9 najlepszych łuczniczych ochraniaczy przedramion dla młodzieży – Przewodnik kupującego

Uwielbiasz łucznictwo tak bardzo, że włączyłeś w ten sport swoje dzieci. Czy łatwo jest znaleźć akcesoria, takie jak ochraniacze przedramienia w rozmiarach dla dorosłych, ale w rozmiarach młodzieżowych? Próbujesz wyśledzić to, czego potrzebujesz. Jakie są zalecane ochraniacze przedramion dla łuczników dla młodzieży?

Oto 9 najlepszych łuczniczych ochraniaczy przedramion dla młodzieży:

  • SAS Młodzieżowy ochraniacz na ramię
  • Ochraniacz Łuczniczy Keshes
  • Ochraniacz na ramię Allen Company Mesh Archery
  • Nakładana osłona ramienia firmy Bohning
  • Minelife 4-pak łucznicze naramienniki młodzieżowe
  • Kustom King Classic młodzieżowe ochraniacze na ręce
  • KRATARC Łuczniczy ochraniacz na ręce dla młodzieży
  • Ochraniacze na ręce 3Rivers Archery Whitetail
  • Naramienniki dla młodzieży Neet NY-RG

Kolorowe, fajne wzory 9 ochraniaczy przedramienia z tej listy zainspirują Twoje dzieci do używania sprzętu łuczniczego, aby zapobiec urazom. Czytaj dalej, aby uzyskać szczegółowe recenzje każdego z powyższych ochraniaczy ramion. Przedstawimy również kilka przydatnych wskazówek dotyczących wyboru najlepszego ochraniacza dla młodzieży.

Top 9 łuczniczych ochraniaczy przedramion dla młodzieży

SAS Młodzieżowy ochraniacz na ramię

SAS jest zaufaną marką w łucznictwie i możesz sam korzystać z niektórych ich produktów. Dzięki temu zachowaj markę w swojej rodzinie SAS młodzieżowy ochraniacz na ramię dla dzieciaków.

Osłona przedramienia wykorzystuje system regulacji składający się z szybkich klamer do regulacji w locie. Wentylacja przez cały czas zapobiegnie gromadzeniu się potu w naramienniku, co jest niewygodne i może prowadzić do nieprzyjemnych zapachów, nie wspominając o podrażnieniu.

Ta osłona ramienia SAS ma wymiary 5 ¾ cala na 2,5 cala. Podwójne paski można dostosować, aby zapewnić idealne dopasowanie. Wybierz kolor czarny lub czerwony.


Ochraniacz Łuczniczy Keshes

ten Ochraniacz Łuczniczy Keshes to świetny regulowany i lekki ochraniacz na ramię dla młodzieży i mniejszych dorosłych. Twoje dziecko nawet nie zorientuje się, że ma na sobie wygodny krój.

Został zaprojektowany z myślą o najwyższym komforcie i jakości dzięki gładkiemu i miękkiemu materiałowi. Jest również wentylowany, aby zapewnić dziecku chłód w ręce. Naramiennik Keshes Archery Armguard zapewnia najwyższą ochronę dzięki grubej osłonie i jest przeznaczony zarówno dla strzelców prawo-, jak i leworęcznych.

Jak wspomniano wcześniej, ma 3 regulowane paski i mierzy 3 cale na 8 cali. Najlepsze w tym jest to, że firma wspiera swoje produkty i gwarantuje 100% satysfakcji lub zwrot pieniędzy.


Ochraniacz na ramię Allen Company Mesh Archery

Jeśli Twoje dzieci nie przepadają za rustykalnymi ochraniaczami na przedramiona, wypróbuj tę siatkową od Firma Allen. Osłona przedramienia ma futurystyczny, zaawansowany technologicznie wygląd, który powinien być bardziej na ulicy twoich dzieci.

Zakrzywiony kształt ochraniacza ramienia firmy Allen jest celowy dla ergonomii. Środkowy pasek jest wytrzymały, aby uniemożliwić strzałom uderzanie w nadgarstek tam, gdzie jest to najbardziej prawdopodobne. Po obu stronach środkowego paska znajduje się siateczka zapewniająca przewiewność.

Dwa elastyczne paski z klamrami zapewniają indywidualne dopasowanie. Osłona ramienia mierzy osiem cali długości i cztery cale szerokości. Do wyboru jedna kolorystyka, czerń z neonowymi zielonymi akcentami.


Bohning Archery wsuwana osłona na małe ramię

Oto ochraniacz przedramienia, którego design z pewnością się wyróżnia, Nakładana osłona ramienia Bohning.

Nylonowy ochraniacz ma kompresyjny krój, dzięki czemu jest mocny i ciasny na ramieniu, ale nie uciska zbyt mocno. Włączenie gumowego elementu ochronnego zapewnia elastyczność i trwałość.

Ponieważ wsuwa się (i wyłącza), Twoje dzieci będą mogły samodzielnie założyć ochraniacz na ramię, bez pomocy mamy lub taty. Bohning mówi, że ich ochraniacze na ramiona można nosić na gołych ramionach lub z długimi rękawami, a nawet kurtkami lub płaszczami.

Osłona ramienia występuje w jednym kolorze, jasnoniebieskim. Sam w sobie nie jest to ochraniacz przedramienia dla młodzieży, ale mały rozmiar powinien pasować do ramienia dziecka.


Minelife 4-pak łucznicze naramienniki młodzieżowe

Co jest lepsze niż jedna osłona na ramię dla dzieci? A może czteropak? Ten zestaw od Minelife jest idealny, jeśli masz kilkoro dzieci, które chcą dostać się do łucznictwa.

Każda osłona przedramienia wykonana jest z lekkiej gumy silikonowej. Zestaw podwójnych pasków regulacyjnych pozwoli dzieciom z łatwością poluzować lub zacisnąć ochraniacz na ramię. Osłona ma wymiary 5,43 cala na 2,52 cala na 1,81 cala.

Kolory ochraniaczy dla tego czteropaku to czerwony, granatowy, czarny i neonowy zielony.


Kustom King Classic młodzieżowe ochraniacze na ręce

Łucznictwo króla Kustom produkuje autentyczną skórzaną osłonę ramienia dla młodzieży, którą powinieneś mieć na swoim radarze podczas zakupów.

Klasyczna osłona przedramienia to skóra o wadze 7/8 uncji w całej ramie. Skóra wygląda zjawiskowo i może zapobiegać obtarciom oraz uderzeniom cięciwy. Na końcu osłony przedramienia znajdują się metalowe haczyki wzmacniające osłonę.

Elastyczny sznurek jest w pełni regulowany i ciasno zaciągnie rękawy Twojej dziecięcej koszuli, zapewniając bardziej naturalne ujęcia.

Według Kustom King, dopasowanie tego ochraniacza ma być uniwersalne zarówno dla praworęcznych, jak i leworęcznych. Aby wyregulować osłonę przedramienia, weź jeden z rozciągliwych linek i zaczep go o metalowy nit, a następnie pociągnij, aż będzie wystarczająco ciasny.

KRATARC Łuczniczy ochraniacz na ręce dla młodzieży

Uwielbiam ochraniacz na ramię KRATARC Archery Youth Arm Guard za materiał. Jest wykonana z wysokiej jakości skóry z mikrofibry, która jest nie tylko wytrzymała, ale także lekka. Jego dwa regulowane paski są miękkie i mocują go do większości rozmiarów.

Ten ochraniacz ma około 7 cali długości, więc może być trochę długi dla niektórych młodszych / mniejszych dzieci, ale nadal jest dobry, aby chronić ramię przed cięciwą. Zmierz ramię swojego dziecka przed zamówieniem ochraniacza. To najprawdopodobniej pasuje do nich idealnie.


Ochraniacze na ręce 3Rivers Archery Whitetail

Oto kolejna skórzana osłona przedramienia, tym razem dzięki uprzejmości sklepu z artykułami łuczniczymi 3Rzeki.

Ochraniacz na ramię Whitetail Classic z głębokiej, ciepłej brązowej skóry jest wytłoczony z pyszałkowatym jeleniem. Mierząca sześć cali długości i ważąca zaledwie 1,9 uncji, lekka osłona ramienia ma elastyczne paski, które ułatwiają dzieciom łatwe zakładanie i zdejmowanie.

Będziesz chciał, aby twoje ramię również pasowało do ochraniacza przedramienia Whitetail Classic, ponieważ ma taki fajny wygląd!

Naramienniki dla młodzieży Neet NY-RG

Ostatnim polecanym przez nas ochraniaczem łuczniczym dla młodzieży jest Strażnik Neet NY-RG.

Podstawa z nylonu Cordura świetnie wygląda i jest przyjemna dla skóry, a ponadto materiał jest tak wytrzymały, jak to tylko możliwe. Paski z regulacją naciągu, które są wykonane z gumy, zawierają sprzączki dla indywidualnego dopasowania, na których Twoje dzieci mogą polegać za każdym razem.

W dolnej części osłony ramienia Neet znajduje się klepka oszczędzająca strun, która powinna się przydać.

Osłona na ramię ma wymiary 9 ½ cala na 3 3/8 cala i jest dostępna w przykuwających uwagę neonowych kolorach, takich jak zielony, różowy i pomarańczowy.

Na co zwrócić uwagę przy zakupie młodzieżowej ochraniacza przedramienia łuczniczego

Przedstawiliśmy Ci 9 fantastycznych ochraniaczy młodzieżowych do łucznictwa, więc jak wybrać jednego? W tej sekcji pomożemy w podjęciu tej decyzji.

Rozmiar

Zalecamy zmierzenie ramienia dziecka, w tym długość, szerokość i średnicę. Pomoże Ci to wybrać rozmiar osłony ramienia, który do nich pasuje. Pamiętaj, że wszystkie ochraniacze przedramienia, które omówiliśmy powyżej, są regulowane, więc dopasowanie ochraniacza nie musi być idealne, po prostu blisko.

Korekty

Mówiąc o korektach, są one integralne. Przeciętny ochraniacz na ramię używa elastycznych pasków, ponieważ są one wystarczające. Twoje dziecko może ciągnąć za paski, aż dopasuje się do nadgarstka. Lubimy również elastyczne paski, ponieważ można je dostosować, niezależnie od tego, czy Twoje dziecko jest nagie, czy ma na sobie płaszcz.

Niektóre łucznicze ochraniacze przedramienia używają rozciągliwych sznurków zamiast elastycznych. Linki przeciągają się przez szereg haczyków, aby zacisnąć osłonę. Ten system regulacji nadaje również prowadnicy przedramienia uderzający wygląd.

Jeśli możesz, zabierz dziecko do sklepu z artykułami łuczniczymi, aby przymierzyć ochraniacze ramion z różnymi stylami regulacji. Zobacz, który z nich lubi Twoje dziecko, a następnie kup ochraniacz przedramienia z tej listy, który dostosowuje się w ten sam sposób.

Komfort

Dzieci mogą być bardzo wybredne, jeśli chodzi o to, w co się ubierają, więc wygoda łuczniczego ochraniacza przedramienia musi być najwyższym priorytetem. Niektóre dzieci mogą preferować skórzane ochraniacze na ramiona, podczas gdy inne będą bardziej lubić miękkie materiały, takie jak nylon.

Ponownie sugerujemy, aby Twoje dziecko przymierzyło kilka materiałów na ramię, aby określić, którego chce.

Projekt

Który dzieciak nie chce wyglądać fajnie? Twoje dzieci mogą bardziej dbać o projekt ochraniaczy na ręce niż dorosły. Na szczęście projekty ochraniaczy, które sprawdziliśmy, obejmują gamę z Władca Pierścieni rustykalne style do futurystycznych strażników. Każdy znajdzie coś dla siebie!

Cena £

Ostatnią kwestią, jaką należy wziąć pod uwagę przy zakupie ochraniacza przedramienia dla łuczników, jest to, ile to kosztuje. Nie martw się, ponieważ wybór młodzieżowych ochraniaczy, które dla Ciebie przygotowaliśmy, jest niedrogi. Zaoszczędzone pieniądze możesz przeznaczyć na zakup nowych strzał lub innego sprzętu łuczniczego dla Twojego dziecka.

Końcowe przemyślenia

Tutaj kończą się twoje poszukiwania młodych łuczników. 9 ochraniaczy, które dzisiaj sprawdziliśmy, występuje w różnych kształtach, stylach i wzorach, które zaspokoją gust każdego dziecka. Nie możesz się pomylić! Sprawdź nasze 11 najlepszych zestawów łuków i strzał dla dzieci poniżej 11 lat, aby poprawić wrażenia łucznicze Twojego dziecka!