7 najlepszych ubezpieczeń podróżnych obejmujących piesze wycieczki

Jak każda inna wskazówka dotycząca wędrówek, ważne jest również ubezpieczenie swojej przygody. Jednym z największych atutów ubezpieczenia podróżnego jest ochrona przed ryzykiem finansowym. Oprócz ryzyka finansowego ubezpieczenie podróżne obejmuje również ryzyko medyczne, a także zakłócenia lotu. Jak byś się czuł, gdyby stratę bagażu rejestrowanego, rzeczy osobistych i paszportu pokrywała organizacja? Świetnie, prawda?

Z wariantem ubezpieczenia podróżnego dostępnym obecnie na półkach, wybór najlepszego ubezpieczenia turystycznego może być nieco trudny. Na szczęście post jest tutaj, aby pomóc. Recenzuje najlepsze ubezpieczenie podróżne dla podróżników przygodowych.

Najlepsze ubezpieczenie podróżne obejmujące piesze wycieczki

Najlepsze ubezpieczenie podróżne obejmujące piesze wycieczki w USA

1. Światowi Nomadzi

Od swojego istnienia w 2002 roku World Nomads jest najlepszym USA ubezpieczenie podróżne dla turystów. Dzięki elastycznej i niedrogiej satysfakcji marki możesz śmiało odkrywać świat bez stresu. Niezależnie od tego, czy wybierasz się na pojedynczą, czy rodzinną przygodę, World Nomads zapewni Ci ochronę. Organizacja oferuje najlepsze zabezpieczenia podróży, aby zapewnić Ci bezpieczeństwo i zdrowie.

Czy jesteś hospitalizowany lub straciłeś bliskiego krewnego, być może twój partner nie jest zdolny do podróży, nie masz zmartwień. World Nomads zapewnia maksymalną ochronę przed nieoczekiwanymi odwołaniami. To nie koniec! Firma oferuje pokrycie kosztów medycznych lub dentystycznych osób fizycznych.

Jeśli chodzi o transport medyczny w nagłych wypadkach do domu i szpitala, marka nie ma sobie równych. Bez względu na rodzaj wędrówki zapewnia niezbędne schronienie dostosowane do Twoich potrzeb. Co ważniejsze, te korzyści wiążą się z pewnymi ograniczeniami i planami. Sprawdź więc warunki korzystania z eksploratora i standardowego planu.

2. Rozwiązania dotyczące ubezpieczenia podróżnego dla odwiedzających

Następne na liście jest to wyjątkowe ubezpieczenie podróżne w sercu Doliny Krzemowej. Dzięki 14-letniemu doświadczeniu w branży ubezpieczeniowej jest najbardziej znana z dostarczania innowacyjnych rozwiązań wszystkich problemów związanych z podróżowaniem. Użytkownicy, którzy kochają wspinaczkę górską, trekking lub piesze wędrówki, nigdy nie pomylą się z tą marką.

Nie tracąc rachuby, oferuje tysiące ubezpieczenie alpinistyczne i turystyczne do ludzi w ponad 50 stanach w USA. W przeciwieństwie do poprzedniej marki zapewnia niesamowite pokrycie w przypadkach śmierci. Jeśli chcesz AD $ D lub świadczeń repatriacyjnych, nie szukaj dalej niż ta firma ubezpieczeniowa.

Praktycznie nie ma mowy, abyś raz po raz wspinał się po górach, nie doznając żadnych kontuzji. Na szczęście VisitorsCoverage Travel Insurance Solutions obejmuje urazy alpinistyczne doznane poniżej 4500 metrów. Podobnie zapewnia do $1,000000 ubezpieczenie ewakuacji medycznej w nagłych wypadkach. Poza tym oferuje ochronę przed anulowaniem podróży.

Czytać  Jak zapobiegać kleszczom podczas wędrówek i wędrówek z plecakiem?

3. INSUREANDGO Ubezpieczenie podróżne

Dla wszystkich pasjonatów pieszych wędrówek warto sprawdzić ten program. InsureandGo istnieje od ponad 20 lat. Gwarantuje ponad 50 zajęć sportowych, w tym wędrówki piesze i trekking. Marka oferuje polisę ubezpieczeniową w kolorze czarnym, złotym i srebrnym. Poza tym zawiera regulamin dla wszystkich miłośników pieszych wędrówek. Po prostu wybierz ten, który najbardziej Ci odpowiada.

Niezależnie od tego, czy chcesz przearanżować, odciąć, czy skrócić swoją podróż, zawsze możesz zaufać tej marce. Zapewnia ochronę podczas podróży. Ubezpieczenie i ubezpieczenie obejmuje również wysokość do 2000 metrów. Ponadto chroni koszty leczenia wszystkich podróżnych na wysokości od 2000 do 6000 m n.p.m. Jednak każda odległość powyżej 6000 metrów jest wykluczona.

W przypadku, gdy zniszczysz własność innych ludzi, ta marka odzyska twoje plecy. Co jeszcze? Ubezpieczenie trekkingowe InsureandGo obejmuje wypadki osobiste, w tym śmierć, ślepotę lub jakąkolwiek formę niepełnosprawności. Jedną z zalet marki jest to, że oferuje bezpłatne ubezpieczenie dla dzieci.

4. Ubezpieczenie podróżne Allianz

Niezależnie od tego, w jaki sposób szukasz najlepszego ubezpieczenia turystycznego obejmującego piesze wędrówki, zawsze znajdziesz tę firmę na liście. Jeśli jesteś miłośnikiem przygód, który często podróżuje i chce zaoszczędzić trochę kosztów podróży, Podróże Allianz może być odpowiednią wtyczką dla Ciebie.

Krótko mówiąc, jest to jedno z najtańszych ubezpieczeń podróżnych dla turystów pieszych i backpackersów w Stanach Zjednoczonych. Podobnie jak w przypadku innych marek, jego niedrogie zasady ubezpieczenia różnią się pod względem korzyści.

Jeśli anulujesz podróż z ważnego powodu i nie chcesz stracić bezzwrotnych środków, Allianz Travel zapewnia najlepsze korzyści z anulowania podróży. Rekompensuje Ci wszelkie dodatkowe koszty podróży. Oferuje również opóźnioną ulgę w podróży.

Obejmuje również awaryjne wydatki dentystyczne i medyczne podczas wycieczki pieszej. Co wiecej? Allianz Travel oferuje wariant transportu medycznego w nagłych wypadkach, aby pomóc Ci uzyskać odpowiednią opiekę.

5. Ubezpieczenie podróżne INSUBUY

Dla miłośników rekreacji jest to kolejne najlepsze ubezpieczenie podróżne do współpracy. Została założona w 2000 roku i znajduje się w Plano Texas. INSUBUY oferuje wyjątkowe ubezpieczenie turystyczne i alpinistyczne w różnych stanach.

Oferuje również ochronę podróży, w tym opóźnienia i przerwy w podróży. Najgorsze jest podróżowanie, kontuzjowanie i wydawanie pieniędzy na leki z kieszeni. Na szczęście ubezpieczenie podróżne INSUBUY zapewnia fantastyczne ubezpieczenie zdrowotne. Świadczenie to obejmuje opłatę medyczną osoby i zadowolenie z ewakuacji medycznej.

Czytać  Czy warto wybrać się na wycieczki integracyjne?

To nie wszystko! Należy pamiętać, że ubezpieczenie medyczne nie przekracza 15000 stóp. Cena ochrony i limity zasięgu zależą od wieku, celu podróży i odległości trekkingowej. Jeśli Twoje plany wymagają kilkudniowych wędrówek po szlakach, lepiej wykupić ubezpieczenie na niebezpieczne sportowe podróże.

6. Ubezpieczenie podróżne BIG CAT

Jeśli zapytasz, dlaczego wielu decyduje się na tę markę, miałbym nieograniczone powody, aby dać. Jako jedno z najlepszych ubezpieczeń turystycznych obejmujących piesze wędrówki, zapewnia niesamowite korzyści miłośnikom przygód. Ubezpieczenie podróżne BIG CAT Standardowa polisa oferuje ubezpieczenie turystyczne do 2500 metrów. Z drugiej strony, Pakiet Aktywności nie obejmuje przejścia więcej niż 4600 m. Niemniej jednak, polityka ekstremalnej aktywności marki oferuje ponad 4600 metrów zasięgu trekkingowego.

Kolejną luksusową cechą tych jednostek jest to, że najważniejsza polisa oferuje do 10 milionów euro kosztów leczenia i repatriacji. Z drugiej strony standardowa polisa zapewnia do 5 mln euro. To wystarczy. Ponadto oferuje 2 mln euro na niedrogie polisy.

Zapewnia również ochronę bagażu i zapewnia całodobową infolinię w nagłych wypadkach. Jeśli potrzebujesz pilnego pojazdu, ubezpieczenie podróżne BIG CAT zapewni Ci wsparcie tak długo, jak długo przebywasz w Stanach Zjednoczonych.

7. Usługi ubezpieczeniowe Travelex

ubezpieczenie podróżne z plecakiem

Zostaw to lub weź to, Usługi ubezpieczeniowe Travelex to jedno z najlepszych ubezpieczeń podróżnych dla podróżników przygodowych. Od 1996 roku oferuje opłacalne ubezpieczenie użytkownikom w całych stanach. W przypadku nieodebranych połączeń i opóźnień lotów zawsze możesz zaufać marce. Zwraca dodatkowe koszty podróży.

Dzięki trzem polisom Travelex Insurance Services możesz bez wysiłku wybrać tę, która najlepiej pasuje do Twojego planu podróży. Projektuje swoje opcje podróży dla rodzinnej podróży zagranicznej do 50 000 USD kosztów leczenia. Idealnie nadaje się również do pokrycia aktywności sportowych. Podstawowa polisa Travelex Insurance Services przeznaczona jest dla osób, które potrzebują przyjaznego dla budżetu programu ubezpieczeniowego.

Dla użytkowników wybierających się na 14 dni wakacji, plan podróży Ameryka jest dla Ciebie najlepszy. Zapewnia maksymalny komfort wędrówek, jaki możesz sobie wyobrazić. Ta korzyść obejmuje pomoc medyczną w nagłych wypadkach, pomoc drogową, 250 000 USD w zagubionych gadżetach i inne.

Czytać  Jak nosić wodę podczas wędrówki?

Często zadawane pytania

1. Które ubezpieczenie podróżne jest najlepsze dla turystów z plecakiem?

Bez żadnej debaty World Nomads jest świetną marką w wielu światach. To najlepsze ubezpieczenie podróżne dla turystów z plecakiem na całym świecie. Oferuje duże korzyści ubezpieczeniowe, w tym nieplanowane opóźnienia lub anulowanie podróży, płatności medyczne, skradziony bagaż i inne. Niemniej jednak ma również pewne ograniczenia dotyczące zasięgu. Zawsze możesz sprawdzić stronę, aby uzyskać dodatkowe informacje.

2. Czy ubezpieczenie podróżne obejmuje wędrówki piesze?

TAk! Większość ubezpieczeń podróżnych obejmuje do pewnego stopnia wędrówki piesze. Oprócz tego, że ubezpieczenie podróżne na wędrówki ma różne plany, ma również różne korzyści. Generalnie minimalne ubezpieczenie podróżne dla turystów pieszych wynosi do 2000 m. Jeśli istnieje potrzeba ubezpieczenia więcej niż to, musisz złożyć wniosek o dogłębną ochronę ubezpieczeniową.

3. Kto oferuje najtańsze ubezpieczenie podróżne?

Jeśli chodzi o tanie ubezpieczenie podróżne z różnymi odsetkami, ubezpieczenie podróżne Allianz jest dla niego odpowiednie. Nawet przy różnych funkcjach i funkcjach jest bardzo ekonomiczny. Podobnie jak inne ubezpieczenie podróżne obejmujące wędrówki, oferuje również korzyści związane z opóźnieniem bagażu, ubezpieczenie w nagłych wypadkach i wiele innych.

4. Co to jest ubezpieczenie podróżne z plecakiem?

Ubezpieczenie podróżne Backpacker jest również znane jako ubezpieczenie podróżne z możliwością przedłużenia. Odnosi się do ubezpieczenia przeznaczonego na dłuższe działania przygodowe. Co więcej, jest idealnym rozwiązaniem dla użytkowników, którzy planują podróżować do wielu miejsc nawet przez 18 miesięcy.

5. Czy ubezpieczenie podróżne obejmuje trekking?

Pewnie! Podobnie jak piesze wycieczki, ubezpieczenie podróżne obejmuje trekking. Przede wszystkim polisy ubezpieczeniowe obejmują trekking do wysokości 2000 metrów z wyjątkami od limitów odległości. Niemniej jednak niektóre firmy oferują do 6000 metrów zasięgu. Wszystko, co musisz zrobić, to sprawdzić warunki dotyczące konkretnego planu.

Wniosek

Piesze wędrówki to ekscytująca i przyjemna aktywność na świeżym powietrzu dla entuzjastów przyrody. Niezależnie od destynacji wykupienie ubezpieczenia jest korzystne. Jeśli Twoje wydatki na trekking są wykolejone, ubezpieczenie podróżne Cię pokryje. Zabezpiecza przed wszelkimi nieprzewidzianymi okolicznościami i nieplanowanymi wypłatami. Oto najlepsze ubezpieczenie podróżne 7 dla podróżników przygodowych. Wszystkie wybrane marki mają świetne właściwości i funkcje. Z tymi jednostkami będziesz mieć podróż bez napięć.