Lista najlepszych strzelnic łuczniczych w Phoenix w Arizonie

Phoenix Arizona jest domem dla jednych z najpiękniejszych przyrody w Stanach Zjednoczonych, jest także domem dla jednych z najlepszych stawów łuczniczych w okolicy! Dla arizońskiego łucznika, który nie może się doczekać znalezienia miejsca do strzelania, jest wiele wspaniałych miejsc do wyboru!

Podczas gdy w Arizonie pełno jest najbardziej malowniczych miejsc dla miłośników przyrody, takich jak słynny Wielki Kanion, latem może być również niesamowicie gorąco. Z tego powodu istnieje duża podaż hal, aby zapobiec obrażeniom spowodowanym wysokimi temperaturami powszechnie występującymi w Arizonie.

A jeśli nie wiesz, gdzie się udać i od czego zacząć, przygotowałem a lista najlepszych 9 strzelnic łuczniczych w rejonie Phoenix Arizona.

Więc jeśli jesteś doświadczonym łucznikiem lub kompletnym amatorem, masz mnóstwo okazji i miejsc do ćwiczeń i/lub nauki łucznictwa!

Zacznijmy!

1. Klub łuczniczy w Arizonie

Arizona Archery Club, znajdujący się w Phoenix, jest sklep i sprzedawca łuczniczy, w tym duży asortyment łuczniczy, która koncentruje się na doprowadzeniu swoich klientów do następnego poziomu umiejętności w sporcie łuczniczym.

Strzelnica łucznicza to duża, wewnętrzna, klimatyzowana seria. Strzelnica ma 28 linii, a łucznicy mogą strzelać z odległości od 10 do 45 jardów.

Opłaty za korzystanie z strzelnicy łuczniczej zaczynają się od 5 USD za godzinę, a sprzęt jest dostępny do wynajęcia od 25 USD i jest wynajmowany na cały dzień.

Arizona Archery Club oferuje również duży wybór zajęć. Mają wprowadzenie do kursu łucznictwa, obozów młodzieżowych, zajęć grupowych i lekcji prywatnych.

Oprócz zajęć i lekcji jeden na jednego, Arizona Archery Club oferuje również turnieje i ligi strzeleckie dostępne dla łuczników, którzy chcą strzelać w sposób konkurencyjny. Liga strzelecka jest w środy i czwartki.

A jeśli potrzebujesz jakiejkolwiek konserwacji lub pomocy ze swoim sprzętem, na miejscu jest poręczny profesjonalny sklep i sklep z przeszkolonymi profesjonalistami, którzy pomogą Ci znaleźć to, czego potrzebujesz, i naprawić to, czego potrzebujesz.

2. Papago Stowarzyszenie Łucznicze

Papago Archery Association, również znajdujące się w samym Phoenix, jest klub łuczniczy składa się z rodzin i osób kochających łucznictwo oraz wolontariuszy, którzy: utrzymywać strzelnicę łuczniczą Papago.

Sam klub spotyka się w każdą sobotę i niedzielę, aby ćwiczyć, ale Papago Park i strzelnica łucznicza są otwarte dla szerokiej publiczności od wschodu do zachodu słońca lub do 19:00. wypożyczyć sprzęt.

Cele piankowe są zwykle używane podczas sobotnich i niedzielnych treningów, które są ocienione dużym baldachimem, aby uniknąć ciepła słonecznego Arizony.

3. Kwatera Łucznicza

Siedziba firmy Archery znajduje się w Chandler w Arizonie profesjonalny sklep i sprzedawca z dodatkiem kilku zakresów ćwiczeń w ich zakładzie. Zapewniają również zajęcia i czas strzelania dla łuczników na wszystkich poziomach.

Na terenie obiektu znajdują się dwa hale halowe. Jeden jest otwarty dla szerokiej publiczności i jest otwarty w godzinach pracy sklepu. Może pomieścić do ośmiu łuczników, a maksymalna odległość strzelania to 30 jardów. Opłaty za użytkowanie wynoszą 8 USD za godzinę lub 35 USD miesięcznie.

Jeśli zostaniesz członkiem, otrzymasz dostęp do całodobowej oferty, która jest również klimatyzowana, a także otrzymasz specjalny klucz dostępu do oferty. Członkostwo kosztuje 75 USD rocznie plus wolontariat w czasie trwania zakresu.

Kwatera Łucznicza oferuje również ligi strzeleckie, turnieje, zajęcia dla początkujących i inne imprezy.

4. Łucznictwo narożne

Corner Archery, znaleziony w Glendale w Arizonie, jest sklep detaliczny z pełnym zakresem usług i sklep pro który oferuje najlepsze usługi, a także zajęcia i instruktaż.

Corner Archery ma w pełni wypełniony profesjonalny sklep ze wszystkim, czego możesz potrzebować, aby Twoje wrażenia z łucznictwa były jak najlepsze. Mają cały możliwy sprzęt i mają pod ręką wyszkolonych techników, którzy pomogą Ci rozwiązać wszelkie problemy, które możesz napotkać.

Mają też kilka lig strzeleckich i oferują JOAD (Junior Olympic Archery Development) zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, a także wiele innych lig i drużyn strzeleckich.

Strzelnica jest kryta i ma około dziesięciu pasów, na których łucznicy mogą ćwiczyć swoje umiejętności strzeleckie.

5. Ross na zewnątrz

Ross Outdoors, znajdujący się w Phoenix, jest sklep pro z imponującym asortymentem łuczniczyma także wydajne środowisko do nauki dla wszystkich łuczników, od najbardziej początkujących po najbardziej doświadczonych.

Ross Outdoors ma duży sklep detaliczny, w którym możesz wybrać własny sprzęt i uzyskać pomoc w przypadku jakichkolwiek problemów ze sprzętem.

Zasięg to łącznie około 16 pasów, z około ośmioma celami. Opłaty za zasięg są dzienne i wynoszą około 9 USD dla dorosłych i 7 USD dla dzieci. Pracownicy organów ścigania, wojska lub straży pożarnej otrzymują zniżkę na opłatę za użytkowanie.

Ross Outdoors oferuje prywatne lekcje, a także Kids JOAD do nauki i edukacji łucznictwa.

6. Klub łuczniczy Paseo Vista

Paseo Vista Archery Club z siedzibą w Chandler w stanie Arizona jest organizacją non-profit zajmującą się łucznictwem, której celem jest nauczanie społeczności sztuki łucznictwa i zasad, które się z nią wiążą.

Strzelnica łucznicza znajduje się w Paseo Vista Recreation Area, prowadzonym przez Departament Parków i Rekreacji Miasta Chandler. Obiekt jest piękny. Jest ozdobiony dużą strzałą wystającą z ziemi, która ma namalowaną na ziemi dużą tarczę.

Strzelnica ma ponad 30 torów, a cele można przemieszczać na różne odległości na różnych poziomach. Obszar strzelecki ma również duży baldachim dla łuczników, którzy mają być chronieni przed upałem Arizony.

Klub oferuje wybór zajęć i kursów. Mają kurs dla początkujących, który trwa 6 tygodni, a także obozy dla dorosłych, młodzieży lub rodziny. Oferują również zajęcia dla początkujących w każdą sobotę od 9:00 do 10:00 za opłatą 20 USD za osobę.

7. Drewniana Mesa na zewnątrz

Trochę drogi od Phoenix, znajdującego się w Mesa, AZ, Timber Mesa Outdoors jest rodzinny sklep zawodowy z małą strzelnicą łuczniczą. Timber Mesa Outdoors specjalizuje się we wszystkim, co dotyczy łucznictwa i gwarantuje doskonałą obsługę klienta oraz satysfakcję.

Oprócz ogromnej podaży materiałów łuczniczych, mają mały asortyment łuczniczy do wnętrz, który jest klimatyzowany, szczególnie w okresie letnim w Arizonie. Strzelnica ma 14 torów na dystansie 20 metrów.

Koszt korzystania z zakresu to 7,00 USD za godzinę. Dostępne są również lekcje i ligi. Sprzęt można również wypożyczyć.

8. Południowo-wschodnia strzelnica w hrabstwie Pima

Znaleziony w Tuscon w Arizonie, Pima County Southeast Archery Range to zewnętrzna strzelnica łucznicza znalezione na strzelnicy Southeast Regional Park.

Zakres jest dostępny do użytku w cenie 3 USD za osobę, a dzieci mogą strzelać za darmo. Strzelnica posiada około 30 stanowisk strzeleckich w zakresie od 10 jardów do 100 jardów. Godziny dla asortymentu również się różnią.

Ta seria może być dobrym miejscem, gdy nie ma lata, ale jest to elastyczna i przestronna przestrzeń, w której Ty i Twój łuk możesz się dobrze bawić!

9. Strzelnica łucznicza w Tuscon Mountain Park

Również pod jurysdykcją hrabstwa Pima, Tuscon Mountain Park Archery Range jest kolejną strzelnicą na świeżym powietrzu. Jednak w przeciwieństwie do strzelnicy południowo-wschodniej, strzelnica Tuscon Mountain Park Archery Range (lub w skrócie TMP Archery Range), ma zacieniony baldachim, z którego łucznicy mogą strzelać!

Istnieje strzelnica treningowa z celami ustawionymi w odległości od 20 do 70 metrów, a lokalizacja oferuje również trzy tory szlaków z 14 celami, na których możesz spróbować szczęścia!

Ten zakres to również 3 dolary za osobę za dzienną opłatę, a dzieci poniżej 16 roku życia mogą strzelać za darmo. Płatność jest samodzielna, więc pamiętaj, aby zabrać ze sobą gotówkę!

Godziny otwarcia strzelnicy to codziennie od 7:00 do zmierzchu.

I na tym kończy się mój lista 8 najlepszych strzelnic łuczniczych w rejonie Phoenix w Arizonie! Mamy nadzieję, że ta lista dostarczyła wskazówek dotyczących dobrych miejsc do strzelania dla czytelników!

Więc jeśli zdecydowałeś, że chcesz stawić czoła upalnemu upałowi Arizony i wypróbować linię outdoorową, to dobrze dla ciebie! Ale jeśli czujesz się bardziej w tym całym klimatyzowanym doświadczeniu, to łucznicy z Arizony to zrozumieją. Jest duży zapas miejsc, w których nadal można wygodnie strzelać.

I nie tylko są klimatyzowane, ale mają też wszystko, czego potrzebujesz, aby Twoje wrażenia z fotografowania były jeszcze lepsze! Więc koniecznie wpadnij kiedyś!

Miłego strzelania!

Jeśli chcesz znaleźć więcej najlepszych strzelnic łuczniczych w kraju, sprawdź moją pełną listę.