Lista najlepszych strzelnic łuczniczych w Los Angeles

Dla łuczników mieszkających w rejonie Los Angeles opcje miejsc, w których można się udać i zetrzeć swoje umiejętności łucznicze, są prawie nieograniczone. Istnieje wiele różnych miejsc do wypróbowania, czy to dla początkujących łuczników, czy też doświadczonych łuczników.

Ponieważ Los Angeles jest tak dużym miejscem, z nieograniczonymi możliwościami zabawy i ciekawych rzeczy do wypróbowania, możesz się założyć, że mają dokładnie to, czego potrzebujesz, aby zaspokoić pragnienie fotografowania. A ponieważ znajduje się tuż nad oceanem, istnieje wiele pięknych wybiegów zewnętrznych, a także w pełni załadowanych wybiegów halowych!

Złożyłem listę wszystkich 10 najlepszych strzelnic łuczniczych zlokalizowanych w rejonie Los Angeles. Niezależnie od tego, czy mieszkasz w pobliżu Los Angeles, czy tylko odwiedzasz, jest duża ilość atrakcji dla Ciebie i Twojego łuku.

A jeśli nie masz pojęcia, od czego zacząć, nie musisz się obawiać, ta lista zawiera zarys kilku świetnych miejsc, od których możesz zacząć, w oparciu o Twoje zainteresowania i potrzeby.

Zacznijmy!

1. Łucznicy z Rancho Park

Oryginalnie seria stworzona w 1983 roku dla łuczników olimpijskich do ćwiczeń, Strzelnica łucznicza Easton Rancho Park, obecnie prowadzona przez łuczników Rancho Park, jest uważany za „najnowocześniejszy obiekt łuczniczy”, który faktycznie będzie miejscem zawodów łuczniczych w Igrzyska Olimpijskie 2028.

Społeczność Los Angeles zainwestowała aż 2 miliony dolarów w renowację starej wybiegu w piękny obiekt na świeżym powietrzu z czterema różnymi wybiegami.

W skład czterech strzelnic wchodzą strzelnice 10 m, 18 m, 30 m i 50 m, a także pomieszczenia biurowe dla wolontariuszy, pomieszczenie sprzętowe i tak dalej.

Oferta oferuje bezpłatne zajęcia wprowadzające dla początkujących w każdą sobotę o 11:30 oraz w każdą drugą niedzielę o 13:00. Oferują również nadzorowane otwarte czasy strzelania, a sprzęt jest dostępny do wynajęcia.

2. Pasadena Wędrujący łucznicy

Pasadena Roving Archers to non-profit klub łuczników, który działa strzelnica łucznicza w parku publicznym City of Pasadena. Na strzelnicy znajduje się około siedmiu celów strzeleckich, a park jest codziennie otwarty dla szerokiej publiczności.

Poligon jest bezpłatny dla osób posiadających własny sprzęt, a godziny są od wschodu do zachodu słońca.

W sobotę i niedzielę park jest użytkowany PRA instruktaż i turnieje do 14:30, a później jest otwarty do użytku ogólnego.

W każdą sobotę odbywa się bezpłatna klasa dla początkujących dla łuczników w każdym wieku, a ponieważ klasa jest bardzo popularna, a przestrzeń jest ograniczona, upewnij się, że pojawisz się wcześnie!

3. Łucznicy z Woodley Park

Woodley Park Archers to kolejny klub łuczniczy, który prowadzi strzelnicę łuczniczą w Woodley Park, znaleziony w dolinie San Fernando. Obiekt łuczniczy został pierwotnie stworzony jako poligon treningowy dla łuczników olimpijskich w 1983 roku.

Poligon czynny jest siedem dni w tygodniu, od wschodu do zachodu słońca. Istnieje częściowo ogrodzony krótszy zasięg 18 metrów i inny otwarty długi zasięg, który ma 90 metrów.

Na krótkim dystansie znajdują się cele ochronne i to tam zazwyczaj odbywają się zajęcia dla początkujących.

Daleki zasięg składa się z 12 torów ze skompresowanymi belami hal dla celów, a łucznicy mogą strzelać z odległości od 10 do 90 metrów na długim dystansie.

4. Łucznicy ze Wzgórz Verdugo

Verdugo Hills Archers to ekskluzywny klub łuczniczy z kilka dużych strzelnic łuczniczych położonych na wzgórzach Sunland-Tujunga.

Znajdujące się tutaj strzelnice obejmują duży obszar treningowy, tor 3D z „nieoznaczonym dystansem” oraz strzelnicę 28 tarcz.

Klub organizuje comiesięczne sesje, które są bezpłatne dla gości, a także inne strzelaniny, turnieje i podobne wydarzenia w ciągu miesiąca i roku, które są ogólnie bezpłatne dla członków, ale dostępne za opłatą dla gości/niebędących członkami.

5. Klub łuczniczy w South Bay

Klub Łuczniczy South Bay jest non-profit klub łuczniczy położony blisko oceanuktórego celem jest utrwalenie miłości do sportu łucznictwa i jego praktykowania zarówno u osób indywidualnych, jak i rodzin.

Chociaż sama strzelnica nie zapewnia dostępu do pobliskiej plaży, strzelnica South Bay Archery Club składa się z strzelnicy z około sześcioma lub więcej torami, a także oferuje opcje strzelania 3D w swoich klubowych imprezach i zajęciach.

Klub specjalizuje się w nauczaniu rodzin łucznictwa, więc ten klub może być świetnym miejscem na zabranie rodziny na czas więzi i zabawę podczas strzelania!

6. Lekcje łucznictwa w South Bay

South Bay Archery Lessons to niewielka hala, która skupia się głównie na lekcje dla początkującychmając czas strzelania dla średniozaawansowanych i zaawansowanych łuczników oraz miejsce dla organizowanie imprez jak przyjęcia urodzinowe, certyfikacja trenerów, programy pozaszkolne itp.

Zasięg łucznictwa to około sześciu do jedenastu linii, w zależności od wielkości klasy. Lekcje prywatne są dostępne tylko po wcześniejszym umówieniu od wtorku do niedzieli.

Od wtorku do niedzieli każdego wieczoru od 19:00 do 20:00 jest również otwarta sesja zdjęciowa.

7. Łucznicy z Doliny Conejo

Conjeo Valley Archers to prywatny klub terenowy, który może pochwalić się średnią liczbą członków 500 członków i ma jednego z największe stałe gamy z certyfikatem 3-D NFAA w Kalifornii.

Ale inne zakresy też nie są czymś, na co można kichać. Cały obiekt zajmuje powierzchnię 80 akrów. Wędrujący strzelnicę składa się z 28 celów, a na strzelnicy turniejowej jest łącznie 40 torów.

Zasięg celów 3-D wynosi 9 akrów z 25 celami, a także składa się z nowo wybudowanego stawu, w którym łucznicy mogą „łowić z łuku”. Ponadto mają strefę sesji publicznej, w której publiczność może strzelać w każdą sobotę za określoną opłatą.

8. Strzelnica łucznicza w parku regionalnym Mile Square

ten strzelnica łucznicza w Parku Regionalnym Mile Square jest otwarty dla publiczności codziennie od 7 rano do zachodu słońca tego wieczoru. W każdą środę od 7 do 11 rano asortyment jest na krótko zamykany z powodu prac konserwacyjnych.

Sama strzelnica ma łącznie powierzchnię 6,7 akrów i oferuje 24 tory strzeleckie z celami polowymi, wszystkie pod zacienioną konstrukcją ze stojakami dziobowymi i ogrodzeniem obwodowym.

Zasięg jest największy w Orange County, a tory są na zasadzie „kto pierwszy, ten lepszy”, więc upewnij się, że dotrzesz tam wcześnie, zanim pasy się zapełnią!

9. Łucznicy El Dorado

El Dorado Archers to klub łuczniczy, który koncentruje się na uczeniu innych, jak stać się lepszymi łucznikami i zaszczepiać miłość do łucznictwa w innych. Uczą łuczników w wieku od 8 lat i są doskonałymi nauczycielami.

Klub oferuje zajęcia dla społeczności na Wschodnia strzelnica łucznicza w parku El Doradoa zajęcia odbywają się w każdą sobotę o różnych godzinach dla różnych poziomów łucznictwa.

Sprzęt można wypożyczyć za 5 USD za osobę, a ponieważ w klasie jest tylko 15 miejsc, ważne jest, abyś dotarł na miejsce wcześnie i na czas, aby zapisać się na swoje miejsce!

10. Dobry strzał łucznictwo

Dobry strzał łucznictwo to zestaw pro-sklepu i asortymentu, z zajęciami oferowanymi w placówce. Oprócz asortymentu oferują szeroką gamę produktów i usług dla Twoich potrzeb łuczniczych.

Strzelnica łucznicza w samym Good Shot Archery to strzelnica wewnętrzna, po mniejszej stronie z łącznie pięcioma liniami.

Good Shot Archery oferuje dwa różne rodzaje zajęć dla początkujących, jedną dla tych, którzy interesują się tradycyjnymi łukami, a drugą dla tych, którzy interesują się łukami bloczkowymi. Ceny będą się różnić w zależności od rodzaju klasy i łuku. Cały sprzęt jest zapewniony.

I to jest okład!

W okolicy Los Angeles wciąż jest wiele miejsc, do których można się udać, ale to była lista niektórych ulubionych, które znalazłam.

Los Angeles ma długą historię bycia miejscem szkolenia olimpijczyków, występów i rywalizacji. Można powiedzieć, że Los Angeles to miasto mistrzów. Ty też możesz zostać mistrzem!

Koniecznie sprawdź niektóre z tych miejsc następnym razem, gdy będziesz w okolicy!

Niezależnie od tego, czy szukasz tylko dobrej zabawy łuczniczej z przyjaciółmi i rodziną, ekskluzywnej społeczności, z którą możesz dzielić się swoją pasją łuczniczą, czy miejsca, w którym możesz tylko odświeżyć swoje umiejętności, możesz mieć pewność, że znajdziesz miejsce, które odpowiada Twoim potrzebom łuczniczym w Los Angeles.

Miłego strzelania!

Jeśli chcesz znaleźć więcej najlepszych strzelnic łuczniczych w kraju, sprawdź moją pełną listę.