Biżuteria łucznicza – najlepsza biżuteria dla miłośników łucznictwa

Po mieszkaniu w rezerwacie Indian Navajo, widziałem niesamowitą biżuterię. Oczywiście chcesz pochwalić się swoim ulubionym hobby odrobiną blingu!

Jaka jest najlepsza biżuteria dla łucznika? Ważna jest prostota i subtelność. Wybierz biżuterię, która nie jest zbyt duża. Łucznictwo to styl życia, który można pokazać za pomocą prostych elementów.

Tutaj przyjrzymy się niektórym rodzajom biżuterii łuczniczej, które można powszechnie znaleźć wszędzie – w sklepach internetowych, takich jak Amazon, a także w sklepach niszowych.

Bransoletki ze strzałkami

Jednym z najpopularniejszych stylów prostej biżuterii jest bransoletka, która ma kształt strzały i owija się wokół nadgarstka, tak aby się zawiesiła i nie spadła. Dają one bardzo charakterystyczny prosty, ale czarujący wygląd i mogą być świetnym sposobem na pokazanie swojego hobby.


Widziałem mnóstwo biżuterii wykonanej przez Navajo, która wygląda dokładnie tak, jak ta na Amazon. Kliknij tutaj aby to zobaczyć!!

Kluczem jest tutaj subtelność. Niewiele trzeba, żeby pokazać, że lubisz łucznictwo. Wystarczą strzałki na wszystko. Jedynym problemem (lub plusem) jest to, że niektórzy ludzie mogą pomyśleć, że po prostu jesteś zainteresowany Igrzyska Śmierci.

Ale hej, to twój styl. Rób co chcesz.

Uroki celu

Zawieszki w formie tarcz są świetnym dodatkiem do bransoletki lub naszyjnika. Upewnij się, że są małe, inaczej powieszenie celu na twojej szyi będzie wyglądało dziwnie!


Świetnym przykładem jest ten mały urok. Podoba mi się, jak małe to jest, bo nie przykuwa uwagi. Najważniejsza jest prostota. Sprawdzać ten urok na Amazon.

Naszyjniki

Jest wiele naprawdę dobrze wyglądających naszyjników i moim zdaniem jest to jedna z najlepszych biżuterii. Może wyglądać elegancko i odwoływać się do łucznictwa, nie będąc przykrym. To doskonały przykład, który znalazłem na Amazon. Sprawdź to tutaj!


Wybierz coś, co jest atrakcyjne wizualnie dla kogoś, kto nie jest łucznikiem. Coś, co nosiłabyś, nawet gdybyś nie szukała czegoś, co nawiązuje do najlepszego hobby w historii.

Nawet coś tak prostego jak strzała na łańcuszku może wyglądać naprawdę elegancko. Obawiam się, że ludzie chcą się zbytnio komplikować z takimi rzeczami.

Jeśli szukasz czegoś, co pozwoli ci zdobyć drugą połówkę, to klasyczna „strzałka na łańcuchu” jest naprawdę bezpiecznym zakładem. Coś takiego jak ta złota strzała jest idealne i założę się, że całkowicie to pokochają.


Rdzenni Amerykanie używają strzał jako symbolu pokoju i przyjaźni. Oznacza to, że chcą iść naprzód i przebaczać. Możesz znaleźć ten tutaj na Amazon.

Pierścionki

Widziałem w swoim życiu kilka ładnych, słodkich pierścionków, pracujących wokół wspaniałych złotników. W szczególności pamiętam jeden pierścionek z Nawaho Cheifem trzymanym na palcu przez strzałę, która była szczególnie fajna, ale bardzo niewiele osób mogło go zdjąć.

Znalezienie pierścionków pasujących do Twojej osobowości może być kosztowne. Uważam, że niestandardowe pierścionki są jedynymi, które dobrze wyglądają na mężczyźnie, ale istnieje wiele opcji dla kobiet.


Niewiele jest akcesoriów, które wyglądają bardziej elegancko i wyrafinowanie niż delikatna, błyszcząca, złota lub srebrna strzałka owinięta wokół palca. Ten Pierścienie ze strzałkami link przeniesie Cię do Amazona! Są one bardzo popularne wśród nastolatków i młodych dorosłych, niezależnie od tego, czy są to kobiety, czy mężczyźni.

Kolczyki

Oczywiście nie jest to kategoria dla facetów, ale kolczyki w kształcie strzał są idealnym prezentem dla dziewczyn w Twoim życiu. Trudno się tu pomylić.


Szczerze mówiąc, najlepszą opcją jest znalezienie pobliskiego rezerwatu Indian i sprawdzenie, czy mają jakiś pchli targ. Widziałem kilka absolutnych arcydzieł sprzedawanych za grosze. Jeśli nie masz takiej opcji, możesz znaleźć kilka fajnych na Amazon. Te mi się podobają w szczególności. Kliknij ten link, aby zobaczyć Amazon strona.

Znalezienie biżuterii

Jeśli chcesz czegoś wyjątkowego, nie idź do sklepu jubilerskiego lub Amazon. Najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić, to znaleźć kogoś, kto robi rzeczy niestandardowe dla ludzi. Strona internetowa www.Etsy.com jest pełen takich ludzi i uwielbiam robić niestandardowe zamówienia.

Nie bój się negocjować i uzyskać najlepszą ofertę. Możesz znaleźć naprawdę fajne rzeczy za naprawdę dobrą cenę, jeśli trochę pokopiesz.

Tworzenie własnych

W swoim czasie zrobiłem trochę własnej biżuterii. To łatwiejsze niż myślisz.

Potrzebujesz sporo kieszonkowe dzieci robić rzeczy z metali szlachetnych, ale możesz użyć niektórych swoich starych materiałów łuczniczych, aby zrobić kilka fajnych elementów.

Prostym projektem byłoby użycie starego broadheada, w zależności od tego, jaki masz typ. Jeśli masz dwuzębną szeroką głowę, po prostu zmatowij krawędź i zawieś ją na czym tylko chcesz!

Inną rzeczą, którą możesz zrobić, to wziąć starą cięciwę i zrobić z niej bransoletkę, owijając ją kilka razy wokół nadgarstka, używając uroku kupionego w Internecie, aby ją zapiąć.

Możesz zrobić coś naprawdę fajnego i prostego, spróbuj się tym pobawić!

Weź swój stary ochraniacz na ramię i użyj go jako poduszki do paska torby lub czegoś innego w tym rodzaju. Jest tak wiele, co możesz zrobić, aby dostosować swój strój za pomocą akcesoriów łuczniczych.

Jeśli jesteś myśliwym, moją ulubioną rzeczą w polowaniu jest możliwość wyleczenia skór. W ten sposób będziesz mieć mnóstwo skóry do robienia rzeczy!

Zrobiłem naprawdę fajną torbę ze skóry i nadal jej używam. W żadnym wypadku nie jest piękna, ale jest czymś, co sama stworzyłam, a to oznacza, że ​​jest dla mnie naprawdę fajna.

A kiedy myślisz o robieniu biżuterii, dlaczego nie pomyśleć o stworzeniu własnych celów łuczniczych?

Jest tam mnóstwo biżuterii, którą ty móc nosić, ważne jest znalezienie czegoś, co chcesz Wola nosić. Jeśli robisz zakupy dla kogoś innego, upewnij się, że spodoba mu się to, pokazując znajomym kilka opcji i słuchaj, co mówią. Błagaj ich o szczere opinie, a następnie doceniaj tę opinię.

Uważaj, aby nie wydać zbyt dużo pieniędzy na coś, czego nie możesz zwrócić, więc nie bój się zepsuć niespodzianki, jeśli jest to zbyt duże ryzyko. W przeciwnym razie możesz utknąć z czymś, co było bardzo drogie, czego nikt nie będzie nosił.