Gdzie łowić ryby pod lodem w pobliżu Salt Lake City w stanie Utah

Utah, ojczyzna Wielkiego Jeziora Słonego. To świetne miejsce. Bez wątpienia słyszałeś o ludziach uprawiających tutaj normalne sporty wodne, ale czy słyszałeś kiedyś o łowieniu pod lodem w okolicy? Mam kilka miejsc, które powinieneś wypróbować.

  • Zbiornik Koosharem
  • Zbiornik Młyńskiej Łąki
  • Zbiornik Yankee Meadow
  • Zbiornik Anderson Łąka
  • Jezioro Kents
  • Mały Zbiornik
  • Twin Creeks Rec Site
  • Zbiornik Johnson Valley

Większość z tych miejsc, w których można łowić lodem, znajduje się na obszarze Lasu Narodowego Fish Lake. Łowienie pod lodem nie wydaje się być tak duże w stanie Utah, jak w niektórych innych obszarach. To jednak wspaniała przeszłość i mam nadzieję, że stanie się ona bardziej popularna w tym cudownym stanie!

Zbiornik Koosharem

Rodzaje ryb: pstrąg wędrowny, pstrąg tęczowy, pstrąg łososiowy, pstrąg tygrysi, kleń z Utah

Zbiornik Koosharem to miejsce, które jest pomijane. Jezioro rybne jest tylko około 30 minut jazdy samochodem, bardziej popularne i ma większą ilość dużych ryb. Uważam to za smutne, ponieważ Koosharem to naprawdę świetne miejsce. Cóż, tak czy inaczej zbiornik. Niewiele wiem o mieście.

Koosharem jest otoczone wzgórzami i górami, które, jak sądzę, stanowią większość Utah, prawda? Dolina, w której znajduje się zbiornik, rozciąga się nieco i wygląda tam wspaniale.

Pstrągi można spotkać tutaj w sezonie wędkowania podlodowego. To naprawdę najlepsza pora roku na ich łapanie.

Zbiornik Młyńskiej Łąki

Rodzaje ryb: pstrąg potokowy, pstrąg tęczowy, głaz, pstrąg tygrysi, okoń żółty

Na wschód od Parku Narodowego Fish Lake znajduje się Zbiornik Młyński. To w połączeniu z Koosharem Reservoir to świetne miejsca do skakania tam iz powrotem. Jeśli jedno nie jest tak gorące, wypróbuj drugie. Są tylko 17 mil od siebie.

Teraz Mill Meadow nie jest tak dobra jak Koosharem lub ma stale tak duże ryby, ale mają naprawdę dobrą populację pstrąga potokowego, którego nie będziesz rozczarowany. Nadal możesz tu łowić pod lodem.

Czytać  Czy prowadzenie przyczepy podróżnej z włączonym propanem jest legalne?

Jeśli znudzi Ci się Koosharem lub sprawy nie idą zgodnie z planem, sprawdź zbiornik Mill Meadow Reservoir. To świetne miejsce na kopię zapasową lub zmianę tempa. Może nawet pokaż go swoim znajomym!

Zbiornik Yankee Meadow

Rodzaje ryb: pstrąg potokowy, pstrąg tęczowy

W Parku Narodowym Dixie znajduje się zbiornik Yankee Meadow Reservoir. Myślę, że to dziwne imię, ale hej, nie tworzę imion. Po prostu łowię.

Zbiornik jest corocznie zarybiany. Ryby są sporych rozmiarów i sprawią ci sporo frajdy podczas ich łowienia. Zawsze z radością przyjmuję wyzwanie. To sprawia, że ​​dzień jest bardziej ekscytujący. Duże ryby to ekscytujący połów, co mogę powiedzieć?

Wspaniałą rzeczą w tym miejscu jest to, że możesz zabrać ze sobą skutery śnieżne! Albo twoje quady. Cokolwiek działa dla ciebie. Każdy z nich bardzo przyda się w dotarciu do zbiornika. Wspaniałą rzeczą w tych mniejszych obszarach jest to, że jest tam mniej ludzi. Tak, trzeba mieć jakiś mniejszy transport, żeby było łatwiej, ale warto.

Zbiornik Anderson Łąka

Rodzaje ryb: pstrąg potokowy, pstrąg tęczowy

Wróciliśmy do wielu miejsc, aby łowić ryby pod lodem w Lesie Narodowym Fish Lake. Zbiornik Anderson Meadow jest otoczony drzewami. Mogłem już wcześniej wspomnieć, że uwielbiam otaczać się drzewami. Uwielbiam to miejsce!

Wędkarstwo podlodowe to świetny czas. Znajdziesz tu pstrąga tęczowego i pstrąga potokowego. To najczęściej spotykane ryby w okolicy. Przynieś trochę robaków woskowych i jesteś gotowy do łowienia!

To miła, odosobniona okolica, którą naprawdę lubię. Jeśli czujesz się komfortowo przebywając wśród drzew i chcesz zabrać ze sobą kilku przyjaciół do tego nowego miejsca, które znalazłeś, udaj się do Anderson Meadow Reservoir.

Jezioro Kents

Rodzaje ryb: pstrąg potokowy, pstrąg tygrysi, pstrąg tęczowy

Jezioro Kents jest podobne do Łąki Andersona, ponieważ ma wiele drzew wokół, głównie osiki i jodły. Nie jest odosobniony. Istnieją kempingi rodzinne i miejsca na back-in i pull-through. Potencjalnie możesz tu zostać na noc lub kilka dni.

Czytać  13 najlepszych wycieczek w południowej Kalifornii

Myślę, że ten obszar ma ogromny potencjał rodzinne wędkowanie pod lodem. Myślę, że jest to coś, czego ludzie nie robią wystarczająco dużo. Dzięki kempingom staje się o wiele bardziej przyjazny dla rodzin. Mam nadzieję, że twoja rodzina lubi zimno.

Oczywiście nie przywoziłbym tutaj kampera, ale przynajmniej możesz pojechać na kemping. Zabierz ze sobą ludzi, naucz ich łowić ryby pod lodem, zjeść wspólny posiłek itp. To świetne miejsce.

Mały Zbiornik

Rodzaje ryb: pstrąg tęczowy, pstrąg potokowy

Jak można się domyślić po nazwie, Mały zbiornik jest, no cóż, mały. Dostajesz się tam utwardzonym szlakiem. Nie, żebyś wiedział, bo cały teren będzie pokryty śniegiem.

Jest to również świetny teren do jazdy na skuterach śnieżnych. To świetny pomysł, gdy jesteś w okolicy. Mogą być narciarze biegowi, więc uważaj na to.

Choć jest to jeden z mniejszych zbiorników, nie daj się zwieść myśleniu, że nie jest wart twojego czasu. To świetne miejsce, aby zabrać rodzinę i przyjaciół i złowić wspaniałego pstrąga.

Osobiście zawsze staram się wypróbować nowy obszar. To jest około 10 minut jazdy od Kents Lake. Gdy skończysz nad jeziorem, podejdź do Little Reservoir i zobacz, co możesz tu dostać.

Twin Creeks Rec Site

Rodzaje ryb: pstrąg tęczowy, pstrąg jeziorny, ostroga, żółty okoń

Więc Twin Creeks to miejsce na pobyt nad OGROMNY Jezioro rybne. To jest miejsce, od którego pochodzi nazwa lasu narodowego, więc tak, jest duży! Jest wiele miejsc, w których można się zatrzymać, ale miałem ochotę wybrać to. Bez szczególnego powodu. Bliźniacze Zatoczki w smack w bardziej zachodnim brzegu jeziora. Myślę, że to jest powód, jeśli chciałeś.

Jezioro zazwyczaj zamarznie pod koniec grudnia, co jest idealnym momentem. Zazwyczaj łowię pod lodem dopiero po wakacjach. Z góry to za dużo kłopotów. Styczeń to naprawdę najlepszy czas na łowienie ryb pod lodem.

Czytać  Gdzie przymocować Bobbera do żyłki?

Pstrąg jest tutaj pod dostatkiem. Możesz też złapać trochę żółtego okonia. Głównym łowcą tego miejsca jest jednak pstrąg.

Zbiornik Johnson Valley

Rodzaje ryb: tygrys muskie, żółty okoń

Johnson Valley Reservoir to mój ostatni wybór na tej liście. To nie znaczy, że nie jest dobrze, bo szczerze to lubię to miejsce. Ten znajduje się również w Lesie Narodowym Fish Lake. Wędkarzy nie ma tu zbyt wielu, bo trudno dostać się w śniegu. Więc jeśli tu dotrzesz, rozważ samotność jako nagrodę!

Znajdziesz tu muskie tygrysie i żółte okonie. W 2000 roku zaczęto tu zarybiać muskie tygrysie. Zostały one faktycznie umieszczone tutaj, aby pozbyć się innych ryb, które nie były pożądane. Ale teraz mają tu dom i są popularną rybą do łowienia.

Próbują dojść do punktu, w którym mają własne, wyhodowane w stanie Utah piżmo tygrysie, ale na razie będą je sprowadzać. Ludzie znaleźli tu kilka potwornych piżmów tygrysich. Niektórzy osiągnęli około 36 cali. To świetne miejsce, jeśli chcesz złowić większe ryby.

Mam nadzieję, że wszystkie te miejsca Wam się podobają i okażą się przydatne. Nie sądzę, aby wędkarstwo podlodowe w Utah było tak duże, jak mogłoby być i mam nadzieję, że z biegiem lat więcej osób spróbuje.

Jest wiele niesamowitych miejsc, szczególnie w rejonie Jeziora Rybnego! Mam nadzieję, że rzucę trochę światła na miejsca, o których nie słyszałeś. Powiedz znajomym i rodzinie! Ciesz się cudami, jakie przynosi zimowe Utah.