Gdzie łowić ryby pod lodem w pobliżu Milwaukee w stanie Wisconsin?

Jeśli mieszkasz w Milwaukee lub planujesz odwiedzić go w miesiącach zimowych, nie chcesz przegapić szansy na łowienie ryb pod lodem. Jeziora w Wisconsin są piękne i będziesz mógł łowić różnorodne ryby.

Chociaż w Wisconsin jest kilka miejsc do połowu ryb, skupię się na obszarach najbliższych Milwaukee. Jeśli chcesz znaleźć miejsca do łowienia w innym miejscu w Wisconsin lub w kilku innych stanach, zapoznaj się z naszymi innymi artykułami dotyczącymi tych miejsc.

Więc bez zbędnych ceregieli, miejsca do łowienia ryb wokół Milwaukee:

  1. Małe Jezioro Cedrowe
  2. Jezioro Nagawicka
  3. Jezioro Harcerskie
  4. Park Brązowego Jelenia
  5. Park Humboldta
  6. Staw Kościuszki

1. Małe jezioro cedrowe

Rodzaje ryb: szczupak północny, sandacz amerykański, okoń skalny, okoń drobnogębny, błękitnoskrzeli, karp i bycze głowy.

To 246-hektarowe jezioro utworzone przez lodowiec znajduje się w pobliżu West Bend w obszarze Kettle Moraine w hrabstwie Washington. Służy jako doskonałe miejsce na odpoczynek od zgiełku codziennego życia z mnóstwem okazji do wyjścia na lód i łowienia ryb.

Lód jeziora jest zwykle stabilny na początku stycznia i trwa do marca lub kwietnia, w zależności od pogody. Publiczny dostęp do jeziora jest często z rampy dla łodzi w Ackerman’s Grove County Park na południowo-wschodniej stronie jeziora.

Choć to nie jedyne wejście dla wędkarzy podlodowych. Z ponad 4 milami linii brzegowej możesz wejść z dowolnego miejsca, ponieważ nie będziesz potrzebować łodzi, aby udać się nad jezioro. Głębokość jeziora zmienia się w najgłębszym odcinku sięgającym 56 stóp.

Okolica jest popularna. Będziesz miał więc mnóstwo interakcji z innymi wędkarzami, którzy również są na lodzie. Obszar ten często przyciąga zainteresowanych obfitym panfish. bluesill, bass wielkogębowy i bass małogębowy.

Jeśli martwisz się, gdzie zatrzymasz się na swojej wyprawie wędkarskiej, nie musisz się martwić, ponieważ jest wiele dostępnych miejsc do odpoczynku, w tym Acerkman’s Grove County Park. Możesz wykorzystać park hrabstwa jako miejsce odpoczynku z dostępnymi toaletami, parkingiem i miejscami na piknik.

Jeśli nie masz ochoty przebywać na świeżym powietrzu, możesz udać się do Milwaukee i cieszyć się muzeami, wyśmienitą kuchnią i hotelami, które posiada miasto. Milwaukee leży około 30 mil na południowy wschód od jeziora Little Cedar.

2. Jezioro Nagawicka

Rodzaje ryb: Nothernwalleye, bluegill, Crappie i okoń.

Ten 981-akrów jezioro jest jednym z największych w rejonie Milwaukee. Jest bardzo łatwy dojazd z miasta, które znajduje się tuż przy drodze ekspresowej I-94. To jezioro jest popularnym miejscem wędkowania o każdej porze roku.

Osiąga maksymalną głębokość 90 stóp i często jest zamarznięty w ciągu pierwszego tygodnia lub dwóch stycznia. Obszar ten jest wystarczająco popularny, aby organizować imprezy na dużą skalę, takie jak coroczne zloty wędkarskie pod lodem. Który odbywa się w pierwszą sobotę lutego, o ile pozwala na to pogoda.

Istnieją dwa główne wejścia do jeziora, rezerwatu przyrody Jensen i parku hrabstwa Naga Waukee.

Klinika wędkarstwa podlodowego, którą jezioro zakłada pod koniec stycznia, uczy nowych wędkarzy praktycznych umiejętności związanych z łowieniem podlodowym, a także sposobów posługiwania się sprzętem i przynętą. wszystko to można zapewnić podczas wydarzenia, więc nie musisz się martwić, że nie masz materiałów, aby rozpocząć.

Dodatkowo jezioro jest naprawdę czyste, co zapewnia dość wyjątkowe wrażenia, zwłaszcza jeśli zamierzasz użyć kamery podwodnej, aby uchwycić wszystko, co próbujesz złapać pod wodą.

To duże jezioro pełne jest nagradzanych ryb. Ryby te są nawet powszechne w miesiącach zimowych. To właśnie z tego powodu i jego lokalizacji często jest kilka grup wędkarzy, które w miesiącach zimowych udają się na jezioro. Spróbują zobaczyć, jak duży połów uda im się złapać za pomocą czubków i łyżek do jigowania.

3. Jezioro Harcerskie

Rodzaje ryb: Panfish, Bass wielkogębowy i szczupak północny.

Scout Lake to małe, ale popularne jezioro, które ma dość obfitą, ale niewielką różnorodność ryb. Dzięki maksymalnej głębokości 19 stóp to pięcioakrowe jezioro jest popularne, ale odbywają się na nim wydarzenia, a nie jakość ryb, na które będziesz łowić.

Głównym wydarzeniem, z którego jest znana, jest bezpłatna klinika wędkarstwa podlodowego dla dzieci, w której uczestniczy Scout Lake. We współpracy z Walleyes, nieograniczone jezioro Scout połączyło siły, aby nauczyć dzieci podstaw łowienia pod lodem. Obejmują one podstawy bezpieczeństwa i pozycjonują sporty zimowe w zróżnicowany sposób, aby każdy mógł się nim zająć.

Jezioro Harcerskie, ze względu na swoje niewielkie rozmiary, jest doskonałym miejscem na start dla początkujących. Więc jeśli jesteś w okolicy i chcesz zacząć lub podróżujesz i próbujesz wprowadzić kogoś do tego sportu, łowienie pod lodem na jeziorze harcerskim jest świetnym miejscem do rozpoczęcia.

Lód osiąga grubość 6 cali, co czyni go doskonałym i bezpiecznym miejscem do podmrażania ryb. Pojawią się znaki ostrzegające o cienkim lodzie, ale zawsze należy samemu przetestować obszar, aby zachować bezpieczeństwo.

4. Park Brązowego Jelenia

Rodzaje ryb: Panfish, Bass wielkogębowy i pstrąg.

Bardzo płytki i prosty park jeleni brunatnych osiąga maksymalną głębokość 6 stóp i ma tylko 5 akrów. Teraz nie wiem jak wy, ale nie nazwałbym tej głębokości bardziej niż stawem.

Ale jeśli chcesz zacząć łowić pod lodem, jest to kolejne świetne miejsce. Podobnie jak Scout Lake, to jezioro jest jednym z miejsc, w których co roku prowadzona jest bezpłatna klinika wędkarstwa podlodowego. Jest więc bardzo dostępny dla początkujących.

Jezioro jest zarybione pstrągami, głównie tęczowymi i strumykami, więc zawsze będzie więcej do łowienia. To świetne jezioro do szybkiego i łatwego połowu lub przede wszystkim do zobaczenia, o co chodzi w tym sporcie.

5. Park Humboldta

Rodzaje ryb: Panfish i Bass wielkogębowy

Jedno z najmniejszych jezior na liście, to 4-akrowe jezioro ma maksymalną głębokość 3 stóp. Lód w okolicy wygląda idealnie przejrzyście, prawie jak szkło, co może zapewnić bardzo fajne wrażenia zarówno dla wędkarzy podlodowych, jak i łyżwiarzy.

Początkujący będą mogli zobaczyć ryby, które próbują złapać pod wodą, co może być zarówno zaletą, jak i wadą, jeśli wędkarz podlodowy nie jest zbyt cierpliwy. Ale tak czy inaczej, da ci to coś do zrobienia, gdy łowisz ryby pod lodem, a nie grę w zgadywanie, w którą ten sport często może się zmienić.

Humboldt Park to kolejny z sześciu parków, w których znajduje się klinika wędkarstwa podlodowego dla dzieci. Dla każdego, kto ma mniej niż 15 lat, będziesz mógł mieć praktycznych nauczycieli. Instruktorzy ci będą podkreślać znaczenie bezpieczeństwa pod lodem, używania zarówno sprzętu bezpieczeństwa i sprzętu wędkarskiego, jak i umiejętności takich jak identyfikacja ryb i pokazy samych połowów. Sprzęt jest dostarczany tym, którzy go nie posiadają.

6. Staw Kościuszki

Rodzaje ryb: Bluegill, Bass wielkogębowy, Panfish i pstrąg tęczowy

Ten staw o powierzchni 3 akrów osiąga głębokość około 4 stóp. W małym stawie jest sporo różnych ryb z błękitnoskrzeli, wielkogębem i pstrągiem tęczowym, które są dostępne w znacznej ilości w całym małym stawie.

To kolejne świetne miejsce dla początkujących. Możesz zobaczyć, dlaczego wędkarstwo jest tak popularne w Milwaukee; istnieje wiele możliwości, aby zacząć. Ten staw jest również jednym z uczestników bezpłatnej kliniki, która jest dostępna w pierwszych miesiącach zimy.

Jedną z największych zalet takiego małego jeziora jest to, jak szybko zamarza, często możesz uderzyć w to jezioro wcześniej niż inne jeziora, ponieważ zamarznie w połowie lub pod koniec grudnia. Zachowaj ostrożność we wczesnym okresie, ponieważ lód może nadal być niebezpieczny.

Masz to. Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz łowić ryby pod lodem, czy chcesz zaangażować się w społeczność, Milwaukee ma dla Ciebie miejsce.