Gdzie wypożyczyć narty wodne w Waikiki (i kto ma najlepszą cenę!)

Jazda na skuterze wodnym w Waikiki może być zabawnym i wyzwalającym doświadczeniem. Ponieważ prawdopodobnie nie przyniesiesz własnego skutera wodnego, pomoże Ci dowiedzieć się, jakie masz opcje wypożyczenia. Ten artykuł pomoże Ci dowiedzieć się nie tylko, gdzie wynajmować, ale także kto ma najlepszą cenę za te wynajmy!

Więc gdzie mogę wypożyczyć narty wodne w Waikiki? Aloha Jet Skis to najlepsze miejsce do wypożyczenia skuterów wodnych. Sesje jeździeckie trwają 45 minut i kosztują od 87 do 92 USD za jeźdźca solo lub od 65 do 68 USD za jeźdźca w tandemie. Istnieje również możliwość oznaczenia się jako obserwator za około 30 USD za osobę.

Wszystkie firmy wynajmujące są stworzone, aby zapewnić Ci wspaniałe wrażenia, ale istnieją pewne ważne różnice, które mogą w dużej mierze wpłynąć na Twój wybór.

1. Narty wodne Aloha

Jak wspomniano powyżej, najlepsza cena za wynajem skuterów wodnych jest dostępna w Aloha Jet Skis. Ich ryczałtowa stawka jest porównywalna z innymi firmami w okolicy, ale ponieważ ich czas przejazdu jest 15 minut dłuższy niż reszta, wychodzą na górę w przypadku „ceny za minutę”.

Jest to o tyle istotne, że jako jedyna firma oferuje 45 minut jazdy. Ich biuro znajduje się na Sand Island przy 1640 Sand Island Parkway, zaledwie 15 minut od Waikiki.

Aloha Jet Skis stara się aktualizować swoją flotę, aby klienci mogli cieszyć się najnowszą i najlepszą technologią skuterów wodnych. Obecnie oferują model 2018 Yamaha vx.

Jazda konna odbywa się w pięknej lagunie Keehi, doskonałej lokalizacji do jazdy na skuterze wodnym.

2. X-Treme Parasail (i wypożyczalnia skuterów wodnych)

X-Treme Parasail plasuje się na drugim miejscu pod względem ceny wynajmu skutera wodnego. Ich biuro znajduje się pod adresem 1085 Ala Moana Blvd, Slip F-4, bliżej obszaru Waikiki, około 5 minut od hotelu. Jeśli chodzi o ceny, pobierają od 75 do 81 USD za jeźdźców solo i od 55 do 59 USD za jeźdźców tandemowych.

Pamiętaj, że to pół godziny jazdy. X-Treme Parasail oferuje 10% zniżki, jeśli zarezerwujesz sesję online, więc zdecydowanie powinieneś to rozważyć.

Jedną z zalet tej firmy jest to, że oferuje wiele innych działań. Jeśli spojrzysz na ich stronę internetową, przekonasz się, że oprócz nart wodnych oferują parasailing (jak sama nazwa wskazuje), flyboarding i przygodę z pirackim statkiem na Hawajach.

X-Treme Parasail została założona przez Grega, Mike’a i Mamie Longnecker. Greg jest wielkim surferem i parasailerem z ponad 30-letnim doświadczeniem. Zatrudniają tylko najlepszych kapitanów łodzi i instruktorów, więc możesz być pewien, że będziesz w dobrych rękach, jeśli chodzi zarówno o bezpieczeństwo, jak i wspaniałe doświadczenie.

3. H2O Sport Hawaje

Trzecią firmą do rozważenia jest H2O Sports Hawaii. Ich biuro znajduje się pod adresem 377 Keahole St E103. To stawia go najdalej od Waikiki o około 20 minut jazdy.

Ich ceny za półgodzinne sesje wahają się od 95 do 99 USD dla jeźdźca solo i od 63 do 69 USD dla jeźdźców tandemowych. Ceny te stawiają je na droższym końcu w regionie, ale są korzyści z wyboru H2O Sports Hawaii. Mają łagodniejszą politykę dotyczącą tego, kto może obsługiwać swoje narty wodne, a także bezpłatne przejażdżki dla dzieci poniżej 5 roku życia. Oferują również pakiety zajęć, które mogą zainteresować niektóre osoby. Więcej szczegółów na te tematy podano poniżej.

Pełne doświadczenie

W zależności od tego, skąd zdecydujesz się wypożyczyć skutery wodne, długość doświadczenia może wahać się od 1,5 do około 3 godzin. Każda z firm działa w innym obszarze, więc Twój czas podróży wpłynie na ilość czasu na skuterze wodnym. Wszystkie wypożyczalnie wymagają, aby kierowcy obejrzeli wideo dotyczące bezpieczeństwa przed jazdą, aby kierowcy wiedzieli, jak obsługiwać pojazdy. Oznacza to, że nawet jeśli nie masz doświadczenia na skuterze wodnym, może to być świetna aktywność.

Kamizelki ratunkowe są zawsze dostępne, więc nie musisz się martwić o własne. Transport jest zazwyczaj zapewniany z hotelu do odpowiedniej przystani, bez względu na to, jak daleko się znajdujesz.

Główne różnice

Największe różnice między firmami to prawdopodobnie zasady dotyczące tego, kto może jeździć iz kim. W większości przypadków kierowca musi mieć co najmniej 16 lat.

Jednak w H2O Sports Hawaii dzieci w wieku od 12 do 15 lat mogą obsługiwać skutery wodne, o ile z tyłu pojazdu znajduje się osoba dorosła. To dobry wybór, jeśli masz kilku młodych nastolatków, którzy chcieliby jeździć.

Jak wspomniano powyżej, H2O Sports Hawaii jest również dobrym wyborem, jeśli masz dzieci poniżej 5 roku życia. Mogą jeździć w tandemie z osobą dorosłą bez dodatkowych kosztów. Kierowca musi mieć ukończone 18 lat, aby mógł być uważany za osobę dorosłą i mieć prawo do jazdy w tandemie z nieletnimi (każdymi poniżej 18 roku życia). Aby potwierdzić wiek kierowców, należy okazać ważny dokument tożsamości.

Kobiety w ciąży nie mogą pod żadnym pozorem obsługiwać skuterów wodnych ze względu na ryzyko kontuzji.

Aloha Jet Skis oferuje najdłuższy czas jazdy na wyspie, wynoszący 45 minut. Wszystkie inne firmy mają 30 minut jazdy.

Kolejnym kosztem do rozważenia jest paliwo. Niektóre firmy, takie jak Hawaii Water Sports Center, nakładają na jeźdźców dodatkową opłatę za paliwo. Dodają 2 dolary do normalnej ceny.

Kiedy możesz jeździć?

Planując wycieczkę na skuterze wodnym, ważne jest, aby znać godziny pracy firm. H2O Sports Hawaii i Aloha Jet Skis, a także inne wypożyczalnie w okolicy, są otwarte od poniedziałku do piątku od 9:00 do 17:00. Sesje zwykle rozpoczynają się o każdej godzinie co godzinę.

Należy pamiętać, że skutery wodne nie działają w weekendy lub święta ze względu na przepisy stanowe na Hawajach. Więc jeśli planujesz jeździć na wakacjach, pomyśl jeszcze raz.

Specjalne oferty skuterów wodnych

Rozważając zakup wycieczki na skuterze wodnym, możesz chcieć uzyskać z niej więcej niż tylko jazdę. Jeśli szukasz czegoś więcej, rozważ wypróbowanie X-treme Parasail. Oferują one kombinację skuterów wodnych i parasail w cenie od 125 do 129 USD, a pakiet tandemowy za około 109 do 113 USD.

Jazda na skuterze wodnym trwa typowo 30 minut, a jazda na parasailingu unosi Cię na 500 stóp w górę i trwa 5 minut. Za dodatkowe 40 USD możesz ulepszyć przejażdżkę parasail do 1000 stóp i 11 minut.

Granica wieku w X-treme Parasail jest nieco wyższa niż w innych firmach. Wymagają, aby wszyscy uczestnicy mieli co najmniej 7 lat.

H2O Sports Hawaii oferuje również potencjalnie atrakcyjne pakiety dla poszukiwaczy mocnych wrażeń. Istnieją opcje na przejażdżki parasailami o długości 600 i 800 stóp wraz z przejażdżkami w tandemie lub solo na skuterach wodnych.

Ceny wahają się od około 115 USD do 165 USD w zależności od wybranych opcji. H2O Sports Hawaii oferuje również tubing i snorkeling. Ważne jest, aby podczas zakupów wziąć pod uwagę wszystkie możliwości.

Jeśli nie jesteś tak ekstremalny i relaksujący lub imprezowanie jest bardziej twoją rzeczą, są na to również opcje! Aloha Jet Skis oferuje wynajem platform imprezowych, które pasują do nart wodnych. Za około 750 USD możesz wynająć platformę, która może pomieścić do 6 osób na 3 godziny. Dostajesz również 2 narty wodne na półtorej godziny.

Jeśli twoja grupa jest większa, istnieją platformy imprezowe, które mogą pomieścić do 12 osób, za cenę około 1200 USD. Obowiązują te same limity czasowe, ale przy większej grupie otrzymasz w cenie 3 skutery wodne.

Najlepsze z reszty

Szczerze mówiąc, w Waikiki jest wiele miejsc, w których można znaleźć narty wodne, to znaczy, daj spokój, to Hawaje. Mając na uwadze powyższe, najlepszą z lokalizacji skuterów wodnych są oczywiście Aloha Jet Skis. Dostajesz najdłuższą jazdę w najlepszej cenie. Więcej czasu na wodzie sprawia, że ​​jest to lepszy czas, przenosząc twoje tropikalne wakacje na wyższy poziom.