Gdzie wypożyczyć narty wodne w Orange Beach (i kto ma najlepszą cenę!)

Kiedy słyszysz słowo Alabama, o czym myślisz? Narty wodne? Wierzcie lub nie, ale jest kilka świetnych miejsc na narty wodne!

To, o czym niektórzy ludzie (w tym ja) czasami nie myślą, to fakt, że Alabama ma piękne wybrzeże Zatoki Meksykańskiej. Oczywiście nie ma tak dużo jak Floryda, ale okolica Orange Beach jest popularnym miejscem wypoczynku dla miłośników plaż.

Jedną z wielu atrakcji, z których mogą korzystać plażowicze, jest wypożyczanie skuterów wodnych. Ale z kilkoma dostępnymi opcjami, kto ma najlepsze ceny na wypożyczalnie skuterów wodnych w Orange Beach?

Najlepsze stawki godzinowe można znaleźć w Alabama Extreme Watersports. Ich ceny wahają się od około 90 do 99 USD za godzinę, w porównaniu do typowych 110 USD za godzinę w obszarze Orange Beach.

Alabama Extreme Watersports może mieć najlepsze ceny na kilka godzin, ale nie musi to oznaczać, że będą dla Ciebie najlepszą firmą. Przyjrzymy się kilku innym firmom, aby zobaczyć ich porównanie.

Alabama ekstremalne sporty wodne

Alabama Extreme Watersports znajduje się pod adresem 5749 Bay La Launch Ave, Orange Beach, AL 36561, całkiem blisko granicy z Florydą. Firma ma świetną reputację i chociaż jest najnowszą firmą sportów wodnych w okolicy, nie pozostaje w tyle za konkurencją.

Podział cen

Jak wspomniano powyżej, Alabama Extreme Watersports ma najniższe ceny za wynajem na 1 i 2 godziny. Ceny wahają się od 95 do 99 USD za godzinę i od 170 do 180 USD za 2 godziny jazdy. Kiedy zrobisz obliczenia, oznacza to, że możesz jeździć za jedyne 85 USD za godzinę!

Inną opłatą, którą muszą uiścić najemcy, jest opłata w wysokości 10 USD za godzinę za paliwo. Pamiętaj, że paliwo to coś, za co będziesz musiał zapłacić w większości wypożyczalni, a sposób, w jaki się nim zajmuje, jest różny. W tej firmie płacisz 10 USD za godzinę oprócz ceny wynajmu.

Istnieje również wymagany depozyt zabezpieczający w wysokości 500 USD, który zostanie zwrócony, jeśli nie dojdzie do uszkodzenia skuterów wodnych. Jeśli martwisz się o potencjalne szkody, możesz zapłacić trochę więcej za ubezpieczenie.

Inne oferowane działania

Inną popularną aktywnością w okolicy Orange Beach, która obejmuje narty wodne, jest tak zwana wycieczka z delfinami. Podczas tych wycieczek z przewodnikiem pracownik towarzyszy Tobie i Twojej grupie w poszukiwaniu delfinów. Chociaż istnieje szansa, że ​​możesz je zobaczyć na własną rękę, przewodnicy są doświadczeni i znają najlepsze miejsca do obserwacji.

Te wycieczki trwają około półtorej godziny i kosztują od około 150 do 170 USD za skuter wodny. Przy tego typu działalności nie ma dodatkowej opłaty za paliwo.

Maksymalna liczba skuterów wodnych, jaką może zabrać każda grupa, to 8. Oznacza to, że będziesz miał małe, dość intymne doświadczenie i będziesz mógł zadawać pytania, jak chcesz.

Kolejnym plusem tej aktywności jest to, że możesz jeździć na wyspy, a nawet do rzek, podczas gdy wynajmujesz, musisz pozostać w obszarze zatoki.

Zasady Wynajmu

Nie każdy może podejść i powiedzieć, że chce pojechać na skuter wodny na kilka godzin. Alabama Extreme Watersports ma zasady dotyczące tego, kto może wypożyczyć.

Minimalny wiek do wypożyczenia skutera wodnego to 19 lat. Osoby w wieku od 16 do 18 lat mogą prowadzić skuter pod warunkiem, że towarzyszy im ich prawny rodzic lub opiekun, z których każdy może pomieścić maksymalnie 2 osoby.

Dzieci poniżej 16 roku życia mogą jeździć z rodzicem lub opiekunem, ale Alabama Extreme Watersports odradza jazdę dzieciom poniżej 3 roku życia.

Kamizelki ratunkowe muszą być noszone przez wszystkich jeźdźców. Kamizelki ratunkowe są dostarczane przez firmę bez dodatkowych opłat.

Flora-Bama Marina

Jak sama nazwa wskazuje, Flora-Bama Marina znajduje się na granicy Alabamy i Florydy. Jego adres to 29603 Perdido Beach Blvd, Orange Beach, AL 36561. Oferują one wiele niesamowitych zajęć, z których każdy może korzystać.

Podział cen

Ceny w Flora-Bama Marina są całkiem rozsądne i im dłużej chcesz wynająć, tym lepiej.

Narty wodne pasują do 2 osób, takich jak te w Extreme Watersports, a ich ceny zaczynają się od 100 do 110 USD za godzinę i kosztują od 350 do 375 USD za 4-godzinne wypożyczenie. Zasadniczo im dłużej wynajmujesz, tym lepszą stawkę godzinową otrzymasz.

Istnieje jednak zastrzeżenie, jeśli chodzi o paliwo. Za paliwo pobierana jest dodatkowa opłata w wysokości 10 USD, a następnie ponosisz odpowiedzialność za dodatkowe paliwo.

Jeśli planujesz wypożyczenie na kilka godzin i jazdę dość ostrą, być może będziesz musiał napełnić bak, jeśli nie chcesz wiosłować z powrotem do mariny. Ale narty wodne są zazwyczaj dość przyjazne dla paliwa, więc nie powinieneś się zbytnio martwić, jeśli nie planujesz jeździć przez cały dzień.

Inne oferowane zajęcia

Na pewno znajdziesz największą różnorodność zajęć w marinie Flora-Bama.

Oferują wypożyczalnie kajaków, wypożyczalnie desek wiosłowych, wypożyczalnie łodzi pontonowych, a nawet można wynająć łódź pontonową ze zjeżdżalnią. Kajaki to najtańsza opcja, zaczynając od około 25 USD. Ale łodzie pontonowe w żadnym wypadku nie są złą ceną. Za kilkaset dolarów możesz wyjąć jedną na 4 godziny.

Działalność, z której Marina może być najbardziej znana, to oferowane czartery wędkarskie. Oferują wyprawy wędkarskie na różnych łodziach do wielu lokalizacji, łowiąc wiele różnych gatunków ryb. To może być świetna opcja, jeśli chcesz odpocząć po dniu spędzonym na szybkim jeździe na skuterze wodnym.

W marinie jest też kilka restauracji. Oczywiście nie dostaniesz darmowego posiłku do wynajęcia, ale bliskość sprawia, że ​​jest to wygodne miejsce na jedzenie po całym dniu zabawy.

Zasady Wynajmu

Te same zasady obowiązują przy wynajmie nart wodnych w marinie Flora-Bama jako Extreme Watersports. Najemcy muszą mieć ukończone 19 lat, a kierowcy co najmniej 16 lat. W celu potwierdzenia wieku i uprawnień należy okazać ważny dokument tożsamości.

Wymagane są również kamizelki ratunkowe.

Sporty wodne Wahoo!

Wahoo Watersports jest najdalej od granicy Florydy spośród firm wymienionych w tym artykule, znajduje się pod adresem 4576 Walker Key Blvd Orange Beach, AL 36561. Oferują również różnorodne zajęcia, a także prawdopodobnie najlepszą stawkę za całodzienne wypożyczenie skuterów wodnych.

Podział cen

Wypożyczenie skutera wodnego na godzinę w Wahoo kosztuje od około 106 do 110 USD. Stawka jest trochę wyższa niż inne, ale coś ciekawego jest to, że paliwo jest wliczone w cenę.

Jeśli chcesz wypożyczyć skuter wodny na cały dzień, to jest to miejsce, do którego należy się udać. Cena wynosi około 600 USD i obejmuje również paliwo. Jeśli możesz wytrzymać tak długo na wodzie, jest to świetna opcja, ponieważ stawka godzinowa wynosi poniżej 100 USD.

Inne oferowane działania

Podobnie jak Extreme Watersports, Wahoo oferuje wycieczkę z delfinami, która jest popularna i lubiana. cena wynosi od 190 USD do 200 USD, a wycieczka trwa około 2 godzin. Możesz zobaczyć delfiny, a także odwiedzić prywatne wyspy w okolicy.

Wahoo Watersports oferuje wspaniałe czartery wędkarskie. Mają opcje połowów morskich, przybrzeżnych, trollingowych czarterowych, rekinów i sieci skrzelowych.

Istnieją również łodzie pontonowe do wynajęcia na pół lub całe dni.

Zasady Wynajmu

Tutaj obowiązują te same zasady. Najemcy muszą mieć ukończone 19 lat, a kierowcy co najmniej 16 lat, wszyscy z ważnym dowodem tożsamości potwierdzającym wiek. Kamizelki ratunkowe są również wymagane, ale zapewnione.

Najlepszy wybór

Jeśli chodzi o to, większość ludzi będzie chciała wypożyczyć skuter wodny najwyżej na kilka godzin. W takich przypadkach najlepszym rozwiązaniem za najlepszą cenę będzie Alabama Extreme Watersports.

Jeśli planujesz spędzić cały dzień na wodzie lub kupić inne atrakcje, warto zajrzeć do Wahoo lub Flora-Bama Marina.

Niezależnie od tego, z jaką firmą się zdecydujesz, jest to prawie gwarancja, że ​​przeżyjesz ekscytujące i niezapomniane wrażenia!