Gdzie łowić ryby pod lodem w Pensylwanii?

Pensylwania to świetne miejsce do łowienia ryb pod lodem. Ryb jest tu pod dostatkiem i nigdzie się nie wybierają. Ryby są często uzupełniane. To są miejsca do wyboru, które moim zdaniem powinieneś sprawdzić.

  • Jezioro Artur
  • Jezioro High Point
  • Jezioro Wallen Paupack
  • Jezioro Pymatuning
  • Zatoka wyspy Presque
  • Bradys Run Lake
  • Jezioro Beltzville
  • Jezioro Laurowe

Ryby na większości tych obszarów są na ogół większe niż przeciętne. Chyba coś jest w wodzie w Pensylwanii! Zdecydowałem się na kilka obszarów, które moim zdaniem byłyby warte twojego czasu.

Jezioro Artur

Rodzaje ryb: szczupak północny, muskellunge, bass wielkogębowy, sandacz, sum kanałowy, crappie, bluegill, żółty okoń

Jezioro Arthur słynie z dużych ryb. To jest wielka atrakcja tego miejsca. Walleye, żółty okoń, szczupak północny itp. są tutaj podstawowymi i występują w dużych rozmiarach.

Mają łowisko błękitnoskrzeli, które jest naprawdę świetnym miejscem do spróbowania swoich sił w złapaniu niektórych błękitnoskrzeli. Możesz dostać kilka dużych około 9 cali, co jest wspaniałym uczuciem, gdy je złapiesz.

Ponieważ tutaj wszystko jest większe, porozmawiajmy o tym, jak odnieść sukces. W przypadku większości większych ryb chcesz naprawdę skupić się na technice jigowania. Możesz nawet ustawić kilka napiwków wokół siebie. W ten sposób masz większe szanse. Umieść trochę żywej przynęty na tip-upach.

Jeśli szukasz bluegill, użyj kilku robaków woskowych. Jeśli chcesz większe ryby, użyj minnows.

Jezioro Arthur to świetne miejsce i jeśli nie łowiłeś tam pod lodem, rozsądnie byłoby wybrać się w przyszłym sezonie. Nie będziesz żałować!

Jezioro High Point

Rodzaje ryb: żółty okoń, sandacz, bluegill, czarny crappie

Jezioro High Point jest trafnie nazwane. Najwyższym punktem w Pensylwanii jest góra Davis. Czy wiesz, co jest naprawdę blisko Góry Davis? Zgadza się, High Point Lake. Zbiornik tutaj jest OGROMNY! Okolica wygląda świetnie i jest tu mnóstwo do łowienia pod lodem.

Jest tu wiele ryb do wyboru i uwielbiam różnorodność. Ustaw tip-upy na różnych głębokościach, aby mieć większe szanse na złapanie różnych ryb. Uchwyć, co ugryzie i ciesz się czasem spędzonym na lodzie.

Czytać  Najlepsze przenośne kuchenki kempingowe, które działają świetnie

To miejsce jest popularne. Widziałem ludzi, którzy łowili tu piękne szczupaki. Zabierz przyjaciół lub chodź z rodziną. Dużo ludzi tu chodzi. To świetna aktywność społeczna.

Jezioro Wallenpaupack

Rodzaje ryb: sandacz zwyczajny, czarny crappie, pstrąg potokowy, bluegill, pestki dyni, samogłowa ruda, szczupak pospolity

Nie żartuję, kiedy mówię, że jezioro Wallenpaupack jest duże. To 5700 akrów powierzchni! Nie jest to najgłębsze jezioro, ale z pewnością jest długie.

Jeśli wybierasz się na rekordową rybę, powinieneś przyjść, aby przyjrzeć się temu miejscu. Nagrano tu różne rekordy i to możesz być ty! Walleye jest tu obecny wraz z innymi powszechnie spotykanymi rybami.

Styczeń to zazwyczaj szczytowy okres wędkowania pod lodem. Jezioro Wallenpaupack nie jest wyjątkiem. Po wakacjach wykorzystaj swoją zimową wagę, aby zapewnić sobie trochę więcej ciepła podczas sezonu wędkowania podlodowego.

Trochę zabawy, której możesz doświadczyć, będąc tutaj, to Wally Ice Fest! Jest to trzydniowa impreza, na którą ludzie przyjeżdżają i uprawiają sporty zimowe i zabawę w górach Pocono. Przywiezienie tutaj rodziny to świetny pomysł, ponieważ jest to świetna zabawa dla dzieci i możesz zabrać swoją rodzinę na łowienie pod lodem.

Jezioro Pymatuning

Rodzaje ryb: bluegill , crappie , karp , okoń , bass wielkogębowy , bass małogębowy , muskellunge , walleye

Na granicy Ohio i Pensylwanii znajduje się jezioro w kształcie prawie półksiężyca. Okej, półksiężyc naprawdę nie jest tak zdefiniowany, ale się owija.

To miejsce jest naprawdę dobrze przygotowane. Jest bardzo nowoczesny i ma wszystko, czego potrzebuje. Jedyne, co zauważyłem, to to, że grubość lodu nie jest rejestrowana ani obserwowana. To zależy od jednostki, aby to rozgryźć. Użyj świdra, aby znaleźć grubość i sprawdzić, czy jest bezpieczna. Generalnie zasadą jest poczekać do stycznia.

Czytać  Najlepsze zakładki na palce łucznicze – przewodnik dla początkujących

Powiedziałem już, że to miejsce graniczy z Ohio i możesz się zastanawiać, jak to działa z licencjami wędkarskimi. Dowiedziałem się, że oba stany zdecydowały się być sprytne i sprawiły, że na jeziorze zatwierdzono licencję na stan Ohio lub Pennsylvania. Cóż za inteligentne posunięcie ze strony stanów.

Zatoka wyspy Presque

Rodzaje ryb: steelhead, bluegill, pstrąg potokowy, pestki dyni, żółte okonie, białe crapppie, czarne crappie

Kto nie lubi dobrej zatoki? Jest to nie tylko ogromna zmiana scenerii z obszarów górskich lub leśnych, ale także wiąże się z kilkoma nowymi rybami. Mówię głównie o Steelhead. Są duże, ale inne ryby też.

Słowo rady: Zadawać pytania. Jest wielu ludzi, którzy spędzają całe dnie na łapaniu lodu i szukaniu tego, co działa najlepiej. Zapytaj ludzi, jakie są najlepsze metody lub gdzie są popularne obszary w tym roku. Nie możesz się pomylić będąc przyjaznym i prosząc o radę.

Steelhead powoli wspina się po drabinie w liczbach. Generalnie nie będziesz ich celować, ale może się zdarzyć, że raz na jakiś czas złapiesz.

Zatoka Presque Isle Bay to dobre miejsce na łapanie badziewia. Jest tu mnóstwo i jest to dość powszechny chwyt. Inne gatunki, takie jak bluegill, są również powszechne.

Bradys Run Lake

Rodzaje ryb: panfish, pstrąg, crappie

Jezioro Bradys Run zapiera dech w piersiach! Chciałbym tam mieszkać nad jeziorem. Świetnie sprawdza się zimą, ale trzeba to sprawdzić również latem.

Sugerowałbym wyjście tam tylko w połowie stycznia. Możesz wyjść zaraz po Bożym Narodzeniu, ale lód prawdopodobnie nie będzie tak gruby, jak powinien.

Zapytaj, a może nawet wejdź na forum. Lodowa Szanta ogólnie ma forum, na którym ludzie mogą porozmawiać o tym, jak gruby jest lód na danym obszarze.

Przekonałem się, że są one naprawdę przydatne, więc nie muszę wychodzić i sam się o tym przekonać. Mogę po prostu siedzieć w domu, pić coś ciepłego i sprawdzać informacje na komputerze.

Czytać  Jak przechowywać Dodgers do połowów Kokanee?

Pstrąg i crappie są naprawdę dobre i często można je tutaj znaleźć. Panfishe tutaj istnieją, ale nie przyjechałbym tu dla nich. Nie jest ich tak dużo i po prostu nie jest to dobry obszar.

Jezioro Beltzville

Rodzaje ryb: pickerel, muskellunge, pestki dyni, bluegill, okoń, pstrąg, walleye

Park stanowy Beltzville to miejsce, które trzeba zobaczyć. Jezioro jest również niesamowite. Latem to miejsce jest używane jako plaża, ale zimą trwają połowy pod lodem.

To miejsce jest otwarte dla publiczności, więc może być błogosławieństwem i przekleństwem. Oznacza to łatwy dostęp dla Ciebie, ale także dla wielu innych osób. W zależności od rodzaju osoby, którą jesteś, może to spowodować lub przerwać Twoją podróż.

Walleye jest tutaj głównym zdobyczem. Istnieje wiele innych stałych bywalców, takich jak okonie, pstrągi, błękitnoskrzele itp. Są tu też skubacze łańcuchowe. Mają ostre zęby, więc weź ze sobą jakiś 10-funtowy test. Lubię używać żyłki lub fluorocarbonu.

W wodzie znajduje się wiele struktur, które mogą być pomocne podczas łowienia pod lodem. Ryby mają tendencję do przebywania w pobliżu struktur.

Jezioro Laurowe

Rodzaje ryb: pstrąg, pikerel, okoń, okoń

Jezioro Laurel to idealne miejsce do wędkowania pod lodem. To kolejny obszar, w którym nie monitoruje się grubości lodu.

Jest wyznaczony teren do jazdy na łyżwach, który monitoruje grubość lodu. Nie możesz też tam iść na ryby pod lodem. Może bardziej podoba im się jazda na łyżwach niż łowienie pod lodem? Nie wiem.

W pobliżu jeziora Laurel znajduje się inne jezioro o nazwie „Fuller Lake”. Żadne sporty lodowe nie są tam dozwolone, więc utkniesz w Laurel Lake. Myślę, że fajnie jest tu łowić pstrągi. Są trudniejsze, ale lubię wyzwania. Upewnij się, że masz odpowiedni sprzęt i to powinien być dobry czas.