Jak oświadczyć się podczas parasailingu – nie zgub się!

Jesteś gotów zadać najważniejsze pytanie w swoim życiu, prosząc swojego partnera, aby się z tobą ożenił. Zawsze wyobrażałeś sobie wielką, niesamowitą propozycję i myślisz, że parasailing to tylko okazja, której szukałeś. Jak oświadczasz się z parasail?

Oto jak oświadczyć się podczas parasailingu:

  • Zarezerwuj wspólną przygodę z parasailingiem w tandemie
  • Płać za filmy i zdjęcia z podróży
  • Przed wyruszeniem poinformuj kapitana o swoich planach
  • Przechowuj pierścionek w bezpiecznym, suchym i dostępnym miejscu
  • Dostosuj się do uczucia parasailingu
  • Pewną ręką wyciągnij pierścionek i zaproponuj
  • Załóż pierścionek na palec partnera i nie upuszczaj go!

W tym artykule omówimy powyższe 7 kroków, abyś mógł rozbujać swoją propozycję ślubną i stworzyć niezapomniane i romantyczne wspomnienie, które zawsze wywoła uśmiech Twojego partnera. Na pewno nie będziesz chciał tego przegapić!

Chcesz zadać pytanie na parasailu? Wykonaj te 7 kroków!

Zarezerwuj przygodę na parasailingu w tandemie Side-by-Side

Zanim będziesz mógł się oświadczyć podczas parasailingu, potrzebujesz właściwej podróży parasailingowej w książkach. W zależności od tego, gdzie mieszkasz, możesz umówić się na przejażdżkę po swojej szyi w lesie lub w okolicy. Możesz nawet pójść na całość i zaplanować romantyczne tropikalne wakacje dla tej propozycji.

Naszą radą jest zawsze wcześniej rezerwować miejsce na parasailing, nawet bardzo wcześnie. Parasail Atlantycki w Wildwood w New Jersey mówi, że latem można je zarezerwować z co najmniej dwudniowym wyprzedzeniem, ponieważ każdy chce parasailować w ciepłym sezonie. Nawet w częściach kraju, takich jak Floryda, gdzie jest goręcej przez większą część roku, a nie tylko latem, turyści mogą szybko zapełnić te miejsca na parasailing.

Planując swoją przygodę z parasailingiem, zarezerwuj miejsca w tandemie, czyli miejsca dla dwóch osób. Jak omówiliśmy w naszym poście o parasailingu w tandemie, możesz siedzieć plecami do siebie lub obok siebie ze swoim partnerem. Nie chcesz stać od przodu do tyłu, jeśli planujesz romantyczną propozycję. Nie będziesz mógł zobaczyć swojego partnera ani dać mu pierścionka!

Przed dokonaniem rezerwacji parasailingu sprawdź dokładnie, czy usiądziecie obok siebie.

Płać za filmy i zdjęcia z podróży

Dzień parasailingu kosztuje średnio od 45 do 200 dolarów. Ponieważ jesteście we dwoje, wasza podróż będzie trochę droższa. Mimo to bądź gotów zapłacić dodatkowo za zdjęcia i filmy z Twojej przygody z parasailingiem. Firma parasailingowa może uchwycić ten moment, w którym odsłaniasz pierścionek i zaskoczyć swoją przyszłą narzeczoną! To wspomnienie, które będziesz chciał zatrzymać na zawsze.

Wiemy, co myślisz. Nie możesz po prostu zabrać ze sobą telefonu i zrobić kilka zdjęć? Tak, ale pomyśl, jak blisko będziesz siedział ze swoim partnerem. Podczas parasailingu w tandemie nie możecie całkowicie rozłożyć ramion bez uderzania się nawzajem. Właściwie nie możesz rozłożyć ramion do połowy. Jest blisko. Nie dostaniesz takich zdjęć, jakie chcesz.

Załóżmy, że przymocowałeś GoPro do głowy, co robią niektórzy parasailerzy. W sytuacji takiej, jak oświadczyny, otrzymujesz tylko punkt widzenia swojej narzeczonej, a nie twój. Ty też jesteś częścią tej pary, więc zasługujesz na to, by cię zobaczyć.

Nie oznacza to, że nie powinieneś filmować na GoPro, jeśli chcesz, ale popisz się profesjonalnym materiałem od firmy zajmującej się parasailingiem. Gdy to zobaczysz, będziesz zadowolony, że to zrobiłeś.

Poinformuj kapitana o swoich planach, zanim wyruszysz

To jedna z najważniejszych części procesu, więc proszę, nie zapomnij o tym. Kapitanowie parasail są przyzwyczajeni do radzenia sobie z propozycjami, ale nie mogą wiedzieć, że chcesz oświadczyć się swojemu partnerowi, jeśli nic o tym nie mówisz.

Nie możesz też czekać, aż wzniesiesz się w powietrze lub zaczniesz przygodę z parasailingiem. Do tego czasu jest już za późno. W tym momencie naprawdę możesz komunikować się tylko za pomocą sygnałów ręcznych.

Sugerujemy, abyś to zrobił. W dniu rejsu parasailingowego przyjedź tam trochę wcześnie. Poproś o rozmowę z kapitanem lub kimś, kto może cię z nimi skontaktować, ale nie traktuj tego w sposób oczywisty. Kiedy połączysz się z kapitanem, wyjaśnij mu, że chciałbyś się oświadczyć. Kapitan powinien być więcej niż chętny do przyjęcia ciebie.

Niektórzy kapitanowie parasail mogą przedłużyć jazdę trochę dłużej, abyś miał więcej czasu na pokonanie nerwów i zadanie pytania. Kapitan i jego załoga będą również pierwszymi, którzy pogratulują wam dwóm, gdy wylądujecie na twardym gruncie.

Przechowuj pierścionek w bezpiecznym, suchym i dostępnym miejscu

Poświęciłeś dużo czasu i uwagi na wybór odpowiedniego pierścionka dla swojego partnera i nie było to tanie. Chroń pierścionek jak wielką inwestycję, umieszczając go w bezpiecznym miejscu, dopóki nie będziesz go potrzebować.

To, co ubierzesz podczas parasailingu, zależy od Ciebie. Niektórzy parasailers wybierają stroje kąpielowe, ponieważ po powrocie na suchy ląd chcą spędzić resztę dnia na plaży. Inni parasailerzy noszą ubrania, ponieważ tak naprawdę nie mokniesz podczas parasailingu, chyba że chcesz.

Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na strój na co dzień, czy strój kąpielowy, potrzebujesz kieszeni, która pomieści pudełko na pierścionek. Najlepiej, jeśli kieszeń jest zapinana na zamek błyskawiczny, dzięki czemu nie musisz się martwić, że pudełko wyślizgnie się z otwartej kieszeni.

Czy to trochę niewygodne, gdy trzeba rozpiąć kieszeń, aby wyciągnąć pierścionek, gdy nadejdzie wielka chwila? Tak, ale to najlepsza droga do zabezpieczenia pierścionka!

Dostosuj się do uczucia parasailingu

Prawdopodobnie nie jesteś pierwszym paralotniarzem, jeśli wpadłeś na pomysł, by oświadczyć się w powietrzu. To powiedziawszy, w zależności od firmy, przez którą lecisz, a także warunków pogodowych tego dnia, za każdym razem, gdy lecisz na parasailing, jest trochę inaczej. Ten czas jest zupełnie inny, ponieważ masz trzepoczące motyle w żołądku.

Będziesz się denerwować proponując, ale poświęć trochę czasu podczas wznoszenia się na parasailing, aby trochę się uspokoić. Ćwicz głębokie oddychanie lub po prostu obserwuj spokojne fale oceanu przez kilka minut. Pamiętaj, że nie musisz proponować pierwszych dwóch minut przebywania na niebie. Większość lotów na parasailingu trwa co najmniej godzinę, więc daj sobie trochę czasu na przygotowanie.

W międzyczasie staraj się grać tak fajnie, jak to tylko możliwe. Nie chcesz informować partnera, że ​​masz zamiar się oświadczyć, ponieważ zachowujesz się wyjątkowo nerwowo lub pobudliwie. Jednak czasami łatwiej to powiedzieć niż zrobić, wiemy!

Pewną ręką wyciągnij pierścień i zaproponuj

OK, nadchodzi moment, o którym marzyłeś. Czas się oświadczyć. Pierścionek będzie w kieszeni zapinanej na zamek, być może tej znajdującej się po przeciwnej stronie strony najbliższej partnerowi. Umożliwi to subtelne, ale płynne rozpięcie kieszeni i odzyskanie pudełka na pierścionek.

Musimy powiedzieć tak: nie można tu mieć drżących dłoni ani palców maślanych. Jesteś na wysokości 500 stóp, a wszystko, co jest pod tobą, to ocean, który łapczywie połknie pierścień, jeśli wyślizgnie się z twoich palców. Jeśli ręce ci się trzęsą, weź kilka głębokich oddechów, aż poczujesz się trochę bardziej zrelaksowany.

Nie można uklęknąć na jedno kolano, oświadczając się na parasailu – oczywiście – ale i tak nie wszystkie kobiety przejmują się takimi rzeczami.

Z pierścionkiem w ręku zwróć się do swojego partnera i powiedz to, co wydaje się dla was najbardziej naturalne. Być może to długa, romantyczna przemowa, a może po prostu zadajesz pytanie wprost. To twoja propozycja, więc rób co chcesz!

Załóż pierścień na palec partnera i nie upuszczaj go!

Twój partner powiedział tak i wy dwoje zamierzacie się pobrać! Teraz nadszedł czas, aby wsunąć im pierścionek na palec. Czujesz się o wiele lepiej po usunięciu propozycji, ale nie pozwól, aby twoja nerwowa energia spowodowała, że ​​teraz zgubisz pierścionek. Przyciągnij rękę narzeczonej blisko swojej i wsuń pierścionek na jej palec. W ten sposób jest mniej okazji do porzucenia tego.

Następnie usiądź wygodnie i ciesz się resztą lotu parasail jako zaręczona para. Kiedy wylądujesz, będziesz mieć wielu przyjaciół i rodzinę, z którymi możesz zadzwonić lub odwiedzić, aby podzielić się dobrą nowiną. To dopiero początek tego bardzo ekscytującego czasu!

Końcowe przemyślenia

Oświadczanie się partnerowi na parasail jest super romantyczne i trochę bardziej intymne niż robienie tego na wypełnionym stadionie sportowym lub w zatłoczonej restauracji. Tylko wy dwoje w powietrzu i tysiące mil oceanu pod wami. Co może być lepszego niż to?

Teraz, gdy już wiesz, jak oświadczyć się podczas parasailingu, chcemy tylko podkreślić, jak ważne jest trzymanie pierścionka bezpiecznie w kieszeni i nieupuszczanie go. To największe ryzyko podczas parasailingu setki stóp nad oceanem, ale w tym przypadku powiedzielibyśmy, że ryzyko jest znacznie mniejsze niż nagroda!