Hamilton Pool Zachowaj szlaki i dlaczego musisz iść?

Znaczenie i zalety Hamilton Pool i Hamilton Pool Preserve

Wędrówka to czynność, która oferuje nie tylko ekscytujące chwile, ale także wiele korzyści zdrowotnych dla miłośników spędzania czasu na świeżym powietrzu. Jeśli chcesz spędzić wspaniały moment z rodziną, Hamilton Pool Preserve to jedno z miejsc, które możesz odwiedzić podczas pieszych wędrówek i przygód. Basen znajduje się zaledwie 45 minut jazdy od Austin. Hamilton Pool Preserve to naturalny, samoistny zbiornik wodny otoczony inteligentną formacją skalną, która sprawia, że ​​wygląda jak nowoczesny stadion lub amfiteatr. Ze wspaniałej formacji skalnej wypływa 50-metrowy wodospad dostarczający wodę do basenu.

Odwiedzający mogą pływać i biegać wokół wodospadu. Hamilton Pool Preserve jest tak wspaniałym miejscem, w którym możesz spędzić wakacje. Jest kilka rzeczy, które pomogą Ci złapać zabawę w Preserve.

Rezerwat Hamilton Pool

1. Szlaki turystyczne

Na basenie znajduje się kilka szlaków turystycznych. Tuż obok basenu znajdują się dwa piękne szlaki, które prowadzą do przygody wokół basenu Hamilton. Wędrówka szlakiem Hamilton Pool to okazja do usłyszenia śpiewu niesamowitych ptaków, takich jak Pelikan, Golden Cheek i Cliff Swallows. Wędrówka szlakiem to szansa na panoramiczny widok na okolicę Hamilton i okazja do spotkania wielu cudów natury. Zwróć uwagę, że szlak Hamilton Pool jest stromy, a ścieżka jest trudna do pokonania. Zaleca się zabranie solidnych butów lub butów turystycznych.

2. Pływanie.

Pływanie to jeden z najlepszych sposobów, aby w pełni cieszyć się przygodą w basenie Hamilton. Basen jest kontrolowany przez ilość opadów, które występują w ciągu roku. Zwykle odwiedzający mogą pływać w basenie. Gdy ilość bakterii w basenie jest nadwyżka, aktywność pływania jest ograniczona. W okolicy nie ma ratownika ani oficera dyżurnego, więc pływacy pływają na własne ryzyko. Wiosną nie zaleca się kąpieli w basenie, ponieważ temperatura spadłaby znacznie poniżej punktu zamarzania. Minimalna temperatura, jaką może uzyskać basen, to około 50 stopni Fahrenheita.

3. Zwierzę domowe/zwierzęta

Bardzo smutnym aspektem działalności basenu jest ograniczenie zwierząt i zwierząt domowych. Basen Hamilton nie jest przyjazny dla zwierząt, dlatego zaleca się, aby trzymać zwierzę na parkingu lub w ogóle nie przyjeżdżać z nim. Więcej informacji na temat ograniczeń dotyczących zwierząt na stronie można znaleźć w przewodniku FAQ na temat zwierząt.

4. Wędrówki z przewodnikiem

Boisz się samotnie wędrować szlakiem basenu? Nie bój się. 1-godzinna wycieczka z przewodnikiem zapewni Ci ochronę. Masz okazję spacerować po starożytnym kanionie i nawiązać kontakt z różnorodnością życia roślinnego i zwierzęcego oraz niesamowitymi scenami geograficznymi. Wycieczka z przewodnikiem kończy się w grocie i często jest to godzinna wycieczka.

Witryna Hamilton Pool Preserve to wyjątkowy kawałek naturalnego piękna. Przypomina, jak inteligentna może być natura. Szlak turystyczny na basen to długa, skalna ścieżka, która kończy się nad rzeką Pedernales. Gatunki dzikich zwierząt w basenie są nie tylko przyciągające wzrok, ale także warte schwytania. Dlatego nigdy nie przychodź do tego wspaniałego pomnika bez aparatu. Możesz wiele stracić!

Czytać  Jak unikać węży podczas wędrówek

10 najlepszych szlaków turystycznych w pobliżu The Hamilton Pool Preserve

1 Hamilton Pool Trail

W samym sercu środkowego Teksasu znajduje się basen Hamilton. Ten mały i prosty basen bawił odwiedzających od początku istnienia człowieka. Tysiące ludzi rocznie odwiedza basen, ale tylko nieliczni wiedzą o wielkim, niezauważonym szlaku czającym się w jego granicach. Dla osób nie umiejących pływać najodpowiedniejszym sposobem na złapanie zabawy jest eksploracja szlaku. Szlak zaczyna się w Trailhead, a ścieżka schodzi głęboko do skrzyżowania T.

Prawa część skrzyżowania to część najczęściej podróżowana. Ta trasa prowadzi do potoku Hamilton, pięknego strumienia wpadającego do rzeki Pedernales. Podstawa potoku jest zakopana głęboko w kanionach, dzięki czemu atmosfera rzeki jest bardzo chłodna i orzeźwiająca. Idąc szlakiem na lewym skrzyżowaniu, zyskujesz wzniesienie o wysokości prawie 400 stóp. Idąc szlakiem po lewej stronie, znajdziesz fajne miejsce z dala od tłumu, aby odpocząć na chwilę.

2 Hrabstwo Travis

Hrabstwo Travis to rodzima roślinność w pobliżu basenu. Kilkadziesiąt lat temu ten kawałek ziemi został zakupiony od rodziny Reimera. Ziemia straciła swoją piękną roślinność kilkadziesiąt lat temu i podejmowane są wysiłki, aby przyspieszyć jej odbudowę. Zanim ziemia straciła swój smak, miała dziurę do pływania, która przyciągała nieograniczone tłumy, które prawie cieszyły się dziurą na śmierć. W dzisiejszych czasach turyści są ostrzegani, aby pozostawać na szlaku granicznym String i nie ingerować w wegetatywne odcinki szlaku.

3 Okna Rock

Window Rock to punkt orientacyjny w pobliżu basenu Hamilton. Skała okienna jest dość dużą dziurą w kilku dużych głazach, która tworzy mały tunel. Wodospad leży za tunelem. Podążanie tunelem to kolejne ekscytujące doświadczenie samo w sobie, ponieważ zapewnia piękny widok na wodospad na przeciwległym końcu tunelu.

4 Park stanowy Mckinney Fall

Park stanowy Mckinney Falls to dar przygód natury. To jedna z najbliższych rekreacji centra blisko Hamilton Pool Preserve. Park oferuje jedno z najbardziej rekreacyjnych doświadczeń na świeżym powietrzu. Mckinney Fall znajduje się w mieście Travis County, blisko takich znanych miejsc jak np. Austin. Najbardziej ekscytującą cechą parku jest połączenie Onion Creek i Williamson Creek. Istnieją nieograniczone tereny rowerowe i piesze do zwiedzania. W parku znajduje się kilka odmian dzikiej przyrody, takich jak jeleń z białym ogonem, szopy pracze i wiewiórki. Nic dziwnego, że co roku bawi tysiące odwiedzających.

5 Home Stad Trail

Szlak Homestead znajduje się w Mckinney Falls. Wędrówka szlakiem to okazja do podziwiania przepięknej scenerii Czerwonej Góry i uroczych widoków na jezioro Allatoona. Ta próba jest najdłuższa w okolicy. Patrząc w dół i dookoła szlaku znajdują się różne gatunki pięknej przyrody i zielone paprocie. Wędrówka wzdłuż konturów jeziora Allatoona to doświadczenie, którego prawdopodobnie nie zapomni w całym swoim życiu. Szlak jest oznaczony przez wiele dzikich zwierząt, takich jak jelenie, krokodyle, mamuty wodne i żaby.

Czytać  Jak prowadzić dziennik wędrówek

Inne fascynujące cechy to duże głazy, pagórki, piękne jezioro Allatoona i mnóstwo pięknych lasów. Szlak jest przyjazny zwierzętom. Możesz zabrać swojego ulubionego zwierzaka na spacer i wspólnie cieszyć się pięknymi widokami otoczenia.

6 Szlak schroniska skalnego

Jeśli chcesz wyjść z rodziną, Rock Shelter Trail to jedno z najpiękniejszych miejsc, w jakich możesz być. Szlak to jeden z fantastycznych terenów spacerowych w regionie. W przeciwieństwie do basenu Hamilton jest idealny do spacerów i obserwacji ptaków. Dostępne są miejsca kempingowe dla Twojej rodziny. Największą cechą tego szlaku jest wędrówka wodospadem.

To jest tylko mila spacerem od ridge-top przeciwpożarowej drogi dojazdowej. Równolegle do szlaku przepływa strumień pod skałą, który prowadzi do skalnego schronienia. Wędrówka po przewiewnym szlaku Rock Shelter to niesamowite przeżycie idealne na rodzinne spotkania. Na dnie źródła, obok małego lasu, w którym żyją różne żaby, znajduje się trasa. Ogromna część szlaku korzysta z koryt Creek, a po silnym zalewaniu może zostać zalana wodą.

7 Potok Cebulowy

Orion Creek znajduje się w McKinney Falls. Potok to długa pętla z utwardzonymi ścieżkami. Wędrówka jest stosunkowo łatwa ze względu na bardzo płynną ścieżkę i pobliskie obiekty kempingowe. Środowisko oferuje również wspaniałe panoramiczne widoki na miasto i zagęszczenie polnych kwiatów. Większość dzikich kwiatów w McKinney Falls jest dostępna w Orion Creek. Kwiaty są pięknie ułożone. Na szlaku jest dużo krzewów i drzew, które zasłaniają widok na otwarte pola.

Na chodniku znajdziesz kilka przyciągających wzrok i wspaniałych kwiatów. Powinieneś być ostrożny podczas ciągnięcia, ponieważ deptanie polnych kwiatów jest destrukcyjne. Często trwa to przez dłuższy czas, aby kwiat zregenerował się po uszkodzeniu. Upewnij się, że podczas robienia zdjęć pozostajesz na szlaku i nie skrzywdzisz kwiatów.

8 The WayPoint, McKinney Homestead Trail

Ten terenowy punkt orientacyjny jest wyjątkową pamiątką po domu McKinneya. Został zbudowany w 1840 roku. Jest to pomnik Thomasa McKinneya, który osiedlił się w regionie w połowie XIX wieku po opuszczeniu tego miejsca przez Indian Tonkawa. Sto lat później gospodarstwo McKinney zamienia się w park. Budynek został lekko wyremontowany, aby zapobiec zawaleniu. Na parkingu, który jest najdalej położonym parkingiem na szlaku, zaczyna się szlak zagrodowy. Ścieżka terenu ma duże skaliste wychodnie. Tysiące odwiedzających na całym świecie codziennie odwiedzało szlak i spowodowało ogromne szkody na skalistej ścieżce prowadzącej na szlak.

9 Górny Potok Cebulowy

Obszar ten jest również jednym z najlepszych terenów w rezerwacie Hamilton Pool. Jednak w przeciwieństwie do innych szlaków, ten teren turystyczny ma niewielkie lub żadne oficjalne uznanie. Podobnie wielu miłośników przygód nie jest w stanie przewidzieć swojego celu podróży. Szlak ten może prowadzić poza południową granicę parku. Możesz wędrować tym szlakiem, ale uważaj na drogowskazy uniemożliwiające dalszy ruch. Najlepiej jest wyjść i wrócić do Creek, gdy tylko zobaczysz takie drogowskazy, nie zdając sobie sprawy z niebezpieczeństwa, które nas czeka. Górny szlak Onion Creek jest nieoficjalny; wiele osób nie wędruje tym szlakiem. Możesz wędrować po torze, jeśli szukasz dzikich doświadczeń, ale obserwuj. Musisz uważać na niebezpieczeństwo. Nie jest jasne, co leży za Upper Onion Creek.

Czytać  11 wskazówek dotyczących wygodnych i bezpiecznych wędrówek zimą

Szlak pełen jest tajemniczych cudów. Są też duże skały z pięknymi falistymi wzorami. Te skały są bardzo ciche i wyglądają na zaczarowane. Już sam fakt, że możesz być jedynym podążającym tą trasą, już Cię przestraszy.

Szlak 10 Dolnych Wodospadów

Zagroda Lower Falls to kolejna alternatywa dla szlaku Hamilton Pool, który powinieneś zbadać. Szlak pętli ma wspaniały wodospad oceniany jako umiarkowany. Zwierzęta mogą również wędrować po tym szlaku, abyś mógł zabrać ze sobą swojego przyjaciela. Najpiękniejsza sceneria na szlaku jest wtedy, gdy nad rzeką zachodzi słońce. Możesz spędzić czas na wędrówkach, rowerach, spacerach ze zwierzętami lub obserwowaniu śpiewu ptaków. Z rejonu szlaku Dolnego napotkasz grupę skał. Trasa Dolna ma tylko 3 mile długości. Jednak inne trasy wychodzą ze szlaku, jeśli chcesz dłuższego spaceru.

Wniosek

Jeśli masz ochotę na zabawę na świeżym powietrzu, warto odwiedzić Hamilton Pool Preserve. Trasy są dobrze utrzymane i zapewniają mnóstwo okazji do aktywności, niezależnie od tego, czy uprawiasz turystykę pieszą, rowerową, czy po prostu spacerujesz. Poza tym widoki są piękne bez względu na to, w którą stronę się skręcisz!

Często zadawane pytania

1. Czy pula Hamiltona jest długa?

Basen Hamilton to około 232 akrów ziemi z 15-metrowym wodospadem.

2. Ile kosztuje Hamilton Pool?

Opłata za wstęp jest bezpłatna dla małych dzieci i 8 USD dla dorosłych.

3. Jak zimny jest basen Hamiltona?

Maksymalna temperatura basenu to około 50 stopni Fahrenheita.

4. Czy alkohol jest dozwolony na basenie Hamilton?

Nie. Alkohol jest niedozwolony w Hamilton Pool z jakiegokolwiek powodu.

5. Jak głęboki jest basen Hamiltona?

Basen Hamilton ma głębokość około 7,62 metra. Najgłębsza część głupca ma około 25 stóp.

6. Czy basen Hamilton jest zasilany ze źródła?

Hamilton Pool to naturalnie uformowany zbiornik wodny utworzony ze skały wapiennej. Żywi go również podziemna rzeka.

7. Co można robić w okresie puli Hamiltona?

Piesze wycieczki, jazda na rowerze i pływanie to tylko niektóre z kilku rzeczy, które możesz zrobić podczas wizyty.

8. Jak uzyskać rezerwację w Hamilton Pool?

Powinieneś odwiedzić hotel Hamilton w celu rezerwacji i zapytań.

9. Gdzie znajduje się basen Hamilton?

Hamilton Pool znajduje się około 37 metrów, poza autostradą 71 West Austin w Teksasie.

10. Jak daleko jest McKinney Fall od Austin?

McKinney Fall jest około 10 mil (15 minut jazdy) od Austin.

11. Jak daleko jest Hamilton Pool Preserve od Austin?

Basen Hamilton jest około 45 minut jazdy od Austin.