8 miejsc na tyrolkę w północnej Kalifornii

Wzdłuż północnej Kalifornii rozciąga się przepiękne wybrzeże Pacyfiku, a także lasy sekwoi, które sięgają aż do Oregonu. Jednym z najlepszych sposobów na poznanie NorCal jest jazda na tyrolce otoczonej bujnymi krajobrazami. Gdzie w tej części Cali można położyć podszewkę na suwak?

Oto 8 miejsc na tyrolkę w Północnej Kalifornii:

  • Przygody na tyrolce Sonoma
  • Yosemite Ziplines i Adventure Ranch
  • Centrum Rzeki Matki Lode
  • Przygody w kamieniołomach
  • Park rozrywki Jęczące Jaskinie
  • Worek z wierzchołka drzewa
  • Przygody na górze Hermon
  • Parki rozrywki w koronach drzew Tahoe

Ten artykuł będzie Twoim przewodnikiem po zipliningu w północnej Kalifornii. Podamy szczegółowe informacje, takie jak pakiety zipliningu i ceny dla każdego z 8 powyższych miejsc zipliningu, abyś mógł wybrać najlepszy!

8 świetnych miejsc do zjazdów z NorCal do odkrycia dzisiaj

Przygody na tyrolce Sonoma

W lasach sekwoi, które otaczają Zachód, jest Przygody na tyrolce Sonoma. Poznaj kilka ekscytujących tras zjazdowych, które trwają dwie i pół godziny.

Tree Tops Tour kosztuje 129 USD w dni powszednie i 149 USD w weekendy. Osiągniesz prędkość 40 mil na godzinę, wznosząc się na 250 stóp nad poszyciem lasu. To jedna z najszybszych tyrolek w Sonoma Zipline Adventures!

Sonoma Zipline Adventures oferuje sześć innych tras zjazdowych do wypróbowania w ramach Tree Tops Tour, z których jeden ma 1500 stóp długości. Możesz także zjechać na linie i zbadać dwa mosty na niebie.

Wycieczka Forest Flight kosztuje 109 USD w dni powszednie i 129 USD w weekendy. Spośród siedmiu tras zipline dostępnych na wycieczce, jeden osiąga prędkość 30 mil na godzinę, jadąc 200 stóp nad poziomem gruntu.

Zjazd ma 60 stóp wysokości, są dwa mosty na niebie, a spiralne schody, po których będziesz się wspinać, aby dotrzeć do torów tyrolskich, mają 30 stóp.

Trzecim pakietem z Sonoma Zipline Tours jest ich nocna wycieczka lotnicza. Zgadza się, teraz możesz zipline w ciemności! Ta wycieczka jest dostępna tylko w piątki i soboty za 149 USD każdej nocy.

Będziesz ścigać się z prędkością 30 mil na godzinę na jednym z siedmiu torów tyrolskich, z których najdłuższy ma 800 stóp. Gwiaździste nocne niebo w NorCal nigdy nie będzie wyglądało lepiej.

6250 Autostrada Czeska, Zachodnia, CA 95465 | 888-494-7868 | [email protected]

Yosemite Ziplines i Adventure Ranch

Własność Mariposa Yosemite Ziplines i Adventure Ranch to lokalna firma zajmująca się zipliningiem, która przyjmuje ziplinery w każdym wieku.

Rejestrujący muszą mieć od 60 do 250 funtów, aby kwalifikować się do zipliningu. Dwugodzinna wycieczka Yosemite obejmuje sześć etapów, z których wszystkie prowadzone są przez wykwalifikowanego przewodnika. Jeśli twoja grupa liczy mniej niż osiem lub 10 osób, zostaniesz sparowany z innymi, a następnie wyposażony w uprzęże i kaski.

Gdy będziesz gotowy do drogi, zostaniesz przewieziony samochodem w góry NorCal. Po przejściu pewnych procedur bezpieczeństwa przejedziesz pierwszą tyrolkę, która jest powolna i łatwa. To naprawdę ma zaostrzyć twój apetyt.

Jeśli jesteś gotowy na większe wyzwanie, drugi tor tyrolski jest wyższy i szybszy. Zanim dotrzesz do trzeciego i czwartego tyrolki, które są podwójne, możesz czuć się gotowy do ścigania się z przyjacielem lub członkiem rodziny.

Piąta linia jest otoczona drzewami, a szósta jest jedną z najbardziej stromych. Następnie kończysz wycieczkę siódmą tyrolką. W sumie Yosemite Ziplines i Adventure Ranch zawiera 3800 stóp liniowych zipline!

Zanim wrócisz do domu na cały dzień, koniecznie sprawdź tory linowe Yosemite Ziplines. Dzieciaki mogą nawet płukać za złoto.

4808 Autostrada 140, Mariposa, CA 95338 | 209-742-4844 | [email protected]

Centrum Rzeki Matki Lode

Jak nazwa mogła nawiązywać, Lotus” Centrum Rzeki Matki Lode oferuje nie tylko ziplining, ale także spływy linowe i rafting na pobliskiej rzece American River.

Nadal możesz doświadczyć piękna i cudowności rzeki American River na tyrolce, ale bez zamoczenia. Kurs zipline Mother Lode jest przeznaczony dla wszystkich poziomów umiejętności. Zawodnicy powinni mieć co najmniej osiem lat.

Sezon zjazdowy rozpoczyna się w kwietniu i trwa do października. Aby móc jeździć, musisz mieć grupę 10 osób, a każdy jeździec musi ważyć od 60 do 240 funtów. Trasa zipline ma 400 stóp długości i praktycznie na starcie osiąga prędkość ponad 20 mil na godzinę.

Kurs zajmuje od dwóch do pięciu minut. W drodze na pokład tyrolki, a także podczas jazdy, zobaczysz wokół siebie rzekę South Fork American River oraz dolinne dęby i sosny ponderosa.

6280 Autostrada 49, Lotus, CA 95651 | 530-626-4287

Przygody w kamieniołomach

Przygody w kamieniołomach w Rocklin jest głównym celem NorCal dla wszelkiego rodzaju przygód na świeżym powietrzu. Wybierz spośród wspinaczki skałkowej, swobodnego spadania, pływania łodzią wiosłową, zjazdu na linie lub cenionej zipliningu.

Odpowiednio nazwane tyrolki Big Gun zabiorą Cię 60 stóp nad jamę Big Gun Quarry. Pędzisz z prędkością ponad 30 mil na godzinę na tyrolkach obok siebie, dzięki czemu ty i twoi przyjaciele lub rodzina możecie doświadczyć emocji w tym samym czasie.

Bilet Pick 2 kosztuje 25 USD dla każdego pasażera, co jest bardzo przystępne cenowo, szczególnie dla tych, którzy podróżują do NorCal i chcą tanio spędzić wakacje. Możesz także wybrać dwugodzinny bilet wstępu do kamieniołomu za 50 USD za sztukę lub 4-godzinny bilet wstępu do kamieniołomu za 75 USD za sztukę.

Wszyscy jeźdźcy na tyrolce muszą ważyć co najmniej 70 funtów i nie więcej niż 250 funtów.

5373 Pacific Street, Rocklin, CA 95677 | 916-824-1680

Park rozrywki Jęczące Jaskinie

Co powiesz na zabawę na tyrolce o każdej porze roku? Park rozrywki Jęczące Jaskinie w Vallecito jest otwarty przez cały rok. Jęczące Jaskinie zostały odkryte przez człowieka w latach 40. XIX wieku, ale prawdopodobnie istniały znacznie dłużej.

Przyjazny rodzinom Park Przygód znany jest przede wszystkim z wycieczek do jaskiń, więc jest to coś, co warto rozważyć oprócz zabawy na tyrolce.

Dostaniesz tyrolka w jaskiniach, co jest naprawdę niesamowite. Podwójne linie zip oznaczają, że nie musisz jeździć sam. Dzieci i dorośli mogą wziąć udział w zabawie na tyrolce, ponieważ linie nie są trudne ani zbyt szybkie (w końcu jesteś w jaskini).

Jeśli nadal nie masz dość po wycieczce po jaskiniach Jęczących Jaskiń i zjazdach na tyrolce, ty i dzieci zawsze możecie rzucać siekierami lub patelniami po kamienie szlachetne. To jedyny park rozrywki, który naprawdę zasługuje na swoją nazwę!

5350 Moaning Cave Road, Vallecito, CA 95251 | 209-736-2708

Worek z wierzchołka drzewa

W West Sacramento jest Worek z wierzchołka drzewaprzygoda na tyrolce odpowiednia dla jeźdźców w każdym wieku.

Kiedy zaplanujesz przejażdżkę tyrolką, pierwsze 15 minut będzie obejmować zapoznanie się z całym twoim sprzętem i sprzętem. W tym czasie będziesz wyposażony w swój sprzęt. Następnie nauczysz się wszystkich podstaw podszewki na suwak w szkole naziemnej Tree Top Sac.

Następnie możesz wspiąć się na tor parkour po drabinie. Aby dostać się na tor tyrolski, musisz przejść przez jeden z pięciu parkourów, które obejmują balansowanie na 20-metrowej slackline, chodzenie po ciasnej linie, przejeżdżanie przez skrzyżowania lub pokonywanie chwiejnego mostu.

Tyrolki w umiarkowanym tempie zaprowadzą Cię z powrotem na dno lasu.

Dostępne są dzienne karnety. Dla dzieci w wieku od 7 do 13 lat pakiet kosztuje 49 USD. Jeśli twoje dzieci są w wieku od siedmiu do dziewięciu lat, jedna osoba dorosła musi towarzyszyć co najmniej dwójce dzieci. W przypadku dzieci w wieku od 10 do 13 lat jedna osoba dorosła musi towarzyszyć pięciorgu dzieci. Wszystkie dzieci muszą ważyć co najmniej 50 funtów i wzrosnąć na pięć stóp i jeden cal.

Dla nastolatków w wieku od 14 do 17 lat cena wynosi 54 USD. Bilety dla dorosłych kosztują 59 dolarów za sztukę. Limit wagi osoby dorosłej wynosi 250 funtów.

Bez względu na wybrany pakiet dzienny, płacisz za 30-minutowe wprowadzenie, a następnie dwie godziny wspinaczki i zjazdu na tyrolce.

Dostępne są również karnety sezonowe. Jedna nieograniczona przepustka sezonowa kosztuje 285 USD, dwie nieograniczone przepustki sezonowe to 560 USD, a trzy nieograniczone przepustki sezonowe kosztują 775 USD. Bilet rodzinny dla czterech osób kosztuje 875 USD.

1300 Lake Washington Boulevard, West Sacramento, CA 95691 | 916-893-1596 | [email protected]

Przygody na górze Hermon

Zaczynając jako chrześcijańskie centrum rekolekcyjne i rozwijając się dzisiaj, oferując wszelkiego rodzaju ekscytujące usługi na świeżym powietrzu w Felton, Przygody na górze Hermon jest domem Redwood Canopy Tours i Sequoia Aerial Adventures.

Redwood Canopy Tours obejmuje sześć linii zip, z których najwyższa ma 150 stóp. Poszukiwacze mocnych wrażeń nie muszą składać wniosku, ale dla relaksującej rodzinnej zabawy, ta dwugodzinna wycieczka na tyrolce z pewnością zadowoli. Przechodząc przez jeden z dwóch wiszących mostów, możesz podziwiać prawdziwe piękno sekwoi w Kalifornii.

Kosztuje 99 dolarów za osobę. Mount Hermon prosi, abyś był w grupie ośmiu osób na wycieczkę Redwood Canopy Tour. Dzieci muszą mieć co najmniej 10 lat. Wszyscy jeźdźcy muszą mieć ponad 52 cale wzrostu (cztery stopy, cztery cale) i ważyć od 75 do 250 funtów.

Sequoia Aerial Adventures jest dla prawdziwych ziplinerów. W drodze na tor tyrolski pokonasz przeszkody z drewna i lin, składające się w sumie z 40 elementów. Ta dwugodzinna wycieczka zabierze Cię do 80 stóp w powietrzu.

Ten pakiet zaczyna się od 79 USD za pasażera. Mount Hermon prosi, aby rejestrowały się tylko grupy po 10 osób. Jeźdźcy muszą mieć więcej niż 54 cale (cztery stopy, sześć cali) i ważyć od 75 do 250 funtów.

Na oba kursy Mount Hermon Adventures zameldujesz się 20 minut przed zarejestrowanym czasem. Wtedy dostaniesz 411 na swoim sprzęcie i będziesz mógł się wspinać i jeździć. Krótkie szkolenie w szkole bezpieczeństwa nauczy Cię podstaw podszewki na suwak.

Wkrótce wyruszysz, aby się dobrze bawić!

17 Conference Drive, Felton, CA 95018 | 831-430-4357 | [email protected]

Parki rozrywki w koronach drzew Tahoe

Na Parki rozrywki w koronach drzew Tahoemożesz dostosować swoje wrażenia zgodnie z poziomem umiejętności i preferencjami dotyczącymi wysokości.

W ośrodku Granlibakken Resort znajduje się łącznie 10 tras tyrolskich. Dwa przeznaczone są dla początkujących, sześć dla średniozaawansowanych, a dwa dla zaawansowanych suwaków. Trasy tyrolskie mają długość od 30 stóp do 200 stóp.

Wszyscy jeźdźcy muszą mieć co najmniej pięć lat i ważyć nie więcej niż 260 funtów.

Aerial Adventure Park wymaga wspinania się po pochyłej rampie lub pionowego wznoszenia się, aby dotrzeć do tyrolki. Zakres wyzwań obejmuje ściany wspinaczkowe, siatki ładunkowe, liny, kołyszące się kłody, chybotliwe mosty i huśtawki linowe.

Przygotuj się na wspinaczkę i grę przez ponad dwie godziny!

725 Granlibakken Road, Tahoe City, CA 96145 | 530-807-1004

Końcowe przemyślenia

Jeśli chodzi o ziplining przez Północną Kalifornię, masz do dyspozycji wiele wspaniałych opcji. Ziplining to fantastyczny sposób na ćwiczenia i rodzinną więź. Co najważniejsze, zobaczysz NorCal w zupełnie nowy sposób! Mamy nadzieję, że ten artykuł zainspiruje Cię do zaplanowania wycieczki na tyrolkę już dziś.