Lista najlepszych strzelnic łuczniczych w rejonie Boise/Idaho

Idaho słynie z pięknej przyrody i rozległych dzikich terenów, które są idealne zarówno dla myśliwych, rybaków i łuczników, zwłaszcza z obszaru Boise Idaho. Jest tam niewiele drzew, dużo pagórków i różnych gatunków dzikich zwierząt, a także dużo otwartej przestrzeni, idealnej do strzelania do celu i strzelania w teren.

Czasami jednak może być trudno wiedzieć, dokąd się udać, aby móc jak najlepiej wykorzystać dostępną rozległą przestrzeń. Zwłaszcza jeśli masz swój łuk i jesteś gotowy, aby jak najlepiej wykorzystać swoje doświadczenie strzeleckie w Idaho!

Dla zapalonych łuczników ta lista zawiera jedne z najlepszych strzelnic oferowanych w rejonie Boise Idaho i możesz zdecydować, która z nich będzie dla ciebie najlepszą opcją. Opowiem o czterech najlepszych, którymi są:

Te zakresy mają najlepsze recenzje i są zachwycone przez miłośników łucznictwa i obiecują, że te zakresy są naprawdę najlepsze. Zakresy te zapewniają jedne z najlepszych doświadczeń, jakie ma do zaoferowania Idaho, na które wpływ mają piękne złote odcienie okolic Boise i Idaho. Będąc w Idaho, możesz zrobić najlepszy rodzaj łucznictwa, udając się na te strzelnice!

Więc przejdźmy od razu!

1. Wojskowy Rezerwat Łuczniczy w mieście Boise

Jeśli chodzi o standardowy, dobrze zaokrąglony zakres łucznictwa, Rezerwat Wojskowy Miasta Boise zapewni Ci ochronę! Jest to strzelnica podstawowa, strzelecka, otoczona wzgórzami. Jest dobrze usunięta z miasta, więc Twoje doświadczenie będzie najprawdopodobniej spokojniejsze.

Ze względu na budowę i zarządzanie kanalizacją wojskowy strzelnicę łuczniczą miasta Boise został niedawno przeniesiony do dawna strzelnica Rezerwy Wojskowej i powinien zostać otwarty w maju. Stary obiekt zostanie przekształcony w park dla psów i szlak turystyczny, ale strzelnica łucznicza będzie nowa i będzie miała lepszą lokalizację.

Gama Archery oferuje szeroką gamę różnych odległości celów do strzelania. Tak więc dla tych, którzy są zainteresowani doskonaleniem swoich umiejętności strzelania do celu, połączenie różnych odległości, z których można strzelać do celów, będzie świetną praktyką.

Czytać  Jak trollować dla Kokanee bez downriggerów

Jest około 8 celów, od 10 jardów do 20 jardów, aż do 60 jardów. Cele są w dobrym stanie, a wraz z nowym przeniesieniem strzelnicy łuczniczej będą lepiej zorganizowane i staną się ciekawszą praktyką dla tych, którzy zdecydują się odwiedzić strzelnicę łuczniczą Rezerwatu Wojskowego.

Ponieważ jednak jesteś w Boise, cywilizacja nie jest zbyt daleko. Rezerwat Wojskowy znajduje się tylko około 5 minut jazdy od centrum Boise, więc możesz zjeść lunch lub kolację po wielkim dniu fotografowania w Rezerwie Wojskowej.

Pasmo jest otwarte od wschodu do zachodu słońca i jest otwarte dla publiczności. Można go wypożyczyć na imprezy społecznościowe za 50 USD dziennie. Istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu łuczniczego oraz toalety.

Podczas wizyty w rejonie Boise, strzelnica łucznicza Rezerwatu Wojskowego nie jest tak daleko od reszty miasta, i możesz łatwo przeskakiwać, nie martwiąc się o podróż zbyt daleko w Boonies, będąc wciąż otoczonym piękną przyrodą, którą Boise ma do zaoferowania.

2. Strzelnica łucznicza Nampa Bow Chiefs

Założona od 1957 roku Nampa Bow Chiefs jest klubem i organizacją łuczniczą, mającą wiele do zaoferowania. Chodzi tylko o 24 minuty Przejazd z Boise do Nampa, Nampa Bow Chiefs Archery Range ma wszystkie twoje potrzeby łucznicze na swoim miejscu.

Nampa Bow Chiefs ma dostępne klasy dla wszystkich łuczników w różnym wieku, typach i poziomach. Mają zajęcia dla dzieci, zajęcia dla początkujących dorosłych, zajęcia dla tych, którzy chcą przenieść swoje łucznictwo na wyższy poziom i nie tylko!

Jeśli zostaniesz członkiem, będziesz mógł brać udział w wielu różnego rodzaju imprezach strzeleckich, mieć dostęp do krytej strzelnicy dziennej oraz noc i stać się częścią różnych lig strzeleckich oferowanych w Nampa Bow Chiefs.

Czasami Nampa Bow Chiefs organizują noce otwarte, podczas których publiczność również może swobodnie korzystać z strzelnicy. Mają też sprzęt, z którego ludzie mogą korzystać i kupować.

Seria halowa ma wiele entuzjastycznych recenzji, a wiosną i latem oferowana jest również duża oferta zewnętrzna, która ma wiele stałych celów, dostępnych dla publiczności. Czasami na niektóre wydarzenia i turnieje strzeleckie Nampa Bow Chiefs pojadą.

Czytać  Dlaczego skutery śnieżne nazywane są saniami?

Nampa Bow Chiefs zapewnia również różne rodzaje lig strzeleckich i myśliwskich dla różnych grup wiekowych, które są oferowane jesienią i zimą, które odbywają się na strzelnicy halowej. Jeśli interesuje Cię łucznictwo wyczynowe, to zostanie członkiem jednej z lig pomoże Ci poprawić swoje umiejętności łucznicze.

Oprócz wszystkich wspaniałych usług i zajęć dostępnych w Nampa Bow Chiefs, są one również dostępne do obsługi lub wypożyczenia sprzętu na różne imprezy i imprezy!

Nampa Bow Chiefs zapewnia społeczność łuczników dla tych z obszaru Boise, a także zaspokaja potrzeby indywidualnych łuczników i to, co chcą ulepszyć. Dla łuczników, którzy lubią bardziej konkurencyjną stronę łucznictwa, ta seria łucznictwa może być miejscem właśnie dla Ciebie!

3. Martwy łucznictwo

Dead On Archery to duży sklep łuczniczy znajdujący się w centrum Boisektóra oprócz bogatego asortymentu wyposażenia sklepu może pochwalić się również asortymentem łuczniczym!

Wszyscy właściciele Dead On Archery dzielą pasję do łucznictwa i przeszli wiele szkoleń i doświadczenia z łukiem. Więc jeśli masz problem lub potrzebujesz pomocy związanej z łucznictwem, nie ma się czego obawiać! Masz zagwarantowaną satysfakcję i pomoc związaną z każdą potrzebą łuczniczą.

Sklep oferuje również niestandardowe zestawy sznurków, które nawet założą dla Ciebie na łuk i obiecują, że Twój łuk zostanie dopasowany do t!

Ale głównym powodem, dla którego przyszedłeś, jest strzelnica łucznicza, prawda? Strzelnica do wnętrz Dead On Archery ma 65 metrów długości i 16 torów dostępnych w sklepie. Sprzęt jest dostępny do wynajęcia, a asortyment jest zawsze otwarty dla publiczności.

Poza zasięgiem halowym Dead On Archery oferuje również wirtualny trójwymiarowy symulator polowania! Przez pół godziny za 10 USD lub 15 USD za godzinę możesz cieszyć się wirtualnym łucznictwem oprócz prawdziwych rzeczy, które robisz na strzelnicy!

Czytać  Czy powinienem używać mojej starej żyłki? Kiedy to wymienić?

Dead On Archery prezentuje również lekcje łucznictwa dla początkujących, dzieci itp. Mają ligi strzeleckie i konkurencyjne drużyny, a także prezentują różne wydarzenia i turnieje!

Ale to nie wszystko! Dead On Archery może również organizować imprezy i urodziny! Dead On Archery zapewnia strzelcom balony, cele i sprzęt, a także instrukcje i instrukcje bezpieczeństwa dla strzelców! Cena za 8 strzelanek to 150 dolarów za 90 minut, a do miksu dołączono także Hunting Simulator.

Chcesz dowiedzieć się więcej o łucznictwie? Dead On Archery oferuje również seminaria informacyjne dla tych, którzy chcą dowiedzieć się więcej.

Dead On Archery oferuje szeroki wybór usług i produktów, które zaspokoją Twoje pragnienia i potrzeby związane z łucznictwem. Dla osób zainteresowanych łucznictwem obecnie w centrum lub w pobliżu centrum Boise, Dead On Archery to miejsce, które trzeba odwiedzić!

4. Łucznictwo Centralne

Archery Central znajduje się w Caldwell, Idaho, około 30 minut jazdy od Boise. To sklep łuczniczy, który oferuje wiele różnych rodzajów lekcji i szkoleń, które możesz zdobyć!

Istnieją zajęcia dla dzieci, zajęcia dla dorosłych i lekcje dla początkujących, a także oferują edukację Bowhunter dla tych, którzy chcą uzyskać licencję.

Archery Central oferuje również konkurencyjne łucznictwo, takie jak ligi strzeleckie i różne turnieje.

Mają na swojej stronie wybieg kryty, a także kilka wybiegów na świeżym powietrzu, które mogą się zmieniać w zależności od pory roku i różnych wydarzeń lub turniejów.

Dla początkującego lub kogoś, kto jest zainteresowany łucznictwem, nauczyciele w Archery Central są znakomici i wysoko wykwalifikowani. Oto oferta łucznicza dla Ciebie!

Idaho ma tak wiele pięknych miejsc przyrodniczych i dzikich zwierząt. Istnieje również więcej niż sprawiedliwy udział strzelnic łuczniczych, które różnią się od siebie różnymi doświadczeniami i poziomami dla wszystkich łuczników! Następnym razem, gdy będziesz w Idaho lub jeśli mieszkasz w okolicy Boise i chcesz rozpocząć strzelanie z łuku, spróbuj zatrzymać się w niektórych z tych miejsc!

Jeśli chcesz znaleźć więcej najlepszych strzelnic łuczniczych w kraju, sprawdź moją pełną listę.