Idealne miejsca do jazdy na sankach w pobliżu Nashville?

Chociaż większość ludzi kojarzy Tennessee tylko z kojącymi temperaturami, zdziwiłbyś się, jaka pogoda może wiać! Według państwowego źródła wiadomości Tennessee, w 2021 roku stan ten miał 5,2 cala śniegu przez cały rok. Chciałbyś pojeździć na sankach po Nashville następnym razem, gdy śnieg pokryje krajobraz, ale gdzie?

Oto kilka polecanych miejsc do jazdy na sankach w pobliżu Nashville:

  • Pole golfowe Shelby
  • Tuż przy 1-840 na zjeździe Almaville Road w Murfreesboro
  • Wejście do MTSU
  • Sevier Park
  • Fannie Mae Dees Park
  • Warner Parks
  • Wzgórze kolejki górskiej między Hickory Valley a Brook Hollow Roads
  • Park Cedar Hill
  • Kapitol

Nie znasz wszystkich tych niesamowitych miejsc na sankach w Nashville? Będziesz do czasu, gdy skończysz czytać. Przejdziemy miejsce po miejscu i wyjaśnimy, dlaczego każde z nich jest warte odwiedzenia przynajmniej raz, aby przeżyć niesamowite emocje na sankach!

9 wspaniałych miejsc do jazdy na sankach Nashvillians polecają

Pole golfowe Shelby

Naszą listę zaczyna się od pola golfowego Shelby w Shelby Park. Sam park ma wiele świetnych miejsc do zjeżdżania na sankach, ale pole golfowe Shelby jest najlepiej ocenianym obszarem wśród mieszkańców.

Dlaczego? Cóż, to pole golfowe! Oznacza to mnóstwo pofałdowanych, pochyłych wzniesień, które zapewnią mnóstwo zabawy podczas jazdy na sankach. Wzgórza nie są tak strome, żeby dzieci bały się jeździć, więc pole golfowe Shelby jest miejscem przyjaznym rodzinom.

Poza tym zjeżdżanie na sankach ze wzgórz jest uważane za tradycję wśród Nashvillian. Niezależnie od tego, czy jesteś nowy w Nashville, czy tylko odwiedzasz, możesz poznać trochę jego kultury podczas jazdy na sankach w tej części Shelby Park.

2021 Fatherland Street, Nashville, TN 37206 | 615-862-8474

Tuż przy zjeździe z Almaville Road 1-840 w Murfreesboro

W pobliżu Nashville w Murfreesboro znajduje się mały odcinek drogi od zjazdu I-840 na Almaville Road. Ziemia tutaj ma od 37,25 do 43,76 akrów, w zależności od tego, kogo zapytasz, ale tak czy inaczej, powiedzielibyśmy, że obszar jest bardzo rozległy. To sprawia, że ​​dobrze nadaje się do jazdy na sankach.

Podobnie jak w przypadku pola golfowego Shelby, stoki tutaj nie są intensywne, więc możesz bezpiecznie zabrać dzieciaki. Co więcej, to mało znane miejsce do zjeżdżania na sankach z pewnością przyciągnie mniej tłumów niż wiele innych miejsc na tej liście, o których będziemy rozmawiać.

To powiedziawszy, ziemia tutaj zmieniła właściciela na przestrzeni lat, więc to, czy wolno ci jeździć na sankach po tej części zjazdu Almaville Road, zależy od decyzji właściciela. Poza tym, mimo że nie jeździsz na sankach w pobliżu nadjeżdżających pojazdów, nadal chcesz zachować wiele środków ostrożności, gdy jeździsz tutaj w porównaniu do parku.

Wejście do MTSU

MTSU, jeśli nie znasz, jest skrótem od Middle Tennessee State University, jednego z najbardziej cenionych uniwersytetów w stanie. Oprócz edukacji Tennesseans szkoła jest również popularnym miejscem do jazdy na sankach.

Podobnie jak wiele uniwersytetów w całym kraju, MTSU zamyka się w grudniu i otwiera ponownie pod koniec stycznia na początku semestru wiosennego. Jeśli zabierzesz przyjaciół lub rodzinę na sanki między tymi dwoma miesiącami, szkoła stanie się miastem duchów.

Oczywiście jest to idealne miejsce do zjeżdżania na sankach, nawet gdy wszystkie dzieciaki z college’u wrócą do domu, więc nie będziesz jedynym domem, który wpadnie na ten pomysł. Jednak przynajmniej będziesz wiedział, że twoje dzieci będą dzielić stoki z innymi w ich wieku, a nie ze studentami.

Jeśli Nashville ma późną zimę, możesz nadal jeździć na sankach na terenie MTSU, ale nie jest złym pomysłem, aby najpierw zadzwonić lub wysłać e-mail do szkoły, aby się upewnić. Tak późno w sezonie, z pewnością jeździłbyś na sankach z dzieciakami z college’u.

W całym kampusie wzgórza MTSU są idealne dla saneczkarzy w każdym wieku i na każdym poziomie zaawansowania. Jeśli chcesz mieć bardziej strome wzgórze, spróbuj tego na Greek Row. To nie zawiedzie!

1301 East Main Street, Murfreesboro, TN 37132 | 615-898-2300

Sevier Park

Punkt orientacyjny społeczności, Sevier Park w Nashville to piękny park publiczny z zabytkami, centrum społeczności, ścieżkami spacerowymi, płynącym strumieniem i mnóstwem zieleni.

Cóż, do czasu zimy, to znaczy, kiedy w parku i reszcie Nashville spadnie śnieg. Wtedy Sevier Park zamienia się w zimową krainę czarów! Ponieważ będzie zbyt zimno i śnieżnie, aby korzystać ze sprzętu do zabawy, poćwicz dzieci, jeżdżąc na sankach w tym ukochanym parku.

W zatłoczonym miejscu, takim jak to, obowiązują podstawowe zasady etykiety na sankach. Zachowaj dużą swobodę między sobą a innymi saneczkami. Aha, i uważaj na drzewa, bo w tym parku jest ich dużo!

3021 Lealand Lane, Nashville, TN 37204 | 615-862-8466

Fannie Mae Dees Park

Park Fannie Mae Dees, kolejna podstawa Nashville, słynie z rzeźby smoka, która otacza park. Smok jest grywalny, a dzieci będą się na niego wspinać lub ukrywać pod nim na wiele godzin rozrywki.

Ale kiedy śnieg pokrywa krajobraz (w tym słynną rzeźbę smoka), co jeszcze można tutaj zrobić? Oczywiście sanki!

Małe, ale przyjazne dzieciom wzgórza w Fannie Mae Dees Park pomogą Twoim dzieciom oprzeć się pokusie czołgania się po ośnieżonym posągu smoka, co może być niebezpieczne. Jeszcze lepsze jest to, że park jest zwykle otwarty do 22:00, więc Ty i dzieci możecie jeździć na sankach do syta.

2400 Blakemore Avenue, Nashville, TN 37212 | 615-862-8400

Warner Parks

Co jest lepsze niż jeden park? To byłyby oczywiście dwa parki!

Warner Parks obejmują Percy Warner Park i Edwin Warner Park. Oba są rzeczywiście oddzielnymi parkami, ale oba są zarządzane przez te same parki i stowarzyszenie rekreacyjne; w ten sposób łączą się razem.

Ponieważ liczą się jako jeden park, łącznie mają łącznie 3100 akrów przestrzeni do zabawy, zwiedzania i – zimą – jazdy na sankach. Pole golfowe na terenie jest dobrym miejscem do jazdy na sankach, podobnie jak trasa do biegania na nartach, a nawet niektóre szlaki turystyczne.

50 Vaughn Road, Nashville, TN 37221 | 615-862-8555

Wzgórze kolejki górskiej między Hickory Valley i Brook Hollow Roads

Szukasz bardziej ekscytującego doświadczenia na sankach w Nashville niż miejsca, które prezentowaliśmy do tej pory? W takim razie mamy dla Ciebie miejsce!

Pozwól nam przedstawić Ci to, co znane jest jako Wzgórze Rollercoaster. To miejsce znajduje się pomiędzy Hickory Valley Road i Brook Hollow Road. To nie jest kolejna droga Nashville, ponieważ Rollercoaster Hill ma dość stromy spadek.

Oto film, który pokazuje, jak strome mówimy. Teraz możesz sam przekonać się, dlaczego nazywa się Wzgórze Rollercoaster!

Ponieważ zarówno Hickory Valley, jak i Brook Hollow Roads są otwarte dla publiczności, w tym podczas imprez śnieżnych, należy jeździć na sankach tylko wtedy, gdy na drodze jest niewielki ruch. Zawsze dawaj również pierwszeństwo samochodom.

Park Cedar Hill

W północnej części Nashville znajduje się park Cedar Hill. Jeśli nigdy nie byłeś, jest to miejsce, na które możesz przeznaczyć później w tym roku, zwłaszcza jeśli masz dzieci. Plac zabaw jest znacznie większy niż to, co można zobaczyć w przeciętnym parku w Nashville, więc warto odwiedzić go wiosną.

Oczywiście zimą, kiedy sprzęt metalowy jest zbyt zimny, aby na nim grać, dużo bardziej będziecie dbać o ilość otwartej przestrzeni. To obfituje w Cedar Hill Park.

W chłodniejszych temperaturach staw w parku może zamarznąć. Chociaż kuszące może być zjeżdżanie ze wzgórz przylegających do dużego stawu lub granie w hokeja na zamarzniętej wodzie, nie polecamy tego! Przecież lód zwykle nie wymaga dużego ciężaru, żeby pękł.

860 Old Hickory Boulevard, Madison, TN 37115 | 615-865-1853

Kapitol

Zgadza się, Tennessee ma swój własny Kapitol, a ten obszar Nashville to kolejne świetne miejsce na sezonowe przyjemności. Gdy tylko spadnie śnieg w tej części miasta, mieszkańcy zwykle wybiegają na zimowe zajęcia, takie jak jazda na łyżwach, sankach i snowboardzie.

Wzgórze na słynnym Kapitolu jest dość strome, co stanowi dobre ostrzeżenie. Nie oznacza to, że dzieci nie będą próbowały zjeżdżać na sankach, ale jeśli twoje własne dzieci denerwują się tym samym, spróbuj zamiast tego mniejszego, lokalnego parku.

Dla nastolatków szukających wrażeń w śnieżny dzień, wzgórza na Kapitolu są nie do pobicia. Nawet dorośli nie mogą się oprzeć zabawie!

Końcowe przemyślenia

Nashville, będąc w Tennessee, może nie słynie z tego, że pada w tony śniegu, ale kiedy temperatury spadają, miejscowi wiedzą, gdzie się udać, by spróbować jazdy na sankach. Teraz dzięki tej liście Ty też. Baw się i bądź bezpieczny!