7 idealnych miejsc do zjeżdżania na sankach w południowej Kalifornii

Południowa Kalifornia to nie tylko piękne plaże, ale także niesamowite miejsca do zjeżdżania na sankach. Jeśli mieszkasz w jednym z licznych miast południowej Kalifornii, okazja do dobrej jakości jazdy na sankach jest w zasięgu ręki!

Znalezienie idealnego miejsca do zjeżdżania na sankach w południowej Kalifornii jest łatwiejsze, niż można by się spodziewać. Na wschód od wybrzeża znajdują się piękne pasma górskie i lasy, w których jest mnóstwo śniegu do jazdy na sankach, tubingach, nartach i snowboardzie.

Siedem najlepszych miejsc na sanki

Tutaj znajdziesz listę siedmiu idealnych miejsc na spędzenie dnia na sankach, które sprawią, że Ty i Twoja rodzina będziecie się uśmiechać od ucha do ucha.

1. Park do snowtubingu na górze Baldy

Pierwszy na liście jest Park Snow Tubing Mt.Baldy, który znajduje się na granicy hrabstw Los Angeles i San Bernardino. Ten park znajduje się zaledwie 2 godziny od LA i 3 godziny od San Diego.

Ten park oferuje nieskazitelne trasy, do których można łatwo dojechać, korzystając z wyciągu krzesełkowego Sugar Pine. Mt.Baldy sprawia, że ​​korzystanie z tubingu jest łatwe i bezstresowe, ponieważ możesz kupić bilety online z wyprzedzeniem i zjechać na sankach w mniej niż godzinę.

Ceny biletów wahają się od 40 do 50 USD, a godziny parkowania to 8:30 – 16:00. Mt.Baldy oferuje aż 70% zniżki dla tych, którzy zakupią bilety online i przed planowaną podróżą.

Oprócz wspaniałych zjazdów na sankach, Baldy oferuje również 4000 akrów tras narciarskich i snowboardowych. Jeśli zmęczysz się jazdą na sankach, zawsze jest to opcja.

Jeśli interesuje Cię ta lokalizacja (a kto by nie był), możesz dowiedzieć się więcej na jej temat stronie internetowej.

2. North Pole Tubing Park w Mountain High

North Pole Tubing Park (oficjalnie znany jako Yeti’s Snow Park) oferuje również wspaniałe wzgórza do tubingu i saneczkarstwa. Znajduje się na północny zachód od Wrightwood, co czyni go około 2 godzin jazdy od LA i 3 godziny jazdy od San Diego.

Yeti’s Snow Park kosztuje 30 USD za dwugodzinną sesję tubingu, która obejmuje wypożyczenie dętek w tej cenie. Oprócz tego pobierana jest opłata parkingowa w wysokości 20 USD, która jest pobierana przy wejściu do parku. Ten park jest otwarty od 8:30 do 16:30.

Czytać  Najlepsza żyłka wędkarska do łowienia na spławikach

Biletów nie można kupić z wyprzedzeniem, więc najlepiej wpaść na wzgórze wcześnie rano.

Jest również otwarty tylko w sezonie zimowym.

Jest tam mnóstwo innych rzeczy do zrobienia poza rurami. To bardzo piękna lokalizacja i świetna dla dzieci.

Jedną z sugestii byłoby odwiedzenie strony internetowej parku przed podjęciem tam jazdy. Snowpark Yeti stronie internetowej oferuje szczegółowe informacje o pogodzie, raporty śniegowe i kamery internetowe. Jest to niezwykle pomocne podczas przygotowań do przygody na sankach.

3. Snow Drift Tubing Park

Snow Drift Tubing Park znajduje się w pięknych górach Lasu Narodowego Angeles i na zachód od jeziora Big Bear. Snow Drift to największy i najstarszy park w południowej Kalifornii. Znajduje się w Green Valley Lake w Kalifornii.

Nie tylko oferują dużo terenu do jazdy na sankach, ale także specjalnie zaprojektowane wanny z pasami na brzuch i uchwytami, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo i komfort podczas jazdy na sankach.

Wzgórza tubingowe są organizowane przez doświadczenie saneczkarzy (początkujący, średniozaawansowany i zaawansowany).

Ten konkretny park pobiera opłaty za godzinę w wysokości 17 USD za osobę. Poza tym dzieci do 36 cali wchodzą za darmo. Podobnie jak North Pole Tubing Park, Snow Drift pobiera opłatę parkingową w wysokości 6 USD przy wejściu.

Więc masz trochę maluchów, którzy po raz pierwszy szukają metra, ten park jest doskonałym miejscem do ich zabrania.

Ich godziny pracy to 10-16 w tygodniu oraz 9-17 w soboty, niedziele i święta. W weekendy może być trochę tłoczno.

Ważną uwagą jest to, że ten park akceptuje tylko gotówkę, ale w razie potrzeby zapewnia również bankomaty.

4. Zjeżdżalnia alpejska w Magic Mountain

Jeśli chcesz podnieść poprzeczkę, rozważ wizytę w Alpine Slide w Magic Mountain. Ten park znajduje się w obszarze Bear Lake i jest czynny przez cały rok.

Alpine Slide w Magic Mountain to jedyne miejsce w południowej Kalifornii, które oferuje autentyczne wrażenia z bobslejów.

To powiedziawszy, to doświadczenie znacznie różni się od zwykłego doświadczenia na sankach, ponieważ będziesz śmigać na torze bobslejowym z superszybkimi prędkościami.

Czytać  7 powodów, dla których bieganie czyni cię szczęśliwym

Zjeżdżalnia Alpejska jest otwarta zarówno latem, jak i zimą. Jeźdźcy zjeżdżają ze wzniesienia po betonowym torze o długości ćwierć mili i mogą kontrolować prędkość, z jaką chcą jechać.

Oprócz zjeżdżalni alpejskiej park oferuje również wiele innych atrakcji, takich jak gra w golfa, gokarty i zjeżdżalnie wodne.

Średnie stawki Alpine Slide wynoszą około 6,00 USD na jeźdźca. Wszyscy jeźdźcy muszą mieć co najmniej 36 cali wzrostu. Godziny otwarcia różnią się w zależności od sezonu, ale zwykle od 10:00 do około 17:00 lub 18:00. Aby uzyskać bardziej szczegółową listę, odwiedź stronę internetową parku.

5. Palm Springs Aeriel Tramway

Jazda na sankach Palm Springs Ariel Tramway będzie jednym z najbardziej wyjątkowych doświadczeń na sankach, jakie kiedykolwiek będziesz mieć. Aby dostać się na wzgórza saneczkowe, trzeba wjechać tramwajem Ariel na szczyt góry!

Sam tramwaj znajduje się na obrzeżach Palm Springs i jedzie na wysokość 8516 stóp. Wjazd na szczyt zajmuje około dziesięciu minut, ale oferuje wspaniałe możliwości zwiedzania i robienia zdjęć.

Wzgórza saneczkowe znajdują się na szczycie i nie oferują wypożyczalni sanek. Zaleca się zabranie ze sobą własnych sań, jeśli chcą cieszyć się śniegiem na szczycie.

Ceny biletów na tramwaj wynoszą średnio około 25 USD za osobę, a sanki są bezpłatne po przybyciu na szczyt.

Upewnij się, że spakujesz najlepsze sanki i dętki, jeśli chcesz cieszyć się tą jazdą. To naprawdę niezapomniane.

Jeśli odwiedzisz Palm Springs Aeriel Tramway? stronie internetowejmożesz zobaczyć kamerę pogodową i kupić bilety z wyprzedzeniem.

6. Park Pittsforda

Pittsford Park znajduje się w Lake Forest California, pomiędzy San Diego i LA. To tylko około 12 mil na południowy wschód od Irvine.

Ta lokalizacja na sankach oferuje bardzo wyjątkowe wrażenia na sankach, które znajdują się blisko domu. Każdego roku miasto Lake Forest organizuje imprezę o nazwie SnowFest, która oferuje zajęcia na sankach i śniegu.

SnowFest odbywa się w parku Pittsford i oferuje tylko małą skocznię saneczkową.

Festiwal to tylko jednodniowa impreza, która jest świetna dla małych dzieci. Odbywa się zwykle w styczniu i zwykle oferuje trzy sesje, na które można kupić bilety.

Czytać  Gdzie łowić ryby pod lodem w pobliżu Salt Lake City w stanie Utah

Sama skocznia jest zablokowana i podzielona na sanki, a konserwacja wykonana na wzgórzu zapewnia, że ​​pozostanie ona śliska i zdatna do jazdy na sankach dla każdego, kto przyjdzie.

Ceny biletów wynoszą 7 USD za sanek. Bilety można kupić tylko za gotówkę po przyjeździe.

Zanim ustalisz jakieś plany, sprawdź na stronie internetowej dokładne godziny jazdy na sankach i bilety.

7. Śnieżny dzień w Los Angeles

Dla tych, którzy są z LA i chcą przeżyć przejażdżkę na sankach bez opuszczania miasta, nie szukaj dalej niż Snow Day Los Angeles. Ten park o tematyce zimowej oferuje ponad 10,00 stóp kwadratowych snowtubingu.

Lokalizacja tylko 5 minut od centrum LA Wszystko jest ładnie urządzone i na pewno będzie super.

Poszczególne tory tubingowe różnią się stopniem trudności i są zbudowane bezpośrednio na gigantycznych wzgórzach przy użyciu syntetycznego materiału PowerPak.

Ceny wynoszą od 12 do 45 USD dla dorosłych i od 8 do 15 USD dla dzieci. To może wydawać się drogie, ale zasoby śniegu mogą być trochę ograniczone w okolicy i jest to mnóstwo zabawy.

Inne opcje

Istnieje kilka innych lokalizacji lub rozwiązań, jeśli mieszkasz w południowym regionie Cali, oprócz niektórych z tych niesamowitych miejsc na naszej liście.

Znajdź własne wzgórze

Nie ma nic przyjemniejszego niż wyjście do lasu i tworzenie własnych tras saneczkowych. Kluczem do sukcesu jest znalezienie obszarów, na których jest dużo śniegu.

Zaskakująco nie jest to takie trudne w południowej Kalifornii. Duża część południowo-wschodniej Kalifornii jest górzysta i zapewnia świetne warunki do zimowej jazdy na sankach.

Możesz również użyć dużych worków lodu na trawiastym wzgórzu do zjeżdżania na sankach.

Park Stanowy Palomar w Lesie Narodowym Los Padres

Park Stanowy Palomar i Las Narodowy Los Padres oferują hektary tras do narciarstwa biegowego, a także wiele pokrytych śniegiem wzgórz, które są idealne do jazdy na sankach.

Góra Pinos

Oprócz tego Mount Pinos, który znajduje się również w Lesie Narodowym Los Padres, oferuje doskonałe warunki do jazdy na sankach. Przygotuj się na opłacenie jednodniowego biletu wstępu do parku.