8 najlepszych wskazówek dotyczących kobiecej higieny podczas wędrówek z plecakiem

Dla każdej kobiety z plecakiem jest to zdecydowanie obowiązkowa lektura! Ten artykuł jest idealnym przewodnikiem po higienie kobiecej podczas podróży z plecakiem. Backpacking będzie zasadniczo polegał na robieniu rzeczy z ograniczonym budżetem. Jednak jeśli chodzi o higienę kobiet, musisz pamiętać o powiedzeniu „tanie jest drogie”. Nawet jeśli robisz wszystko niskim kosztem, nie bierz swojej czystości za pewnik. Dlatego zainwestowanie trochę więcej w higienę osobistą nie zaszkodzi. Po tym wszystkim dobrze powiedziane, nadszedł czas, aby przejść do prawdziwego biznesu.

higiena kobiet podczas wędrówek z plecakiem

Najważniejsze wskazówki dotyczące kobiecej higieny podczas wędrówek

1. Noś środek do dezynfekcji rąk
2. Pozostań świeży na twarzy
3. Zachowaj kubek menstruacyjny
4. Noś worek na odpady ziplock
5. Sika podczas wędrówki
6. Robienie kupy podczas wędrówki
7. Jak czyścić się podczas wędrówek
8. Jak spakować przybory toaletowe do plecaka?

1. Noś środek dezynfekujący do rąk

oczyść ręce

Czyste ręce to bez wątpienia podstawa higieny. Oznacza to, że higienę należy zawsze rozpoczynać od czystych rąk. Środek do dezynfekcji rąk przyda się, gdy chcesz umyć ręce po wizycie w toalecie, przed posiłkiem lub zawsze, gdy ręce się ubrudzą. Tak więc, zanim wyruszysz w podróż z plecakiem, upewnij się, że twój środek do dezynfekcji rąk znajduje się w plecaku turystycznym.

2. Zachowaj świeżość

W co się ubrać na wędrówkę i nadal wyglądać uroczo

Wszystkie panie zgodzą się, że świeże uczucie na twarzy to wszystko! Dlatego suchy ręcznik i wodę należy trzymać blisko siebie. Unikaj używania mydła, ponieważ może być niebezpieczne dla środowiska. Co więcej, możesz chcieć użyć tylko wody na twarzy, ponieważ użycie mydła wyeliminuje całkowicie naturalny olej ze skóry i spowoduje wysuszenie.

3. Zachowaj kubek menstruacyjny

Miesiączka nie powinna powstrzymywać Cię przed podróżowaniem z plecakiem. W przypadku, gdy wyznaczona data podróży z plecakiem koliduje z datą miesięcznego okresu, zawsze możesz użyć kubeczka menstruacyjnego. To taki ratunek, biorąc pod uwagę fakt, że jest opłacalny i łatwy w użyciu.

Czytać  Czy golden retrievery są dobrymi psami pieszymi?

Zawsze opłucz kubek wodą każdego dnia i zabierz ze sobą delikatne, biodegradowalne mydło z plecakiem, aby go wypłukać na wypadek, gdyby podróż potrwała kilka dni. Pamiętaj, aby zakopać zawartość kubka w kociej dziurze. Myśl o użyciu kubeczka menstruacyjnego może być bardzo przerażająca, jeśli nigdy wcześniej tego nie próbowałaś.

4. Noś worek na odpady ziplock

Można używać zwykłych tamponów i podpasek, ale nigdy nie należy ich zakopywać. Dzieje się tak zwłaszcza dlatego, że zwierzęta mogą go wykopać. Aby tego uniknąć, noś ze sobą torbę strunową na zużyte tampony lub podpaski i wyrzuć je po powrocie do domu. Możesz mieć trochę sody oczyszczonej w torbie, aby pomóc wyeliminować zapach. Właśnie dlatego kubeczek menstruacyjny jest po prostu lepszą opcją, ponieważ nie będziesz musiał nosić ze sobą śmieci.

5. Sika podczas wędrówki

Najlepszym sposobem na sikanie podczas wędrówki jest zdecydowanie użycie lejków do siusiania. Kucanie może być dość przerażające, zwłaszcza jeśli wybrałeś się na wędrówkę z przyjaciółmi (bo odsłaniasz tyłeczek). Poza tym nie jest to zbyt zdrowe, ponieważ podczas tego procesu siusiu i inne szkodliwe substancje pryskają na ciebie. Może to powodować ryzyko infekcji, takich jak: Kandydoza.

Jednak korzystanie z lejka do siusiu to nie do końca spacer po parku, trzeba dużo wprawy, aby się do niego przyzwyczaić. Zastanów się również nad noszeniem szmatki do siusiania i zachowaj papier toaletowy z plecakiem dla numeru 2. Po wytarciu szmatką przymocuj go do torby i pozostaw do wyschnięcia na słońcu. Tkanina antybakteryjna i słońce działają razem, aby szmatka była czysta. Jeśli podróżowanie z plecakiem potrwa kilka dni, pamiętaj o zabraniu biodegradowalnego mydła, aby je umyć.

GoGirl Combo Pack Żeńskie urządzenie do oddawania moczu

6. Robienie kupy podczas wędrówki

Tutaj, czy ci się to podoba, czy nie, będziesz musiał przykucnąć. Pamiętaj, że dziurę należy wykopać na głębokość od sześciu do ośmiu cali i dwieście stóp od wody, szlaków i namiotu kempingowego. Po zrobieniu swojej rzeczy pamiętaj, aby zakryć wszystko do dziury.

7. Jak czyścić się podczas wędrówek

Zastanawiasz się, czy dobrze jest wskoczyć do źródła wody na tę odświeżającą kąpiel? Cóż, odpowiedź brzmi: NIE. Dzieje się tak, ponieważ te zbiorniki wodne znalezione na pustyni są domem dla wielu stworzeń wodnych. Kiedy wchodzisz do wody, narażasz ją na działanie szkodliwych chemikaliów z balsamu do ciała i innych produktów kosmetycznych, przez co środowisko wodne jest nie do zniesienia.

Jest całkowicie logiczne, że po długim dniu wędrówki chciałbyś poczuć się odświeżony i zrelaksowany. W takim przypadku będziesz potrzebować wody, mydła, gąbki i suchego ręcznika, aby szybko wykąpać się gąbką. Więc kiedy natkniesz się na jakikolwiek zbiornik wodny, po prostu ciesz się widokiem. Nie ingeruj w to.

wskazówki dotyczące higieny na kempingu

8. Jak spakować przybory toaletowe do plecaka?

Ponieważ ten artykuł dotyczy higieny kobiet podczas podróży z plecakiem, ważne jest, aby wiedzieć, jakie przybory toaletowe zabrać ze sobą. Podstawowe przedmioty do noszenia to szczoteczki do zębów, pasta do zębów, mydło, papier toaletowy, dezodorant, szampon, grzebień, spray na owady, środek do dezynfekcji rąk i balsam do ciała, żeby wymienić tylko kilka. To tylko podstawy, więc możesz nosić ze sobą inne przedmioty, takie jak lejek do siusiania i szmata do siusiania.

Twoja lista pakowania przyborów toaletowych będzie zależeć od twoich osobistych potrzeb. Uważaj jednak, aby nie nosić więcej niż to konieczne. Plecak turystyczny powinien ważyć od dwudziestu do trzydziestu procent całkowitej masy ciała. Dlatego upewnij się, że nie przekraczasz limitu, ponieważ może to spowodować nadwyrężenie pleców. Wreszcie, kosmetyki zdecydowanie powinny być zapakowane w osobną kostkę do pakowania.

Czytać  Różne sposoby na urozmaicenie wędrówek

Zawsze, NIE ZOSTAWIAJ ŚLADÓW W DZICZY.

Sprawdź nasze przewodniki dla kobiet poniżej:

Przed udaniem się na kolejny szlak, Wybór najlepszego specyficznego dla kobiet sprzęt może być wyczerpujący zadanie. Wymaga wysokiej jakości czasu i uwagi.

Wniosek

Podczas wędrówki z plecakiem pamiętaj, aby nie pozostawiać żadnego negatywnego wpływu na środowisko. Jeśli wycieczka ma potrwać dość długo, koniecznie zabierz ze sobą biodegradowalne mydło, które posłuży do prania niektórych rzeczy.

Wreszcie, dzielenie się jest opieką, więc nie krępuj się przekazać informacji jednemu lub dwóm innym entuzjastom podróżowania z plecakiem, których znasz. Panowie nie są wyjątkiem. O ile ten artykuł dotyczy higiena kobietpanowie powinni koniecznie wybrać kilka ogólnych wskazówek dotyczących higieny.