Lista najlepszych strzelnic łuczniczych w rejonie Salt Lake City

Salt Lake City, nazwane na cześć dużych słonych mieszkań i jeziora, które otaczają ten obszar, znajduje się w stanie Utah. Jest to centrum handlu i historii Ameryki Zachodniej i mówi się, że jest to miasto w Ameryce z najwyższe spożycie galaretki.

Salt Lake City ma wiele muzeów, koncertów i popularnych atrakcji turystycznych, w tym Temple Square, słynną ikonę w kulturze Kościoła Jezusa Chrystusa Świętych w Dniach Ostatnich, często nazywanego Mormonami, który Utah słynie z tego, że ma wiele z.

Ale pomimo wszystkich atrakcji i miejsc, w których można dowiedzieć się więcej o amerykańskiej historii, obszar Salt Lake City ma zaskakująco wiele strzelnic łuczniczych!

Wygląda na to, że łucznictwo jest popularne w tej okolicy, więc zebrałem się lista 9 najlepszych strzelnic łuczniczych w Salt Lake City. Okolica Salt Lake ma wiele do zaoferowania, a wszystkie wyglądają świetnie!

Miejmy więc nadzieję, że ta lista da ci kilka pomysłów na kilka fajnych miejsc, do których możesz spróbować i ćwiczyć z łukiem. Zacznijmy!

1. Centrum łucznictwa Easton Salt Lake

ten Centrum łucznictwa Easton Salt Lake jest jak marzenie każdego łucznika. Obiekt ten jest naprawdę duży i oferuje duży wybór udogodnień i usług do wyboru. Pomyśl o tym jako o najlepszej siłowni dla łuczników.

Centrum oferuje zarówno gamę indoor jak i outdoor. Kryta strzelnica oferuje 12 torów do 70 metrów, 20 torów do 50 metrów i 10 torów strzeleckich do 9 metrów. To całkiem duże.

Zasięg na zewnątrz jest również dość duży, z 64 celami dostępnymi w odległości 90 metrów.

Obiekt oferuje również tuning, aneks kuchenny dla trenerów, seminaria i dalszą edukację dla trenerów i studentów, pełną szatnię, salę medycyny sportowej i wspaniały taras widokowy z widokiem na strzelnicę zewnętrzną.

A stawki za strzelanki publiczne są więcej niż rozsądne. W zależności od pory dnia i tygodnia wstęp może wynosić od 5 do 10 USD na osobę, a wypożyczenie sprzętu to 10 USD.

Członkostwo na kwartał kosztuje 175 USD, a karnet roczny to 595 USD na osobę.

Ta seria łucznictwa to obowiązkowy przystanek!

2. Centrum Łucznictwa Humphriesa

Centrum Łucznictwa Humphriesa to kolejne bardzo imponujące centrum łucznicze. Jest to połączenie strzelnicy łuczniczej i profesjonalnego sklepu łuczniczego, z trzema różnymi lokalizacjami w Utah: Salt Lake City, Payson i American Fork.

Lokalizacja Salt Lake City obejmuje 20-metrową halę garażową, a także 10-metrową halę młodzieżową/strojnicę. Oprócz tych dwóch gam, oferuje również profesjonalny sklep i duży punkt sprzedaży detalicznej do zakupu sprzętu, a także oferuje większość głównych marek łuków w swoim sklepie.

Humphries Archery Center obsługuje również imprezy i inne wydarzenia, a także oferuje TechnoHunt w niektórych swoich obiektach!

Klienci zachwycają się Humphries Archery Center i jestem pewien, że kiedy tam pojedziesz, Ty też.

3. Łucznictwo z dziką strzałą

Łucznictwo z dziką strzałą to imponujący profesjonalny sklep, który oprócz szerokiego asortymentu sprzętu strzeleckiego dla łuczników oferuje strzelnicę wewnętrzną.

Kryta strzelnica jest dostępna dla dorosłych przez cały dzień w cenie 8 USD, młodzież za 5 USD, a jeśli strzelasz tylko do dostępnych tarcz papierowych, opłata za wejście na strzelnicę wynosi tylko 2 USD.

Zasięg wewnętrzny ma długość około 30 metrów, z tarczami papierowymi i trójwymiarowymi. Wilde Arrow organizuje również ligi strzeleckie dla łuczników na wszystkich poziomach oraz zajęcia dla początkujących i profesjonalistów w cenie 20 USD za osobę.

Wilde Arrow ma również w swoim sklepie duży wybór łuków i wyposażenia, z luksusowym menu usług i tuningów dla łuczników i ich wyposażenia.

W każdej chwili możesz wstąpić do Wilde Arrow! Nie pożałujesz!

4. Łucznictwo nad słonym jeziorem

Łucznictwo nad słonym jeziorem to asortyment łuczniczy i internetowy sklep łuczniczy, który oferuje szeroką gamę usług dla wszystkich rodzajów łuczników.

Strzelnica znajduje się na zewnątrz i jest przeznaczona głównie do treningu tarczowego. Jednak Salt Lake Archery oferuje ligi strzeleckie 3D zarówno dla młodzieży, jak i dorosłych.

Otwarte strzelanie publiczne jest również dostępne dla tych, którzy nie kupili karnetów lub nie są częścią obsługi strzelnicy. Karnet dzienny kosztuje 6 USD od osoby, a wypożyczenie sprzętu można kupić za opłatą 5 USD.

Dostępne są również lekcje indywidualne i grupowe, które kosztują 25 USD za osobę, z wyłączeniem wypożyczenia sprzętu i opłaty za wstęp na teren.

Łucznictwo w Salt Lake może być dobrą opcją, jeśli szukasz taniej opcji do uprawiania łucznictwa i wypożyczenia sprzętu.

5. Klub łuczniczy Datus

Klub łuczniczy Datus to ekskluzywny klub dla łuczników i ich rodzin. DATUS to skrót od Devoted Archers True Utah Sportsman, stąd nazwa klubu DATUS.

Jeśli chcesz zostać członkiem klubu łuczniczego i nie wiesz, który wybrać, możesz wypróbować ten.

Super przyjazna rodzinie i cała rodzina poniżej 18 roku życia jest automatycznie członkiem, gdy tylko dołączysz. Po dołączeniu uzyskasz dostęp do krytego zakresu, a także do kursów 3D. Możesz skorzystać z jednego darmowego wejścia do ligi docelowej oraz zniżki na jedno wejście do ligi 3D.

Jeśli szukasz przyjaznego rodzinie klubu łuczniczego, DATUS może być dla Ciebie.

7. Łucznictwo Jakesa

Jakes Łucznictwo, z siedzibą w Orem w stanie Utah, to mały sklep z łucznictwem i zasięgiem. Oferuje imponującą gamę różnego sprzętu łuczniczego i usług związanych z konserwacją i konfiguracją sprzętu.

Jake Jacobsen jest założycielem sklepu i jest znany ze swojego doświadczenia w polowaniu na łuki i strzelaniu na zawodach. Oferuje również lekcje indywidualne i grupowe dla tych, którzy chcą podjąć ten sport lub poprawić się w nim.

Opłaty strzeleckie za strzelnicę wynoszą 8,75 USD, jeśli masz własny sprzęt i 12,75 USD, jeśli wypożyczasz sprzęt z obiektu. Lekcje grupowe kosztują 10 USD za osobę.

Jeśli szukasz małego, wygodnego i przydatnego obiektu łuczniczego do strzelania lub nauki, spróbuj wstąpić do Jakes Archery!

8. Łucznictwo z łapą z kija

Łucznictwo z kijem z płetwamiz siedzibą w Lake Shore w stanie Utah, szczyci się 35-letnim doświadczeniem w łucznictwie i wszystkim, co się z nim wiąże.

Mają dwie lokacje i dwa różne rodzaje strzelnic. Pierwszy zakres jest kryty i 35 jardów, z wieloma celami 3D do strzelania, a także fantazyjnym systemem Big Shot, gdzie możesz zobaczyć, gdzie dokładnie trafiłeś zwierzę i wszystko!

Drugi zakres jest na wolnym powietrzu i ma tarcze do strzelania z odległości do 100 jardów.

Sklep jest otwarty dla wszystkich od poniedziałku do czwartku w godzinach 18-21:30, a w sobotę 12-17.

Strzelnica plenerowa i tarcze papierowe kosztują 5 USD za łucznika, a pola 3D i Big Shot kosztują 10 USD za osobę. Członkostwo i ligi strzeleckie są również dostępne dla łuczników, którzy chcą poprawić swoje umiejętności.

Pro shop oferuje również wiele różnych marek sprzętu do wyboru oraz profesjonalnych techników, którzy pomogą Ci we wszelkich problemach lub potrzebach związanych z łucznictwem.

Ten sklep może cię mieć przerzucanie dla radości pod koniec twojego doświadczenia!

9. Łucznictwo Timpanogos

Timpanogos Archers, czyli w skrócie, Timpowie łucznicy, to kolejny klub łuczniczy znajdujący się w hrabstwie Utah. Ten klub, założony w 1946 roku, jest ekskluzywny, ale wszyscy, którzy się do niego dołączą, uwielbiają go!

Mile widziane są wszystkie grupy wiekowe, a także wszystkie poziomy łucznictwa! Rodziny i single są mile widziane, aby doświadczyć tam zabawy!

Klub organizuje różne imprezy i sesje, a także zbiórki pieniędzy dla różnych organizacji non-profit, z dużą różnorodnością różnych kursów i stylów strzelania.

Z tego, co wyczytałem na ich stronach internetowych iw Internecie, wydają się być najbardziej popularne ze względu na kursy i zakresy 3D na świeżym powietrzu. Wydają się być naprawdę zabawne i popularne wśród łuczników!

Rozważ ten klub w poszukiwaniu najlepszego klubu łuczniczego i myślę, że może ci się naprawdę spodobać!

I to jest okład! To była lista 9 najlepszych strzelnic łuczniczych w Salt Lake City Area! Kiedy po raz pierwszy przyjedziesz do Salt Lake City, możesz nie być pewien, dokąd się udać, ale miejmy nadzieję, że ta lista daje dobre wyobrażenie o tym, co Salt Lake ma do zaoferowania łucznikowi!

Miłego strzelania!

Jeśli chcesz znaleźć więcej najlepszych strzelnic łuczniczych w kraju, sprawdź moją pełną listę.