Lista najlepszych strzelnic łuczniczych w Nowym Jorku

Nowy Jork jest jedną z ikon Ameryki, słynie z Empire State Building, Broadwayu, Statuy Wolności, Times Square itp. Każdego roku tysiące turystów przybywają tam, aby zobaczyć zabytki i doświadczyć „amerykańskiego śnić.” Ale czy wiesz, że Nowy Jork ma nie tylko świetne miejsca do zwiedzania, ale także? Wspaniały miejsca do ćwiczenia łucznictwa! Kto by pomyślał!

Obszar Nowego Jorku technicznie rozciąga się od Manhattanu do Brooklynu, a może nawet do Queens lub Jersey City, więc jak możesz sobie wyobrazić, ponieważ jest to stolica handlu, biznesu, jedzenia, historii itp., jest tona tam! Ale dla zapalonych aspirujących łuczników, którzy szukają miejsca do strzelania, jest też wiele dla Ciebie!

Kiedy po raz pierwszy pojechałam z rodziną do Nowego Jorku, było tak przytłaczająco i jest tam tak wiele. Więc zanim zaczniesz wycofywać się z braku łucznictwa lub przeciążenia sensorycznego ze wszystkich rzeczy, które tam są, mam cię przy sobie.

Stworzyłem listę jednych z najfajniejszych i najpopularniejszych strzelnic łuczniczych w rejonie Nowego Jorku i uwierz mi, nie zawiedzie. Pięć najlepszych, które wybrałem, to:

  • Łucznictwo Gotham
  • Linie łucznicze Pro Line
  • Zwycięscy łucznicy
  • Królowe Łucznicy
  • Strzelnica polowa Floyd Bennett

1. Łucznictwo w Gotham

wiem dobrze? Kiedy usłyszałem o Gotham Archery, całkowicie pomyślałem: „Batman musi tutaj ćwiczyć swoje umiejętności BatBow…” (przepraszam, kiepski żart). Ale poważnie, Batman mógł… całkowicie praktykowane w tym zakresie, ponieważ jest Wspaniały.

Polecane przez magazyny takie jak Vogue, Business Insider, Huffington Post, a lista jest długa, Łucznictwo Gotham jest marzeniem łucznika. Wystarczy spojrzeć na stronę internetową, aby dowiedzieć się, jak ludzie na tej strzelnicy łuczniczej nie bawią się.

Przede wszystkim obiekt jest piękny. To miejsce jest w zasadzie idealną siłownią dla łucznika i jego łuku. Oświetlenie i wystrój wnętrz sprawiają, że czujesz się jak tajny agent szkolący się do tajnej misji wybicia… dinozaurów?

Tak, dinozaury. Jednym z oferowanych kursów / zakresów jest celownik 3D lub polowanie 3D, z tak, dinozaurami jako jednym z celów, do których możesz strzelać. Nie wspominając o gigantycznej rybie. Jakie to jest świetne?

3D-Hunt jest dostępne w każdą pierwszą sobotę miesiąca, od 17:00 do 22:00, wstęp kosztuje 35 USD od osoby i należy przywieźć własny sprzęt. Jest turniej 3D Hunt i klasa wprowadzająca na różnych poziomach, ale oba są niesamowite. Każdy myśliwy rusza z planu strzelając do piankowych celów i może być świetnym treningiem do polowania, po prostu dla nowego wyzwania lub poświęcenia czasu na zabawę.

Czytać  Jak często należy robić sobie przerwę podczas jazdy na skuterze śnieżnym?

Oprócz polowania 3D, Gotham Archery organizuje liczne wydarzenia, turnieje, imprezy, ligi strzeleckie i imprezy firmowe, a także różne obozy dla wszystkich grup wiekowych i poziomów łucznictwa. Oferują również profesjonalny sklep w swoim obiekcie do zakupów, wynajmu i napraw.

Gotham Archery ma dwie lokalizacje, jedną w Brooklyn i jeden w Manhattan. Oba są cudowne. Jeśli jesteś zagorzałym łucznikiem i mieszkasz w okolicach Nowego Jorku lub odwiedzasz miasto, koniecznie zajrzyj do Gotham Archery. Kto wie, może nawet spotkasz tam Batmana!

2. Linie łucznicze Pro Line

Linie łucznicze Pro Line jest tak, jak się wydaje. Miejsce dla profesjonalistów. Pro Line Archery Lanes działa od lat 70., a wszyscy pracownicy to doświadczeni łucznicy.

Jedną z rzeczy, którymi szczyci się Pro Line Archery Lanes, jest nacisk na strzelanie w stylu olimpijskim. Personel Pro Line Archery Lanes „kieruje procesami łuczniczymi w Nowym Jorku podczas New York Empire State Games”, więc personel wie, co robi. Niektórzy są nawet członkami reprezentacji USA!

Jednym z oferowanych przez nich programów jest Junior Olympic Development Program, który pomaga młodzieży dowiedzieć się więcej o stylu strzeleckim olimpijskim i został usankcjonowany przez USA Archery.

Położony w Park Ozonowy, w środku Queens, Pro Lines Archery Lanes ma halę z 30 torami i długością 20 jardów. Jeśli wynajmujesz sprzęt, wpisowe dla dorosłych wynosi 20 USD za godzinę i 15 USD dla dzieci. Jeśli masz własny sprzęt, opłata spada do 13 USD za osobę dorosłą za godzinę i 10 USD za osoby powyżej 65 lat i dzieci w wieku 8-17 lat.

Oprócz programu młodzieżowego, Pro Lines Archery Lanes oferuje ligę docelową i ligę myśliwych dla łuczników, którzy są bardziej zainteresowani strzelaniem wyczynowym. Zapewniają również instruktaż łucznictwa i szkolenie w zakresie bezpieczeństwa, zanim zaczniesz.

Zatrzymaj się więc przy Pro Line Archery Lanes i przygotuj się na trening z dużymi chłopcami, którzy wiedzą, jak robić prawdziwe rzeczy.

Czytać  Wędrówka szlakiem Little Cataloochee

3. Zwycięscy łucznicy

Nowy Jork ma mnóstwo ukrytych klejnotów za każdym rogiem. Zwycięscy łucznicy to zdecydowanie jeden z nich.

Znaleziony w okolicy Charleston, nie pomyślałbyś, że miejsce takie jak Victory Archers byłoby tak popularne. Ale recenzje Victory Archers są zachwycone tym, jak wspaniałe jest to miejsce. „Czemu?” ty pytasz.

Po pierwsze, instruktorzy są naprawdę niesamowici. Recenzje o Victory Archers mówią, że instruktorzy są super ładne i naprawdę wiedzą, o czym uczą. Nawet osoby, które przypadkowo trafiają do Victory Archers, mówią, że instruktorzy, którzy tam pracują, są świetni.

Po drugie, społeczność tam znaleziona jest niesamowita. Z technicznego punktu widzenia Victory Archers jest klubem, więc aby uzyskać dostęp do obiektów 24/7, wymagane jest członkostwo. Członkowie są zobowiązani do pracy tam przez 20 godzin rocznie, aby przyczynić się do tamtejszej społeczności i pomóc Zwycięskim Łucznikom w prowadzeniu działalności.

Victory Archers oferuje lekcje myślistwa, lekcje dla dzieci oraz lekcje strzelectwa sportowego. Ich strzelnica to standardowa strzelnica 20 jardów z 12 torami.

Zwycięstwo Łuczników to świetne miejsce dla początkujących, którzy chcą poćwiczyć łucznictwo, lub łuczników, którzy szukają klubu/społeczności, w której mogą ćwiczyć swoje umiejętności łucznicze i dobrze się bawić.

4. Królowe Łucznicy

Jak Zwycięscy Łucznicy, Królowe Łucznicy, usytuowany w dzielnicy Flushing w Nowym Jorku to kolejne z tych miejsc, które możesz przegapić, gdybyś go nie szukał. Jednak gdy już go znajdziesz, będziesz zadowolony, że poświęciłeś czas, aby to znaleźć!

Queens Archers, istniejąca od prawie 30 lat, to kolejna gama łucznictwa, która skupia się na wprowadzaniu początkujących łuczników do tego sportu i pomaganiu im w nauce prawidłowej techniki. Jeśli chcesz po prostu pobawić się z grupą, aby spróbować czegoś nowego, Queens to świetne miejsce. Jeśli myślisz o poważnym zaangażowaniu się w łucznictwo, Queens to również świetne miejsce!

Queens oferuje kupony Groupon do zakupu, które umożliwiają pójście jak z grupą lub dołączenie do zajęć grupowych, zwykle za niższą cenę. Recenzje mówią, że zajęcia grupowe są Więc. Dużo. Zabawa.

Potrzebujesz miejsca na rodzinny wieczór? Randka w nocy? Nocne wyjście w biurze? Dobrym pomysłem może być wypróbowanie jednego z kuponów oferowanych przez Queens Archery i zaimponowanie wszystkim swoją wiedzą o okolicy Nowego Jorku i tym, jak wiesz, jak dobrze się bawić.

Czytać  Zalecana żyłka do łowienia surfingowego

Normalnie, z własnym sprzętem, wstęp kosztuje 15 USD za godzinę na osobę, a za wypożyczenie sprzętu wpisowe wynosi 25 USD za godzinę na osobę.

Asortyment ma ponad 20 linii, które są dostępne do użytku, a oprócz klas dla początkujących, Queens Archers ma ligę docelową i członkostwo, do których możesz dołączyć, aby uczynić rzeczy bardziej interesującymi.

Queens Archers może się również pochwalić świetnym profesjonalnym sklepem z profesjonalnymi mechanikami, którzy pomogą Ci wybrać łuk lub naprawić łuk. Więc czego nie można bardziej kochać? Kiedy będziesz w Wielkim Jabłku, nie zapomnij wstąpić do Queens Archers!

5. Strzelnica polowa Floyd Bennett

Skoro jesteś w pięknej okolicy Nowego Jorku, szkoda byłoby nie iść gdzieś, gdzie można zobaczyć piękny Ocean Atlantycki. A przy okazji możesz też ćwiczyć strzelanie z łuku! Jak fajnie byś wyglądał, mając za sobą ocean, gdy wystrzeliwujesz strzały w czerwoną tarczę? Ale fajnie.

Pole Floyda Bennetta jest częścią Park Narodowy Bramy i jest to obszar, w którym możesz biwakować, pływać kajakiem, wędrować, łowić ryby i zgadłeś, strzelać! Jeśli biwakujesz w tej uroczej części Nowego Jorku, korzystanie ze strzelnicy łuczniczej jest wliczone w twoją rezerwację.

Na strzelnicy zewnętrznej dostępnych jest 8-10 celów, a strzelać można z zadaszonego pawilonu. Sprzęt nie jest zapewniony.

Jak miło byłoby mieć miejsce do robienia zdjęć, gdy cieszysz się wspaniałym plenerem i kempingiem! Pomyśl o tym, poczujesz się, jakbyś naprawdę szorował w Nowym Jorku!

Więc masz to! Moje rekomendacje dla zapalonego łucznika, który może zgubić się w Nowym Jorku lub nie! Wciąż jest nadzieja dla Ciebie i Twojego łuczniczego hobby! Wypróbuj niektóre z tych fantastycznych miejsc do strzelania z łuku, a to powinno sprawić, że Twoje doświadczenie z Wielkim Jabłkiem będzie jeszcze lepsze! Miłego strzelania!

Jeśli chcesz znaleźć więcej najlepszych strzelnic łuczniczych w kraju, sprawdź moją pełną listę.