Gdzie łowić ryby pod lodem w pobliżu Green Bay w stanie Wisconsin

Być może zauważyłeś, że Green Bay w stanie Wisconsin znajduje się obok gigantycznego jeziora. Również zimy są chłodne w tym regionie Ameryki. Te dwa składniki zapewniają mnóstwo możliwości łowienia pod lodem. Piszę ten post, aby wskazać kilka świetnych miejsc do łowienia pod lodem w pobliżu Green Bay, dzięki czemu możesz tam w pełni wykorzystać zimę.

Poprzedam moją listę lokalizacji, mówiąc, że będziesz musiał jechać samochodem, aby dostać się do wszystkich tych miejsc. Woda przylegająca do samego miasta nie nadaje się do łowienia pod lodem. Powiedziawszy to, sprawdźmy kilka miejsc do łowienia pod lodem.

Zatoka Małego Jesiotra

Little Sturgeon Bay to jezioro o powierzchni 1068 akrów. W porównaniu ze starszym bratem tego jeziora, znajdziesz tu spokój i ciszę.

Przybija tu tylko jedna łódź, więc o żadnej porze roku to jezioro nie spodziewa się dużych tłumów. Na północno-zachodniej stronie tej zatoki znajduje się również piękny mały park. Myślę, że osobiście zaparkowałbym tam swój samochód, gdybym odwiedzał to jezioro.

Po wschodniej stronie jest tak naprawdę małe miejsce na pobyt o nazwie Ericas Cottage, chociaż nie mam pojęcia, jak tam umówić się na pobyt, ponieważ nie widzę numeru telefonu ani niczego wymienionego w Internecie. Jeśli jednak można to znaleźć, wygląda to na urocze miejsce na pobyt.

W jeziorze nie można się spodziewać niczego nadzwyczajnego dla tego obszaru: crappie, okonia, sandacza itp.

Dotarcie do Little Sturgeon Bay z Green Bay zajmuje niecałą godzinę, co jest wygodne, chociaż do dużej Sturgeon Bay dostanie się mniej więcej tyle samo czasu, jeśli wolisz tę. Aby tam dojechać, kieruj się na północny wschód autostradą 57 i skręć w lewo w County Road D.

Dużym atutem tej lokalizacji jest to, jak cicho wygląda. Oczywiście w przyjemniejsze weekendy mogą tworzyć się tłumy, ale wydaje się to mało prawdopodobne.

Z drugiej strony, niektórzy mogą uznać za wadę, że w okolicy nie ma zbyt wiele cywilizacji. Jeśli chcesz odwiedzić restauracje i sklepy podczas Twojej podróży, to nie jest to miejsce, do którego należy się udać.

Ale jeśli zamiast tego przemawia do ciebie cisza i spokój tej okolicy, zdecydowanie sprawdź to. W końcu jest dość blisko Green Bay, więc będziesz mógł tam dostać wszystko, czego potrzebujesz.

Zatoka Jesiotra

Sturgeon Bay jest ogromna, mierzy 4945 akrów, co wyjaśnia, dlaczego druga zatoka Sturgeon Bay nazywa się „Mała”. W pobliżu znajduje się również miasteczko o tej samej nazwie.

Ta zatoka znana jest z obfitości siei. W rzeczywistości jest to dość nowy rozwój. W 2007 roku złowiono około tysiąca siei, ale dziesięć lat później liczba ta została pomnożona przez dziesięć. (Źródło) To pokazuje, że warunki dla zwierząt ciągle się zmieniają, a to oznacza, że ​​ludzie również się dostosowują.

Sielawę łatwiej niż kiedykolwiek złapać w tym jeziorze. Oczywiście możesz spodziewać się również innych gatunków, takich jak crappie i okoń.

Istnieją 4 pomosty dla łodzi, przez które można dostać się do jeziora. W odległości spaceru od jeziora znajdują się również 3 tereny publiczne lub parki. Dodatkowo są 4 plaże. Sprawdzić ta strona rządowa aby znaleźć mapy, w których znajdują się te punkty dostępu.

Dotarcie do Zatoki Sturgeon Bay z Green Bay zajmuje niecałą godzinę, więc łowienie ryb to naprawdę doskonała wycieczka. Możesz wyjechać przed świtem, załapać się na wędkowanie i wrócić wystarczająco wcześnie, aby przygotować ryby na wieczorną ucztę.

Znalezienie drogi do Sturgeon Bay z Green Bay jest tak proste, jak podążanie autostradą 57 na północny wschód przez całą drogę. Aby uzyskać wskazówki do konkretnych miejsc, zobacz link, który zamieściłem wcześniej.

Sturgeon Bay z pewnością będzie świetnym miejscem do łowienia pod lodem. Jedynym minusem jest to, że jest to jedno z najpopularniejszych miejsc do łowienia pod lodem w pobliżu Green Bay, więc możesz nie mieć tyle miejsca, ile chcesz podczas łowienia tutaj.

Jajko Port

Egg Harbor ma uroczą ilość restauracji i sklepów do odwiedzenia, co mnie zaskoczyło. Jeśli znudzi Ci się łowienie pod lodem, możesz je odwiedzić. Wyobrażam sobie, że biorąc pod uwagę popularność wędkarstwa podlodowego, wiele z tych miejsc pozostaje otwartych w okresie zimowym. W końcu istnieją przede wszystkim ze względu na turystów, a w Egg Harbor jest niewielu ludzi.

Wspominam o tym głównie dlatego, że naprawdę odróżnia to miejsce od innych tutaj.

Udanie się tutaj może pozwolić na całodniowe wakacje, podczas których niektórzy członkowie rodziny wybierają się na lód i skupiają się na łowieniu ton ryb, podczas gdy inni mogą się zrelaksować, spacerując po wiosce, oglądając tamtejsze sklepy. To brzmi dla mnie jak dobry interes.

Jeśli chodzi o samo łowienie ryb, w Egg Harbor nie ma nic szczególnego. Pamiętaj, że wszystkie miejsca, o których wspomniałem do tej pory, nadal są częścią jeziora Michigan, więc nie możesz oczekiwać, że gatunki ryb będą się bardzo różnić między miejscami. Znajdziesz sieję, sandacza, crappie i inne.

Dotarcie do Egg Harbor (to nazwa jest dla mnie zabawna, szczerze mówiąc) z Green Bay zajmuje nieco ponad godzinę, co wcale nie jest złe. Wspaniałą rzeczą w tym, że ta wioska jest tak skoncentrowana na turystach, jest to, że jest wiele miejsc, w których można się zatrzymać, jeśli chcesz zostać na chwilę. Myślę, że jeśli mieszkasz w Green Bay, bardziej opłacalne będzie po prostu prowadzenie samochodu.

Jazda tam jest dość prosta. Po prostu podążaj autostradą 57 na północ. Nawiasem mówiąc, będziesz musiał przejść przez wspomnianą Zatokę Jesiotrów, aby się tam dostać.

Jeśli chcesz cieszyć się uroczym, nieco przytulnym doświadczeniem, spędź trochę czasu w Egg Harbor. Jeśli chcesz zignorować wszystkie turystyczne rzeczy na rzecz surowej przygody, oczywiście po prostu zignoruj ​​​​miasto i po prostu idź prosto nad jezioro. Ale jeśli lód nie jest tu po prostu grubszy niż dalej na południe, naprawdę nie ma powodu, aby tu przyjeżdżać, jeśli tylko tego chcesz.

Efraim

Kierując się dalej na północ wzdłuż gigantycznego jeziora, docieramy do kolejnej uroczej wioski o nazwie Ephraim, z której roztacza się piękny widok na Eagle Harbor.

Ta lokalizacja jest podobna do Egg Harbor, ale sytuacja jest nieco bardziej rozłożona. Egg Harbor miało prawie wszystkie sklepy na jednej małej uliczce, ale nie Efraima.

Wydaje się, że Efraim nie ma tak wielu sklepów jak Egg Harbor, ale ma więcej miejsc noclegowych, a niektóre z nich są szczególnie wygodne. Jeśli szukasz spokojnego miejsca na kilka dni, Efraim może być właśnie tym, czego potrzebujesz.

W rzeczywistości widoki na Eagle Harbor są tu podobno wspaniałe. Można tu spędzić cudowne wakacje.

Miasto słynie z uroczych białych budynków, więc wydaje się, że jest to urocze miejsce przynajmniej do odwiedzenia. Jest też kilka muzeów, które możesz sprawdzić, choć nie zajmie Ci to zbyt wiele czasu.

Ale dość, że opowiadam się za tobą, abyś pojechał do tego miejsca jako turysta. Jak tam łowienie?

Powinno być dość podobne do tego, czego oczekujesz nigdzie indziej w tym regionie, więc po raz kolejny spodziewaj się znaleźć mnóstwo panfish.

Znajduje się tutaj publiczna plaża, która sprawi, że dostanie się na jezioro będzie bardzo proste.

Jedyny prawdziwy powód, dla którego widzę, żeby przyjechać do Efraim w innych miejscach, o których mówiłem, jeśli nie chcesz zobaczyć miasta, jest to, że warunki lodowe są tutaj inne niż gdzie indziej, co może mieć miejsce. Zawsze ważne jest, aby to sprawdzić.

Jeśli przyjeżdżasz do Efraim z Green Bay, zajmuje to niecałe półtorej godziny. Po prostu postępuj zgodnie ze wskazówkami, które podałem do Egg Harbor, ale idź trochę dłużej obok Egg Harbor.

Efraim wygląda jak urocza wioska i miejsce wypoczynku. Jeśli jednak zależy Ci tylko na wędkowaniu, może nie ma prawdziwego powodu do odwiedzenia, ale też nie zaszkodzi.

Green Bay w stanie Wisconsin jest ogólnie świetnym miejscem do łowienia pod lodem. Wcale nie trzeba jechać daleko, aby znaleźć się w odpowiednim miejscu, dzięki czemu łowienie pod lodem stanie się regularnym hobby przez całą zimę. Mów więc, co chcesz o Wisconsin, ale ma to swoje zalety.