Lista najlepszych strzelnic łuczniczych w Atlancie w stanie Georgia

Georgia jest jednym z najpiękniejszych stanów do odwiedzenia w południowych Stanach Zjednoczonych i bez wiedzy reszty z nas posiada jedne z najlepiej ukrytych miejsc łuczniczych w okolicy! Mają tak wiele sekretnych klejnotów, w tym jedne z najpiękniejszych strzelnic łuczniczych na świeżym powietrzu!

A ponieważ Georgia ma jedne z najwspanialszych strzelnic na świeżym powietrzu, jeśli lubisz łucznictwo na świeżym powietrzu, być może będziesz musiał po prostu sprawdzić te 9 najlepszych strzelnic łuczniczych znajduje się w okolicy Atlanty.

1. ALC Bowhunting Proshop

Położony w Snellville, około godziny drogi od właściwej Atlanty, ALC (Archery Learning Center) zajmuje się „wszystkim łucznictwem”. W obiekcie znajduje się profesjonalny sklep, który oferuje wszystko, od napraw po tuningi, turnieje młodzieżowe i ligi strzeleckie, zajęcia i wiele więcej!

ALC prowadzi zajęcia dla początkujących w każdą sobotę o 9 rano iw każdą środę o 18 w cenie 20 USD od osoby, a ALC zapewnia sprzęt i wszystko! ALC oferuje również program USA Archery JOAD (Junior Olympic Archery Development), który jest progresywnym programem, którego celem jest uczenie młodzieży znaczenia łucznictwa i odpowiednich umiejętności.

Sklep został zaprojektowany tak, aby zaspokoić wszystkie potrzeby strzelców tarczowych i łuczników, więc ma coś dla każdego typu łucznika! Jeśli szukasz proshopu, a także miejsca do ćwiczeń, nie wspominając o instruktażu, spróbuj zatrzymać się w ALC Bowhunting Proshop!

2. Strzelnica łucznicza Clybel

Strzelnica łucznicza Clybel, znajdująca się w Mansfield, Georgia, jest jedną z wielu zewnętrznych strzelnic łuczniczych dostępnych w Gruzji dla wszystkich łuczników. Zarządzany przez Georgia Department of Natural Resources, zasięg można znaleźć w Charlie Elliott Wildlife Center, w Clybel Wildlife Management Area.

Strzelnica łucznicza ma kilka różnych opcji do wyboru, jedną z nich jest strzelnica z pięcioma tarczami strzeleckimi. Inną opcją jest Ścieżka ADA z 3 celami 3D, a także dostępna jest jeszcze jedna ścieżka z 30 celami 3D. Jest też wieża łucznicza z 3 celami 3D do strzelania!

Ta seria łucznictwa, zlokalizowana zaledwie godzinę drogi od Atlanty, ma wiele kontrastujących opcji, na które możesz zdecydować, i niezależnie od nastroju, na strzelnicy Clybel’s Archery Range znajdziesz coś, co zadowoli!

3. Rich Mountain: strzelnica łucznicza Cartecay

Rich Mountain: Cartecay Tract można znaleźć w Hrabstwo Gilmer, około dwie godziny jazdy od Atlanty, i jest to kolejna strzelnica na świeżym powietrzu zarządzana przez Departament Zasobów Naturalnych stanu Georgia. Ten konkretny zakres znajduje się na Rich Mountain: Obszar Zarządzania Dziką Przyrodą Cartecay Tract.

Ta nieruchomość daje możliwość polowania na drobną zwierzynę, a także na jelenie, niedźwiedzie i indyki w wyznaczonych porach roku, a oferowana tutaj strzelnica łucznicza to pole 3D z 22 celami do strzelania.

Zakres jest pięknie zalesiony, więc jest to idealna praktyka, aby przygotować się do sezonu polowań i zabrać myśliwego!

4. Strzelnica łucznicza Victoria Byrant

Victoria Byrant Archery Range ma swoją siedzibę w Park stanowy Wiktorii w hrabstwie Franklin, około dwóch godzin jazdy od miasta Atlanta. Ten park ma opłatę za wstęp, około 5 USD, a strzelnica łucznicza ma opłatę za wstęp w wysokości 10 USD za każdą osobę dorosłą i 5 USD za każde dziecko. Dostępne są również roczne karnety dla osób i rodzin.

Strzelnica łucznicza oferuje 4-torowy zasięg celu, a dla zainteresowanych szlak 3D. Zasięgi są dostępne dla wszystkich łuczników, o ile przestrzegają zasad zasięgu, takich jak nieużywanie grotów lub napinanie łuku przed zabraniem strzał.

Ta seria łucznictwa oferuje również lekcje na żądanie, więc może to być świetne miejsce na zabranie przyjaciół i/lub rodziny na jednodniowe wypróbowanie łucznictwa!

5. Strzelnica łucznicza Bobby’ego Browna

Bobby Brown Archery Range znajduje się w hrabstwie Elbert w Bobby Brown Park i teren rekreacyjny na świeżym powietrzu. Około 2 i pół godziny jazdy samochodem, chociaż ten zasięg jest trochę dalej od samej Atlanty, nadal warto go sprawdzić!

Ta strzelnica łucznicza ma 4 statyczne cele, do których można strzelać, a także szlak 3D z 20 dostępnymi celami 3D umieszczonymi wzdłuż zalesionego szlaku.

Opłata za wstęp na teren rekreacyjny wynosi 7 USD za osobę za cały dzień, a sama strzelnica łucznicza jest zamykana o zachodzie słońca i otwierana o wschodzie słońca, więc możesz swobodnie przychodzić i iść na strzelnicę!

6. Klub łuczniczy z 10 pierścieniami

10 Ring Archery Club klub łuczniczy powiązany z proshopem i strzelnicą łuczniczą na obrzeżach Atlanty, w mieście zwanym Woodstock. Jest to w zasadzie klub, jak mówi tytuł, jednak zdarzają się również regularne okresy, w których obiekt jest otwarty dla szerokiej publiczności.

10 Ring Archery Club oferuje lekcje łucznictwa i treningi zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych łuczników, ligi strzeleckie, łucznictwo konkurencyjne, a także wydarzenie o nazwie Cosmic Archery, podczas którego podczas strzelania podobno jesteś otoczony kosmiczną atmosferą.

Sam zasięg łucznictwa to zasięg 18 metrów z sześcioma torami, więc chociaż jest raczej mały, zapewnia świetne środowisko wewnętrzne, aby poprawić twoje umiejętności łucznicze! Więc sprawdź to!

7. Strzelnica łucznicza Bullard Creek

Kolejna strzelnica zewnętrzna, Bullard Creek Archery Range to strzelnica zlokalizowana w Hazlehurst, GAlub Jeff Davis County, w Bullard Creek Wildlife Management Area (WMA), obok strzelnicy Bullard Creek.

Mocno zalesiona strzelnica Bullard Creek Archery Range ma łącznie 26 celów 3D do strzelania na szlaku 3D, a także statyczny kurs celu z 4 celami do ćwiczenia strzelania do celu.

Na strzelnicę i do parku nie ma opłat wstępu, wystarczy mieć odpowiednią licencję, aby pokazać kierownictwu, i można już iść!

Ten strzelnicę łuczniczą znajduje się dalej od Atlanty, około 3 godziny jazdy samochodem, ale jeśli mieszkasz blisko tego obszaru lub jesteś w sąsiedztwie, możesz chcieć trochę odpocząć w Bullard Creek’s Strzelnica łucznicza!

8. Rajska strzelnica łucznicza

Paradise Archery Range został niedawno otwarty w październiku ubiegłego roku w Paradise Public Fishing Area, dodając miejscu atrakcyjności na zewnątrz i czyniąc go bardziej wyjątkowym również dla łuczników! Położony w Hrabstwo Berrienta zupełnie nowa seria łucznictwa na świeżym powietrzu jest super czysta i super nowa!

Choć nieco mniejsza, ta strzelnica łucznicza jest strzelnicą docelową z pięcioma celami i pięcioma torami przygotowanymi na różnych odległościach, o długości od 10 do 50 metrów. Ponieważ zasięg jest całkiem nowy, cele też są, a ponieważ zasięg znajduje się w pobliżu jeziora, widok jest wspaniały!

Ponownie, ten strzelnicę łuczniczą jest również dość daleko od Atlanty, 3 godziny od miasta, więc jeśli mieszkasz dość daleko, możesz nie pomyśleć, że warto jechać, jeśli mieszkasz blisko lub akurat jesteś blisko , oddaj się ciekawości i ruszaj!

9. Strzelnica łucznicza McDuffie

Strzelnica łucznicza McDuffie, podobnie jak Paradise Archery Range, znajduje się również w pobliżu publicznego obszaru wędkarskiego po drugiej stronie jeziora! Strzelnica łucznicza ma siedzibę w hrabstwie McDuffie i znajduje się około dwóch godzin jazdy od właściwej Atlanty.

Strzelnica łucznicza ma 3 tarcze w dziesiątkę, połączone z kilkoma celami 3D do strzelania. Na strzelnicy znajduje się również wieża łucznicza, z której można strzelać, a ponieważ obiekt jest pozbawiony personelu, możesz spokojnie spędzić swój własny słodki czas i robić, co chcesz!

Ta strzelnica łucznicza znajduje się również tuż obok jeziora, więc widok od strony jeziora stanowi idealne tło, gdy maszerujesz z łukiem! Może warto spróbować!

I chociaż w stanie Georgia, a także w okolicach Atlanty jest jeszcze sporo innych strzelnic łuczniczych, myślę, że na tym poprzestaniemy! Jeśli chcesz sprawdzić, czy jest więcej strzelnic łuczniczych w Twojej okolicy lub w dowolnym miejscu, w którym możesz podróżować, sprawdź Strona internetowa Wydziału Zasobów Dzikiej Przyrody Gruzji!

Ta strona internetowa zawiera wiele informacji na temat różnych strzelnic łuczniczych i innych rekreacji na świeżym powietrzu, a także zawiera wiele zasobów do wyszukiwania strzelnic na świeżym powietrzu!

Ale mam nadzieję, że ten artykuł dał ci dobre pomysły na to, dokąd się udać następnym razem, gdy będziesz w Gruzji!

Miłego strzelania!

Jeśli chcesz znaleźć więcej najlepszych strzelnic łuczniczych w kraju, sprawdź moją pełną listę.