Lista najlepszych strzelnic łuczniczych w rejonie San Antonio

Cześć, wszyscy! Posłuchaj tego, w Teksasie znajduje się wiele naprawdę świetnych strzelnic łuczniczych. Biorąc pod uwagę, że stan jest ogromny i ma wiele terenów dla strzelnic łuczniczych, zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych, nadal istnieje imponująca obecność w świecie łucznictwa.

Podobnie jak wiele wspaniałych miejsc do grillowania do wyboru, jest tak wiele niesamowitych strzelnic łuczniczych, że z pewnością może być trudno wybrać tylko jedną z nich.

Ponieważ w Teksasie może być naprawdę gorąco, istnieje wiele ładnie klimatyzowanych wybiegów wewnętrznych, ale ma też kilka naprawdę ładnych wybiegów zewnętrznych na czas, kiedy chcesz cieszyć się pięknem teksańskiej przyrody!

A ze względu na ogromną liczbę strzelnic łuczniczych, które znajdują się w Teksasie, zwłaszcza w San Antonio, przygotowałem specjalną lista 10 najlepszych strzelnic łuczniczych w okolicy San Antonio!

Używając tego jako przewodnika, możesz znaleźć drogę po okolicy San Antonio, zatrzymując się na jednych z najlepszych strzelnic łuczniczych w okolicy! Możesz nawet spróbować wycieczki łuczniczej!

Więc jeśli mieszkasz w San Antonio lub po prostu zatrzymujesz się na wizytę, koniecznie zatrzymaj się przy tych ukrytych klejnotach, które czekają, aż przyjdziesz i strzelisz!

1. Łucznictwo wikingów

Viking Archery to rodzinna firma, która posiada profesjonalny sklep, a także ofertę nauczania członków społeczności sztuki łucznictwa. Zlokalizowana w Canyon Lake, ta rodzinna firma zaspokaja wszystkie potrzeby łucznicze hrabstwa Texas Hill i jest dumna z tego, że jest gospodarzem programów JOAD.

Posiadają nie tylko profesjonalny sklep, ale także strzelnicę łuczniczą wewnątrz i na zewnątrz, z płaskimi i trójwymiarowymi celami do ćwiczeń. Uczą zarówno dzieci, jak i dorosłych w określonych porach miesiąca, a także organizują wiele specjalnych wydarzeń, takich jak strzelaniny i turnieje.

2. Bitwy łucznicze

Archery Battles niekoniecznie jest najpoważniejszym miejscem łucznictwa w Teksasie, ale na pewno jest fajny! Archery Battles to placówka specjalizująca się w ostatnio popularnym sporcie, tagu ze strzałkami, w którym przeciwnicy grają w określone gry i strzelają do siebie strzałami z zabezpieczonym piankowym końcem, aby zminimalizować ból.

Podobnie jak w paintball, istnieje wiele gier, w które można grać, a wszyscy przeciwnicy otrzymują odpowiednią ochronę oczu i głowy. Mieszczący się w Austin, San Antonio i Waco Archery Battles to świetne miejsce na przyjęcia urodzinowe, imprezy firmowe i po prostu zabawę z przyjaciółmi i rodziną!

3. Łucznictwo na krawędzi czołowej

Znaleziony w Boerne w Teksasie Leading Edge Archery to profesjonalny sklep i strzelnica halowa, który jest „dla poważnych myśliwych i strzelców”. Jeśli więc poważnie podchodzisz do łucznictwa, łucznictwo na krawędzi natarcia zapewnia sprzęt, instrukcje i ćwiczenia, o jakich możesz marzyć!

Kryta strzelnica znajdująca się na miejscu jest bardzo duża, z ponad 10 pasami do strzelania, a dzienna opłata za strzelnicę to tylko 10 USD! Organizują również szereg lig strzeleckich i turniejów, w tym ligę handicapową. Istnieje również możliwość wypożyczenia sprzętu, który można znaleźć z pomocą pomocnego personelu!

4. Miejsce do strzelania

Miejsce do strzelania to sklep z bronią i strzelnica, która obejmuje również sprzęt łuczniczy i strzelnicę! A Place to Shoot, zlokalizowane w samym San Antonio, ma cały sprzęt dla rewolwerowców i łuczników!

I chociaż w A Place to Shoot jest znacznie więcej zasięgów broni niż zasięgów łuczniczych, nadal mają ładną zadaszony zasięg łucznictwa z celami piankowymi na 20, 30 i 40 jardach! Wpisowe na strzelnicę łuczniczą wynosi 10 USD i obowiązuje przez cały dzień. Dostaniesz miejsce na strzelnicy, a także uchwyty na strzały i wieszaki na łuki!

5. Kupiec Bucka i Doe

Buck & Doe’s to kolejny sklep z bronią i łucznictwem połączony z asortymentem. Jeśli zdarzy ci się parać zarówno w strzelaniu z broni palnej, jak i strzelaniu z łuku, sklep Buck & Doe’s Mercantile jest dla ciebie najlepszym miejscem! Znaleziony w samym San Antonio, Buck & Doe’s to przyjazne rodzinie centrum, w którym możesz ćwiczyć to, co kochasz!

Ich zasięg kryty to 12 pasów, a każdy cel znajduje się na 20 jardów. Zapewniają instrukcje dla początkujących łuczników, a także prowadzą ligi strzeleckie i turnieje zarówno dla strzelców, jak i łuczników. Mają też czasy, w których możesz strzelać do celów 3D w naturalnej wielkości, aby zmienić tempo!

6. Łucznictwo i karabiny pneumatyczne Gassmana

Przyjeżdża do was z San Antonio stworzona przez rodzinę, rodzinna łucznictwo i karabiny pneumatyczne Gassmana. Ten profesjonalny sklep został założony przez Archa Gassmana w 1934 roku i od tego czasu jest przekazywany w rodzinie. Chociaż sklep jest skierowany głównie do łuczników, oferuje również szereg wiatrówek.

Mają pięknie klimatyzowaną halę, gdzie możesz ćwiczyć lub uczyć się od profesjonalistów, jak strzelać z łuku jak olimpijczyk. Gassman’s Archery szczyci się wyjątkową obsługą klienta i obiecuje, że jeśli przyjdziesz do ich sklepu z rodziną, nie zawiedziesz się!

7. Centrum Szkolenia Łucznictwa – Austin JOAD Archers

Teraz przy drodze z San Antonio do Austin, jednym z najlepszych miejsc do nauki łucznictwa dla nieletnich i dzieci jest Centrum Szkolenia Łuczniczego dla łuczników JOAD z Austin. Jest to centrum nauki dla dzieci, które są zainteresowane przystąpieniem do programu JOAD, czyli Junior Olympic Archery Development.

Oferują szeroki zakres zajęć dla młodszych łuczników i mają niesamowite udogodnienia, w tym strzelnicę wewnętrzną i strzelnicę zewnętrzną. Kryta strzelnica jest piękna, może pomieścić 10 łuczników, a cele mają od 9 do 18 metrów.

Strzelnica zewnętrzna może pomieścić 40 łuczników, z celami do 70 metrów i ma do 10 konkurencyjnych mat do celów.

8. Klub łuczniczy w Austin

Austin Archery Club, również z siedzibą w Austin, jest non-profit klubem łuczniczym, który zaspokaja potrzeby łucznicze swoich członków i koncentruje się na pielęgnowaniu miłości do łucznictwa docelowego w ich kręgu łuczników. Są bardzo otwarci na gości, którzy mogą uczestniczyć we wszystkich wydarzeniach klubowych pod warunkiem, że towarzyszy im członek.

Teren klubu jest bardzo duży, z dużą trasą/torem Bowhunters i polem łucznictwa polowego, a także mniejszym polem statycznym. Jeśli znasz członka lub chcesz nim zostać, będziesz wiedział, że wszyscy będą Cię traktować, jakbyś był częścią ich rodziny!

9. Przystań łuczników

Wracając do Canyon Lake w Teksasie, Archers Haven to kolejny rodzinny klub łuczniczy, który ma wiele konkurencyjnych drużyn i lig strzeleckich. Organizują różnorodne imprezy klubowe, a nawet zapewniają specjalne członkostwo dla aktywnych i ich rodzin!

Mają pole na świeżym powietrzu z opcjami celu płaskiego i 3D, a różne dostępne zawody są bardzo przyjazne dla dzieci i rodzin, więc wiesz, że jeśli dołączysz do tego klubu, klub bardzo zadba o Ciebie i Twoją rodzinę!

10. Łucznictwo Mesquite

I na koniec, wracając do uroczego San Antonio, Mesquite Archery to ostatni profesjonalny sklep, o którym będziemy dzisiaj rozmawiać. Sklep posiada wyspecjalizowany zespół techników, którzy z każdym klientem będą pracować indywidualnie, aby jego potrzeby były odpowiednio zaspokojone i aby czuli, że dostają to, czego chcą.

W sklepie znajduje się również 10-torowa, 20-metrowa hala, na której możesz wypróbować swój nowy sprzęt! Sprzedają każdy rodzaj łuku znany człowiekowi i zapewniają indywidualną personalizację i naprawę! Jeśli zdecydujesz się wstąpić do Mesquite Archery, aby zdobyć kolejny wspaniały łuk, na pewno wyjdziesz z powrotem z uczuciem zadowolenia!

Więc to tyle lista 10 najlepszych strzelnic łuczniczych w rejonie San Antonio!

Do wyboru jest mnóstwo wspaniałych asortymentów, ale obiecuję, że znajdzie się coś, co spełni Twoje oczekiwania i Twoje potrzeby w zakresie łucznictwa, niezależnie od tego, czy chodzi o polowanie na łuk, naukę od początku, czy też zakup nowego świetnego łuku!

Więc gdziekolwiek zdecydujesz się pojechać, spędzisz czas swojego życia i spędzisz trochę czasu z tobą i swoim łukiem! (oprócz swojej drugiej połówki, rodziny i/lub przyjaciół!)

Dziękuję za przeczytanie i Miłego strzelania!

Jeśli chcesz znaleźć więcej najlepszych strzelnic łuczniczych w kraju, sprawdź moją pełną listę.