Gdzie łowić ryby pod lodem w pobliżu St. Paul w Minnesocie?

Minnesota to klasyczne miejsce do łowienia pod lodem. Dzięki licznym zbiornikom wodnym i mroźnym zimom jest wiele miejsc do łowienia ryb pod lodem, zwłaszcza w St. Paul. To są moje wybrane miejsca, które wybrałbym dla tego obszaru.

  • Jezioro Falen
  • Jezioro Nokomis
  • Park stanowy Fort Snelling
  • Jezioro Harriet
  • Park Regionalny Jeziora Rybnego
  • Jezioro Mewy
  • Jezioro Mille Lacs

Do wyboru jest duża ilość jezior w pobliżu St. Paul. Bardzo lubić. Prawie wszędzie jest jezioro. Myślę, że te są najlepsze do łowienia pod lodem. Możesz nawet znaleźć przyjaciół w bardziej popularnych obszarach.

Jezioro Falen

Rodzaje ryb: szczupak północny, sandacz amerykański, muskie tygrysie, okoń wielkogębowy, crappies, samogłowa

Miejsca kempingowe w pobliżu: Rezerwat Parku Krajobrazowego Lake Elmo

Jezioro Phalen i kilka innych miejsc znajduje się w pobliżu miasta. Jezioro Phalen ma mnóstwo różnych ryb do połowu, co zapewnia dużą różnorodność i doświadczenie. Ten nie jest tak zajęty, że nie można łowić. Większość wędkarzy jest większymi fanami miejsc na północy.

Słowo ostrzeżenia: Północny kraniec jeziora z jakiegoś powodu nie zamarza dobrze. Proponuję nie przechodzić w ten sposób.

Jeśli jesteś nowszy w tym sporcie, jest to świetne miejsce. Nie możesz przywieźć samochodu na to jezioro. Uważam, że w większości miejskich miejsc obowiązuje ta sama zasada. Powodem tego jest to, że jezioro to jest pokaźną ilością zaopatrzenia w wodę św. Pawła.

Myślę, że nie będzie problemu ze świdrem gazowym, jeśli tego używasz. Nigdy nie słyszałem o miejscu mówiącym, że nie możesz.

Co jest przyjemnego w tym miejscu: Różnorodność ryb. Masz z czego wybierać i prawdopodobnie zyskasz dzięki temu wiele kilometrów i przygód. Można tu złowić całkiem spore ryby.

Co nie jest przyjemne w tym miejscu: Możliwy tłum. Nie jesteś pewien, czy tam będzie, czy nie. Jeśli jesteś bardziej zaawansowanym wędkarzem, może to nie jest miejsce dla Ciebie.

Jezioro Nokomis

Rodzaje ryb: Walley, panfish, bass wielkogębowy, szczupak północny, piżmo, bass małogębowy

Jezioro Nokomis to świetne miejsce na wędkowanie pod lodem! Mnóstwo ludzi tam jeździ, więc możesz znaleźć już tam jakieś dziury. Zimą nad jeziorem Nokomis odbywa się także wiele hokeja na stawie. Może złapać zwierzynę, a potem łowić ryby?

Czytać  Czy potrzebuję sprayu na owady podczas wędrówki z plecakiem?

To kolejne miejsce, które nie pozwala samochodom być na lodzie. Świdry gazowe znów są w porządku. Trzymaj wszystko, co masz przy sobie. Ludzie byli tu już wcześniej obrabowywani.

Wspaniałą rzeczą we wszystkich tych miejscach jest to, że jeśli pójdziesz z grupą, ktoś może zdobyć jedzenie dla was wszystkich, podczas gdy reszta zostanie i będzie łowić ryby. Myślę, że bliskość miasta to świetny dodatek. Czy możesz powiedzieć, że pisząc to jestem głodny?

Co jest przyjemnego w tym miejscu: Jest blisko miasta. Ludzie grają w hokeja na stawie i fajnie się to ogląda. Ludzie często go używają, więc możesz znaleźć już wykonane dziury.

Co nie jest przyjemne w tym miejscu: Prawdopodobnie liczba osób. Może irytuje cię hokej. Ludzie mogą cię tu okraść, więc musisz trzymać wszystkie swoje rzeczy blisko siebie. Lotnisko jest blisko, więc możesz usłyszeć mnóstwo przelatujących samolotów. Jeśli lubisz po prostu słuchać natury, to nie będzie miejsce dla Ciebie.

Park stanowy Fort Snelling

Rodzaje ryb: żółty okoń, bluegill, czarny crappie, szczupak północny, bass wielkogębowy

Fort Snelling to nie tylko dobre miejsce do łowienia ryb, ale także inne zajęcia, takie jak wędrówki na rakietach śnieżnych po jeziorze. Jezioro znajduje się tuż obok lotniska po drugiej stronie ulicy. Jeśli przyjeżdżasz na jakiś czas lub masz przyjaciół ze sprzętem, spróbuj łowić ryby pod lodem na tym jeziorze.

Parking tutaj wymaga przepustki dziennej lub przepustki sezonowej. Jest przyjazny psom, jeśli Twój pies jest na smyczy. Jest to dobre miejsce na zabranie kilku znajomych na wędkowanie pod lodem.

Jest tu mnóstwo ryb, których nie ma w pierwszych kilku obszarach. To jezioro znajduje się między dwoma miastami i tuż nad rzeką Minnesota. Okolica jest piękna, a kiedy skończysz, idź popatrzeć na rzekę. Co za świetne miejsce do odwiedzenia.

Czytać  Te sznurowadła bez wiązania są najlepsze dla biegaczy

Co jest przyjemnego w tym miejscu: Myślę, że wszystkie zajęcia tutaj są naprawdę świetne. Uwielbiam to, że są przyjazne psom. Pobliska rzeka też jest naprawdę świetna.

Co nie jest przyjemne w tym miejscu: Jedyne, o czym naprawdę myślę, to hałas na lotnisku w pobliżu.

Jezioro Harriet

Rodzaje ryb: bzdura, sandacz

Miejsca kempingowe w pobliżu: Minneapolis Southwest KOA, dzielnica Three Rivers Park

Jezioro Harriet to świetne miejsce do wędkowania. Mają dużo orzecha włoskiego i crappie. Departament Zasobów Naturalnych co roku zaopatruje jezioro w sandacz. Crappie jest tutaj najważniejszy.

Pomimo tego, że znajduje się w obszarze miejskim, który znajduje się tuż poza Minneapolis, jezioro to pozostaje dość ciche. Słyszałem, że czasami ludzie uprawiają jogę na jeziorze (Dlaczego? Jest zimno).

Poza tym niewiele jest, co mogłoby przeszkadzać Tobie i rybom. To może być towarzyskie miejsce do łowienia ryb. Jeśli miejsce jest zbyt zatłoczone, są inne miejsca na tej liście, które proponuję sprawdzić.

Co jest przyjemnego w tym miejscu: Myślę, że to miejsce jest dobrym miejscem towarzyskim do łowienia ryb. Miasto jest w pobliżu i jeśli ktoś z twojej grupy chce iść po jedzenie, może to zrobić. Jest dogodnie blisko miasta, co oznacza, że ​​możesz zabrać rzeczy, jeśli ich potrzebujesz.

Co nie jest przyjemne w tym miejscu: Społeczne miejsce do wędkowania pod lodem. Jeśli wolisz samotność, to nie jest miejsce dla ciebie. Początkujący mogą być tutaj, próbując różnych rzeczy, a inni są tutaj, aby dobrze się bawić z przyjaciółmi i rodziną.

Park Regionalny Jeziora Rybnego

Rodzaje ryb: bullhead, szczupak północny, bass wielkogębowy, czarny crappie, bluegill

W Maple Grove znajduje się to piękne jezioro, w którym można łowić ryby pod lodem. To około pół godziny drogi od Minneapolis.

Czytać  Jakie przynęty są uważane za żywe?

Jedną z rzeczy, które uważam za naprawdę fajne w tym miejscu, jest to, że w tym roku (2019) Dzielnica Trzech Rzek zorganizowała wydarzenie/program „Adaptive Ice Fishing” 27 stycznia.

Został stworzony z myślą o osobach z niepełnosprawnością poznawczą lub fizyczną, aby czerpać radość z łowienia pod lodem. Myślę, że to był bardzo elegancki pomysł i mam nadzieję, że będą to robić w przyszłości.

Właściwie całe miejsce ma świetnego dyrektora wydarzeń, ponieważ jest tam mnóstwo zajęć, które odbywają się przez cały rok. Byłoby to świetne miejsce na zabranie rodziny.

Co jest przyjemnego w tym miejscu: Wszystkie wydarzenia i zajęcia są przyjemne! Uwielbiam to, że poświęcają na to czas. Te wydarzenia sprawiają, że jest naprawdę zachęcający do rodziny.

Co nie jest przyjemne w tym miejscu: Dużo ludzi i wydarzeń. Może to nie twoja sprawa. Ludzie nie zawsze odbierają swoje psy. Bycie dalej od miasta może być dla niektórych problemem.

Jezioro Mille Lacs

Rodzaje ryb: szczupak północny, sandacz, panfish,

Jezioro Mille Lacs to ogromne jezioro około półtorej godziny poza St. Paul. To świetny obszar rodzinny, w którym jest wiele do zrobienia. Oni lubią łowienie pod lodem, a kiedy mówię duże, mam na myśli DUŻE.

Aktualizują aktualne warunki lodowe na swoim blogu i Facebooku, dzięki czemu zawsze wiesz, czego się spodziewać. Nie tylko to, ale mają mnóstwo lodowych domków, które możesz wynająć, które mają grzejniki gazowe, kuchenki, stoły, łazienki itp. Ma prace!

Co jest przyjemnego w tym miejscu: Przyjazna rodzinna atmosfera. Moją ulubioną częścią są domy lodowe! Są tak fajne i naprawdę przydatne na długie dni lub noclegi.

Co nie jest przyjemne w tym miejscu: Jak cała reszta, nie jesteś sam. Poza tym nie przychodzi mi do głowy wiele, co nie byłoby dobre.