubionych. Działa dobrze, dając dzieciom pewność, której potrzebują, aby czuć się komfortowo na skuterze wodnym. Kurtka spełnia wszystkie wymagania stawiane przez US Coast Guard. Posiada zamek błyskawiczny i wiele pasków.

Aby uzyskać lepszy wygląd lub kupić tę kamizelkę ratunkową Airhead na Amazon, kliknij tutaj.