Najlepsze buty do łowienia pod lodem, które zapewnią Ci suchość i ciepło

Aby odbyć udaną wyprawę wędkarską pod lodem, trzeba się ogrzać, co w ujemnych temperaturach może być trudne. Kluczem jest ubieranie się ciepło, ale jednym z aspektów ubioru, o którym ludzie czasami zapominają, jest to, co wkładasz na nogi. Ciepłe buty są niezbędne do utrzymania ciepła i suchości. Aby ułatwić Ci życie, oto lista najlepszych butów, jakie możesz znaleźć.

Męskie buty podbojowe Sorel


Dzięki 400 gramom izolacji te skórzane buty utrzymają Twoje stopy w temperaturach do minus 40 stopni Fahrenheita. Nie będziesz musiał nawet myśleć, że Twoje stopy są zimne dzięki tak imponującej ochronie.

Te buty Sorel są również wodoodporne. Kiedy przejdziesz przez śnieg, a nawet trochę wody, nie będziesz musiał się martwić, że Twoje stopy zmokną. Ta funkcja jest niezwykle ważna, ponieważ jeśli zmokniesz, nie będzie Ci ciepło.

Możesz również zacisnąć obszar w górnej części każdego buta, aby mocno przylegał do nogi. W ten sposób, nawet jeśli będziesz brnął przez głęboki śnieg, żaden z nich nie dostanie się do twojego bagażnika i nie doprowadzi cię do szaleństwa.

Dostępna jest również wyjmowana wkładka, która powinna zapewnić wygodę, a także dodatkową ochronę termiczną.

Te buty są ciepłe i powinieneś być w nich całkiem wygodny. Możesz kupić buty Sorel Conquest na Amazon za cenę niższą niż się spodziewałem.

Muck Boots Woody Arctic Ice


Chociaż te buty są wyraźnie zaprojektowane do polowań, nie martw się: będą bardzo pomocne również podczas łowienia pod lodem.

Szacuje się, że zapewniają komfort w temperaturach tak niskich, jak minus 60 stopni Fahrenheita. Teraz jest naprawdę zimna pogoda. Z drugiej strony, jeśli temperatura jest wyższa niż 30 stopni Fahrenheita, zaczniesz się robić zbyt ciepło.

Naturalnie takie ciepło zapewnia miękka wyściółka z polaru oraz 2-milimetrowa pianka termiczna umieszczona pod wkładką. Te cechy pomogą również w utrzymaniu komfortu Twoich stóp.

Te buty są również zaprojektowane tak, aby były całkowicie wodoodporne. Nie musisz się martwić, gdy zobaczysz śnieg. Idź prosto.

Dodatkowo, ponieważ buty są wyjątkowo wysokie, bardzo trudno będzie przedostać się do środka śnieg, więc pozostaniesz całkowicie suchy, o ile nie wpadniesz w nic zbyt głębokiego.

Specjalny rodzaj gumy, z której wykonane są te buty, powinien z czasem dopasowywać się do kształtu Twojej stopy, co zapewni im wysoki komfort.

Buty są również amortyzujące, co wpłynie na Twój komfort przez długi czas. Dzieje się tak dlatego, że jeśli buty pochłaniają część energii z twoich kroków, na twoje stopy wywierana jest mniejsza siła. Więc w końcu twoje stopy będą mniej zmęczone.

Te buty są niezwykle ciepłe, a Ty też uznasz je za bardzo wygodne. Zatrzymują ciepło w cudowny sposób i żadna woda nie może do nich przeniknąć. Jeśli nie możesz się doczekać długiego dnia łowienia pod lodem, te buty Cię okryją. Na Amazonie, Muck Boots są dostępne w atrakcyjnej cenie.

Bogs Męski Klasyczny Ultra


Ta para butów firmy Bogs jest wykonana z gumy. Szczególnie dobrze nadaje się na złą pogodę. Czasami chcesz łowić ryby pod lodem, ale pada śnieg, a nawet pada jak szalony. Pod warunkiem, że masz sprzęt na resztę ciała, te buty są idealne na taki dzień.

To dlatego, że każdy z tych butów ma mocną wodoodporną powłokę. Bez względu na to, jaką szaloną pogodę napotkasz, możesz czuć się komfortowo, gdy masz te buty.

Guma każdego buta będzie się rozciągać, więc nawet jeśli na początku nie czujesz się tak komfortowo, kształt dopasuje się i zacznie dopasowywać się do kształtu Twoich stóp.

Jeśli chodzi o ciepło, są one oceniane jako komfortowe przy temperaturach tak niskich, jak minus 35 stopni Fahrenheita. Bardzo rzadko zdarza się, aby temperatura była niższa niż ta w większości miejsc, więc jeśli chodzi o stopy, nigdy nie powinieneś martwić się o temperaturę, gdy masz te buty. Istnieją jednak inne buty, które oferują znacznie więcej ciepła, więc jeśli okaże się, że potrzebujesz więcej, powinieneś poszukać gdzie indziej.

Te buty nie są tak naprawdę najlepsze do chodzenia po głębokim śniegu, ponieważ istnieje ryzyko, że trochę śniegu może się wślizgnąć do środka. Jeśli jednak trzymasz się z dala od takiego śniegu najlepiej, jak potrafisz, powinieneś być w porządku. Jak wspomniałem wcześniej, jeśli chodzi o padający śnieg, te buty zapewniają fantastyczną ochronę.

Przekonasz się, że te buty są bardzo trwałe, ponieważ zostały zaprojektowane z myślą o pracownikach. Jeśli planujesz używać ich tylko do łowienia pod lodem, prawdopodobnie przetrwają wiele lat, co na dłuższą metę pozwoli Ci zaoszczędzić trochę pieniędzy.

Są to wysokiej jakości buty, które zapewnią Ci suchość i ciepło w stopy. Oczywiście nie najlepiej nadają się do chodzenia w głębokim śniegu. Jednak tak długo, jak nie będzie zbyt dużo nagromadzenia, nie będziesz mieć żadnych problemów, nawet jeśli pada deszcz.

Buty Bogs Classic można znaleźć na Amazon, gdzie można zobaczyć mnóstwo pozytywnych opinii klientów.

Bates męska GX-8 GORE-TEX


Wodoodporność tych skórzanych butów jest doskonała. Chociaż buty doskonale chronią przed wodą i śniegiem, są również zaprojektowane tak, aby były oddychające. Oznacza to, że para z Twojego potu będzie mogła się wydostać. Dzięki temu Twoje stopy będą bardziej suche, a to oznacza, że ​​będą cieplejsze i wygodniejsze.

Każdy z tych butów ma boczny zamek błyskawiczny, co po prostu ułatwia zakładanie i zdejmowanie.

Podeszwa jest antypoślizgowa, co zwiększa Twój komfort i bezpieczeństwo. Dzięki antypoślizgowym podeszwom stopy nie będą się ślizgać w butach, więc nie będzie żadnego niewygodnego tarcia i nie stracisz równowagi. Jest to przydatne, ponieważ w przypadku butów chcesz, aby były nieco większe niż zwykłe buty, aby zapewnić maksymalne ciepło i wygodę.

Te buty mają 200 gramów izolacji. Dokładna ocena komfortu nie jest znana. Ale na podstawie tej liczby można śmiało powiedzieć, że te buty nie są przeznaczone na tak ekstremalnie zimne dni, jak niektóre inne, na które patrzyłem. Na większość zimowych dni w większości miejsc te buty będą absolutnie w porządku. Ale jeśli jesteś na zewnątrz w ujemnych temperaturach, Twoje stopy mogą zacząć marznąć.

Tak więc te buty są świetne na zimowe dni, które są zimne, ale nie bardzo zimne. Jest to szczególnie ważne, ponieważ znacznie lepiej radzą sobie z poceniem się niż większość innych butów, a to powinno zapewnić bardzo wygodne stopy. Na Amazonie, buty Bates GX-8 są dostępne w doskonałej cenie.

Przewodnik Gear Giant Timber II


Oto kolejna para zimowych butów myśliwskich, które świetnie sprawdzą się podczas łowienia pod lodem. Niezależnie od tego, czy polujesz, czy łowisz ryby pod lodem, chodzi o to, że będziesz na zewnątrz w mroźnej pogodzie przez długi czas, więc buty, które sprawdzą się w jednej czynności, zrobią to w innej.

Jeśli nie podoba ci się wygląd kamuflażu, to oczywiście szkoda, ale to wciąż świetne buty, więc i tak możesz rozważyć ich zakup.

Te buty są najcieplejsze, jakie do tej pory widziałem. Są oceniane pod kątem komfortu na minus 58 stopni Fahrenheita. Nawet gdybym miał te buty, nie sądzę, żebym wyszedł na zewnątrz, gdyby temperatura była tak niska. Ale cieszę się, że gdybym odważył się wyjść, moje stopy byłyby w porządku!

Te buty zapewniają taką ochronę dzięki aż 1400 gramom izolacji. To dużo izolacji.

Doskonała wodoodporna membrana zapewnia całkowitą suchość stóp podczas chodzenia po śniegu. Buty też są dość wysokie, więc nawet głęboki śnieg nie będzie problemem, chyba że mówimy o śniegu głębokim na kilka stóp.

Te buty są również zaprojektowane z myślą o dobrej oddychalności, więc gdy Twoje stopy zaczynają się pocić, zmniejszają ilość wilgoci wewnątrz. Może to potencjalnie mieć duży wpływ na Twój komfort.

To jedna imponująca para butów. Niesamowicie ciepła i wodoodporna. Są wszystkim, czego potrzebujesz podczas łowienia pod lodem i prawdopodobnie nie tylko. W Amazonie Buty Guide Gear Giant Timber są na sprzedaż w niskiej cenie, która szczerze mnie zaskoczyła.