Co to jest podwodny skuter wodny?

Na pewno wiesz, co to jest skuter wodny, ale czy wiesz, co to jest skuter wodny podwodny? Nie są tak powszechne, ale chłopcze, czy są zabawne! Wyjaśnię dokładnie, czym jest ta zabawka i dlaczego staje się popularna.

Podwodny jet ski to ręczny jet ski o długości 3 stóp, który może ślizgać się po powierzchni wody lub schodzić pod wodę, jak łódź podwodna. Podróżuje z prędkością około 3 – 10 mil na godzinę.

Te zabawki wodne działają w basenach, oceanach, jeziorach, a żywotność baterii wynosi około godziny.

Podwodne narty wodne

Jeśli kiedykolwiek chciałeś pędzić przez wodę jak rekin lub syrena, nie możesz się doczekać wypróbowania podwodnego skutera wodnego. Podwodny skuter wodny jest właśnie tym, na co wygląda. To urządzenie, które ma zaprowadzić Cię przez wodę, a nawet pod nią.

Różni się oczywiście od skutera wodnego, ponieważ zwykłe skutery wodne mają unosić Cię na wodzie lub pomagać w ślizganiu się i wykonywaniu sztuczek po niej. Wersja podwodna została zaprojektowana tak, aby móc zejść pod wodę.

Musisz przyzwyczaić się do wstrzymywania oddechu lub zabrania sprzętu do nurkowania, aby cieszyć się tym skuterem wodnym. Są nieco trudniejsze w obsłudze niż skutery wodne, przynajmniej na początku. Dodatkowo, podwodnym skuterem wodnym można zwykle używać tylko przez godzinę.

Jednak te rzeczy są tak zabawne. Po prostu zobacz, o czym mówię.

Urządzenie działa ciągnąc Cię za sobą. Rozumiem przez to, że chwytasz za uchwyty i kładziesz urządzenie przed sobą. Kiedy zrobisz to poprawnie, popycha cię przez wodę. Możesz skierować ręczny skuter wodny, aby zejść pod powierzchnię lub wejść na powierzchnię wody.

Kiedy jesteś naprawdę dobry, możesz podskakiwać i wyskakiwać z wody, trochę jak delfin. Narty wodne podwodne stają się coraz bardziej popularne, ale są drogie.

Możliwości i ceny skuterów wodnych różnią się w zależności od marki/modelu. Rozłóżmy to bardziej.

Różne rodzaje podwodnych nart wodnych na rynku

Istnieje wiele rodzajów podwodnych nart wodnych. Niektóre są mniejsze od innych, a niektóre idą znacznie szybciej niż inne. Większość z nich można kupić online w Amazon, a niektóre z nich mają własne strony internetowe, na których można je kupić.

Oto przewodnik po najpopularniejszych i dostępnych opcjach:

Yamaha 220Li

220Li jest znany z tego, że jest w stanie szybko dotrzeć głęboko. Może zejść na głębokość 100 stóp pod wodę i poruszać się z maksymalną prędkością 3,1 mil na godzinę. Ponieważ podróżuje szybciej niż jego konkurenci, możesz szybko dotrzeć do tych miejsc nurkowych i spędzić więcej czasu na szukaniu.

Ten model Yamaha zawiera wbudowaną kamerę, dzięki czemu można ją łatwo przymocować i robić świetne zdjęcia poniżej. Waży 19 funtów i wytrzymuje godzinę między ładowaniami. Jest to droższe niż inne modele, ze względu na lepsze funkcje. Sprzedaje się za około 850 USD online.

Uszczelka Yamaha

To kolejny bardzo popularny podwodny skuter morski dla początkujących i dzieci. Jest bardzo podobny do Delfina Sea-Doo w tym sensie, że nie może zejść głębiej niż 15 stóp i porusza się z maksymalną prędkością 2 mil na godzinę.

Najlepiej dla dzieci i na basen, gdzie nie mogą zejść zbyt głęboko. Trwa półtorej godziny i jest wyposażony w automatyczne wyłączanie, podwójne spusty i kratkę bezpieczeństwa. Najlepszą rzeczą w tej pieczęci jest cena, która wynosi około 265 dolarów!

Yamaha RDS300

Przy maksymalnej prędkości 3 mil na godzinę i ograniczeniu głębokości do 100 stóp możesz przeżyć niesamowite wrażenia z nurkowania. Jest to model bardziej nastawiony na dorosłych, ponieważ waży 18 funtów i schodzi głębiej niż te z poziomu podstawowego.

Yamaha RDS300 ma 90-minutowy czas pracy akumulatora, co zapewnia mnóstwo czasu na nurkowanie. Jest również wyposażony w uchwyt kamery akcji do nagrywania nurkowań. To świetna opcja, jeśli kochasz nurkowanie lub snorkeling w morzu. Jest droższy ze względu na wyższą jakość i prędkość. To około 800 dolarów online.

Odkrywca Yamaha

Jest to podwodny skuter wodny dla początkujących i średniozaawansowanych pływaków. Może zejść 30 stóp pod wodą i poruszać się z maksymalną prędkością 2,5 mil na godzinę. Jest to kompaktowa konstrukcja, która obejmuje kratkę bezpieczeństwa, automatyczne wyłączanie i podwójny spust.

To świetna opcja, która jest przystępna cenowo w porównaniu z konkurencją. Sprzedaje się za około 350 USD online i jest świetną opcją, jeśli chcesz nurkować.

Sea-Doo GTI

Ten model podwodnego skutera wodnego jest bardziej odpowiedni dla dorosłych i płetwonurków. Ta hulajnoga waży 18 funtów i może osiągnąć głębokość 100 stóp! Jedną z fajnych funkcji GTI jest regulowana kontrola pływalności, dzięki czemu możesz zarówno unosić się nad wodą, jak i nurkować bez wahania.

Ten model ma 2-godzinną żywotność baterii, co jest wystarczającą ilością czasu na nurkowanie z rurką. Jest objęty 180-dniową gwarancją na wypadek konieczności zwrotu. Jeśli chodzi o żywotność baterii, jest to wycenione na około 450 USD.

Sea-Doo delfin

To najpopularniejszy podwodny skuter wodny Sea-Doo. Ma prostą konstrukcję, dzięki czemu jest idealna dla początkujących i dzieci. Ten skuter morski jest zalecany dla dzieci w wieku 8 lat i starszych, ponieważ waży tylko 12 funtów i można go łatwo podnieść.

Ta zabawka jest używana głównie w basenach, ponieważ głębokość wynosi tylko 15,5 stopy, co oznacza, że ​​nie należy jej używać w wodach głębszych niż 15 stóp. Ten model ma długą żywotność baterii, a także ma mechanizm blokujący, który zapewnia, że ​​nigdy przypadkowo się nie uruchomi. Sea-Doo Dolphin kosztuje około 400 USD i jest wiele miejsc, w których można go kupić!

Eksplorator Sea-Doo

To jeden niesamowity podwodny skuter wodny. Działa przez 2 godziny pomiędzy ładowaniami! Może być również używany do 160 stóp pod wodą. Ma maksymalną prędkość 3,3 mil na godzinę. Przeznaczony jest do użytku poza basenem, gdzie można nurkować głęboko. To jest 32 funty i ma lewy lub prawy spust i ma zewnętrzny system pływalności, który można regulować, gdy chcesz po prostu jeździć po wodzie.

Jest z łatwością lepszy od wielu swoich konkurentów, ponieważ ma najdłuższy czas pracy na baterii i może sięgać głębszych głębokości niż jakikolwiek inny podwodny skuter wodny. Jest droższy i kosztuje około 1000 USD online.

Seabob F5 SR

To najszybszy na rynku podwodny skuter wodny poruszający się z maksymalną prędkością 13,7 mil na godzinę! Jest wyposażony w 7 biegów, co oznacza niesamowity czas w wodzie. Może zejść na głębokość ponad 120 stóp pod wodę i jest wyposażony w system 2 kamer, dzięki czemu możesz nagrywać i dzielić się swoimi doświadczeniami w wodzie za pośrednictwem Wi-Fi.

To zdecydowanie najdroższy skuter morski, ale jest wyposażony w inżynierię Porsche. To kosztuje około 17 000 USD. To jest najlepsze z najlepszych i trzeba za to zapłacić.

Seabob 5S

Przy prędkości 12,4 mil na godzinę będzie to jedna z najlepszych zabawek, jakie możesz kupić. Kosztuje około 13 000 USD, ale schodzi ponad 130 stóp pod wodę, co oznacza, że ​​można z nim nurkować. Jest to najlepsze na rynku, wykonane z niesamowitą jakością.

Posiada 6 poziomów mocy, dzięki czemu możesz wybrać żądaną prędkość. Jest bardzo potężny i będzie wart swojej ceny.

Seabob F5

To najtańszy model Seaboba za około 9000 USD. Osiąga prędkość 9,3 mil na godzinę i może osiągnąć 131 stóp pod wodą. Ta technologia jest naprawdę niesamowita i gładka.

Ten skuter wodny zabierze Cię w dowolne miejsce i najlepiej sprawdza się w oceanie. Może działać przez godzinę, a Ty sterujesz, przenosząc ciężar ciała.

Dlaczego warto kupić podwodny skuter wodny

Jak widać, istnieje duży wybór podwodnych nart wodnych. Jest jeden dla każdego! Są fajną zabawką. Z podwodnym skuterem wodnym możesz doświadczyć wrażeń, które są nie z tego świata i nie mają sobie równych.

Możesz kupić jeden dla dzieci do korzystania z basenu w sąsiedztwie lub możesz kupić sobie, aby nurkować z akwalungiem.

Ci, którzy nie chcą wydawać zbyt dużo, wciąż mogą otrzymać świetny podwodny skuter wodny, który spełni swoje zadanie. Jeśli jesteś początkującym i nie spędziłeś zbyt dużo czasu na nurkowaniu, polecam zakup skuterów morskich dla początkujących, takich jak Sea-Doo Dolphin, Yamaha Seal lub Yamaha Explorer.

Jeśli chcesz czegoś, co porusza się szybciej niż 2 mile na godzinę i schodzi głębiej niż 15 stóp, polecam Yamaha 221Li lub którykolwiek z modeli Seabob. Jeśli jesteś bardziej profesjonalnym nurkiem, zdecydowanie zainwestowałbym w Seaboba, ponieważ są to najlepsze z najlepszych i spełnią wszystkie Twoje potrzeby