Ile kosztuje pomoc młodzieżowa?

Zestawy młodzieżowe są zwykle znacznie tańsze niż ich odpowiedniki obok siebie dla dorosłych ze względu na mniejsze silniki, mniejszą moc i mniejszy rozmiar. W zależności od producenta i stylu pojazdu, zestawy młodzieżowe kosztują od 1000 do 5500 USD.

Rzadko znajdziesz obok siebie młodzież za 6000 dolarów lub więcej. Możesz osiągnąć taką cenę, jeśli kupisz różne akcesoria do swojego side-by-side, ale jest to typowe dla każdego pojazdu terenowego, który kupujesz dla młodzieży lub dorosłych.

Obok siebie stały się integralną częścią świata Powersports. Tam, gdzie kiedyś rządziły pojazdy ATV, obok siebie pchają się one na sam szczyt i naprawdę szturmem zdobywają rynek.

Ponieważ coraz więcej firm Powersports produkuje obok siebie, aby być na bieżąco i podążać za tym rosnącym trendem, konsumenci wzywają nie tylko do szybkiej zabawy obok siebie i ich rodzin, ale także do czegoś, co ich dzieci mogą jeździć samodzielnie.

Jeśli jesteś zaznajomiony z ekonomią, konsumenci dyktują rynek, więc ludzie pytani o pomoc młodych ludzi, a różne firmy, takie jak Polaris i Hisun, odpowiedzieli na wezwanie.

Młodzież obok siebie to świetny sposób, aby pomóc nowemu młodemu kierowcy znaleźć się obok siebie i ogólnie w Powersports i móc to robić w inteligentny i bezpieczny sposób.

Dorośli obok siebie zwykle mają duże silniki od 250 cm3 i więcej, które mogą mieć trochę mocy i pojazdu do obsługi dla małego dziecka, nie wspominając już o tym, że nie jest to najbezpieczniejszy pomysł ani sposób na nauczenie dziecka.

Pojazdy obok siebie dla młodzieży są znacznie mniejsze w porównaniu do swoich odpowiedników dla dorosłych i mają różne funkcje, które umożliwiają rodzicielską kontrolę nad pojazdem w celu zarządzania, mocy, prędkości i innych czynników towarzyszących.

Istnieją nawet opcje obok siebie dla małych dzieci, jeśli chcesz zacząć uczyć swoje dzieci w tak młodym wieku. Więc bez względu na wiek, w jakim chcesz zacząć, zazwyczaj istnieje jakaś forma pracy obok siebie, która może więcej niż zaspokoić Twoje potrzeby.

W związku z tym przyjrzyjmy się niektórym z różnych zestawów młodzieżowych, które są obecnie dostępne na rynku, aby uzyskać lepsze wyobrażenie o tym, co jest dostępne i które obok siebie mogą być najlepiej dopasowane dla Ciebie i Twojego dziecka.

Maluch obok siebie

Nie będę zagłębiać się w szczegóły na temat rozmiarów malucha obok siebie. Zazwyczaj nawet nie wspominałbym o nich, ale ponieważ ten artykuł dotyczy konkretnie młodzieży obok siebie, a małe dzieci są dzisiejszą młodzieżą, krótko o tym wspomnię.

Na rynku dostępnych jest wiele różnych opcji dla małych dzieci obok siebie. Większość z nich to nazwy niemarkowe, które nie są widoczne w większych Powersports, a dokładniej w świecie side-by-side.

Te „obok siebie” można było w najlepszym razie uznać za elektryczne gokarty. Chociaż są one sprzedawane jako obok siebie, są bardziej podobne do małych jeepów barbie, które można znaleźć w okolicy.

Chociaż kilka z tych pojazdów oferuje możliwości 4×4, są one bardzo ograniczone pod względem miejsca, w którym mogą być używane, i zazwyczaj są wykonane z twardego, wytrzymałego plastiku i są zasilane bateryjnie.

To ma sens, że te pojazdy są jednak tak słabe, głównie dlatego, że nie zalecałbym maluchowi prowadzenia czegokolwiek zasilanego akumulatorem większym niż 24-woltowy. Zwłaszcza nic, co jest zasilane gazem.

Biorąc to wszystko pod uwagę, istnieją opcje, na które możesz spojrzeć, więc spójrzmy na jedną.

Ostrze XR 4×4 UTV Ride On Side X Side RC: 497,99 USD

Jak na to, co to jest i jest przeznaczone dla małych dzieci, ten zestaw obok siebie naprawdę wygląda fajnie. Jeśli chcesz, aby Twój maluch mógł jeździć własnym pojazdem i fajnie to robić, to polecam ten pojazd.

Podczas gdy większość z tych mniejszych obok siebie wygląda dość kiepsko i nie ma w nich prawdziwego charakteru, ten faktycznie ma. Blade XR faktycznie ma zdolność 4WD i ma zawieszenie o długim skoku. Dzięki temu maluch będzie w stanie przejść przez mniejsze wyboje i skały bez zbytniego wysiłku.

Blade XR ma 20-calową skórzaną wkładkę na siedzenie, a także gniazdo AUX/MP3, dzięki czemu Twoje dziecko może nawet słuchać muzyki, gdy chodzi po podwórku lub na kempingu.

Ten side-by-side jest również wyposażony w pilota zdalnego sterowania, dzięki czemu Ty, rodzic, możesz mieć pełną kontrolę nad pojazdem, dzięki czemu Twoje dziecko nie jeździ tam, gdzie nie powinno, i może pozostać bezpieczne i poza niebezpieczeństwem.

Pojazd jest wyposażony w opcję bezpieczną w przypadku awarii, dzięki czemu jeśli side-by-side znajdzie się poza zasięgiem pilota, pojazd wyłącza się, dopóki nie znajdzie się ponownie w zasięgu pilota. Na pilocie znajduje się również przycisk zatrzymania awaryjnego, dzięki czemu możesz natychmiast zatrzymać pojazd, gdy pojawi się niebezpieczeństwo.

Poza tym kontroler daje rodzicom możliwość kontrolowania prędkości pojazdu.

Tak więc wyposażony w 9-calowy prześwit, akumulator 12 V, napęd na 4 koła i zawieszenie o długim skoku, Twój maluch może nosić ze sobą Blade XR w wielkim stylu.

Młodzież obok siebie

Wchodząc w większe „młodzieżowe” side-by-side, mamy kilka side-by-side, które są napędzane gazem, a zatem mają nieco większą moc, prędkość i moment obrotowy w porównaniu do side-by-side wielkości malucha. boki.

Większość z wymienionych tutaj stron obok siebie byłaby przeznaczona dla dzieci w wieku 10+. Istnieje kilka różnych firm, które oferują młodzież obok siebie, te, na które przyjrzymy się tutaj, to Polaris i Hisun.

Co zaskakujące, Can-Am nie oferuje żadnego młodzieżowego stylu obok siebie, podobnie jak Kawasaki, Yamaha czy Honda. Tak więc wiele znanych firm liczy na to.

Poza Polarisem, wiele młodzieżowych produktów obok siebie jest sprzedawanych przez mniej znane zagraniczne firmy z Chin i tym podobne. Moim zdaniem, chociaż Polaris i Hisun oferują obecnie najlepsze zestawy młodzieżowe pod względem jakości i ceny.

Polaris

RZR 170 EFI: 5 299 USD

RZR 170 EFI ma napęd na 2 koła i silnik o pojemności 168 cm3, który może rozpędzić się do około 25 mil na godzinę. Nie musisz się jednak martwić, ponieważ ma ustawienia prędkości, więc rodzic może zdecydować, jak szybko pojazd może jechać w zakresie od 10 do 25 mil na godzinę.

RZR 170 znajduje się 6 cali nad ziemią i ma szerokość 48 cali, więc jest to stosunkowo mały pojazd. Ma ochronną klatkę bezpieczeństwa, regulowane siedzenia, a także siatki zabezpieczające wokół drzwi i mocne pasy bezpieczeństwa.

Polaris jest również na tyle miły, że zawiera 2 standardowe kaski młodzieżowe i treningową płytę DVD przy zakupie pojazdu, aby pomóc dziecku dobrze zacząć.

Ranger 150 EFI: 5 499 USD

Ranger 150 EFI jest moim zdaniem tylko trochę chłodniejszy niż RZR 170. Ma te same funkcje ochrony rodzicielskiej, ale nieco wzmocnione. Dzięki Ranger możesz mieć funkcję geo-ogrodzenia z telefonu.

Oznacza to, że możesz ustawić pewien obszar, który może podróżować Ranger, powiedzmy obwód twojego domu, a pojazd nie będzie mógł podróżować nigdzie poza ten obwód, który ustawiłeś. W tej samej aplikacji możesz kontrolować ograniczenie prędkości pojazdu i uruchamiać chroniony hasłem, aby Twoje dziecko nie mogło nawet uruchomić pojazdu bez Twojej zgody.

Ranger 150 ma silnik o pojemności 150 cm3, nieco mniejszy niż RZR 170, a także jest wyposażony w napęd na 2 koła. Ranger ma wyższy prześwit, chociaż ma 8 cali, a także ma skrzynię ładunkową, która może pomieścić 50 funtów rzeczy.

Hisun

Strajk 250: 5199 USD

Ze wszystkich wymienionych obok siebie, wierzę, że Hisun ma najlepszy zwrot z każdej zainwestowanej złotówki, jeśli chodzi o młodzież obok siebie. To nie tylko uderza o 250 mniej pieniędzy niż RZR 170, ale zawiera o wiele więcej rzeczy.

Strike 250 ma również funkcje bezpieczeństwa rodzicielskiego dla prędkości i podobnie jak RZR i Ranger, jednak Strike 250 jest wyposażony w dach, przednią szybę, drzwi i 2500-funtową wciągarkę z syntetycznej liny.

Strike 250 ma napęd na 2 koła, podobnie jak modele młodzieżowe Polaris, i ma niezależne podwójne zawieszenie z przednim i tylnym ramieniem A. Ma pojemność skrzyni ładunkowej 50 funtów i ma 8-calowy prześwit.

Sektor 250: 5 599 $

Sector 250 to wersja Polaris Ranger firmy Hisun. Ma silnik o pojemności 229 cm3, więc jest nieco większy niż Ranger 150, nie ma też żadnych funkcji geofencingu, które ma Ranger, ale ma wszystkie te same dołączone akcesoria, które ma Strike 250.

Pojemność skrzyni ładunkowej jest większa niż Ranger, choć przy pojemności 110 funtów, Sektor ma 8-calowy prześwit, taki jak Strike 250 i konkurencyjne modele Polaris.

Istnieje wiele innych modeli do wyboru dla młodzieży obok siebie, ale te wymienione tutaj są moim zdaniem najlepszymi na rynku. Pochodzą od zaufanych marek, które nieustannie dostarczają wysokiej jakości produkty za uczciwą cenę.

Bez względu na to, od kogo zdecydujesz się kupować, upewnij się, że dołożysz należytej staranności w badaniu produktu i bądź bezpieczny, gdy pozwalasz swoim dzieciom wyjść i obsługiwać takie maszyny.