Gdzie kupić dętki na sanki?

Jak większość ludzi, jazda na sankach wydaje mi się zawsze impulsem do aktywności. Zawsze trudno jest znaleźć odpowiednie sanki lub rurki, aby cieszyć się odpowiednim dniem na stoku. Ale nie musi tak być, znalezienie odpowiedniej wanny wewnętrznej i odpowiedniego miejsca na zakupy jest łatwe!

Dętki do jazdy na sankach można łatwo znaleźć w wielu sklepach. Popularne lokalizacje to Home Depot, Target, LL Bean, Walmart i Dick’s Sporting Goods. Rury są również dostępne online na Amazon i eBay. Sklepy z oponami często sprzedają dętki, które można wykorzystać również do jazdy na sankach.

Twoje opcje dętek nie są ograniczone i masz wiele sklepów do wyboru. Więc chwyć portfel, spakuj samochód i przygotuj się na dobrą zabawę podczas bombardowania wzgórz na nowo kupionej dętce!

W sklepie (domy towarowe) Opcje:

Wiele zwykłych domów towarowych oferuje dętki we wszystkich rozmiarach i cenach. Nie jest trudno znaleźć sklep z dętkami, jeśli jesteś w mieście.

To powiedziawszy, może być trochę trudniej znaleźć dętki w obszarach, w których nie ma zbyt wiele zimy i może być trudno znaleźć dobre opcje dętek w miesiącach letnich.

Oto niektóre z najpopularniejszych miejsc, w których można kupić sanie w sklepie.

Cel:

Target ma dwie główne opcje dętek. Jeden jest tańszy, mniejszy i szczerze całkiem interesujący; podczas gdy drugi jest duży, trwalszy i droższy.

Tak, dobrze to przeczytałeś! Ta tuba ma kształt pizzy pepperoni. W rzeczywistości jest to dobra oferta, która kosztuje tylko 12,99 USD. Jest również wykonany z grubego materiału PVC i zawiera dodatek pękania na zimno, który pomaga wytrzymać zimne warunki.

Jeśli lubisz pizzę i sanki, to jest to tuba dla Ciebie. Jeśli nie lubisz pizzy, ale chcesz tańszą opcję dobrej jakości dętki, to jest ta, którą powinieneś kupić.

Jest to również dobra opcja, jeśli masz dzieci, które po prostu zjeżdżają z małych wzgórz w pobliżu.

Ta konkretna tuba jest dość droga i kosztuje 54,49 USD, ale wygląda na to, że jest to naprawdę dobrej jakości tuba. Wyposażony jest w „trwałą, podwójnie szytą poliestrową osłonę” i trudne do przebicia spód z plandeki.

Sama rura jest wykonana z grubego nadmuchiwanego materiału PVC.

Jeśli poważnie myślisz o swoich sankach i jesteś zainteresowany inwestycją w tubę, to jest to świetna opcja dla Ciebie.

Domowy magazyn

Home Depot to zaskakująco wspaniałe miejsce na znalezienie dobrej jakości dętki w przystępnej cenie.

Chociaż Home Depot jest sklepem z materiałami budowlanymi/zaopatrzeniem, mają do wyboru całkiem spory wybór rur. Na samej swojej stronie internetowej mają 12 dętek wymienionych jako dostępne do zakupu w sklepie.

Aby zaoszczędzić Ci czas, wybrałem dwie, które wydają się być obecnie najlepszymi opcjami.

Ta dętka kosztuje 29,54 USD za opcję 45-calową i 15,17 USD za mniejszą opcję 32-calową. Obie są tradycyjnymi dętkami wykonanymi z wytrzymałej gumy i nadają się do użytku zarówno zimą, jak i latem.

Ten model odchodzi od bardziej tradycyjnej dętki, ponieważ ma trójkątny kształt z rowkiem pośrodku, dzięki czemu można go stosować. Kosztuje 18,03 USD i zawiera dwa uchwyty, dzięki którym jazda na sankach jest bezpieczna.

Walmart

Możesz nie być zaskoczony, widząc, że Walmart znalazł się na liście. Walmart ma wiele opcji, jeśli chodzi o dętki, ale wymienimy tylko trzy główne dętki, które warto sprawdzić.

Dętka Bradley Truck Tire Tube to bardzo prosta i tradycyjna dętka. Jest dość duży (około 44″), dlatego jest idealny dla dorosłych. Poza tym dobrze jest używać zarówno na śniegu, jak i w wodzie. Koszt wynosi około 24,99 $

Tę tubę można zamówić online, a wysyłka jest bezpłatna. To tylko 18 dolarów i otrzymał całkiem przyzwoite oceny. Dostępne są różne opcje rozmiaru.

Ta tuba jest zdecydowanie najtańszą opcją, kosztującą 12,97 USD. Nie jest tak dobrej jakości, jak poprzednie dwa wymienione, ale mimo to spełni swoje zadanie!

Fasola LL

LL Bean to dobre miejsce, jeśli szukasz sań, dętek i odzieży zimowej. Mają kilka opcji, ale wydają się być trochę droższe.

Dwie dętki, które będziemy badać, to bardzo wytrzymałe dętki, które prawdopodobnie przetrwają wiele sezonów zimowych.

Jeśli chcesz zaszaleć na wysokiej jakości dętce, to jest to, czego szukasz. Sonic Snow Tube kosztuje około 109 – 159 USD, w zależności od rozmiaru.

Wyposażony jest w ładną nylonową osłonę, a tuba jest wykonana z mocnej gumy butylowej z podstawą wykonaną z polietylenu i wytrzymuje temperatury do -40 stopni F.

Jest to tańsza opcja, jeśli nie chcesz wydawać tyle, ile na Sonic Snow Tube.

Ta dętka jest reklamowana jako dętka zastępcza, ale zasadniczo jest taka sama jak dętka Sonic Snow Tube, z wyjątkiem nylonowej osłony i polietylenowej podstawy.

Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniądze i nadal dostać przyzwoitą tubę, sugerowałbym przyjrzenie się tej. Koszt to 29,95 – 39,95 USD, który zależy od rozmiaru.

Artykuły sportowe Dicka

Dick’s Sporting Goods to kolejna opcja lokalizacji sklepu, w której można kupić dętki. Ten popularny sklep sprzedaje głównie sanki plastikowe i piankowe, ale ma też kilka dostępnych opcji dętek.

Istnieją trzy główne opcje dętek:

Podobnie jak Walmart, Dick’s sprzedaje Rally Snow Tube za cenę 13,99 USD.

Te dwie opcje to ta sama tuba, jednak różnią się wielkością. Rura 48″ kosztuje 29,99 USD, a rura 56″ 39,99 USD.

Oba są wykonane dla jednego jeźdźca z grubego materiału PVC. Są odporne na pęknięcia i mają spawane elektronicznie szwy, a konstrukcja odporna na pęknięcia wytrzymuje temperatury do -25 stopni F.

Online:

W Internecie można znaleźć prawie wszystko, w tym dętki. Istnieje wiele stron internetowych, na których możesz znaleźć idealną dla siebie dętkę.

Jedną z zalet kupowania online jest to, że przed podjęciem decyzji możesz zapoznać się z ocenami i komentarzami pozostawionymi przez innych kupujących.

Amazonka

Amazon ma mnóstwo opcji. Niektóre z najwyżej ocenianych opcji obejmują „Rura śnieżna A-DUDU„, „44” Ogromne, 3-pakowe dętki do nowej ciężarówki”oraz „Trans American Swim and Snow Adventure Tube“. Ceny tych wszystkich znacznie się różnią, od 35 do 100 USD.

Bradley wydaje się być znaną marką dętek sprzedawanych przez Amazon. Istnieje naprawdę mnóstwo opcji, więc nie bój się przejrzeć.

Dobrą rzeczą w zamawianiu za pośrednictwem Amazon jest to, że szybko otrzymasz przedmiot, zwłaszcza jeśli masz Amazon Prime. Mógłbyś zaplanować wycieczkę na sankach za trzy dni i wszystko byłoby w porządku ze względu na dwudniową politykę wysyłkową Amazona.

eBay

Podobnie jak Amazon, eBay ma również wiele opcji dętek. Do wyboru są różne rozmiary i ceny. Większość tub ma opcję bezpłatnej wysyłki i zwrotu.

Jedna dobra oferta w serwisie eBay jest ich „Bradley Truck Tire Snow Tube” które można kupić po stałej cenie 24,99 USD. Ten konkretny produkt jest sprzedawany z opcją „zapłać teraz”, dzięki czemu nie musisz go nawet licytować.

Pochodzi z bezpłatną wysyłką i ma hojną 30-dniową politykę zwrotów.

Sklepy z oponami

Inną tanią opcją na znalezienie dętek jest wizyta w sklepach z oponami. Większość dętek do sanek jest produkowana do użytku jako dętki do większych opon.

Istnieje wiele sklepów z samochodami i oponami, które możesz wypróbować, aby znaleźć idealną dętkę do zjeżdżania.

O’Reilly Auto Parts oferuje dwa małe rozmiary opon (15″ i 20″), które świetnie sprawdzą się u małych dzieci. Ich ceny wahają się od 10 do 30 USD w zależności od lokalizacji sklepu i dętki, na którą patrzysz.

Inne sklepy z oponami:

  • Big O Opony
  • Dobry rok
  • Centrum opon Les Schwab
  • Rabat opon

Uwaga: Jeśli używasz ich dla małych dzieci, z rurek będzie wystawał trzpień/zawór powietrza. Możesz to przykleić taśmą, aby zapewnić bezpieczeństwo dziecku.

Prawdziwe dętki są zdecydowanie opcją, ale nie są dobre dla dorosłych dorosłych i większości nastolatków. Zawsze istnieje jednak możliwość zjeżdżania na brzuchu, więc jeśli masz wokół siebie dętkę, śmiało napełnij to dziecko.