Jak działa samopompująca podkładka do spania?

Karimata to niezbędny sprzęt do użytku na zewnątrz. Ta podkładka do spania jest zwykle stosowana w namiocie kempingowym, wypoczynku na świeżym powietrzu i różnych zajęciach na świeżym powietrzu. Jest to wygodny materiał do spania, który jest trwały. Bez wątpienia samopompująca podkładka do spania ułatwia spanie na zewnątrz bez żadnych trudności. Omówmy, jak działa samopompująca podkładka do spania wraz z kilkoma projektami.

Używając tej podkładki, nie wiesz, jaka jest różnica między tymi podkładkami a twoimi łóżkami w domu. Podpaski wymagają dbania o nie, mimo że są wytrzymałe na wiele lat. Jeśli szukasz doświadczenia na kempingu na świeżym powietrzu, samopompująca podkładka do spania powinna być jej istotną częścią, aby czuć się komfortowo i dobrze.

Jakie są najlepsze samopompujące podkładki do spania?

1. Karimata Ryno Tuff

Najlepiej nadaje się na kemping!”

Niezawodny wybór

Karimata Ryno Tuff

Główne cechy

 • Można go łatwo złożyć, Po spakowaniu: wysokość: 17 cali,
 • Napompowana długość: 75 cali, szerokość: 24 cale
 • Wygodne do spania, grubość: 2 cale
 • Jest dobrze izolowany i łatwy do napompowania

Samopompowanie

Ten zestaw podkładek zawiera samopompującą podkładkę do spania i bezpłatną poduszkę kempingową. Jest to duża i wygodna karimata. Oprócz samopompowania możesz wdmuchać więcej powietrza do poduszki przez zawór.

Lekka karimata

Jest to wygodna podkładka do spania na przygody na świeżym powietrzu, takie jak kemping w samochodzie. Co więcej, jest to lekka podkładka do spania.

Cons

Poduszka jest śliska Nadwaga: 4 funty (z poduszką)


2. Podkładka na plecak Therm-a-Rest Polite Plus

Najlepiej nadaje się na kemping!”

Niezawodny wybór

Therm a Rest Polite Plus Backpacking Pad

Główne cechy

 • Dobry na kemping podczas upałów
 • Długość: 77 cali, szerokość: 25 cali
 • Lekki (31 uncji)
 • Nie drogie

Łatwy do napompowania

Jest to podkładka do spania o lekkiej jakości. Bardzo łatwo się pakuje i kompresuje. To produkt, który warto wybrać, jeśli szukasz lekkiej karmy do spania, która jest warta swojej ceny. To także dobry wybór dla wczasowiczów, którym zależy na redukcji wagi.

Czytać  10 błędów pieszych często popełnianych przez początkujących

Cons

 • Grubość 1,5 cala (co nie jest odpowiednie dla niektórych obszarów)
 • To nie jest dobre na zimną pogodę.

3. Ultralekka karimata Fox

Najlepiej nadaje się na kemping!”

Niezawodny wybór

Ultralekka karimata Fox

Główne cechy

 • Przystępna cena z dobrą izolacją
 • Łatwe do napompowania i łatwe do spakowania
 • Wygodna

Bardziej trwałe

Ta podkładka jest bardzo wygodna i samopompująca. Jest to podkładka o trwałej jakości, ponieważ jest to podkładka do spania odporna na zarysowania. To sprawia, że ​​jest to dobry wybór na każdą powierzchnię, na której chcesz się rozprowadzić. Jest to bardzo wszechstronna podkładka z dobrymi funkcjami, takimi jak ochrona przed zarysowaniami.

Więcej izolacji

Ta karimata to bardzo wygodna i wytrzymała karimata do spania. Jest to bardzo wygodna mata, która sprawdzi się w niezliczonych warunkach pogodowych. Ta karimata nie napełnia się ponownie po spakowaniu, ponieważ ma wielofunkcyjny zawór.

Jest to wygodna i wytrzymała podkładka. Nie jest to jednak dobry wybór do lekkiego pakowania.

Cons

 • Dodatkowe powietrze potrzebne do pełnej inflacji

Co oznacza podkładka samopompująca?

Jest to podkładka, która składa się z pianki izolacyjnej o otwartych komórkach i domieszki powietrza w komorze. Jest to przedłużona podkładka do pompowania, która jest również wykonana w taki sposób, że można ją łatwo złożyć do plecaka. Ta karimata znana jest z wyjątkowej jakości ciepła i wyróżnia się spośród wszystkich kategorii karimat. Jest to jeden z najtańszych podkładek do spania.

Ten rodzaj maty do spania jest używany głównie na kempingu samochodowym. Jest to dobry wybór na kemping samochodowy ze względu na swój rozmiar i wagę, co sprawia, że ​​spanie jest bardzo wygodne.

jak działa samopompująca podkładka do spania?

Jak działa samopompująca podkładka do spania?

Zwykle ta konkretna podkładka do spania ma otwartą komorę. Gdy wkładka jest złożona, ma tendencję do całkowitego ściskania, ale gdy się rozkłada, pianka ma tendencję do rozszerzania się i rozszerzania. Karimata samopompująca ma zdolność samopompowania ze względu na swoją konstrukcję. Powietrze dostaje się z perforowanych otworów materaca, a następnie nadmuchuje. Rurka byłaby zamknięta, aby zapobiec ucieczce powietrza podczas snu.

Czytać  Przewodnik po ekspedycji: 5 sprzętu do przetrwania w niskich temperaturach

Karimatę można regulować pod kątem twardości i grubości, co zapewnia komfortowy sen. Aby podkładka została wystrzelona, ​​konieczne jest napełnienie rurki powietrzem przez usta. Karimatę można regulować w zależności od wybranego materaca; czy lubisz spać na miękkiej czy grubej pianie. Po przebudzeniu rurkę należy otworzyć i złożyć lub ścisnąć, aby umożliwić ujście powietrza.

W przypadku awaryjnej naprawy nakładki dostarczane są z narzędziami naprawczymi. Karimata może zostać porysowana lub uszkodzona z powodu powierzchni, na której je kładziesz lub podczas procesu rolowania na karimatach. Ich sprzęt na ogół musi mieć łatki, których można użyć do zamocowania podkładki. Można go użyć do zakrycia przebitych otworów i powierzchni.

Jak czyścić podkładkę do spania?

W celu konserwacji i czyszczenia podkładki należy wykonać następujący proces;

 • Wycieranie powierzchni spania ściereczką
 • Posyp wodą z detergentem
 • Dokładnie go wyczyść
 • Zmyj detergenty i wytrzyj je

Uwaga: Zamknąć zawór przed czyszczeniem, aby zapobiec przedostawaniu się wody do rurki.

Ile czasu zajmuje samopompująca podkładka do spania?

Napompowanie podkładki może potrwać kilka minut. Zależy to od grubości lub twardości podkładki. Może również zależeć od czasu kompresji. Podkładka może pompować się samoczynnie przez dłuższe godziny i nadal będzie płaska, ponieważ została w ten sposób przetworzona fabrycznie, ale z czasem będzie się łatwiej dostosowywać i pompować. Podkładka nie potrzebuje pompki do napompowania, wystarczy tylko otworzyć rurkę i rozszerza się zasysając powietrze do komory.

Mamy również większe poduszki, których napompowanie może zająć wiele godzin. Musisz otworzyć rurki z dwoma zaworami w celu przejścia powietrza do komory i zamknąć je po napełnieniu. Podczas procesu pompowania należy wyregulować każdy koniec podkładki, aby umożliwić bardzo łatwe rozszerzenie podkładki do spania.

Czy potrzebuję izolowanej podkładki do spania?

Izolowana podkładka do spania jest potrzebna do bardziej ciepłego i wygodnego snu podczas zajęć na świeżym powietrzu. Potrzebujesz ich do aktywności takich jak wędrówki z plecakiem, kempingi samochodowe i kempingi w warunkach pogodowych. Ta izolowana podkładka ma ważne cechy, aby dobrze wypoczywać na świeżym powietrzu, gdy nie ma Cię w domu. To może sprawić, że poczujesz się komfortowo i nie będziesz znać różnicy między łóżkiem w mieszkaniu.

Czytać  Piesze wycieczki: idealna randka dla par żądnych przygód

Na kempingu zimowym wymagana jest izolowana podkładka do spania, ponieważ zawiera piankę o zamkniętych komórkach, która utrudnia przebicie. Również latem ocieplana podkładka może być używana jako niezbędny sprzęt kempingowy, aby zapewnić komfortowy sen.

Ta podkładka ma wiele zalet, niektóre z nich to:

Plusy

 • Znany z wygody
 • Utrzymuje ciepło
 • Trwa długo
 • Przystępna cena
 • Łatwo przenośny

Cons

 • Może zostać przedziurawiony ostrymi przedmiotami, co może prowadzić do wycieku.
 • Delikatny

Wniosek

Mata do spania w laboratorium Outdoorsman

Aby mieć dobre wrażenia z biwakowania, zdecydowanie powinieneś zainwestować w najlepszą konstrukcję samopompującą karimatę. Z pewnością zapewni Ci komfort snu podczas aktywności na świeżym powietrzu. Bez wątpienia podkładka do spania Outdoorsman Lab to niedrogi projekt, który można łatwo zapakować do transportu.

Stanowi mocny dodatek piany i powietrza, który stanowi dobrą izolację dla kamperów. Otwarta komórka, jak wspomniano wcześniej, ułatwia opuszczenie rury przez powietrze i zapakowanie do transportu. Posiada również kompaktową ochronę dla każdego rodzaju podłoża i utrzymuje ciężar użytkownika. Jeśli nie jest przebity lub perforowany, nie ma ryzyka przedostania się wody do komory.

Niezależnie od tego, czy jesteś stary, czy gruby, powinieneś móc używać tej samopompującej podkładki do spania dostosowanej do twojego poziomu, jak chcesz. Nie powoduje bólu ani bólu ciała po przebudzeniu. Jest to produkt o dobrej reputacji i przystępnej cenie. Jest również stworzona na zimne noce dzięki dobrze izolującej piankowej podkładce. Podczas snu zapewnia komfort i ciepło przez całe zimne noce.