Co to jest gorąca stopa na łodzi basowej?

Kupując łódź, chcesz mieć pewność, że masz to, czego potrzebujesz, aby działała poprawnie. Jest wiele rzeczy, których możesz chcieć, ale czy kiedykolwiek rozważałeś Hot Foot?

Hot Foot to przepustnica, która pozwala prowadzić łódź jak samochód, co oznacza, że ​​nie musisz się martwić o zdjęcie rąk z kierownicy. Zapewnia bezpieczną opcję obsługi, a także pomaga w wzburzonej wodzie.

Chociaż daliśmy ci przedsmak tego, czym jest gorąca stopa, w tym artykule omówimy więcej informacji, więc poczekaj na więcej poniżej. Porozmawiamy o korzyściach, różnicach i opcjach, które możesz mieć z gorącą stopą.

Dlaczego Hoot Foot?

Hot Foot to coś, co pozwala prowadzić łódź jak samochód. To jest coś, co jest całkiem fajne, gdy chcesz trzymać ręce na kierownicy. Ale to nie znaczy, że będziesz musiał zrezygnować z ręcznego gazu na łodzi.

Są ludzie, którzy lubią mieć obie opcje ręcznej przepustnicy i Hot Foot, ale jest coś w lepszym kontrolowaniu łodzi, gdy jesteś na wzburzonej wodzie, co sprawia, że ​​Hot Foot to dobra opcja, aby móc ją mieć. .

Chociaż na początku może to być dziwne uczucie, Gorąca Stopa z pewnością jest w stanie pomóc tym, którzy podróżują po wzburzonej wodzie. Hot Foot ma zdolność powrotu do stanu bezczynności po zdjęciu stopy, więc jest to coś, co jest dobre, zwłaszcza gdy masz łódź o wysokich osiągach.

Ponieważ możesz być na wzburzonej wodzie podczas łowienia okoni, jest to świetna opcja, tylko ze względu na kontrolę, której możesz potrzebować, aby utrzymać przyczepność na kierownicy. Był to wynalazek, który został stworzony z myślą o rybakach basowych, którzy mogą chcieć nieco więcej opcji i elastyczności podczas pływania na otwartej wodzie.

Czym Hot Foot różni się od normalnej przepustnicy?

Jak wspomniano powyżej, tym, co wyróżnia Hot Foot, jest to, że możesz używać stóp i nie martwić się innymi rzeczami, które mogą wystąpić, w których możesz potrzebować rąk.

Oczywistą główną różnicą między tymi dwoma jest fakt, że jednego używasz stopą, a drugiego musisz być w stanie zdjąć rękę z kierownicy, gdy ćwiczysz w wodzie.

Hot Foot ma również klips na palce, więc gdy wybierasz się na wzburzone wody, jest coś, co może cię zapewnić, że wszystko będzie dobrze, dzięki klipsowi na palce nie będziesz musiał martwić się o swoją stopę ześlizgiwanie się z przepustnicy lub odbijanie się.

Jest to zdecydowanie bardziej przydatne, gdy wypływasz na wodę, a jeśli coś się stanie z powodu pogody, możesz trzymać obie ręce na kierownicy, dzięki czemu możesz spróbować jeszcze bardziej kontrolować łódź, gdy jesteś w nieco napięta sytuacja.

Podczas gdy przepustnica ręczna jest dobra do zabierania ludzi na rury i pływania na długich dystansach, przepustnica nożna z pewnością będzie w stanie ci pomóc, gdy łowisz ryby.

Możesz mieć opcję bezpieczniejszej jazdy, gdy używasz Hot Foot, po prostu ze względu na kontrolę, jaką możesz mieć. Oczywiście możesz mieć możliwość posiadania obu, ale jest to po prostu coś, między którymi być może będziesz musiał również zdecydować.

Czy Hot Foot jest dostępny dla wszystkich łodzi?

Jedną z najlepszych rzeczy w tych urządzeniach jest to, że możesz je dodać do swojej łodzi. Czasami łodzie mają już zainstalowane Hot Foots po ich zakupie.

Ale dzięki możliwości zainstalowania ich na wszystkich łodziach, które masz, jest to zdecydowanie coś, co chcesz mieć w odniesieniu do opcji, gdy wybierasz się na wyprawę wędkarską.

Czasami zdarzają się nawet firmy ubezpieczeniowe, które wymagają zainstalowania Hot Foot, co jest ciekawą rzeczą do przemyślenia. Tak czy inaczej, nie zaszkodzi mieć to jako opcję, gdy wybierasz się na wodę.

Dzięki opcji, aby mieć to z łodziami, wystarczy trochę więcej okablowania w łodzi i to naprawdę wszystko, o co będziesz musiał się martwić. Oczywiście możesz być pewien, że możesz poprosić profesjonalistę o zainstalowanie tego, aby mieć pewność, że wszystko jest tak, jak trzeba i jest prawidłowo dokręcone i zainstalowane.

Tak czy nie dla gorącej stopy?

Kiedy próbujesz zdecydować, czy chcesz uzyskać gorącą stopę, naprawdę nie musisz zbyt długo decydować. Nie ma nic złego, jeśli zdecydujesz się na zakup jednego oprócz przepustnicy, którą obecnie masz.

Kiedy jesteś na wodzie, istnieje szansa, że ​​napotkasz wzburzone wody, więc dzięki temu zdecydowanie możesz czuć się bardziej komfortowo i ufać, że będziesz trochę bezpieczniejszy, gdy będziesz jesteś poza domem.

Są chwile, kiedy rzeczy mogą się nieco poluzować, takie jak śruba lub coś, to środek ostrożności, który jest dostarczany z każdym urządzeniem, ale na pewno jest to coś, co można naprawić. To naprawdę proste i nie musisz się zbytnio martwić, gdy jesteś na wodzie.

Ostatecznie wybór należy do Ciebie, ale szczerze mówiąc, jest coś, co czujesz się trochę lepiej, gdy masz zamiar płynąć przez wody, które mogą stać się wzburzone w ciągu kilku minut. Jeśli jesteś kimś, kto czuje się lepiej i bezpieczniej z ręczną przepustnicą, ponieważ jesteś do tego przyzwyczajony, a jest to coś, z czym dorastałeś, to jak najbardziej trzymaj się tego, co wiesz.

Jeśli jesteś kimś, kto wciąż zaczyna pływać na łodzi i po prostu przyzwyczaja się do wszystkiego, na pewno poczujesz się bezpieczniej, jeśli Twoja łódź będzie funkcjonować podobnie jak samochód. To również może być z tego korzyścią, po prostu dlatego, że możesz czuć się bardziej komfortowo z tego rodzaju rzeczami.

Oczywiście, jeśli jesteś użytkownikiem ręcznym, ręczna przepustnica również może być opcją. Naprawdę nie ma nic złego w wyborze Hot Foot lub wybraniu możliwości posiadania obu. Nie ma nic, co mogłoby ci zaszkodzić, jeśli chodzi o wybór sposobu zasilania łodzi.

Wykonać strzał

Kiedy szukasz czegoś, co może pomóc ci w wędkowaniu, jest to zdecydowanie coś, co może ci pomóc, gdy chcesz mieć takie doświadczenie. Zawsze jest coś, na co możesz się wahać, kiedy pracujesz na swojej łodzi lub ją kupujesz, ale nie bój się skorzystać z tej szansy. Naprawdę nie ma nic złego w posiadaniu Hot Foot.

Świat jest dla ciebie i możesz wiedzieć, że doznasz pewnej ulgi, kiedy wyruszysz nad wodę, wiedząc, że jesteś przygotowany na wszystko, co może ci się przytrafić. Łowienie okonia to jedno z najbardziej znanych amerykańskich doświadczeń. Ale aby mieć pewność, że wrócisz do domu, do swojej rodziny, nie jest wstydem podjąć dodatkowe środki ostrożności.

Hot Foots to wspaniały wynalazek, który został udostępniony społeczności żeglarskiej, zarówno dla łodzi Bass, jak i łodzi rekreacyjnych. Społeczność żeglarska nadal czyni rzeczy ciekawszymi i prostszymi niż wcześniej. Jest o wiele więcej, że możesz dalej uczyć się o swojej łodzi. To po prostu okazja, aby pomóc kierowcy stać się bardziej zrelaksowanym.

Istnieje wiele opcji dodawania rzeczy do swojej łodzi, więc nie bój się szukać rzeczy, które możesz dodać do swojej łodzi i poprawić swoją jazdę.