Lista najlepszych strzelnic łuczniczych w San Francisco

San Francisco w Kalifornii, położone na wybrzeżu, szczyci się wieloma różnymi atrakcjami i może być nieco trudne w nawigacji, zwłaszcza dla łucznika.

Chociaż San Francisco najbardziej słynie z jedzenia i zabytków, oferuje również wiele różnych miejsc, w których łucznik może strzelać. Niezależnie od tego, czy pochodzisz z San Francisco, czy spoza miasta, masz gwarancję, że będziesz cieszyć się szeroką gamą asortymentów, podziwiając piękne wybrzeże Północnej Kalifornii. Ten artykuł zawiera niektóre z najlepszych strzelnic łuczniczych w okolicy San Francisco, aby pomóc łucznikowi, który ma ochotę strzelać.

Wśród wielu zakresów oferowanych w San Francisco zawęziłem niektóre z najlepszych do listy pięciu najlepszych.

Jest z czego wybierać, a wszystkie te strzelnice zostały uznane za świetne miejsca do uprawiania łucznictwa podczas pobytu w rejonie zatoki San Francisco. Ale zamiast patrzeć na setki recenzji na Yelp i nadal gubić się w zakresie, do którego chcesz się udać, ta lista zapewni skondensowany, szczegółowy opis tych zakresów, który ułatwi decyzję, który zakres będzie bądź tym dla Ciebie podczas Twojego pobytu w San Francisco.

1. Pole łucznicze w parku Golden Gate

Park Golden Gate jest bardzo duży i znajduje się tam również duże pole łucznicze. Pole łucznicze Golden Gate Park znajduje się na Fulton Street, między 45 a 46 ulicą, znajduje się w Golden Gate Park, ale z lekko schowanym klimatem.

Strzelnica jest bezpłatna i ogólnodostępna, a dla tych, którzy potrzebują wypożyczenia sprzętu łuczniczego, Sklep łuczniczy SF nie jest zbyt daleko. Cały niezbędny sprzęt zaokrągla się do około 30 dolarów.

Dla osób zainteresowanych nauką łucznictwa we wtorki i czwartki odbywają się zajęcia łucznicze dla początkujących i średniozaawansowanych. Zajęcia te są prowadzone przez City College of San Francisco, w obecności licencjonowanego instruktora.

Dostępnych jest około dziesięciu celów, co czasami może sprawić, że użycie jednego z nich może trochę poczekać i trochę zatłoczone. I niestety z powodu zużycia bele nie są w najlepszym stanie, ale nadal są uważane za nadające się do użytku.

Wokół jest również dużo krzewów i jest to obszar publiczny z wieloma innymi osobami korzystającymi z strzelnicy, więc uważaj, gdzie strzelasz. Asortyment jest jednak całkowicie darmowy i nie ma potrzeby dokonywania rezerwacji!

Czytać  Top 5 najtrwalszych celów łuczniczych dla początkujących

Park Golden Gate znajduje się naprzeciwko oceanu i oferuje bardzo piękny widok dla tych, którzy chcieliby doświadczyć nadmorskiego powietrza i scenerii, jednocześnie ciesząc się łucznictwem w Golden Gate Park. Więc kiedy przeglądasz inne atrakcje w Golden Gate Park, dlaczego nie zatrzymać się również przy Polu Łuczniczym?

2. Strzelnica łuczników w San Francisco

San Francisco Archers to organizacja non-profit, która wspiera i oferuje wiele różnych usług dla łuczników w rejonie San Francisco. Oferują kilka różnych asortymentów dla osób w każdym wieku i na każdym poziomie doświadczenia w łucznictwie. Zakresy znajdują się w rejonie Pacyfiku i mogą być trochę trudne do znalezienia, więc kierunki są wyszczególnione w szczególności sfarchers.org

Możesz zostać członkiem San Francisco Archers i korzystać z strzelnic za darmo lub dla ogółu społeczeństwa, opłata w wysokości 5 USD dla dorosłych, a dzieci poniżej 13 roku życia są bezpłatne. Istnieje pięć zakresów, jeden do ćwiczeń, jeden dla dzieci, a kolejne trzy oparte na różnych poziomach umiejętności łuczniczych do wyboru.

Czerwony to najtrudniejszy zakres polowy, z wieloma rodzajami przeszkód i umieszczonymi na wzniesieniu, nie jest polecany osobom, które mają kłopoty z poruszaniem się.

Zakres białego pola to łatwiejszy zakres poziomów, więc tym, którzy chcieliby spróbować swoich sił w strzelaniu na strzelnicy, zaleca się najpierw spróbować tej strzelnicy.

Zakres niebieskiego pola to zakres docelowy, stworzona specjalnie do ćwiczenia strzelania do tarczy z dużej odległości.

Bezpłatne zajęcia oferowane są w pierwszą i trzecią niedzielę każdego miesiąca, oprócz specjalistycznych zajęć dla dzieci i dorosłych, które odbywają się w każdą sobotę, z opłatą około 10 do 15 USD za każdą specjalistyczną klasę. Sprzęt jest dostępny do wynajęcia.

Ten zasięg jest przyjazny dla rodzin i jest idealnym miejscem dla tych, którzy szukają nieco większej różnorodności i wyjątkowo szczegółowego zasięgu niż zwykłe miejsce do strzelania z łuku.

Czytać  Jak sprawić, by puszysty śnieg lepił się?

3. Strzelnica sekwoi łuczników

Redwood Bowmen Range to klub łuczników, który posiada dużą, przestronną strzelnicę dostępną również dla publiczności. Zakres znajduje się w pobliżu Oakland, co może trwać około 30 do 45 minut w zależności od natężenia ruchu, ale nadal jest tego warte! Gama i dom klubowy mają ładny rustykalny charakter, a trzy oferowane serie mają dużo miejsca i wiele celów.

Na strzelnicach znajduje się wiele przeszkód, a klubowicze oferują zajęcia dla początkujących dla tych, którzy chcą spróbować swoich sił w strzelaniu z łuku. Dla ogółu, bilety wstępu wynoszą 5 USD i niestety sprzęt nie jest do wynajęcia.

Strzelnica Redwood Bowmen oferuje również wiele wydarzeń i strzelanin, do których może dołączyć społeczność łuczników i podobno są hitem! Ponadto dla tych, którzy są zatwardziałymi łucznikami, jeśli zostaniesz członkiem, istnieje wiele zajęć, takich jak „Rozmowa o celu” lub różne spotkania zarządu, w tym „domowy posiłek”.

Jeśli szukasz pobliskiej społeczności łuczniczej z pasją do łucznictwa, taką jak Twoja, nie szukaj dalej!

Ponieważ jednak pasmo znajduje się na wzgórzach Oakland, wiele osób twierdzi, że pasmo jest bardzo piękne, z wieloma drzewami i wzgórzami. Dla tych, którzy chcą cieszyć się piękną kalifornijską scenerią podczas fotografowania, ta seria będzie świetną opcją, aby się zatrzymać.

4. Łucznictwo Ohlone

Istnieją różne kluby łucznicze dla osób, które chcą poprawić swoje umiejętności łucznicze i mają bardziej ekskluzywną atmosferę do ćwiczenia łucznictwa. Ohlone Archery to prywatny klub łuczniczy dla dorosłych, który jest wyłącznie dla jego członków.

Został nazwany hołdem dla Indian Ohlone, którzy kiedyś mieszkali na wybrzeżu środkowej Kalifornii i słynęli ze swoich umiejętności łuczniczych. Zakres znajduje się w Obszar San Leandrookoło 45 minut jazdy od centrum San Francisco.

Ohlone jest otwarte tylko dla członków, więc aby dołączyć do członkostwa, musisz wziąć lekcję dla początkujących za 35 USD, a stamtąd członkostwo kosztuje 55 USD miesięcznie. Sprzęt można kupić za pośrednictwem marki o nazwie „Na cel”, dostępnej w ich zasięgu.

Czytać  Wędrówka szlakiem Little Cataloochee

Mają wyłączną własność kryty, a także kontynuowane lekcje dla członków, zarówno dla młodzieży, jak i dla dorosłych. Prowadzą specjalistyczne, konkretne lekcje, a nawet mają konkursy. Członkostwo w Ohlone to prywatne, ekskluzywne doświadczenie, które może spełnić Twoje pragnienia, aby stać się bardziej profesjonalnym, specjalnie wyszkolonym łucznikiem.

5. Łucznictwo na Pacyfiku

Pacifica Archery to profesjonalny sklep łuczniczy znajdujący się w Miasto Daly, który jest tylko 20 minut jazdy od głównej San Francisco. Oferują szeroki wybór usług i sprzętu, w tym zakup i wypożyczenie sprzętu, strzelnicę wewnętrzną oraz asortyment zajęć!

Wśród swoich usług oferują pełną naprawę w sklepie łuków i innego sprzętu. Oferują również niestandardową usługę strzał i sznurków i są dostępne na imprezy grupowe i inne wydarzenia, które chcą zorganizować łucznictwo jako wydarzenie.

Cena lekcji dla początkujących wynosi 50 USD za godzinę dla dorosłych i 25 USD za program łucznictwa dla młodzieży. Opłata za samo skorzystanie z torów strzeleckich wynosi 15 USD za godzinę, a niektóre imprezy i wydarzenia kosztują 500 USD do dziesięciu strzelców. Wypożyczenie sprzętu to 10 dolarów.

Oprócz lekcji, dla tych, którzy interesują się łucznictwem wyczynowym, istnieje kilka lig strzeleckich, w których możesz być częścią przez cały rok. Mają też seminarium łucznicze, jeśli chcesz poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności w łucznictwie!

Pacifica Archery oferuje szeroki asortyment artykułów i usług łuczniczych, więc jeśli potrzebujesz czegoś związanego z łucznictwem, Pacifica jest miejscem dla Ciebie!

A te pięć nie obejmuje nawet POŁOWY liczby strzelnic łuczniczych w rejonie zatoki San Francisco! Są jednak jednymi z najlepszych i odpowiadają na potrzeby każdego typu łucznika, czy to początkującego, czy zawodowca, typu outdoorowego lub typu indoor.

San Francisco ma strzelnice, na których ty i twoi przyjaciele lub rodzina pokochacie strzelanie! Więc umieść go na swojej liście miejsc, do których chcesz się udać przy następnej wizycie w San Francisco i szczęśliwego strzelania!

Jeśli chcesz znaleźć więcej najlepszych strzelnic łuczniczych w kraju, sprawdź moją pełną listę.