Cub Cadet obok siebie: czy są dobrej jakości?

Cub Cadet obok siebie są dobrej jakości, oferują różnorodne akcesoria dołączone do ich UTV, takie jak wyciągarka, pełne drzwi, dach, przednie i tylne szyby oraz pełny zderzak.

Jakość jest jedną z najważniejszych rzeczy, na które konsumenci zwracają uwagę podczas kupowania przedmiotu, więc na tym blogu omówimy jakość Cub Cadet obok siebie.

Każdy ma inne zdanie na temat tego, co osobiście lubi lub czego chce obok siebie i co według nich jest dobrą jakością.

Niektórzy przedkładają przystępność cenową nad trwałość, inni lubią coś bardziej luksusowego i wygodnego. Dlatego ważne jest, aby znaleźć odpowiedni UTV dla swoich konkretnych potrzeb i potrzeb.

Młody kadet obok siebie, znany jako Challenger, jest świetny w całym UTV i w rzeczywistości jest idealnym startowym UTV dla każdego, kto po prostu przełamuje lody w świecie UTV.

Challenger to świetny UTV, a poniżej mamy kilka specyfikacji, które pokazują, jak dobra jest jakość Cub Cadet.

Specyfikacje Cub Cadet Side by Side (Challenger):

Ta tabela poniżej pokazuje wiele specyfikacji Cub Cadets 2017 obok siebie, Challengera. Omówimy więcej w dalszej części tego artykułu o niektórych innych szczegółach Cub Cadet Challenger, ale zawsze dobrze jest mieć arkusz specyfikacji, aby pokazać, ile mocy spakowała ta maszyna.

Wykres specyfikacji: 2017 Cub Kadet 750 I 550
Sugerowana cena producenta: 10,999–9,999 USD
Typ silnika: 735cc/546cc chłodzony cieczą 4-suwowy OHC;
System paliwowy: Wtrysk paliwa
Sprzęgło/Trans: CVT z wysokim, niskim, neutralnym, postojowym i wstecznym
Układ napędowy
Układ napędowy: 4WD z trybem Difflock i Turf
Zawieszenie (typ/podróż)
Przód: Podwójny wahacz; 9,0”
Tył: Podwójny wahacz; 8,1”
Opony/Koła
Przód: 26×9-14
Tył: 26×11-14
Hamulce
Przód: Tarcza hydrauliczna
Tył: Tarcza hydrauliczna
Wymiary
Rozstaw osi: 76,8”
Promień skrętu: 11,3′
Deklarowana masa własna: 1648 funtów
Prześwit: 12″
Długość szerokość wysokość: 118 „x 61,4″ x 79,7”
Pojemność paliwa: 7,6 galona
Ładowność
Ładowność: 500 funtów.
Uciąg: 1200 funtów.
Zabarwienie: Czarny, Moro

Cub Cadet jako firma istnieje od 1961 roku i od 10 lat produkuje UTV, nie wspominając o tym, że Cub Cadet produkuje również wszystkie swoje pojazdy w Stanach Zjednoczonych. Jeśli więc jesteś konsumentem, który kocha Stany Zjednoczone i lubi produkty „własne”, ten model jest w sam raz.

Czytać  Jak działa tyrolka?

W szczególności ten model Challengera ma podwozie podobne do nieco starszego UTV, Yamaha Rhino, który był bardzo popularnym i zaufanym modelem UTV firmy Yamaha. Mówi się, że jest bardzo podobny do Yamaha Rhino, ale ma dodatkowe funkcje, które konsumenci chcieliby, aby zostały umieszczone w Rhino.

Inne aspekty Challengera obejmują podwójne stabilizatory, które pomagają utrzymać pojazd pewnie na nogach i chociaż w 2017 roku nie ma wspomagania kierownicy, jest on oferowany jako opcja 800 USD w obu modelach. W modelu 2018 jest to standard.

Pod względem bezpieczeństwa Challenger ma osłony podwozia, które pomagają chronić podwozie przed zanieczyszczeniami, pełną kabinę z przednimi i tylnymi szybami, a elementy z tworzywa sztucznego są dobrze dopasowane i trwałe.

Challenger to naprawdę świetny pojazd o dobrej i trwałej jakości, gdy jest używany tak, jak powinien. Jeśli szukasz niedrogiego urządzenia do wykonywania prac domowych na ranczo, to naprawdę jest to dobre rozwiązanie. Z pewnością jest w biegu jako najwyższej klasy UTV z Hondą Pioneer 700, Kymco 700, Polaris Ranger 570 i Can-Am Defenders.

Plusy Challengera

  • Przystępność
  • Akcesoria
  • Wspomaganie kierownicy
  • Blokada i szerokość mechanizmu różnicowego
  • Dołączony zestaw narzędzi
  • Solidna stabilność

Przystępność

Jedną z największych zalet tego obok siebie jest to, że jest tak przystępny cenowo, jeśli chodzi o ramię w ramię. Jednym z największych konkurentów Cub Cadet, a konkretnie w dziedzinie UTV, jest Polaris.

Ich rywalizującymi obok siebie, w tym przypadku, jest Ranger XP 900. Chociaż ten UTV ma wyższą moc, cena jego podstawowego modelu wynosi 12 299 USD. Tak więc dla kupującego, który jest świadomy finansowo i po prostu nie chce wydawać tak dużo pieniędzy na UTV, ale nadal chce wykonać swoją pracę, Challenger jest doskonałym rozwiązaniem.

Akcesoria

Cub Cadet naprawdę wyszedł poza wszystko, włączając wszystkie akcesoria, które zrobili. Każdy Challenger jest wyposażony w dach, pełne drzwi, przednie i tylne szyby, dziewczę o wadze 3500 funtów i pełny zderzak. Obejmuje ona również lusterka boczne, aluminiowe felgi, agresywne opony terenowe i błotniki, które zapobiegają wyrzucaniu przez maszynę tak dużej ilości błota.

Czytać  Ile wiatru może wytrzymać moja markiza do przyczepy kempingowej?

Po raz pierwszy kupujący, którzy mogą wydawać się rzeczami, o których myślisz, że powinni być standardem, którzy nie chcą drzwi? Jednak podobne akcesoria do konkurencyjnego Polarisa mogą przynieść dodatkowe 16 000 USD.

Wspomaganie kierownicy

Wspomaganie kierownicy to ogromny aspekt każdego pojazdu, którym jeździ osoba, zwłaszcza jeśli nie chcesz czuć się, jakbyś nadal żył w latach 50. XX wieku. Chociaż wymieniony powyżej model 2017 nie jest standardem z Challengerem, z pewnością tak jest w przypadku modelu 2018. To samo w sobie naprawdę stawia Cub Cadet Challenger ponad niektórymi konkurentami, przede wszystkim Polaris Ranger.

Blokada i szerokość mechanizmu różnicowego

Blokada mechanizmu różnicowego w tych Challengerach jest naprawdę tym, co daje przewagę nad konkurencją. Chociaż blokada mechanizmu różnicowego może nieco usztywnić układ kierowniczy, to naprawdę pomaga pokonać prawie każdą przeszkodę.

Użytkownicy odkryli nawet, że dzięki temu dodanemu aspektowi blokady mechanizmu różnicowego i faktowi, że Challenger jest nieco cieńszy niż niektóre Polarisy i Yamaha, mogą dostać się w więcej miejsc niż inne.

Dołączony zestaw narzędzi

Chociaż nie jest to coś zbyt niesamowitego, co Cub Cadet zrobił ze swoim pretendentem, czuję, że warto o tym wspomnieć. Challenger jest wyposażony w pełny zestaw narzędzi, który pozwoli Ci dokonać regulacji amortyzatorów i innych elementów maszyny, i był zaskakująco dobrze zaopatrzony w porównaniu z innymi producentami, którzy mogli nieco skąpić w dodawaniu pewnych narzędzi, aby pomóc w lekkiej konserwacji do pojazdu.

Solidna stabilność

W wielu przeprowadzonych recenzjach, głównie w tej wykonanej przez „UTV Driver”, stwierdzili, że w Cub Cadet Challenger nie ma żadnych elementów ani niczego, co mogłoby się szczególnie martwić. Naprawdę nie przewidzieli żadnych ciężkich prac konserwacyjnych, które będą musiały być wykonywane na tych maszynach.

Wady Challengera

  • Koń mechaniczny
  • Nośność
  • Układ kierowniczy (bez wspomagania kierownicy)
Czytać  Jakie są zalety biegania dwa razy dziennie?

Koń mechaniczny

Być może najbardziej zauważalnym oszustwem Cub Cadet Challenger jest jego moc. To może być naprawdę duży problem dla wielu osób, które szukają wrednej maszyny z końmi pod maską. Challenger ma tylko około 37,5 koni mechanicznych i osiąga prędkość 45 mil na godzinę, podczas gdy jego czołowy konkurent ma 68 koni mechanicznych i może rozpędzić się do 60 mil na godzinę.

Należy jednak pamiętać, że te maszyny nie są maszynami sportowymi. Zwykle są przeznaczone do pracy na ranczach i farmach, a nie do ścigania się, więc tak naprawdę nie musisz w nich jechać szybciej niż 50 mil na godzinę. Nie wspominając już o tym, że większość właścicieli stwierdziła, że ​​naprawdę nie mają problemu z nadążaniem za mocniejszymi modelami.

Nośność

Nośność pretendenta również pozostawia trochę do przewidzenia. Jak stwierdzono w specyfikacji, może on przenosić w łóżku tylko 500 funtów i może holować tylko około 1200 funtów.

Teraz to naprawdę nie jest nic do szyderstwa, 1200 funtów holowania i 500 funtów wagi łóżka jest w rzeczywistości bardzo dobre. Jeśli jednak szukasz maszyny do „ciężkiej pracy”, istnieją inne UTV, które oferują większą masę udźwigu i holowania.

Układ kierowniczy (bez wspomagania kierownicy)

Dla tych, którzy zdecydują się na wcześniejszy model, taki jak Challenger 2017, bez opcji wspomagania kierownicy, sterowanie będzie nieco trudne. Wiadomo, że UTV mają tę opcję między wspomaganiem kierownicy a nie, a większość ludzi radzi sobie bez.

Jednak było to zauważalnie trudniejsze w tych ciasnych zakrętach, gdy ktoś próbuje poruszać się nieco wolniej. Podczas jazdy z napędem na dwa koła Challenger nie wykazywał większych problemów, jednak po włożeniu blokady i napędzie na cztery koła układ kierowniczy staje się nieco cięższy, ale nie na tyle, by czuć się nie na miejscu podczas jazdy maszyną.