Jak wędrować z małym dzieckiem

Tak samo jak jesteś zajęty pracą i innymi sprawami, rozważ spędzenie czasu z dzieckiem. Nie mówię o zabawie na dziedzińcu lub w ogrodzie przed domem. Mówię o wychodzeniu i zabawie na świeżym powietrzu. Fakty mówią, że wędrówki piesze to jeden z najlepszych sposobów na złagodzenie stresu rodziców. Omówmy kilka faktów o tym, jak wędrować z maluchem.

Wiele osób szuka różnych sposobów spędzania czasu ze swoimi małymi dziećmi, ale po prostu robią to w zwykły sposób. Czy próbowałeś wędrować z maluchem? Ten artykuł ma na celu oświecenie rodziców – matki i ojca, na temat jednego z najlepszych sposobów zdobywania doświadczenia i zabawy z maluchami. Zanurzmy się, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak wędrować z małym dzieckiem!

Jak wędrować z małym dzieckiem

Wędrówki z maluchem

Piesze wędrówki to jeden z najlepszych sposobów, aby wypocząć z rodziną. Prawdopodobnie twoja żona narzeka, że ​​nie spędza czasu z dziećmi, a może potrzebuje trochę czasu dla siebie na odpoczynek. Piesze wędrówki doskonale nadają się do pracy.

Przed wędrówką z maluchem musisz wziąć pod uwagę kilka najważniejszych rzeczy.

Zaplanuj i przygotuj

Po pierwsze, rozważ namacalne i dokładne przygotowanie, zanim pomyślisz o zabraniu dziecka na wycieczkę. Czy droga jest smaczna? Pogoda? Gdzie idziesz? Jak się karmisz lub odpoczywasz?

Tyle innych pytań, które wymagają odpowiedzi przed wyruszeniem w tę podróż. Nie możemy zaniedbywać tych rzeczy ze względu na czekającą nas zabawę i doświadczenie.

Zachowaj wystarczającą ilość jedzenia

Zaplanuj, gdzie się zatrzymać i odpocząć na przerwę na lunch lub przekąskę. Nie chcesz mieć nieszczęśliwego dziecka podczas wędrówki, możesz nawet wrócić do domu w połowie drogi. Czasami z powrotem, zabierałem mojego ostatniego urodzonego na spacer, po prostu na spacer! Zapomniałem zabrać jego ulubioną zabawkę – pana Squishesa, i płakał, dopóki nie zdecydowałem, że powinniśmy po nią wrócić.

Czytać  Jak długo trwają buty turystyczne?

Poznaj szlak

Po drugie, spróbuj biegać próbnie, gdziekolwiek wybierasz się na wędrówkę bez dziecka. Sprawdź najlepszy szlak, czy jest to szlak w pobliżu toalet i publicznych łazienek i tak dalej. Wybierz trasę, która bardzo Ci odpowiada!

Kiedy możesz zacząć wędrować z maluchem?

Kiedy możesz zacząć wędrować z maluchem

Kolejny zestaw rzeczy, które powinieneś wziąć pod uwagę, to czas. O której godzinie możesz rozpocząć wędrówkę z maluchem? To pytanie jest nieco niejednoznaczne. Mogę mieć na myśli wiek, od którego można zacząć wędrować z maluchem lub też godzinę wyjazdu. Cóż, poruszymy te dwie perspektywy, ponieważ są one równie istotne.

Czas odlotu

Z drugiej strony druga kategoria to czas wyjazdu. Za każdym razem, gdy zabierasz dziecko na piesze wędrówki, dobrze jest iść wcześnie rano, kiedy jesteś jeszcze aktywny. Mięśnie są nadal silne i nieużywane. Przygotuj się na ruch najpóźniej o 9 rano i wróć w południe na lunch lub sjestę.

Poznaj zachowanie

Cóż, biorąc pod uwagę wiek, nie należy zabierać na wędrówkę dzieci, które nie mogą siedzieć na plecach. Noworodki mają mniej niż miesiąc. Zwykle od 6 do 14 miesięcy. Zabieranie dzieci w tym wieku ma wiele wad, takich jak ciągłe moczenie pieluch, płacz, zepsute zachowanie i tak dalej.

Jak sprawić, by piesze wędrówki były zabawą dla dzieci?

Jak sprawić, by piesze wędrówki były zabawą dla dzieci?

Normalne wędrówki mogą nie być przyjemne dla dorastających dzieci. Wolą bawić się rowerem, zabawkami, grami wideo i wieloma innymi rzeczami, w które się obecnie angażują. Z pewnością nie będą się dobrze bawić podczas wędrówki, ponieważ jest to męcząca aktywność. Trzeba ją trochę urozmaicić, dodając rzeczy, które sprawią, że będzie fajnie i przyjemnie. Mam kilka wskazówek, które możesz poznać.

Idź w grupie

Pierwszą rzeczą na mojej liście jest chodzenie w grupach z innymi ludźmi z dziećmi takimi jak ty. Tak, dzieci łapią więcej frajdy, gdy poznają nowe dzieci w ich wieku, niezależnie od tego, czy są to kobiety, czy mężczyźni.

Czytać  3 niezbędne sprzęty do przetrwania w dziczy do uprawiania turystyki pieszej

Pozwól im odkrywać

Drugą rzeczą jest danie dziecku aparatu. Cóż, słyszałem, jak niektórzy znajomi mówili, że kupienie dziecku aparatu sprawi, że podróż będzie dla niego interesująca. Dzięki małemu aparatowi Twoje dziecko może odkrywać otoczenie, robiąc kilka zdjęć. Pamiętaj, to zależy wyłącznie od wieku dziecka.

Wróćmy do rozmowy o małych dzieciach. Zdobądź dla swojego dziecka kostiumy pełne przygód, takie jak czapka i laska. Możesz nawet założyć dopasowane kostiumy. To by było zabawne, „jak ojciec, jak syn”.

Co zabrać ze sobą na wędrówki z dziećmi?

To poniekąd część twoich przygotowań. Musisz wiedzieć, co zabrać ze sobą podczas wędrówki z dzieckiem. Zabierz ze sobą przekąski, wodę pitną, dodatkową bieliznę, plecak, środek odstraszający ekran, środek odstraszający owady, pończochy, napoje, odpowiednie ubrania i matę. Cóż, nie chcesz nosić wielu ciężarów podczas wędrówki.https://www.youtube.com/embed/HatCnWLo1Do?rel=0&modestbranding=0&controls=1&showinfo=1&fs=1&wmode=transparent

Ile mil dziennie może przejść dziecko?

Zależy to wyłącznie od wieku dziecka. Możesz samodzielnie nosić, pchać, trzymać lub pozwalać na chodzenie. Liczba mil, jaką możesz przejść z dzieckiem, zależy od Twojej wytrzymałości. Zawsze staraj się na szlaku zaopatrzyć się w dobre buty odpowiednie dla Twoich dzieci.

Jak nosisz malucha?

Dla dzieci, które nie mogą chodzić, trzeba je nosić przez cały czas. Możesz użyć nosidła tylnego lub przedniego. Nosidełko przednie jest odpowiednie dla niemowląt w wieku od 1 do 5 miesięcy, aby podeprzeć głowę i szyję. Nosidełko na plecy jest odpowiednie dla dzieci, które mogą siedzieć na plecach między 6 a 14 miesiącem życia. Mężczyźni mają tendencję do dźwigania większości ciężarów, gdy wybierają się na rodzinne wyjście. Radziłbym zmniejszyć ilość ładunku. Po prostu o ciebie dbam!

Ostateczny werdykt

Wędrówka z 3-letnim dzieckiem nie powinna być trudna. Jest to konieczne i ważne, aby spędzić trochę czasu z dzieckiem. Doświadczaj, eksploruj i doceniaj przyrodę, wybierając odpowiedni szlak na wędrówkę. Omówiliśmy powyżej, jak wędrować z maluchem. Rzeczy, których powinieneś i których powinieneś unikać. Tak długo, jak będziesz postępować zgodnie z tymi wskazówkami, wymienionymi w oparciu o doświadczenie, możesz iść!

Czytać  12 kroków do znalezienia najlepszej latarki taktycznej LED