Lista najlepszych strzelnic łuczniczych w rejonie Dallas/Fort Worth

Teksas, gdzie wszystko jest większe! Oprócz tego większy wybór to wybór strzelnic łuczniczych! Obszar Dallas ma tak wiele do zaoferowania, w tym miejsca, w których łucznicy mogą ćwiczyć swoje umiejętności i strzelać do syta! Z pięknym, dużym, niebieskim niebem w Teksasie nad głową nie będziesz chciał przegapić tych miejsc do strzelania!

Mówiąc o wielkim niebieskim niebie Teksasu, nie wszystkie strzelnice są na zewnątrz. Więc możesz nie być w stanie zobaczyć wielkiego teksańskiego nieba wszystko czas, ale nie pożałujesz pójścia na jedne z najlepszych strzelnic łuczniczych, które są specjalnie dla Ciebie w okolicy Dallas/Fort Worth!

Sporządziłem listę niektórych z pięciu najlepszych strzelnic dostępnych w okolicy Dallas/Fort Worth, więc chociaż czasami może być trudno nawigować po sklepach dostępnych w Dallas, ta lista ułatwi to zadanie abyś znalazł drogę do swojego szczęśliwego miejsca!

Pięć, które wybrałem jako najlepsze to:

  • Teksańska Akademia Łucznictwa
  • Centrum Sportu Westlake
  • Irving Bowhunters Association
  • Gateway Archery Inc i zakres wewnętrzny
  • Łucznik z Cowtown

1. Teksańska Akademia Łucznictwa

Jest tak wiele różnych opcji do wyboru, jeśli zdecydujesz się zatrzymać Teksańska Akademia Łucznictwa! Położony w Plano, Teksasjazda do Akademii jest około 45-50 minut od centrum Dallas, czyli trochę dłużej, ale nie pożałujesz jazdy do Texas Archery Academy!

Texas Archery Academy ma więc wiele do zaoferowania. Mają kilka różnych zakresów, które są dostępne, że musisz jeździć w różne miejsca, aby się do nich dostać, możesz je znaleźć na texasarchery.info!

Tylko dla samej gamy zewnętrznej są więc wiele różnych wyborów!! Jest strzelnica do celu, z różnymi odległościami, z których można strzelać, strzelnica imprezowa, podwyższona platforma strzelecka dla rodziców, młodzieży i dzieci, a także leśny tor strzelecki 3D!

Więc jeśli masz ochotę cieszyć się piękną, ciepłą teksańską pogodą (i nie zapomnij o błękitnym niebie Teksasu!), masz taki wybór rzeczy do wyboru, jeśli masz ochotę na przygodę, wypróbuj kurs 3D , lub jeśli chcesz poćwiczyć swoją dokładność, możesz spróbować kursu docelowego! A to tylko dla na wolnym powietrzu kurs.

Jeśli chodzi o kursy halowe, które są otwarte dla publiczności od wtorku do niedzieli (godziny różnią się), istnieje ogromny wybór, który ma ponad dziesięć torów, które są wykorzystywane do różnych imprez. Dostępna jest nauka i zajęcia dla dorosłych, młodzieży i dzieci, a poza sprzedażą sprzęt jest do wynajęcia. Na terenie obiektu można również organizować przyjęcia urodzinowe oraz zajęcia dla chłopców i harcerek.

A dla tych, którzy szukają bardziej intymnych wrażeń, możesz dołączyć do Klubu Strzelców indywidualnie, jako rodzic i dziecko lub rodzina! Za pewną opłatą możesz mieć całodobowy dostęp do wszystkich strzelnic wewnętrznych i zewnętrznych! Ponadto istnieją dwie lokalizacje, które są dostępne tylko dla członków, aby strzelać, zamknięte dla publiczności. Oczekuje się, że każdy będzie wolontariuszem przez co najmniej godzinę rok dla klubu, ale poza tym korzyści przewyższają koszty!

Oprócz instruktażu, szerokiej gamy różnych serii do wypróbowania, Akademia Łucznicza oferuje przez cały rok turnieje dla strzelców wyczynowych. Mają również program o nazwie Archer’s Quest, który jest serią lekcji edukacyjnych i progresywnego uczenia się, który jest całkowicie dostępny dla wszystkich grup wiekowych i jest darmowy!

Jest całkiem jasne, że na Texas Archery Range jest wiele ofert i jestem bardziej niż pewien, że każdy typ łucznika znajdzie tu coś dla siebie! Texas Archery Academy słynie z najwyższej klasy instruktorów i obiektów i gwarantuje, że nie zawiedzie.

2. Centrum Sportu Westlake

Jak możesz powiedzieć, mam obsesję na punkcie wielkiego błękitnego, pięknego nieba Teksasu. Cóż, oto inne strzelnica łucznicza, na której można podziwiać błękitne niebo Teksasu oraz spełnij również swoje pragnienia łucznicze!

Centrum Sportu Westlake to publiczny park / obiekt rekreacyjny położony w Mesquite w Teksasie. Mesquite znajduje się około trzydziestu minut jazdy od centrum Dallas, więc jest to środek drogi, ale park ma tak wiele do zaoferowania, aby zaspokoić twoją potrzebę zabawy i wyjścia na zewnątrz!

I całkiem niedawno otworzyli strzelnicę łuczniczą! Zasięg łuczniczy obejmuje łącznie 8 linii, a cele znajdują się w odległości od 10 jardów do 100 jardów. I zgadnij co? Są dziesięć zajęcia, które są dostępne do wzięcia! Jak to jest na instrukcje?

Zajęcia odbywają się raz w miesiącu i trwają z reguły około godziny. Są zajęcia rodzinne, zajęcia dla początkujących, zajęcia dla dzieci, zajęcia dla wojskowych, zajęcia dla młodzieży, zajęcia z łucznictwa itp. itp. Generalnie nie są one bezpłatne, jednak sprzęt jest zapewniony, więc nie jest to wygórowana cena przez żadną oznacza. Czasami opłata liczy się również za dwie dodatkowe sesje, więc zazwyczaj wynosi 5-10 USD za lekcję.

Prywatne lekcje jeden na jednego są również dostępne za 15 USD za godzinę i muszą być specjalnie zaplanowane.

Ale zwykle oprócz zajęć oferowanych w soboty, oferta jest otwarta dla publiczności! Ceny za wejście mogą się różnić w zależności od miejsca zamieszkania i wieku, ale można też kupić karnet na cały rok, a sprzęt można wypożyczyć w pobliskim sklepie pro.

Ten park jest doskonałym miejscem dla Ciebie i Twojej rodziny, aby spędzić trochę czasu razem łucznictwo, a jeśli kiedykolwiek będziesz chciał spróbować odświeżyć swoje umiejętności lub dowiedzieć się więcej, Westlake Sports Centre ma to, czego potrzebujesz!

3. Irving Bowhunters Association

Teraz niektórzy łucznicy są bardziej zainteresowani polowaniem, a nie tylko treningiem strzeleckim. Być może szukasz społeczności łuczników, którzy znają się na polowaniu i pomogą ci stać się lepszym łucznikiem i myśliwym. Nie szukaj dalej, bo Irving Bowhunters Association zapewnił Ci ochronę!

Położony w Dallas Właściwie, zaledwie dwadzieścia minut jazdy od centrum, Irving Bowhunters Association to prywatny klub łuczniczy, który koncentruje się głównie na polowaniu z łuku.

Członkostwo wynosi około 120 USD za członkostwo rodzinne/indywidualne, a dla seniorów w wieku 60 lat i starszych około 70 USD. Może się to wydawać trochę drogie, zwłaszcza że musisz zapewnić sobie własny sprzęt. Ale kiedy już doświadczysz niektórych strzelanin i turniejów i zobaczysz zakresy, będziesz zadowolony, że dołączyłeś.

Zakresy są piękny jeśli sam tak powiem. Nie jestem super hardcorowym łucznikiem, ale kiedy zobaczyłem te zakresy, nie kłamię, kiedy mówię, że sprawiło to, że chciałem nimi być. A jeśli zostaniesz członkiem, masz dostęp do tych udogodnień pod adresem: w każdej chwili.

Zasięg pola ma cele od 20 do 80 jardów z 28 celami na rundę. Odległości dzieci i dorosłych są różne.

Ale najbardziej ekscytował mnie kurs 3D. Jest tak wiele różnych tras i kursów, które znajdują się na wzgórzach otaczających tor. Wszędzie rozmieszczone są cele 3D, więc naprawdę czujesz się jak na polowaniu. Asortyment jest naprawdę wspaniały.

A jeśli chcesz rywalizować, jest tak wiele wydarzeń i turniejów dostępnych zarówno dla strzelania do celu, jak i strzelania 3D. Ale już że byłoby fajnie.

Czy muszę powiedzieć więcej? Irving Bowhunters Association. Jeśli chcesz sfotografować bawoły 3D, przyjdź.

4. Łucznictwo bramowe

Łucznictwo bramowe to kolejne świetne miejsce do huśtania się, jeśli masz ochotę na łucznictwo. Gateway Archery to sklep łuczniczy, który jest w pełni załadowany całym sprzętem, którego możesz potrzebować, i naprawia łuki, a także sprzedaje nowe oraz używane łuki.

Co jeśli szukasz łuku za połowę ceny, może być naprawdę słodką okazją.

Gateway Archery znajduje się w Fort Wart, tylko dwanaście minut od centrum/centrum. Jeśli mieszkasz w Fort Worth, może to być dla ciebie ogromna zaleta, biorąc pod uwagę bliskość centralnej części miasta.

Trasa halowa nie jest największa w historii, około 20 metrów, ale może być naprawdę dobra, jeśli chcesz po prostu udoskonalić swoją technikę i po prostu poćwiczyć. Za całodniowy karnet opłata za użytkowanie wynosi 10 USD, a za godzinę cena wynosi 5 USD za osobę.

Więc kiedy kiedykolwiek będziesz w mieście, nie wahaj się zajrzeć do Gateway Archery i sprawdź ich sklep i ofertę łuczniczą! Możesz wyjść z portfelem lżejszym niż przy pierwszym wejściu…

5. Łucznicy z Cowtown

Łucznicy z kowtowni to kolejny klub łuczniczy, czyli lokalny, non-profit klub wolontariuszy. Działają od ponad 50 lat i cieszą się dobrą opinią w społeczności dzięki życzliwości i poczuciu zażyłości w grupie.

Obiekt Cowtown Bowmen jest usytuowany w pobliżu Lake Worth, które jest dosłownie mniej niż dziesięć minut.

Gdy zostaniesz członkiem klubu, członkostwo to obejmie wszystkich w Twoim gospodarstwie domowym poniżej 18 roku życia, więc możesz zabrać ze sobą całą rodzinę! Członkostwo rodzinne/indywidualne kosztuje 70 dolarów rocznie, seniorzy kosztują 50 dolarów rocznie, a młodzież 50 dolarów.

Jako członek masz dostęp do asortymentów oferowanych w obiekcie i otrzymujesz zniżki na różne sesje członkowskie i często organizowane turnieje.

Dostępne są dwie serie. Jednym z nich jest zadaszona gama ćwiczeń na świeżym powietrzu. Tarcze są umieszczane od 15 do 50 jardów do strzelania i ćwiczeń. Drugi zakres to kolejny kurs 3D rozgrywający się w lasach otaczających obiekt! Istnieje wiele celów 3D, które są świetne dla tych, którzy są zainteresowani polowaniem na łuki, a niektóre z nich nawet się poruszają!

Jeśli jeszcze nie przekonałem Cię do dołączenia, klub publikuje comiesięczny biuletyn o nazwie Cowpatty… i słyszałem, że jego treść jest o wiele lepsza niż tytuł!

Spróbuj wstąpić do Cowmen’s, a może odkryjesz sposób na kontynuowanie swojej pasji do łucznictwa z innymi zapalonymi łucznikami!

Tak trudno było mi wybrać najlepsze miejsca łucznicze w okolicy Dallas/Fort Worth! Są szczerze mnóstwo są tam dostępne, ale są to te, które moim zdaniem są najciekawsze i mają największy potencjał, aby pomóc ci przyjemnie spędzić czas z łukiem! Oczywiście… pod wielkim błękitnym niebem Teksasu. Wypróbuj je! Miłego strzelania!

Jeśli chcesz znaleźć więcej najlepszych strzelnic łuczniczych w kraju, sprawdź moją pełną listę.