Carbon Express Maxima Red Recenzje 2019

To jest uczciwa i bezstronna recenzja Carbon Express Maxima Red.

Carbon express maxima czerwony to całkiem niesamowita strzała, wiele osób może już je znać, ponieważ prawie każdy sklep ma te wysokiej klasy strzały.

To jedne z najlepiej sprzedających się strzał dostępnych obecnie na rynku.

Jakość węgla jest tak dobra, jak to tylko możliwe, mówimy o bardzo dobrej jakości. Gwarantuję, że pokochasz te czerwone strzałki z włókna węglowego. Chociaż preferencje każdego są inne, chodzi o znalezienie strzały, która najbardziej Ci odpowiada.

Chodzi o to, aby znaleźć strzały, które dobrze się czują, dobrze wyglądają i działają dobrze, nie ma w tym żadnego argumentu, carbon express sprawia, że ​​strzały z pewnością wykonują swoją pracę dość łatwo. Te strzały wyglądają naprawdę niesamowicie.

Osobiście kocham czerń i czerwień. Od dawna kocham tę kombinację kolorów; Nawet malowałem sprayem swoją pierwszą kokardę na czarno i czerwono, kiedy byłem małym dzieckiem! Osobiście uważam, że wygląda świetnie na wszystkim, zwłaszcza na sprzęcie łuczniczym.

Jak wiecie, celem każdego łucznika jest stała celność, a to musi przekładać się z zasięgu na pole, ale jednym z największych zwolenników celności jest dynamiczny kręgosłup i to jest flex strzały, gdy opuszcza łuk.

Dynamiczny kręgosłup

ten maksima węgla czerwony zawiera lepszą dynamikę kręgosłupa niż jakakolwiek inna strzała na rynku, oto dlaczego tak myślę.

Czerwona strefa pomiędzy dwoma srebrnymi słupkami na strzałce jest wykonana z bardziej elastycznego materiału węglowego niż końcówki, jeśli spróbujesz zgiąć którykolwiek koniec, zdasz sobie sprawę, że nie będzie łatwo się zginać, ale jeśli spróbujesz zgiąć w środku zdasz sobie sprawę, że bardzo się wygina.

Kiedy maksymalna czerwień opuści łuk, cały flex pozostaje w czerwonej strefie, dzięki czemu strzała zacznie się szybciej obracać, co poprawia twoją celność i sprawia, że ​​każdy strzał jest bardziej spójny. Po wypróbowaniu i osiągnięciu większych sukcesów z maxima red, polecam wyjść i dać im szansę.

Te strzały kosztują trochę więcej pieniędzy niż inne strzały, ale mogę zagwarantować, że są dość celne, więc są warte każdego grosza!

Specyfikacja Carbon Express Maxima:

  • Rozmiary: 250 (8,11 gpi i 400 grzbiet), 350 (9,07 gpi i 350 grzbiet)
  • Długość: 31,5 cala
  • Średnica: 295 cali (250) i 300 cali (350)
  • Współczynnik prostoliniowości: 0,0025 cala
  • Tolerancja wagi: ziarno 1,0 cala

Najważniejsze cechy Carbon Express Maxima:

  • Nagie trzonki są wyposażone w precyzyjne nasadki na wyrzutnię i kołnierz na nasadki buldoga.
  • Ma zaawansowaną technologicznie konstrukcję z włókna węglowego, która zarządza dynamicznym kręgosłupem w nowy sposób, aby broadheady latały lepiej i strzelały bardziej spójnie.
  • 12 paczek czerwono-czarnych wykończonych cholewek.

Czerwona strefa:

Zaawansowana technologicznie konstrukcja z włókna węglowego ma sztywniejszy koniec, aby pomieścić flex strzały do ​​tak zwanej czerwonej strefy. Jest to część trzonu strzały, która zarządza wygięciem strzały w locie, inaczej nazywana dynamicznym kręgosłupem.

Ograniczając wygięcie strzały do ​​czerwonej strefy, zapewnia nowy poziom wydajności polowania, ponieważ broadheady wyolbrzymiają efekt wyginania się strzały w locie i działają skrzydłami na przodzie strzały.

Nowa definicja dokładności nagłówka:

Grot przesuwa środek masy strzały do ​​przodu, co zwiększa elastyczność strzały po wystrzeleniu z łuku. Sztywniejszy przedni koniec trzonka strzały przenosi wygięcie strzały do ​​czerwonej strefy i zmniejsza oscylacje z przodu, aby broadheady strzelały bardziej konsekwentnie.

Najlepsza strzała dostrajania:

Maxima red Mathews Edition tak dobrze radzi sobie z dynamicznym kręgosłupem, że do pokrycia łuku 40-92 funtów wystarczą tylko dwa rozmiary kręgosłupa. To całkowicie absurdalne. Znalezienie odpowiedniej długości i siły strzały może być naprawdę trudne, ale Carbon Express sprawia, że ​​jest to proste.

Prostota:

Wszystkie strzały Maxima Red są sprawdzane laserowo pod kątem prostoliniowości do niezwykłej 1/10 000 cala. Prostość Maxima Red o wartości +/- 0,0025″ to maksymalny pomiar.

Dynamiczna kontrola kręgosłupa:

Posiada opatentowaną, zaawansowaną technologicznie konstrukcję z włókna węglowego, która w nowy sposób zarządza dynamicznym kręgosłupem, aby poprawić latanie broadheadem. Maxima wykorzystuje różne materiały węglowe do kontrolowania wygięcia strzały do ​​czerwonej strefy.

Kołnierz na szyję:

Opatentowany przez Carbon Express kołnierz nasadki buldoga jest standardem we wszystkich strzałach i trzonkach Maxima Red, aby chronić trzonek przed uderzeniem końca nasadki.

Jeśli kiedykolwiek widziałeś strzałę, która wystrzeliła w kogoś, możesz zrozumieć część wartości tej małej obroży. Włókno węglowe jest naprawdę świetne i wydaje się, że zostało stworzone do strzałów. Jedynym problemem jest to, że jest trochę niebezpieczne, jeśli się rozbije.

Moja rekomendacja:

Jeśli chcesz wystrzelić najlepszą strzałę, nie szukaj dalej, ponieważ carbon express maxima red jest zdecydowanie najlepszą strzałą, jaką kiedykolwiek wystrzeliłem od 8 lat. Jeśli chodzi o strzały, zawsze będziesz chciał strzelać do najlepszych. Dlatego polecam wypróbować tę karbonową strzałę, ponieważ jest obecnie najlepsza na rynku i będzie trwać przez wiele lat.

Najpierw strzelałem jakimiś tanimi strzałami, potem po jakimś czasie natknąłem się na te po sporym obejrzeniu ich, różnica była niesamowita, są to bardzo gładkie, mocne drzewce! sztywny jak skała. Są bardzo spójne, uwierz mi, próbowałem wielu strzał i te są jak dotąd najlepsze dla mojego zestawu.

Zdałem sobie sprawę, że ekspres do węgla zawsze ma świetne strzały za bardzo rozsądną cenę, naprawdę uważam, że te strzały powinny być dużo więcej warte. Polecam kupować te wysokiej jakości strzały, póki możesz, ponieważ nie wiem, kiedy zmienią się ceny na Amazon.

Mój ojciec używał tych strzał od lat i przysięga na nie. Dostaje ten szczególny ton, gdy mówi o sprzęcie, w który wierzy. Te strzały należą do tej kategorii. Zdecydowanie świetny produkt, z którego będzie korzystał przez wiele lat.

Powiązane pytania:

Czy powinienem kupić włókno węglowe czy aluminium? Strzały z włókna węglowego są najpopularniejszymi strzałami ze względu na ich wytrzymałość i lekkość. Strzały aluminiowe nie są tak wytrzymałe, ale generalnie są nieco tańsze. Strzały węglowe są lepszym wyborem dla większości łuczników.

Czy strzały z włókna węglowego rozbiją się w zdobyczy? Jeśli użyje się odpowiedniego grotu i trzonka, strzała z włókna węglowego rzadko, jeśli w ogóle, roztrzaska się wewnątrz zwierzęcia. Strzały z włókna węglowego są niezwykle sztywne i generalnie przechodzą przez całe zwierzę bez żadnych problemów.