Koszty przyczepy do nart wodnych (dla przyczep jedno- i dwuosobowych)

Gdy zdecydujesz się na zakup skutera wodnego, będziesz potrzebować sposobu na jego transport. Może być trudno określić, ile będzie kosztować przyczepa do skutera wodnego, zwłaszcza w przypadku wielu różnych rodzajów. więc oto przewodnik, który poinformuje Cię, ile będą kosztować.

Ładna, nowa pojedyncza przyczepa będzie kosztować około 1000 USD, a nowa podwójna przyczepa będzie kosztować około 2000 USD. Jeśli kupujesz używaną przyczepę, może to kosztować około 400-800 USD, w zależności od tego, jak dobrze o nią zadbano.

Jeśli masz skuter wodny lub planujesz go kupić, przyczepa jest absolutnie niezbędna. Jednak cena może się sumować, więc oto, co musisz wiedzieć.

Koszt – co w to idzie

Jeśli szukasz przyczepy do skutera wodnego, polecam sprawdzenie online, czy ktoś sprzedaje używaną. Jeśli możesz znaleźć używaną przyczepę, która nadal ma dobre łożyska i nie rdzewieje, to jest to świetna okazja. Kupowanie używanych jest zawsze znacznie tańsze niż kupowanie nowych.

Jeśli masz pieniądze, dobrym pomysłem jest zakup nowej, aby nie martwić się o wymianę części w najbliższym czasie. Jeśli chodzi o Twój skuter wodny, potrzebujesz najlepszej możliwej pielęgnacji.

Ramy przyczep są wykonane z stal lub aluminium. Materiał, z którego wykonana jest przyczepa, zdecydowanie wpływa na cenę. Jeśli zabierzesz swój skuter wodny do oceanu, gdzie znajduje się on w słonej wodzie, będziesz musiał zaopatrzyć się w aluminiową przyczepę, ponieważ są one odporne na korozję wywołaną przez słoną wodę. Stal jest tańsza niż aluminium, a jednym ze sposobów na wzmocnienie stali jest powlekanie jej stalą malowaną proszkowo, co czyni ją grubszą i trwalszą.

Powodem, dla którego stalowe naczepy są tańsze, jest to, że rdzewieją znacznie łatwiej niż aluminiowe. Jeśli nie możesz sobie pozwolić na aluminiową przyczepę, ale nadal jesteś w pobliżu słonej wody, to stal ocynkowana jest dobrym rozwiązaniem. Cynkowanie polega na dodaniu warstwy cynku do powierzchni stali. Cynk zapobiega korozji stali, dzięki czemu może pozostać wolny od rdzy.

Przyczepy aluminiowe są lżejsze od stalowych i nie rdzewieją. Należy pamiętać, że aluminium może korodować w ekstremalnie alkalicznych warunkach. Jeśli Twoja aluminiowa przyczepa jest wystawiona na działanie słonej wody, będziesz musiał ją wyczyścić po tym, ponieważ może korodować.

Zanim zaczniesz szukać przyczepy, musisz zmierzyć swój skuter wodny i zobaczyć, jaka jest szeroka i długa, aby wiedzieć, która przyczepa jest dla Ciebie najlepsza.

Pokażę wam przewodnik po najlepszych nowych przyczepach do kupienia.

Najlepsze pojedyncze przyczepy do kupienia

 1. Zestaw skuterów wodnych i przyczepy do łodzi firmy Ironton– To tania opcja, którą możesz kupić na Amazon. Sprzedaje się za około 600 USD plus 170 USD w wysyłce. Może unieść 610 funtów wagi skutera wodnego.
 2. Przyczepy Sea-Doo Move- Sea-Doo stworzyło własne przyczepy do sprzedaży zarówno do przyczep jedno, jak i dwuosobowych. Będziesz musiał zadzwonić do dealera w pobliżu Twojej okolicy, aby dowiedzieć się, ile będzie kosztować Twój skuter wodny. Te przyczepy są bardzo popularne i działają nie tylko dla jednostek pływających Sea-Doo, ale wszystkich rodzajów. Możesz ufać, że te przyczepy wykonają pracę w bezpieczny sposób.
 3. Przyczepy Karavan- Te przyczepy są droższe niż te na Amazon, ale mają niesamowite aluminiowe konstrukcje, które są lekkie i łatwe do kontrolowania podczas prowadzenia pojazdu. Karavan produkuje szeroką gamę różnego rodzaju przyczep, dzięki czemu możesz znaleźć taką, na której Twój skuter wodny będzie idealnie pasował. Kliknij tutaj po więcej szczegółów.
 4. Bezpośrednie przyczepy do łodzi- Łodzie Direct sprzedają wiele świetnych, nowych przyczep. Mają teraz ogromną wyprzedaż przed Świętem Pracy. Ponieważ są one fabrycznie nowe, koszt będzie wyższy niż w przypadku innych przyczep, ale można na nich polegać. Sprawdzać tutaj po więcej szczegółów.
 5. Przyczepa Aluma- To kolejna świetna opcja na pojedynczą przyczepkę do skutera wodnego. Przyczepy te są wykonane z aluminium i będą Ci służyć przez długi czas. Są lżejsze niż przyczepki stalowe i będą idealne do jazdy na skuterze wodnym. Aluminium jest mocne, a przyczepy te są wyposażone w pakiety oświetlenia LED. Tutaj to strona internetowa zawierająca więcej szczegółów.

Najlepsze podwójne przyczepy do kupienia

 • Seria Magic Tilt PWC Double- Przyczepki te są wykonane z aluminium i stanowią doskonały wybór do przewożenia skuterów wodnych. Ułatwi Ci to podróżowanie, a po dotarciu do miejsca, w którym chcesz się udać, łatwo będzie zdjąć skuter wodny. Jeśli możesz znaleźć dobrą ofertę na te przyczepy, powinieneś kupić jedną, póki możesz. Sprawdzić ta strona po więcej informacji.
 • Przyczepa Triton- To kolejna grupa przyczep wykonanych z najlepszych dostępnych materiałów. Triton tworzy przyczepy na podstawie Twojego doświadczenia i tego, jak wytrzymały jest Twój skuter wodny, aby uczynić to tak prostym, jak to tylko możliwe. Upewnij się również, że pasują do większych nart wodnych, które mogą pomieścić 3 osoby. Sprawdzić ta strona po więcej szczegółów.
 • Przyczepy Sea-Doo Move- Są to przyczepki w świetnych cenach i idealne do Twoich skuterów wodnych. Sea-Doo udoskonaliło sztukę swoich skuterów wodnych oraz przyczep. Kolejnym wielkim plusem przyczep Sea-Doo Move jest to, że sprzedają one części na wypadek, gdyby potrzebne było nowe koło lub nowy podnośnik morski. Istnieje wiele różnych opcji podwójnych naczep, które pochodzą od Sea-Doo. Sprawdzić ta strona po więcej informacji.
 • Przyczepy Echo PWC- Istnieje wiele wspaniałych możliwości wyboru przyczep wodnych Echo, które idealnie pasują do Twoich skuterów wodnych. Od 1989 roku Echo tworzy jedne z najlepszych przyczep dla PWC! Mają stojak na puszki z gazem na wypadek, gdybyś potrzebował dodatkowego paliwa. Mają podnoszony podnośnik, który jest szybki i łatwy, oszczędzając przed fizycznym stresem. Te przyczepy mają również większe opony niż inne przyczepy, ponieważ chcą zapewnić ochronę wagi Twojego skutera wodnego za wszelką cenę. Sprawdzić ta strona po więcej informacji.

Kupowanie używanej przyczepy

Jeśli nie chcesz zrzucić jednego lub dwóch kawałków na nową przyczepę, polecam sprawdzenie online w miejscach takich jak Craigslist lub eBay w poszukiwaniu używanych przyczep, które możesz obejrzeć i być może kupić.

Trudno powiedzieć z całą pewnością za jaką cenę będzie można kupić używaną przyczepę, ale przyczepa podwójna będzie droższa. Cena sprzedaży przyczepy zależy od uznania sprzedawcy. Tak jak nowy skuter wodny jest bardzo drogi, tak nowa przyczepa jest droga. Miej oko na dostępne oferty, zanim wydasz dużo pieniędzy na coś nowego.

Generalnie starsze przyczepy będą tańsze.

Aby upewnić się, że otrzymujesz dobrą ofertę, sprawdź nowy model przyczepy, aby zobaczyć, jak dobrą (lub złą) otrzymujesz. Naczepy powinny amortyzować się co roku, więc miej to również na uwadze. Nie płać 800 USD za przyczepę, która ma więcej niż 5 lat, jeśli pierwotnie była to tylko 1000 USD.

Jak wspomniano wcześniej, będziesz chciał upewnić się, że na przyczepie jest niewiele rdzy. Rdza to oznaka korozji i oznaka, że ​​poprzedni właściciel nie zadbał o przyczepę tak, jak powinien. Lub może to oznaczać, że jest stary. W każdym razie może to nie trwać długo i może nie być bezpieczną inwestycją.

Kupując używaną przyczepę, sprawdź ją osobiście przed przekazaniem pieniędzy. Jeśli to Twoja pierwsza przyczepa, weź ze sobą kogoś, kto ma doświadczenie z przyczepą do skuterów wodnych, aby upewnić się, że jest w dobrym stanie.

Spotkanie się z przyczepą i sprzedawcą osobiście to świetny sposób na wynegocjowanie niższej ceny.

O czym należy pamiętać podczas zakupów, aby zachować budżet

Jeśli chodzi o zwiastuny, upewnij się, że zadajesz sobie następujące pytania:

 • Czy potrzebuję przyczepy, która pomieści 1 lub 2 skutery wodne?
 • Czy częściej jeżdżę w słonej wodzie niż w innej wodzie?
 • Jaki mam budżet na przyczepę?
 • Czy stać mnie na aluminiową przyczepę?
 • Którym przyczepom mogę zaufać?
 • Czy przeprowadziłem badania dotyczące różnych rodzajów przyczep?